PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسیار فوری :‌ ریسلر کلاب ایران را تحریم کرد

nimafire
October 8th, 2013, 21:18
سلام
طبق صجبت تلفنی که ریسلر ملاب دقایقی پیش با بنده داشتند ، این شرکت از دو ملیتی هندی امریکایی به شرکتی امریکایی تغییر کرده است و بر اساس قوانین امریکا هیچ گونه سرویسی به ایرانیان داده نمیشود و کلیه دامنه ها اکانت ها و سرویس هایی که با برای ایرانیان ثبت شده است بسته خواهد شد

لطفا فعلا موضوع اطلاعیه را مد نظر داشته باشید به محض دریافت جزیات بیشتر در همین پست بروز رسانی خواهم کرد.

بروز رسانی 1 :
همانطر که میدانستید ریسلر ملاب شرکت دو میلیتی هندی امریکایی داشته است
اینک این شرکت ملیتی تماما امریکا یافته است و بر اساس قوانین امریکا ارایه سرویس به هیچ عنوان به کاربران ایران مقدور نیست
کاربران میتوانند از تخفیف های ریسلر کلاب جهت ترنسفر دامنه ها استفاده کنند

بروز رسانی 2 :
همکاران عزیز لطفا تحت هیچ شرایطی با سیستم api ای پی ایران کار نکنند
به پنل اصلی نیز با ای 1ی ایران لاگین نکنند
کلا هر گونه رد و ارتباطی که اکانت نمایندگی از ایران داشته باشد بسته خواهد شد
منتظر رسیدگی به مسله حقوقی دامنه ها و بخش مالی هستم...

بروز رسانی اخر :
از 31 اکتبر سال 2013 میلادی دسترسی به ریسلر کلاب برای کاربران ایرانی محدود خواهد شد.این تحریم تا اتخاذ تصمیم جدید پابرجاست
کلیه کاربران ایران باید و باید دامنه های خود را بهسرویس دهنده دیگری منتقل کنند
ریسلر کلاب سرویس دهنده ای را به عنوان مقصد معرفی کرده است:

https://www.realtimeregister.in/

کلیه این بروز رسانی ترجمه صحبت تلفنی و ایمیلی بنده با RC بوده است که در ارشیو شخصی من موجود است.

هیچگونه بروز رسانی و اطلاعاتی در این زمینه دیگر نخواهم نوشت.
وظیفه اخلاقی بنده منجر به شکوفایی ذات ابلهانه افرادی شد که بنده را بسیار به ادامه این تاپیک بی میل کرد.
بدرود

bmi
October 8th, 2013, 21:19
تحریم کرد ؟؟!
لطفا منبع قرار دهید

nimafire
October 8th, 2013, 21:27
تحریم کرد ؟؟!
لطفا منبع قرار دهید
پست اول بروز رسانی شد

shazo
October 8th, 2013, 21:29
یعنی از چند ساعت دیگه سایت های ایرانی که روی ریسلر هستن همه بسته میشن..؟

bmi
October 8th, 2013, 21:29
خیلی متشکریم از اطلاع رسانی
منتظر خبر های جدید هستیم
ولی بد میشه تحریم اعمال کنند روی دومین های بین المللی

fanous_m
October 8th, 2013, 21:30
خواهشا لینک خبر بدهید

nimafire
October 8th, 2013, 21:31
یعنی از چند ساعت دیگه سایت های ایرانی که روی ریسلر هستن همه بسته میشن..؟

خیر زمان داده میشود. به محض دریافت جزییات دقیق بنده حتما اطلاع رسانی خواهم کرد

nimafire
October 8th, 2013, 21:33
خواهشا لینک خبر بدهید
دوست عزیز این لطفی بوده که بنده برای همکاران ایرانی کردم و خبر را به اطلاع رسانده ام. در پست اول عرض کردم طی تماس اورژانسی تلفنی که با بنده داشتند اطلاع دادند.
مطمینا در روز های اینده به صورت رسمی نیز اطلاع رسانی میکنند

bmi
October 8th, 2013, 21:34
متشکریم ...

fanous_m
October 8th, 2013, 22:20
متشکرم

mehrdad2
October 8th, 2013, 22:29
سلام

پس تکلیف حسابامون و پولامون چی میشه

HyperServer
October 8th, 2013, 22:36
خیر تایید میشه ...

ایران از لیست کشورهای ثبت نامی حذف شده... احتمال داره که شرکت ریسلر کلاب شخصی رو به عنوان واسطه برای پرداخت های PayPal معرفی کنند و ارتباط به صورت غیر رسمی تبدیل بشه ..

_AF_
October 8th, 2013, 23:02
با مشخصات خارج از ایران عضو و پرداخت انجام دادیم انشالله که مشکلی پیش نمیاد؟

nimafire
October 8th, 2013, 23:22
پست اول ویرایش شد

bmi
October 8th, 2013, 23:26
دیگر دامین ها از کار می افتند؟

downloaddl
October 8th, 2013, 23:29
من 2 روز پیش از چَت آنلاین باهاشون صحبت کردم
وگفتن با ایرانیا نه در زمینه فروش دامنه و نه نمایندگی هاست مشکلی ندارد و سرویس می تونن بدن

aghdaee
October 8th, 2013, 23:41
خیر تایید میشه ...

ایران از لیست کشورهای ثبت نامی حذف شده... احتمال داره که شرکت ریسلر کلاب شخصی رو به عنوان واسطه برای پرداخت های PayPal معرفی کنند و ارتباط به صورت غیر رسمی تبدیل بشه ..
خیر خیال شما راحت چنین اتفاقی نمی افته
ریسلر کلاب دیگه با ایرانی ها کار نخواهد کرد تحت هیچ شرایطی

aghdaee
October 8th, 2013, 23:42
با مشخصات خارج از ایران عضو و پرداخت انجام دادیم انشالله که مشکلی پیش نمیاد؟

با ای پی ایران وارد بشید اکانت شما بلاک میشه
ای پی اتصال به api تون هم نباید مال ایران باشه

aghdaee
October 8th, 2013, 23:43
من 2 روز پیش از چَت آنلاین باهاشون صحبت کردم
وگفتن با ایرانیا نه در زمینه فروش دامنه و نه نمایندگی هاست مشکلی ندارد و سرویس می تونن بدن

هنوز بخش فروششون رو کامل توجیه نکردند
تقریبا یک ماه دیگه این فرآیند به صورت کامل عملیاتی میشه

mehrdad2
October 8th, 2013, 23:45
آقا کلا" یعنی حساب های قدیمی هم بسته میشه تکلفه پولا و دامین ها چی میشه ؟؟؟

downloaddl
October 8th, 2013, 23:48
هنوز بخش فروششون رو کامل توجیه نکردند
تقریبا یک ماه دیگه این فرآیند به صورت کامل عملیاتی میشه

