PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ریست پسورد کابران

hpnn.wm
October 9th, 2013, 00:52
با سلام
دوستان کسی هست که بدونه چرا در نسخه 5.2.7 چطور می شه ریست پسورد کاربران رو فعال بکنه
نسخه نال شده هست (کلا اصل هست اما در فایل لایسنس دستکاری شده )
در حقیقت ایمیل تایید فراموشی به همراه لینکش می فرسته ولی وقتی که روی همون لینک کلیلک می کنیم
بعد می نویسه بازیابی با موفقیت انجام شد رو می اره اما هیچ ایمیلی راجع به پسورد جدید نمی فرسته
حالا می خواستم بپرسم که چیکار بکنم که درست بشه
در صورتی که درست نشه می خواستم بپرسم چطور می شه فقط قسمت دوم رو زد یعنی دیگه ایمیل تاییدیه نفرسته و مستقیما
ایمیل پسورد جدید رو بفرسته ؟
با تشکر

hpnn.wm
October 9th, 2013, 08:23
دوستان خواهش می کنم من رو در این امر کمک بفرمایید

majidisaloo1
October 9th, 2013, 09:55
ایمیل سرورتان را بررسی کرده اید؟

Mihan-Server
October 9th, 2013, 10:53
این مشکل رو ما هم داشتیم ، مشکل در آپگرید بود که حلش کردیم .

hpnn.wm
October 9th, 2013, 14:18
دوستان اگر مشکل در ایمیل بود که حتی ایمیل اولی رو هم ارسال نمی کرد
دوم اینکه دوست من چطور شما مشکل رو حل فرمودید ؟ لطفا به ما هم کمک بفرمایید در حل این مسائل

هرمیس هاست
October 10th, 2013, 10:43
این مشکل رو ما هم داشتیم ، مشکل در آپگرید بود که حلش کردیم .

اگر میدانید مشکل چیست که به کاربر اطلاع دهید

ممکن هست مشکل از قالب باشد
قالب پیش فرض را انتخاب کنید و تست کنید

hpnn.wm
October 10th, 2013, 10:57
کاملا درسته بنده از قالب فارسی سازی شده 5.0.3 استفاده می کردم و ظاهرا این قالب ها با عملکرد بازیابی پسورد مشکل داشتند که بنده از WHMCS.com
این موضوع رو فهمیدم و بعد اومدم از خود وب هاستینگ تالک که قالب 5.2 رو گذاشته بود دریافت کردم و همه چی درست و به خوبی کار می کرد
باز هم ممنونم از این که با ما همکاری داشتید

هرمیس هاست
October 10th, 2013, 10:59
کاملا درسته بنده از قالب فارسی سازی شده 5.0.3 استفاده می کردم و ظاهرا این قالب ها با عملکرد بازیابی پسورد مشکل داشتند که بنده از WHMCS.com
این موضوع رو فهمیدم و بعد اومدم از خود وب هاستینگ تالک که قالب 5.2 رو گذاشته بود دریافت کردم و همه چی درست و به خوبی کار می کرد
باز هم ممنونم از این که با ما همکاری داشتید

خواهش میکنم