PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از جریان serp شخصی خبر دارد؟

Na3er
October 8th, 2013, 16:11
من قبلا درباره تفاوت نتایج جستجو در دو مرورگر داخل یک دستگاه کامپیوتری شنده بودم اما شنیدم حالا صحبت از این هست که بزودی موتورهای جستجو نتایج رو کاملا شخصی میکنند یعنی با استناد به سوابق سرچ شما یک موضوع رو کاملا مناسب شما نشان میدهند یعنی من اگز بنویسم دانلود کتاب در 5 لینک اول صفحه یک هست:

example1.com

example2.com

example3.com

example4.com

example5.com

اما اگر شما بنویسد بنابر سوابق شما چیزی شبیه این میاید:

example5.com

example9.com

example22.com

example10.com

example1.com

و دیگر با دستکاری کوکی هاو یا تعویض سیتم عامل باز از طریق روتر شما تمام سوابق ثبت و ترتیب اثر داده خواهد شد بقدری هوشمند که شگفت زده خواهید شد این برای درخواستهای کلی مثل :مرکز فروش مبل که مبهم و هزاران لینک در موتور جستجو هست کار میکند

و برای سرچ عبارتی دقیق شامل یک برند و نامی مشخص تاثیر ندارد
مثل: سینما ازادی
نتیجه اول:
cinemaazadi.com و نتایج بعدی نزدیک ترین کلمات در ان صفحه با این مضمون است

نظر شما درباره این الگوریتم که احتمالا بزودی شاهد اش خواهیم بود در سالهای آتی چیست ؟ انوقت دیگر بهینه سازی مفهومی خواهد داشت اگر دوکاربر در یک سیستم در یک روز و دو زمان متفاوت دو نتیجه متفاوت رو در موتور جستجو ببینن
قبلا گوگل اولین شرکتی بود که خبر این اقدام را داده بود که میخواهد تبلیغات را هدفمند کند و نه بر حسب صفحه و کلماتش بلکه با انالیز شخصیت کاربر گیرا ترین و تاثیر گذارترین تبلیغ را نشان دهد تا حداکثر کارایی را داشته باشد