مَگه کَشکه بیاد همه دامنه های ایرانی ها رو ببنده ؟ :|

یعنی سایت هایه ایرانی به سه نقطه می رن ؟
عمرا

besthosti.com
October 8th, 2013, 23:51
شاید هم این تحریم ها را اعمال نکند چون شرکت های الکترونیکی و وابسته به کامپیوتر و غناوری اطلاعات از دسته تحریم های امریکا با مجوز وزارت دارایی و خزانه امریکا خارج شده اند .
همچنین الان هم اوضاع ایران و امریکا در حال بهبود است و پرواز مستقیم بین این دو کشور هم داره ایجاد میشه , خیلی بعید میدونم که این گونه تجریم ها اعمال بشه .

aghdaee
October 8th, 2013, 23:55
مَگه کَشکه بیاد همه دامنه های ایرانی ها رو ببنده ؟ :|

یعنی سایت هایه ایرانی به سه نقطه می رن ؟
عمرا
ّشما بشین تماشا کن

m.Amin
October 8th, 2013, 23:57
آنلاین نیک هم ایران رو تحریم کرد برای همین ایران هاست اومد دایرکتی و همه دامنه هاشو منتقل کرد

آقا راهکار بدید

بریم کجا؟
من واقعا میترسم دامنه هام بپره!!!!

aghdaee
October 8th, 2013, 23:59
شاید هم این تحریم ها را اعمال نکند چون شرکت های الکترونیکی و وابسته به کامپیوتر و غناوری اطلاعات از دسته تحریم های امریکا با مجوز وزارت دارایی و خزانه امریکا خارج شده اند .
همچنین الان هم اوضاع ایران و امریکا در حال بهبود است و پرواز مستقیم بین این دو کشور هم داره ایجاد میشه , خیلی بعید میدونم که این گونه تجریم ها اعمال بشه .

اون روزی که godaddy.com به ایرانی جماعت دامنه بفروشه روزی هست که ریسلرکلاب هم این کار رو میکنه
این تحریم ها تا یک ماه دیگه به صورت کاملا سفت و سخت از طرف ریسلر کلاب اعمال میشه و خیال شما هم راحت باشه هیچ پروازی بین ایران و آمریکا هم شکل نمیگیره

amirfateh
October 9th, 2013, 00:00
دوستان بطور کلی تحریم ها در حال تعدیل هست و به نظر می رسد مسئله هسته ای جمع وجور خواهد شد
در چند سال اخیر بسیاری از مشتریان ریسلرکلاب را ایرانیان تشکیل دادند.
به هر حال امیدوارم که به این صورت که دوستان گفتند ریسلرکلاب عمل نکند در نهایت خودشان متضر خواهند شد

besthosti.com
October 9th, 2013, 00:03
اون روزی که godaddy.com به ایرانی جماعت دامنه بفروشه روزی هست که ریسلرکلاب هم این کار رو میکنه
این تحریم ها تا یک ماه دیگه به صورت کاملا سفت و سخت از طرف ریسلر کلاب اعمال میشه و خیال شما هم راحت باشه هیچ پروازی بین ایران و آمریکا هم شکل نمیگیره
به هر صورت اعمال تحریم از سوی شرکت های مرتبط به فناوری اطلاعات من جمله شرکت ریسلر کلاب بسیار بعید میرسد و به احتمال زیاد این صحبت ها هیچ وقت عملی نخواهد شد .
البته این نظر و عقیده بنده است و ممکن است در اینده بر خلاف این قضیه رخ بدهد .

downloaddl
October 9th, 2013, 00:08
ّشما بشین تماشا کن

تماشا می کنم :دی شما هم ببین که هیچ اتفاقی نمیوفته

m.Amin
October 9th, 2013, 00:15
اولش اومد pivacy protect ،غیر رایگان کرد

بعدش هم این

خدا به خیر بگذرونه

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 00:21
سلام
این نامردیه که ببندند چون ما بابت خرید پنل ها 99 دلار اولیه دادیم
در ضمن چندین سال هست مشتری هستیم و امیدوارم این اتفاق نیوفته
اما یک چیز رو میدونم که حتما اتفاق میوفته
اونم اینه که هاستینگ های ضعیف و دارای مدیران دبستانی از فردا عملیات ریپورت و فروختن هم وطن رو شروع میکنند
در کل روابط رو به بهبوده و در حوزه ی الکترونیک هم تحریم ها شل شده سیپنل که سرسخت ترین بود و روزی دامنه رو معرفی و درخواست حذف دامین ir رو داشت الان مدتهاست کاری نداره

shivahost
October 9th, 2013, 00:24
سلام
این نامردیه که ببندند چون ما بابت خرید پنل ها 99 دلار اولیه دادیم
در ضمن چندین سال هست مشتری هستیم و امیدوارم این اتفاق نیوفته
اما یهک چیز رو میدونم که حتما اتفاق میوفته
اونم اینه که هاستینگ های ضعیف و دارای مدیران دبستانی از فردا عملیات ریپورت و فروختن هم وطن رو شروع میکنند

در مقابل نامردی هایی که به کل به ما ایرانی ها میشه، این که چیزی نیست!

در ضمن اون 99$ را هم دامین ثبت کردیم! صرفا پول پنل نبوده که! و البته چه پول های هنگفتی از ایرانی ها بلوکه نشده!

amirfateh
October 9th, 2013, 00:27
انشا... مشکلات در چند ماه آینده کمی سبکتر می شود:)
بنده که خوشبین هستم

shahab-f
October 9th, 2013, 00:41
وا.الان سایت های ایرانی با دامنه های بین المللی هیچ کدوم برای من باز نمیشن

ققنوس
October 9th, 2013, 00:54
حالا بيا درستش كن

همين رو كم داشتيم

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 01:12
اولش اومد pivacy protect ،غیر رایگان کرد

بعدش هم این

خدا به خیر بگذرونه

کیشخ بگید الان بابت privacy protect چقدر دریافت میکنند؟

downloaddl
October 9th, 2013, 01:14
وا.الان سایت های ایرانی با دامنه های بین المللی هیچ کدوم برای من باز نمیشن

داداش : دی استرس نده ب مردم

loginvps.com
October 9th, 2013, 01:36
ResellerClub.com - Wholesale Domain Name Registrar (http://www.resellerclub.com/sites/default/files/rc-mailer/ResellerClub_Wholesale_Domain_Name_Registrar_19-10-10.html)

بچه ها این لینک رو چک کنید :-(

shahab-f
October 9th, 2013, 01:42
داداش : دی استرس نده ب مردم

:d

isoroush
October 9th, 2013, 01:55
resellerclub.com - wholesale domain name registrar (http://www.resellerclub.com/sites/default/files/rc-mailer/resellerclub_wholesale_domain_name_registrar_19-10-10.html)

دوست عزیز این لینک ک دادی نوشته که اکثر سرویس دهنده ها به خاطر تحریم ها به ایرانیا سرویس نمیدن ولی چون محل فعالیت ریسلرکلاب هند است با ایرانیا مشکل نداره و اومده یه جورایی آفر داده واسه ترنسفر

این لینک رو از کجا اورردید !!؟؟
نکنه تله میخان بذارن وب ایران رو نابود کنن :d

Why Join ResellerClub?

