PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد اقتصادی برای Storage

SixthElement
October 10th, 2013, 03:20
سلام

من مجموعه سرور در دیتا سنتر دارم که از لحاظ منابع رم و پراسسور هیچ کم و کسری نداره. اما مشکل الان فضای ذخیره اطلاعات Storage هستش که با توجه به قیمت های این دوره زمونه نم ارزه سراغ اضافه کردن سرور برم. میخواستم بدونم آیا راه حل و سخت افزاری هست که مثلاً 2 یونیت رک اشغال کنه و چند هارد بهش وصل بشه و خیلی هم گرون نباشه. میدونم HP یه چیزایی داره اما تمام سرور های ما از برند دل استفاده می کنه. خلاصه دنبال منابع هستیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

DUST
October 11th, 2013, 16:54
شما چقدر اطلاعات وفضا نیاز داری!
کسایی که قاعدتا دنبال استوریج سرور میرن اغلب میدونن چه هزینه ی زیادی بدنبال داره براشون

استووریج سرور همون جوری که از نامش بر میاد یک سرور هست که توانایی ساپورت تعداد زیادی هارد رو داره

برای همین شما اگر نیازتون در کمی هست باید یک سرور جدید بخرین و به نفعتون هست البته استوریج سرر هم داریم

با ظرفیت کم که نیاز شما هم رو براورده میکنه ودرحد کم بعد هم برند باعث نمیشه که شما سرورت دل باشی و استوریجت

مثلا فلان باشن و نتونن باهم کار کنن و مچ شن پس شما نیازت رو بگو تا بهتر بشه بهتون مشاوره داد دوست عزیز

میزان فضایی که مدنظرت هست و امکاناتی که استوریجت میخوای داشته باشه

≡ ALEX ≡
October 11th, 2013, 17:32
Big Data Storage - Networked, Attached & Disk Storage & Tape Backup | Dell (http://www.dell.com/us/business/p/storage-products?~ck=anav)

amirfateh
October 11th, 2013, 18:23
storage
ها بر اساس Interface
ارتباط شون دسته بندی می شوند
Das (ISCI)
Nas
SAN
معمولا storage های حرفه ای و استاندارد گران قیمت هستندو نوع متداول در سطح اینترپرایز که معمولا شرکت ها و سازمان های بزرگ برای نگهداری حجم بالای اطلاعات مهم با ضریب امنیت و اطمینان بالا استفاده می کنند SAN بوده و در آن سطح مقرون به صرفه هست
در مباحث Virtualization , Clustering یکی از موارد مهم و لازم هست.

SixthElement
October 12th, 2013, 11:23
سلام.

میدونم HP ، استوریج سرور داره که یک کارت داره که خودش مثل یک Raid Controller عمل می کنه و فرقی هم نمی کنه رو چه سروری نصب میشه. قیمتش هم حدود 7 میلیون تومن هستش بدون هارد دیسک .فضای مورد نیاز ما هم 10 تا هارد SAS هستش.

ممنونم بازه

DUST
October 12th, 2013, 12:48
سلام.

میدونم HP ، استوریج سرور داره که یک کارت داره که خودش مثل یک Raid Controller عمل می کنه و فرقی هم نمی کنه رو چه سروری نصب میشه. قیمتش هم حدود 7 میلیون تومن هستش بدون هارد دیسک .فضای مورد نیاز ما هم 10 تا هارد SAS هستش.

ممنونم بازه
هارد ساس با چه ظرفیتی؟ مدنظرتون هست؟(ترابایت) (ساس جند دوور مدنظرتون هست/)
بعد هم ریدکنترلر داریو های ساس همون رید کنترلری هست که
ممکنه در سرورهای استفاده شه و مثل اونها نیست دقیقا خودش هست
فقط این رید کنترلر ها تعداد پورت بیشتری برای هاردها دارن همین
مثلا ظرفیت رید کنترلر عادی ۴ تا یا ۶ پورت یا ۸ تاهست ظرفیت
کارت های استوریح ۲۵ پورت برای هاردها

d3m0n3y3z
October 14th, 2013, 01:34
کوچیکترینی که من پارسال تو نمایشگاه دیدم 4u بود.
قیمتش هم بین 20 تا 30 ملیون بود.

cloudvanom
January 16th, 2014, 07:01
سلام

من پبام شما را در مورد Storage Solution دیدم آیا شما هنوز جویا هستید؟

من برای شما می توانم 2U ارایه بدم با ۶-۸ تا هارد ۳.۵ یا ۱۶-۲۴ تا هارد ۲.۵. در ضمن پکیج ارایه شده گارانتی و ضمانت ۱ ساله خواهد داشت و موارد زیر را شامل می باشد.

Accounts managemen
CIFS/SMB
NFSv3
FTP
snapshot volumes

​اگرتمایل دارید با خوشحال می شوم بیشتر در مورد نیازتون با شما صحبت کنم.

vahidpoor
March 7th, 2014, 13:37
سلامخ آقا پویان میشه لطفا قیمت و مدلشو بگین

diges
March 8th, 2014, 17:14
دوستان می شه سخت افزاری معرفی کنید چند هارد usb رو بشکه شبکه کرد ؟ به صورت سیم یا بی سیم مشکلی نیست .

sara ahmadi
May 23rd, 2021, 16:07
دوستان می شه سخت افزاری معرفی کنید چند هارد usb رو بشکه شبکه کرد ؟ به صورت سیم یا بی سیم مشکلی نیست .

سلام من یک سایت خیلی قوی را در این زمینه میشناسم که شاید مشکلتون را حل کند و میتوانید از ایرانی فالو (https://iranifollow.com/) کمک بگیرید