NO Sanctions or Trade Embargoes against Iran

----------------------------
ویرایش :
این صفحه قدیمیه ، قیمت ها و حداقل میزان شارژ با شرایط فعلی ریسلرکلاب نمیخونه

دوستان همون استرس رو داشته باشید فعلا :D

Domain
October 9th, 2013, 01:58
امیدوارم که قلع و قمع نکنن

m.Amin
October 9th, 2013, 02:06
کیشخ بگید الان بابت privacy protect چقدر دریافت میکنند؟

متن خبرش این بود

Change in Privacy Protect service:

Due to the forthcoming change in ICANN’s policy, the overhead costs of providing the Privacy Protect service will increase substantially. Starting soon, we will be charging an annual fee of $3 per domain name for our Privacy Protect service. With most Providers in the market charging as high as $6 per year, you could offer this as a chargeable service and still earn a profit on it!

Please Note:

For domain names that are already registered and use Privacy Protect service, no charge shall be levied till the domain name expires, or until the next renewal, whichever is earlier. At the time of renewal of the domain name, you will have the flexibility of not renewing Privacy Protect along with the domain name.
For domains names that are already registered and do not use Privacy Protect service, upon activation of this service, charges shall be applied on a pro-rata basis till the domain expires.
For any new domain registrations opting for Privacy Protection service, above mentioned annual charges will be applicable.
The duration of this service will be the same as the duration of the domain name it is associated with.

For any additional details about this mail, feel free to get in touch with us.

Regards,
Team ResellerClub

اینم لینکش توی خود سایت ریسلر کلاب

Important: ICANN Policy and Registry Price Update (http://resources.resellerclub.com/mailers/glo-icann-policy-and-registry-price-update-75k-13-06-13.html#changeinprivacyprotectservice)

وقتی توی چت انلاین باهشون صحبت کردم گفت به زودی اجرا میشه و برای هر سال هم 3 دلار باید پرداخت کنی

گفت اون دمنه هایی که قبلا استفاده کردن در هنگام renew باید هزینه privacy protect رو پرداخت کنه 3 دلار

my1zarb
October 9th, 2013, 02:11
تشکر از اطلاع رسانی تون.

هنوز مرکب امضای قراردادشون خشک نشده کشور ایران رو از لیستشون حذف کردن.

در حالیکه شرکت های دولتی و خصوصی ایرانی حتی اسم اسرائیل توی لیست کشورهاشون هست!

امیدوارم روزی برسه که تحریم کنند های ما، طعم تحریم شدن رو بچشن.

پیروز باشید.

Kian
October 9th, 2013, 02:21
متن خبرش این بود

اینم لینکش توی خود سایت ریسلر کلاب

Important: ICANN Policy and Registry Price Update (http://resources.resellerclub.com/mailers/glo-icann-policy-and-registry-price-update-75k-13-06-13.html#changeinprivacyprotectservice)

وقتی توی چت انلاین باهشون صحبت کردم گفت به زودی اجرا میشه و برای هر سال هم 3 دلار باید پرداخت کنی

گفت اون دمنه هایی که قبلا استفاده کردن در هنگام renew باید هزینه privacy protect رو پرداخت کنه 3 دلار به نظرم برداشت شما از متن خبر فوق اشتباه است و مطلب صحیح اینه که در هنگام تمدید مختار خواهید بود که از پرواکسی پروجکشن را با 3 دلار هزینه تمدید کنید یا بدون آن تمدید کنید یعنی تمدید آن اجباری نیست

asdadsdxz
October 9th, 2013, 02:49

نه داداش اون در مورد سرویس های رایگان هست

هر فرد شرکت و.. ای که در امریکا حتی یک سنت از افراد ایرانی بدون مجوز رسمی از خزانه داری برای هر یک قرداد
پولی رو از فرد ایرانی دریافت یا پرداخت کنه جریمه و محاکمه میشه

پ ن: یک سری سایت ها واسه من هم باز نمیشه!

Kian
October 9th, 2013, 03:15
رسیلر کلاب فقط هندی است و فقط در کشور هندوستان و امارات متحده عربی ثبت شده است که در لینک زیرمی توانید مشاهده کنید، البته شماره تلفن چند کشور به عنوان ساپورت در سایتش هست که همگی به هند دایورت میشوند !Contact Us | ResellerClub (http://www.resellerclub.com/contact-us) ولی اینکه قصد تحریم داشته باشد به سیاست بازی و ... برمیگردد که اگر شرکتهای ایرانی بصورت هماهنگ و پیگیری قانونی کنند به احتمال زیاد جلوی این ظلم را می توانند بگیرند.

m.Amin
October 9th, 2013, 03:26
Kian عزیز
منظورم از اینکه گفتم باید 3 دلار بدی برای این بود که بخوای فعال نگهش داری وگرنه 3 دلار بگیرن برای چی!!!!!
قبل از پست دادن یکی متن رو با دقت بخونید

هنگام renew باید هزینه privacy protect رو پرداخت کنه 3 دلار

این جمله یعنی اگه بخوای فعال نگهش داری گفتم هنگام تمدید باید هزینش رو پرداهت کنی اگر هم نخوای پرداخت نمیکنی و privacy از رو دامنه میره

tizparvaz
October 9th, 2013, 03:34
واسه همینه که هیچ وقت تو هیچ سایتی با مشخصات ایرانی ثبت نام نمیکنم ، حالبه چند رو پیش تو یه تاپیکی به ما تهمت زدن حالا دوست دارم استارتر اون تاپیک این تاپیک رو ببنیه تا متوجه بشه من چی گفتم اونجا

besthosti.com
October 9th, 2013, 03:34
ResellerClub.com - Wholesale Domain Name Registrar (http://www.resellerclub.com/sites/default/files/rc-mailer/ResellerClub_Wholesale_Domain_Name_Registrar_19-10-10.html)

لینک برای من باز نمیشه .
16084

m.Amin
October 9th, 2013, 03:42
tizparvaz خوب اشتباه میکنی اینجوری حداقل یه حقی داری و آیکان ازت دفاع میکنه و مثلا یه مدتی میذارن تا ارانی ها دامنه هاشونو منتقل کنن ولی کار تو که دیگه اصلا از بنیان غلطه اگه فقمیدم از ایرانی و هویز رو غلط ست کردی ازت میگیرن و دستتم به هیچ جا بند نیست عزیز

tizparvaz
October 9th, 2013, 04:01
tizparvaz خوب اشتباه میکنی اینجوری حداقل یه حقی داری و آیکان ازت دفاع میکنه و مثلا یه مدتی میذارن تا ارانی ها دامنه هاشونو منتقل کنن ولی کار تو که دیگه اصلا از بنیان غلطه اگه فقمیدم از ایرانی و هویز رو غلط ست کردی ازت میگیرن و دستتم به هیچ جا بند نیست عزیز
دوست عزیز هویت غلط نیست فقط ایرانی نیست و به نام من نیست

arazit
October 9th, 2013, 09:35

این لینک مال سال 2010 هست
موفق باشید

amirizadi
October 9th, 2013, 09:47
با چت صحبت کردم و اینن پاسخشون بود

Because of Company's operational jurisdiction that we come under, we are no longer able to assist people from Iran

و در پاسخ به وضعیت دامنه ها این پاسخ را دادند

If you already have an account with us, we will move your account to Iranian Registrar

shivahost
October 9th, 2013, 09:48
با چت صحبت کردم و اینن پاسخشون بود

Because of Company's operational jurisdiction that we come under, we are no longer able to assist people from Iran

و در پاسخ به وضعیت دامنه ها این پاسخ را دادند

If you already have an account with us, we will move your account to Iranian Registrar

اون وقت این Iranian Registrar یعنی چی؟ کی کجا؟

amirizadi
October 9th, 2013, 09:53
منظورشون جایی هست که با ایرانی ها مشکل نداشته باشه

Yashost!ng
October 9th, 2013, 09:58
اوله صبحی اینم خبر بود دادید
والا چی بگم دیگه

shivahost
October 9th, 2013, 10:40
مثل اینکه کاملا قضیه جدی هست! هزاران دامین مهم و فعال از طریق ریسلرکلاب با مشخصات کاملا ایرانی ثبت شده و حتی از جاهای دیگه به ریسلرکلاب ترانسفر شده که مثلا خیالشان راحت باشد! حالا همه الاف میشیم و زحمت و هزینه انتقال...

فقط می تونم بگم: ........ مچکریم!

amirizadi
October 9th, 2013, 10:48
دوستان یک موردی را توجه نکردید

If you already have an account with us we will move your account to Iranian Registrar,

ظاهرا خودشون منتقل میکنن به یک ریجیسترار دیگه که با ایرانی ها مشکل نداشته باشه
اینطور در چت به بنده گفت

X2Maxer
October 9th, 2013, 10:53
دوستان یک موردی را توجه نکردید

If you already have an account with us we will move your account to Iranian Registrar,

ظاهرا خودشون منتقل میکنن به یک ریجیسترار دیگه که با ایرانی ها مشکل نداشته باشه
اینطور در چت به بنده گفت

مگه ریجستر دیگه ای هم وجود داره که تحریم نکرده باشه ؟

m.Amin
October 9th, 2013, 11:06
دوره ریسلر کلاب و آنلاین نیک به پایان رسید باید بریم ریجستاری که دیگه ای که با ایران مشکلی نداشته باشه

amirizadi
October 9th, 2013, 11:10
اینطور گفت

shivahost
October 9th, 2013, 11:10
دوره ریسلر کلاب و آنلاین نیک به پایان رسید باید بریم ریجستاری که دیگه ای که با ایران مشکلی نداشته باشه

فکر می کنم اینطور نباشه! و بتونیم زیر مجموعه یک ریسلر غیر ایرانی بشیم یا با مشخصات غیر ایرانی دوباره فعالیت کنیم. ولی خب از نظر اسلب و گردش حساب باید از اول شروع کنیم! 9.99

فعلا به ما در چت گفتند با sales contact خودمون از طریق ایمیل موضوع را مطرح کنیم که کمک می کند! منتظر پاسخ ایمیل هستیم!

par30shop
October 9th, 2013, 11:18
من که حدود 1 سال هست دامین ثبت نکردم از ریسلرکلاب ! ولی تازکی ها به PublicDomainREgistary ترنسفر کردم که مشکلی با ایران نداره - و چون با visa و پیپال از ابتدا پرداخت انجام شده بود مشکلی هم نداشتم
name.com
domain.com
در کل همه رو با هویت غیر ایرانی اگه ثبت کنید مشکلی پیش نمیاد
godaddyهم که تا حالا برای ایرانی ها حتی باز نمیشد حالا به راحتی باز میشه! حتی پنل کاربریش

shivahost
October 9th, 2013, 11:22
من که حدود 1 سال هست دامین ثبت نکردم از ریسلرکلاب ! ولی تازکی ها به PublicDomainREgistary ترنسفر کردم که مشکلی با ایران نداره - و چون با visa و پیپال از ابتدا پرداخت انجام شده بود مشکلی هم نداشتم
name.com
domain.com
در کل همه رو با هویت غیر ایرانی اگه ثبت کنید مشکلی پیش نمیاد
godaddyهم که تا حالا برای ایرانی ها حتی باز نمیشد حالا به راحتی باز میشه! حتی پنل کاربریش

شما از PublicDomainREgistary ریسلر گرفتی؟ چه فرقی با ریسلر کلاب داره؟ چون الان در PublicDomainREgistary وقتی نام دامین هایمان را می زنیم می گوید این دامنه توسط پارتنر ما ثبت شده است. یعنی ریسلرکلاب هم از زیرمجموعه های آن است و بقول خودشان خواهر هستند و گفتند هر قانونی به ریسلرکلاب اعمال بشه برای ما هم صادقه! logicboxes.com هم دقیقا همین را گفت!

par30shop
October 9th, 2013, 11:25
شما از PublicDomainREgistary ریسلر گرفتی؟ چه فرقی با ریسلر کلاب داره؟ چون الان در PublicDomainREgistary وقتی نام دامین هایمان را می زنیم می گوید این دامنه توسط پارتنر ما ثبت شده است. یعنی ریسلرکلاب هم از زیرمجموعه های آن است و بقول خودشان خواهر هستند و گفتند هر قانونی به ریسلرکلاب اعمال بشه برای ما هم صادقه! logicboxes.com هم دقیقا همین را گفت!
بله
دقت کنید که با هویت غیر ایرانی ثبت شده - برای استفاده ی شخصی بود از ابتدا - ولیجالب اینجاست که godaddy تحریم رو برداشته !از ساپورتشون میتونید بپرسید !

shivahost
October 9th, 2013, 11:29
بله
دقت کنید که با هویت غیر ایرانی ثبت شده - برای استفاده ی شخصی بود از ابتدا - ولیجالب اینجاست که godaddy تحریم رو برداشته !از ساپورتشون میتونید بپرسید !

مشکل تماس گرفتن و راضی کردن تعداد زیادی از مشتریانه که الان بیان زودتر از موعد هزینه تمدید و انتقال دامین هایشان را بدهند.

در مرحله بعد به godaddy تا کی میشه اعتماد کرد!

shivahost
October 9th, 2013, 11:31
در مورد هویت غیر ایرانی هم خود ما غیر ایرانی کنیم! سیستم اتوماتیک whmcs که مشتریان ما را اتوماتیک ثبت نام و ثبت دامین می کند چی؟ باید ایران را از لیست whmcs خودمان هم حذف کنیم؟

par30shop
October 9th, 2013, 11:33
مشکل تماس گرفتن و راضی کردن تعداد زیادی از مشتریانه که الان بیان زودتر از موعد هزینه تمدید و انتقال دامین هایشان را بدهند.

در مرحله بعد به godaddy تا کی میشه اعتماد کرد!
مشکل عمومی بشه راحت تر با موضوع کنار میان - والا من به nic.ir هم اعتماد ندارم :دی اما از این به بعد باید مثل پی پال با قضیه کنار بیایم که خیلی مشکل هست مشتری ها راضی بشن !

alireza.pc
October 9th, 2013, 11:33
دیگه شورش رو در آوردند... هر روز تحریم تحریم تحریم...
کی میاد حالا 200 مشتری رو قانع کنه؟لعنت بهشون...

par30shop
October 9th, 2013, 11:35
در مورد هویت غیر ایرانی هم خود ما غیر ایرانی کنیم! سیستم اتوماتیک whmcs که مشتریان ما را اتوماتیک ثبت نام و ثبت دامین می کند چی؟ باید ایران را از لیست whmcs خودمان هم حذف کنیم؟
بله همین رو ذکر کردم - راضی کردن مشتری ها که مانند پیپال با تغییر آی پی پنل اصلی دامنه خودشون رو چک کنند - یا فروشنده ها که مجبور میشن از لیست حذف کنند!کار مشکلی هست

shivahost
October 9th, 2013, 11:36
دیگه شورش رو در آوردند... هر روز تحریم تحریم تحریم...
کی میاد حالا 200 مشتری رو قانع کنه؟لعنت بهشون...

آخه من فقط یک مشتری دارم که نزدیک 40 دامنه داره که خب هر چند وقت یکیش رو تمدید می کند و بعضی ها رو هم تازه تمدید کرده! حالا باید مثلا حدود 1.5 میلیون یک دفعه بده که همه رو انتقال بدیم!

همه ما از این مشتریها داریم....

nimafire
October 9th, 2013, 11:44
همکاران و دوستان عزیز اصلا دقت نمیکنید
همانطور که این اطلاع رسانی توسط بنده انجام شده است لطفا از ایراد نظرات خود جدا خودداری کنید
مطمینا بنده به محض مشخص شدن دقیق وضعیت اطلاع رسانی میکنم. از ایراد صحبت ها نظرات و ... شخصی جدا خودداری کنید تا کسی دچار مشکل نشود

اگر رجیستر مناسبی میشناسید دامنه های مهم خود را منتقل کنید تا دچار مشکل نشوید.

hostorder
October 9th, 2013, 11:45
مثل رسلر کلاپ جاهاى ديقه ساب دومين داره!!!!!

alaviyoon
October 9th, 2013, 11:58
روحانی چیکار میکنی پس تو ؟؟؟
این بود جواب اعتماد ما !!!

Saati
October 9th, 2013, 12:09
از این به بعد سعی میکنم کمتر دامنه بین المللی ثبت کنم. :|

regcenter
October 9th, 2013, 12:12
این جوابو به من دادن

Actually our companys official jurisdiction doesnt include iran now
but then we are moving all the existing guys to a new registrat

JATHIYA
October 9th, 2013, 12:31
بچه ها اگر به اسم یک ایرانی مقیم دبی پنل ها رو ثبت کنیم مشکل تحریم برطرف میشه ؟

tizparvaz
October 9th, 2013, 12:35
به این مورد فکر نکرده بودم
اینم راه حل داره ما که به همه کاربرا پنل دادیم بهشون یک ایمیل بزنیم بگیم برن و پروفایلشونرو از ایران به کشور دیگه ای تغییر بدن

alaviyoon
October 9th, 2013, 12:42
اینم راه حل داره ما که به همه کاربرا پنل دادیم بهشون یک ایمیل بزنیم بگیم برن و پروفایلشونرو از ایران به کشور دیگه ای تغییر بدن

ایرانی جماعت همیشه یه راه حل داره !
به شخصه با تمام وجود به این حرف رسیدم که هیچی نمیتونه جلوشو بگیره .

amirizadi
October 9th, 2013, 12:43

در درجه اول ملاک پنل اصلی هست

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 13:18
لطفا این قدر با چت آنلاین اونا صحبت نکنید شاید خودشون بی خیال باشند حساسشون نکنید لطفا
فقط بی زحمت سرویس دهنده ی جدید و خوب معرفی کنید تا دامنه های اصلی رو منتقل کنیم

m.Amin
October 9th, 2013, 13:22
لطفا این قدر با چت آنلاین اونا صحبت نکنید شاید خودشون بی خیال باشند حساسشون نکنید لطفا

میگم سرویس دهنده میشناسی؟

karshenasi
October 9th, 2013, 13:25
چه خاکی به سر بریزیم حالا
این جور تحریما برای دولت که هیچ اهمیتی نداره شاید حتی خوشحال بشن بگن برید دامنه ملی ثبت کنید بهتر هم هست!

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 13:28
و یه مورد دیگه تا اونجا که من میدونم اینا مجبور هستند که این حرفارو پشت تلفن بزنند
آیا به کسی ایمیلی زده شده؟
به کسی اخطاری داده شده؟
چرا حساسشون میکنید؟
اینا به دلیل قوانین مجبورند وگرنه این همه ایرانی بره ضربه بهشون میخوره دامنه های زیادی در ریسلرکلاب ثبت شده
همونطور که سیپنل ایرانو حذف نکرد
یادتون رفته سیپنل هی اخطار میداد؟
شما 1000 دامنه ir داشتید ولی سیپنل سه تاشو میگفت حذف کنید که این سه تارم یه ایرانی ریپورت داده بود
من با سایت سیپنل که صحبت کردم رک گفت ما با ایران مشکلی نداریم سیاست های آمریکا اینجوریه و ما بابت این دامنه ها گزارش دریافت کردیم
حالا خودتون متوجه بشید قضییه چیه
لطفا بی سرو صدا کارتون رو ادامه بدید و دنبال یه ثبت کننده ی جدید باشید

m.Amin
October 9th, 2013, 13:31
و یه مورد دیگه تا اونجا که من میدونم اینا مجبور هستند که این حرفارو پشت تلفن بزنند
آیا به کسی ایمیلی زده شده؟
به کسی اخطاری داده شده؟
چرا حساسشون میکنید؟
اینا به دلیل قوانین مجبورند وگرنه این همه ایرانی بره ضربه بهشون میخوره دامنه های زیادی در ریسلرکلاب ثبت شده
همونطور که سیپنل ایرانو حذف نکرد
یادتون رفته سیپنل هی اخطار میداد؟
شما 1000 دامنه ir داشتید ولی سیپنل سه تاشو میگفت حذف کنید که این سه تارم یه ایرانی ریپورت داده بود
من با سایت سیپنل که صحبت کردم رک گفت ما با ایران مشکلی نداریم سیاست های آمریکا اینجوریه و ما بابت این دامنه ها گزارش دریافت کردیم
حالا خودتون متوجه بشید قضییه چیه
لطفا بی سرو صدا کارتون رو ادامه بدید و دنبال یه ثبت کننده ی جدید باشید

هنوز دقیق اجرا نشده به زودی به همه ی ریسلر ها ایمیل میزنند که دامنه هاشونو منتقل کنند

amirfateh
October 9th, 2013, 13:35
دوستان لطفا صحبت اشکان را جدی بگیرید و هی با هاشون صحبت نکنید اگر قرار باشد کاری کنند اطلاع می دهند ، این روش مسلما فیدبک مناسبی برای همه ما نخواهد داشت.

shazo
October 9th, 2013, 13:39
سلام دوستان یه سوال

pivacy protect قبلا توی کلاب رایگان شده الان چقدر شده ؟

ماهانه شده سالانه شده ؟

name برای کدوم کشوره ؟

pivacy protect هم اونجا فکر کنم هزینه داشته باشه کسی نمیدونه چقدر..؟

m.Amin
October 9th, 2013, 13:40
سلام دوستان یه سوال

pivacy protect قبلا توی کلاب رایگان شده الان چقدر شده ؟

ماهانه شده سالانه شده ؟

name برای کدوم کشوره ؟

pivacy protect هم اونجا فکر کنم هزینه داشته باشه کسی نمیدونه چقدر..؟

اینو بخون میفهمی
http://www.webhostingtalk.ir/f22/94161/index5.html#post889435

RoobinaServer
October 9th, 2013, 13:41
اینجاست که میگن چک اول را نخورده همه چی را روی دایره میریزید.

برای اطمینان کشور و مشخصات ایرانتون (پنل اصلی) را تغییر دهید و طبق روال عادی کار کنید اما حتما کنار این یک ثبت کننده دیگر هم که مشکل نداره پیدا کنید که اگر احیانا یکی از دومین هاتون ریپورت شد انتقال بدید :)

یا حق

amirizadi
October 9th, 2013, 13:43

برای اطمینان کشور و مشخصات ایرانتون (پنل اصلی) را تغییر دهید و طبق روال عادی کار کنید اما حتما کنار این یک ثبت کننده دیگر هم که مشکل نداره پیدا کنید که اگر احیانا یکی از دومین هاتون ریپورت شد انتقال بدید

یا حق

پروفایل را نمیتونید تغییر بدید
غیر از اینکه به خودشون بگید که تغییر بدن

RoobinaServer
October 9th, 2013, 13:45

الان جمله اولتون با دومنتون در تناقض هست.

میشه تغییر داد حالا کی تغییر بده مسئله بعدیه.

بگید تغییر بدهند تا کاملا اعلام نشده و مجبور نیستند که به زور قوانین جدید مشکوک بشوند.

یا حق

voipsky
October 9th, 2013, 13:46

برای اطمینان کشور و مشخصات ایرانتون (پنل اصلی) را تغییر دهید و طبق روال عادی کار کنید اما حتما کنار این یک ثبت کننده دیگر هم که مشکل نداره پیدا کنید که اگر احیانا یکی از دومین هاتون ریپورت شد انتقال بدید :)

یا حق

شماره تماس ها چه کنیم ؟
شماره هامون برای ایران است و برای تاییده حساب با ما تماس هم گرفته اند و تایید کرده اند
اگر مهلت برای انتقال بدهند به نظرتون به کدوم سایت مراجعه کنیم ؟

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 13:47

بگید تغییر بدهند تا کاملا اعلام نشده و مجبور نیستند که به زور قوانین جدید مشکوک بشوند.

یا حق

خب عزیز دلم بعد از کجا معلوم اولین قربانی نباشید:">

m.Amin
October 9th, 2013, 13:47

آره اصلا نمیتونی نام و نام کشور رو عوض کنی

شرکت Name.com وقتی ایرانو حذف کرد اونایی که قبلا توش ثبت نام کرده بودن رو باهشون کاری نداشت
حتی تو هویز اسم کشور و آدرس ایران بود
یه دامنه ایشو خودم هم دیدم که نوشته بود IR

shazo
October 9th, 2013, 13:51
6 دلار برای
pivacy protect

برای سالانه ؟

توی name چقدره هزینه ؟

name هم امریکاست ؟

RoobinaServer
October 9th, 2013, 13:52
خب عزیز دلم بعد از کجا معلوم اولین قربانی نباشید:">

به هر حال مشخصات صحیح اگر بدید نباید قربانی بشید و دلیلی هم نداره که قربانی بشید چون الان پنل صاحب جدید داره با مشخصات جدید یا حتی میشه گفت طرف ایرانیه اما مقیم کشور خارجی شده فکر نکنم بتونند بعد تغییر مشخصات دلیل درستی برای حذف پنل یا ... بیاورند.

m.Amin
October 9th, 2013, 13:53
6 دلار برای
pivacy protect

برای سالانه ؟

توی name چقدره هزینه ؟

name هم امریکاست ؟

عزیزدلم هنوز رایگانه و اجرا نشده نوشته به زودی اجرا میشه
3دلار برای هر سال

name هم 3 دلار میگرفته براش

amirizadi
October 9th, 2013, 13:58
بله دوستان زیاد باهاشون صحبت نکنید
خیلی وفته انلاین نیک هم تحریم کرده ولی ما همچنان پنلمون را داریم و هم تمدید دامنه و هم ثبت بدون مشکل انجام میدهیم
تاکنون هم ایمیلی بهمون نزدند در این رابطه

یا حق

تناقض!!!!
دوست عزیز منظور اینه که خودتون نمیتوانید تغییر بدید و باید با اکانت منیجرتون میل کنید تا تغییرات را اعمال کنه
امید وارم متوجه منظورم شده باشید!

m.Amin
October 9th, 2013, 14:06
کاش خوده ایران یه Registrar بومی داشت
همه انتقال میدادیم بهش با خیال راحت

voipsky
October 9th, 2013, 14:09
بله دوستان زیاد باهاشون صحبت نکنید
خیلی وفته انلاین نیک هم تحریم کرده ولی ما همچنان پنلمون را داریم و هم تمدید دامنه و هم ثبت بدون مشکل انجام میدهیم
تاکنون هم ایمیلی بهمون نزدند در این رابطه

تناقض!!!!
دوست عزیز منظور اینه که خودتون نمیتوانید تغییر بدید و باید با اکانت منیجرتون میل کنید تا تغییرات را اعمال کنه
امید وارم متوجه منظورم شده باشید!

فعلا از ریسلر کلاب که ایمیلی نیومده مبتنی بر این موضوع
ولی اگر وقت برای جابجایی دادند در کدوم سایت دامنه ها رو قرار بدیم ؟

bmi
October 9th, 2013, 14:11
دوستان راه حلی ارایه کنند برای دومین ها
متشکریم

amirizadi
October 9th, 2013, 14:22
اگر دقت کنید توی صحبتی که من باهاشون انجام دادند نوشتند خودشون انتقال میدهند

m.Amin
October 9th, 2013, 14:27
به نظرتون با آی پی ایران مشکلی نیست وارد اکانت بشم برای تمدید

amirizadi
October 9th, 2013, 14:31
فعلا نه
چون هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نکردند

m.Amin
October 9th, 2013, 14:39
خوب دامنه اکسپایر میشه
با چیزشکن برم؟

karshenasi
October 9th, 2013, 14:39
به نظرتون با آی پی ایران مشکلی نیست وارد اکانت بشم برای تمدید

من لاگین کردم مشکلی نبود

shivahost
October 9th, 2013, 14:44
من از حرف هاشون اینطور برداشت می کنم که خودشون یک شرکت کوچکتر غیر آمریکایی راه می اندازند یا دارند که به آن منتقلمون خواهند کرد و مشکلی پیش نخواهد آمد.

samaras
October 9th, 2013, 14:49
از کجا میشه فهمید دامنه ما از ریسلرکلاب هست یا خیر ؟

babelirani
October 9th, 2013, 14:53
با سلام خدمت تمامی عزیزان

نمیدونم این مورد چرا اینقد دارید بزرگش میکنید اصلا چرا همچین تاپیکی اینجا قرار گرفت تا همه ی عزیزان شروع کنن به جنجال کردن این موضوع

موضوع اصلی از این قرار است شرکت ریسلر کلاب طی ۴۵ روز آینده به یک شرکت کاملا آمریکایی تبدیل خواهد شد و دیگر نامی از کشور هند بر روی این شرکت نیست ولی این موضوع باعث خواهد شد که تحریم های آمریکا گریبان گیر مردم ایران در حوضه دامین شود ولی موردی که اینجاست اینه که اولا شرکت ریسلر کلاب مانند تمامی جاهای دیگه که کشور ایران رو تحریم کردن فقط در صورتی دامینی را مورد حمله این تحریم قرار میدهد که ریپورتی جدی داده شود و اینکه به هیچ عنوان با پنل ها کاری نداره در قوانین آمریکا همچین چیزی تعریف نشده و در حال حاضرم هم انجام نخواهد شد فقط بخاطر اینکه مشکلی بعدا برای خودشون و خیلی از دامین دار ها پیش نیاد ایران رو از لیست حذف کرده و هر کجا هم بپرسید میگن به ایرانی سرویس نمیدیم چون در صورتی که غیر این کار باشه دولت آمریکا با توجه به قوانین کل پنل های و دامین های این شرکت رو بازرسی خواهد کرد و اون موقع که فاجعه ای پیش میاد

یه نکنه دیگه هم لازم هست که بگم با توجه به شرایطی که قبلا شرکت ریسلر کلاب داشته در مورد دامین هیچ دامینی به صورت فوری حذف نخواهد شد و اگر قرار باشه دامینی رو به شما ریپورت داده بشه که حذف کنید مهلتی بهتون داده میشه تا اون رو منتقل کنید همچنین قرار هستش یک ریجستری دیگر در یکی از کشور های اسیایی دامینی های انتقالی رو بزیرش کنه

البته نکته ای هم میمونه در حال حاضر اوضاع کشور ایران و آمریکا رو به بهبودی هستش و با توجه به دور نمایی که ما دیدیدم و بسیاری از کارشناس ها حرف زدن به احتمال خیلی زیاد تحریم های مربوط به حوضه it به احتمال خیلی زیاد اگر این روند ادامه داشته باشه برداشته خواهد شد و تمامی شرکت های مربوط همون طور که در تحریم ها مجبور به اجرا بودن در برداشته شدن هم مجبور خواهند شد

موفق باشید

abolfazl201358
October 9th, 2013, 15:11
با این اوضاعی که خودتون پیش گرفتید اگه قرار باشه کاری هم نکنند شماها کاری میکنند که ی کاری کنند ما ایرانیها چرا اینقدر بیخردیم نمیدونم
خوب تحریم کرده لال بشیم منتقل کنیم جای دیگه اینقدر بگیر ببند نداره که اینقدر انگشت کنید تو حس حساسیتشون که دیگه مهلت انتقالم بهمون ندن حال هممونو بگیرند

ی نکته دیگه بغیر از استاتر با کس دیگه ای هم تماس گرفته شده یا ایمیلی داده شده ؟

m.Amin
October 9th, 2013, 15:16
بچه ها نرید چت کنید
اولا کسایی که پشت سیستم چت هستن یه سری کارمندن

دوما شاید اینا فرمالیته باشه و کاری نداشته باشن و فقط درحد حذف نام باشه و شما حساسشون نکنید که برای هممون بد شه

mehrdad2
October 9th, 2013, 15:19
آره بچه ها
اینا هیچی نمی دونن منم پرسیدم همون جواب رو دادن بعد گفتم پولامون چی میشه دیگه جوابی نداشت به نظر منم کسی دیگه باشون تماس نگیره نهایتان تا اون موقع یه فکری می کنیم:63:

X2Maxer
October 9th, 2013, 15:24
جالبه :دی ! میگن با اپراتور آنلاینشون چت نکید بعد یکی , یکی میرن چت می کنن بعد میان میگن بچه ها چت نکنید.
یاد اون تیکه انیمیشن The Croods افتادم که یکی یکی پاشون می رفت رو سنگ بعد می گفت پاتنو نزارید درد داره.

abolfazl201358
October 9th, 2013, 15:29
جالبه :دی ! میگن با اپراتور آنلاینشون چت نکید بعد یکی , یکی میرن چت می کنن بعد میان میگن بچه ها چت نکنید.
یاد اون تیکه انیمیشن The Croods افتادم که یکی یکی پاشون می رفت رو سنگ بعد می گفت پاتنو نزارید درد داره.

تا زمانی که این تاپیک هست مزاحمت ایرانی ها هم برا ریسلر کلاب هست این تاپیک حذف بشه همه اینا تمام میشه اگه قرار باشه مشکلی هم پیش بیاد دیگه نمیاد
اگر قرار باشه تحریم هم نکنند با وجود این تاپیک میکنند

m.Amin
October 9th, 2013, 15:35
تا زمانی که این تاپیک هست مزاحمت ایرانی ها هم برا ریسلر کلاب هست این تاپیک حذف بشه همه اینا تمام میشه اگه قرار باشه مشکلی هم پیش بیاد دیگه نمیاد
اگر قرار باشه تحریم هم نکنند با وجود این تاپیک میکنند

نظر منم همینه

لطفا تاپیک رو حذف کنید هر وقت ایمیل رسمی اومد برای ریسلر ها اون موقع تاپیک بزنید برای راهکار

الان این جور هیچی حل نمیشه جز اینکه اونا حساس میشن

shoping.server
October 9th, 2013, 15:55
سلام دوستان

بابت اطلاع رسانی متشکر هستم

ولی از دوستان که حرفه ای تر از من هستند یک راهنمایی میخوام
من در رسلر کلاب نزدیک 10 دامنه دارم و در name.com هم یک پنل دارم با چند دامنه

میشه راهنمایی کنید چطور میتونم دامنه هایی که در رسلر کلاب ثبت کردم به نیم دات کام انتقال بدم
پیشا پیش تشکر میکنم بابت راهنمایی

iranistar
October 9th, 2013, 15:59
والا من الان داخل پنلم بودم و دیدم که ایران و تهران در لیست هست
نمیدونم دیگه داستان چیه

Davood_T
October 9th, 2013, 16:16
دوستان کشور ایران از لیست Global حذف شده است.

Signup | ResellerClub (http://www.resellerclub.com/signup-now)

ولی همانطور که در لینک زیر می بینید مثلا از طریق ساب دامین ترکیه ثبت نام کنید کشور ایران هم جزء لیست هست.

Hemen Kayıt Yaptır | ResellerClub (http://tr.resellerclub.com/signup-now)

arianmahdavi78
October 9th, 2013, 16:20
با تشكر از اطلاع رساني شما .

paradiseserver
October 9th, 2013, 16:27
هر دم از این باغ بری می رسد 8-|

خدا اخر عاقبت ما را بخیر کند

bmi
October 9th, 2013, 16:29
دوستان بنده به مسئولان پشتیبانی ریسیلر کلاب در ارتباط بودم که گفتند تحریمی صورت نگرفته و تمام دومین ها برای فروش آزاد هستند و مشکلی پیش نخواهد امد
هم چنین میهن وب هاست در پاسخ به این تاپیک اطلاع داده : هیچ منبع موثقی در مورد ایین خبر وجود ندارد و چنین امری اتفاق نخواهد افتاد
لطفا تاپیک رو حذف کنید همه نگران شدند

Yashost!ng
October 9th, 2013, 16:36
سلام و وقت بخیر
منم نظرم اینه که این تایپیک نباید ایجاد میشد چون منبع موثقی وجود نداشت و نداره تا به الان .
الان خودت رسیلرکلاب بهتر از همه میدونه که از ایران چقدر مشتری داره پس نمیتونه کاری کنه با این اوضاع اقتصادیشون

بهترین راه حل حذف تایپیک هست

موفق باشید

Cyrus.The.Great
October 9th, 2013, 16:39
سلام. تشکر/

مشترک

mohammad50
October 9th, 2013, 17:02
ما چقدر بدبخت هستیم هم از داخل تحریم و ***** میشیم هم خارج ...

nimafire
October 9th, 2013, 17:07
سلام و وقت بخیر
منم نظرم اینه که این تایپیک نباید ایجاد میشد چون منبع موثقی وجود نداشت و نداره تا به الان .
الان خودت رسیلرکلاب بهتر از همه میدونه که از ایران چقدر مشتری داره پس نمیتونه کاری کنه با این اوضاع اقتصادیشون

بهترین راه حل حذف تایپیک هست

موفق باشید

سلام
خدمت شما د کلیه افرادی مه در این تاپیک مطلب بی مورد گذاشتند به فارسی چند جمله ای صحبت میکنم و پست اول را برای بار اخر ویرایش میکنم.

شما و امثال شما لیاقت نیکی و خوبی را ندارید.
همان بهتر که همواره در زندگی به کرات به دیوار برخورد کنید
بنده در این تاپیک درخواست نظر از شما نکردم. پس کار به شدت زشت و بیجایی میکنید که نظرات خود را مطرح میکنید.
من چندین سال است در زیمنه وب و تجارت وب فعال هستم و بسیار شناخته شده هستم. مطلبی هم که عرض کردم از روی دلسوزی برای همه ایرانیهنی است که از این تدبیر جدید ریسلرکلاب اگاهی ندارند
منبع میاز دارید ؟ بفرمایید !

هدف من اطلاع رسانی بوده نسبت به موضوعی که مطلع شدم مطمین باشید به قدری ما در این سالها با ریسلر کلاب کار کردیم که اعتباری به مجموع کلیه اعتبار کاربرانی که در این انجمن هستند داریم. مدتی دیگر شرمساری همه افراد کودن و نادانی که از این لطف من با بیخرید یاد کردند را خواهیم دید.

فارسی روان صحبت میکنم.

واقعا من را ناراحت کردید که به جای تشکر اینگونه صحبت میکنید.من هیچ تعهدی نسبت به هیچ کدام از شما کاربران ندارم منتها امروز به کلیه نمایندگان و افرادی که ایمیل ان ها را داشتم این موضوع را متذکر شدم.
نیازی به نظرات و پاسخ شما نیست
لیاقت شما ضرر و خسارت است. پست خود را بر دیوار اتاقتان یادداشت کنید نه در این تاپیک

پست اول با اخرین صحبتی که با منیجر rc داشتم بروز شده است
تحت هیچ شرایطی تحت هیچ شرایطی تحت هیچ شرایطی و تحت هیچ شرایطی این تاپیک توسط بنده دیگر بروز نخواهد شد. شما افراد نادان سالها امدید و رفتید اما من و ما ، ماندیم.
همکارانی که شماره بنده را دارند.همچون گذشته راهنمای انان هستم.
بدرود

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 17:44
جالبه که ریسلرکلاب هنوز فروخته نشده به ایرانی ها تذکر داده و اینکه یک سایت هندی با رتبه آلکسای 500 هزار جهانی معرفی کرده که دامنه هارو منتقل کنیم اینجا
به نظرم این شرکت هندی داره زرنگی میکنه
هم شرکتشو واگذار کنه هم تعداد زیادی از مشتریهارو بیاره رو سایت جدید خودشون
هوشیار باشید به نظرم

hadi_am
October 9th, 2013, 17:46
دوستان بنده همین الان با پشتیبانی ریسلر کلاب چت داشتم...

حرفای این دوستمون تایید میشه ولی با این تفاوت که ریسلر کلاب دیگه به ایرانیا نمایندگی مستقیم نمیده.فقط اینایی که الان فعال هستن میمونه باقیشون باید زیر شاخه ی اینا بشن.

خودتون میتونید ببنید:

http://upload7.ir/images/53363104355790019268.png

http://upload7.ir/images/79542662895165695116.png

persianboy
October 9th, 2013, 17:48
کاریر nimafire شخص باتجربه و شناخته شده ای در این انجمن هستند
و مطمئنا بدون دلیل صحبت نمیکنن

mohammad50
October 9th, 2013, 17:51

حرفای این دوستمون تایید میشه ولی با این تفاوت که ریسلر کلاب دیگه به ایرانیا نمایندگی مستقیم نمیده.فقط اینایی که الان فعال هستن میمونه باقیشون باید زیر شاخه ی اینا بشن.

خودتون میتونید ببنید:

http://upload7.ir/images/53363104355790019268.png

http://upload7.ir/images/79542662895165695116.png
این حس همکاری و ارزش قائل شدن به صحبت های همدیگر منو خیلی مجذوب خودش کرده :71: . قرار شد چت نکنید ...

hadi_am
October 9th, 2013, 17:51
کاریر nimafire شخص باتجربه و شناخته شده ای در این انجمن هستند
و مطمئنا بدون دلیل صحبت نمیکنن

دقیقا حرف ایشون درسته ولی فقط یک مقدار تفاوت داره

isoroush
October 9th, 2013, 17:53
جناب نیما خون خودتون رو کثیف نکنین ...

واقعا لطف بزرگی کردین که اطلاع رسانی کردید.

خودتون میتونید ببنید:

خدا امواتت رو رحمت کنه که از نگرانی رهانیدیمون :d

tehvps
October 9th, 2013, 18:05
امکان ثبت دامنه از whmcs برای کشور ایران دیگر وجود ندارد :

{country=You are not allowed to perform this action at the moment. We apologize for the inconvenience. Please contact us for more details.}

Ashkankamangar.ir
October 9th, 2013, 18:25
به نظرتون در قسمت
General Settingsداخل whmcs قسمت کشور خودمون رو غیر ایران بگذاریم؟
یا اینکه در هنگام ثبت نام مشتری گزینه ی ایران رو حذف کنیم؟

shazo
October 9th, 2013, 18:26
دوستان کمی منطق باشید

یعنی ریسلر کلاب میاد دامین ها رو می بنده و دیگه نمیده ؟

اگر هم تحریم کنه حتما وقت میده که منتقل بشه.. الان ایران تو یه بانک خارجی سرمایه داره امریکا اخطار بده به اون بانک که دیگه پول ایران رو سرمایه گذاری نکن

یعنی این که کل پول رو بالا بکشه..؟