PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود نسخه اورجینال whmcs نسخه 5.2.8

shahab-f
October 8th, 2013, 00:43
دوستان ساعت ها پیش نسخه 5.2.8 سیستم whmcs منتشر شد که بنده برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ام

دانلود رایگان whmcs نسخه 5.2.8 | تاپ اسکریپت - قالب،افزونه،اسکریپت (http://www.topscript.ir/1392/07/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-whmcs-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-5-2-8/)

تشکر فراموش نشه :)

shahab-f
October 8th, 2013, 01:51
بیابالا

shahab-f
October 8th, 2013, 12:10
بیا بالا

vpsgroups
October 8th, 2013, 12:27
برای استفاده از این باید پول لایسنس بدیم یا نال هست ؟؟ بغد ۵.۲.۷ به این می شه اپدید کرد بدون این که چیزی از دست بره ؟

shahab-f
October 8th, 2013, 12:34
برای استفاده از این باید پول لایسنس بدیم یا نال هست ؟؟ بغد ۵.۲.۷ به این می شه اپدید کرد بدون این که چیزی از دست بره ؟

عرض کردن که نسخه اورجینال هستش نه نال شده
بله باید لایسنس تهیه کنید اگر خواستید پیام خصوصی بدید
با تشکر

Mihan-Server
October 8th, 2013, 12:39
وقتی این تاپیک میتونه مفید باشه برای دوستان که بر فرض آخرین ورژن نال شده باشد . که البته به هیچ عنوان نال شده توضیه نمیشه .
و کسی هم که لایسنس تهیه میکند حالا چه مستقیم و یا چه غیر مستقیم خودشون ورژن ارجینال رو برای فرد ارسال میکنند ../

به هر حال ممنون از شما

موفق باشید .

vpsgroups
October 8th, 2013, 12:41
عرض کردن که نسخه اورجینال هستش نه نال شده
بله باید لایسنس تهیه کنید اگر خواستید پیام خصوصی بدید
با تشکر

اگه لازم شه خودم مستر کارت دارم ولی فکر نکنم ارزش داشته باشه این قدر هزینه کنم !
در ضمن اگه بخوام لایسنس بخرم خوب خود whmcs رو هم مستقیم از سایتش دانلود می کنم ! من هدف تون از این نسخه که گذاشتین متوجه نشدم . هرکسی بخواد قانونی لایسنس بخره خود اصلش رو هم قانونی از سایتش دانلود می کنه !!!!!

shahab-f
October 8th, 2013, 12:42
وقتی این تاپیک میتونه مفید باشه برای دوستان که بر فرض آخرین ورژن نال شده باشد . که البته به هیچ عنوان نال شده توضیه نمیشه .
و کسی هم که لایسنس تهیه میکند حالا چه مستقیم و یا چه غیر مستقیم خودشون ورژن ارجینال رو برای فرد ارسال میکنند ../

به هر حال ممنون از شما

موفق باشید .

بنده قصدم این بود که کار رو راحتتر کنم برای دوستان.
ممنون از شما

vpsgroups
October 8th, 2013, 12:43

به هر حال ممنون از شما

موفق باشید .

دقیقا حرف دل من رو زدین !!!

shahab-f
October 8th, 2013, 12:43
اگه لازم شه خودم مستر کارت دارم ولی فکر نکنم ارزش داشته باشه این قدر هزینه کنم !
در ضمن اگه بخوام لایسنس بخرم خوب خود whmcs رو هم مستقیم از سایتش دانلود می کنم ! من هدف تون از این نسخه که گذاشتین متوجه نشدم . هرکسی بخواد قانونی لایسنس بخره خود اصلش رو هم قانونی از سایتش دانلود می کنه !!!!!

حب خیلیا با واسط میخرن و لایسنس در پنل فرد دیگریست. باید به ایشون پیام بدن که اخرین نسخه رو به اونا بده خب به این شکل راحتتر خواهد بود

Mihan-Server
October 8th, 2013, 12:55
کار رو راحتتر کنم
جسارتا کسی که به خود زحمت تهیه لایسنس و آپگرید به ارجینال و دردسر های پیرامون آن را میدهد فقط به منظور تامین و تضمین امنیت پرتال مشتریان خود هست .
وررژن های نال و یا سایر که در فضای پابلیک منتشر میشوند ممکن هستند داخل فایل های ورژن مربوطه تغییراتی صورت گرفته باشد ، ( شل و .. )
برای همین منظور شخص از کمپانی تهیه میکند تا از همه لحاظ خیالش راحت باشه .
# : مخاطب صحبت دوست عزیزمون یا شخص دیگری نیست و کلی مطرح شد .
.
.
.
موفق باشید ؛

shahab-f
October 8th, 2013, 13:01
جسارتا کسی که به خود زحمت تهیه لایسنس و آپگرید به ارجینال و دردسر های پیرامون آن را میدهد فقط به منظور تامین و تضمین امنیت پرتال مشتریان خود هست .
وررژن های نال و یا سایر که در فضای پابلیک منتشر میشوند ممکن هستند داخل فایل های ورژن مربوطه تغییراتی صورت گرفته باشد ، ( شل و .. )
برای همین منظور شخص از کمپانی تهیه میکند تا از همه لحاظ خیالش راحت باشه .
# : مخاطب صحبت دوست عزیزمون یا شخص دیگری نیست و کلی مطرح شد .
.
.
.
موفق باشید ؛

از حرف شما ناراحت شدم
ولی خب متاسفانه این مشکل بیشتر ایرانی هاست که همیشه خرده گیرند. به زوری نسخه کرک شده را نیز در سایت خود قرار خواهم داد
لطفا تاپیک رو منحرف نکنید موفق باشید

Mihan-Server
October 8th, 2013, 13:14
از حرف شما ناراحت شدم
ولی خب متاسفانه این مشکل بیشتر ایرانی هاست که همیشه خرده گیرند. به زوری نسخه کرک شده را نیز در سایت خود قرار خواهم داد
لطفا تاپیک رو منحرف نکنید موفق باشید

بنده خدمتتون عرض کردم روی صحبت با شما نیست و کلی هست .
تاپیک هم منحرف نشده است بدلیل اینکه در مبحث مربوط به تاپیک صحبت کرده ایم نه مورد دیگه .

ertebat7
October 8th, 2013, 15:28
باتشکر از استارتر تاپیک
اتفاقا این نسخه خیلی خوب هست که دوست عزیزمون برای دانلود گذاشتند
چون از دیشب تا حالا که بنده حدس میزنم به خاطر تعداد بالای دانلود از سایت اصلی بوده
به شدت سخت دانلود میشد با اینکه حجمش حدود 11مگابایت هست ولی برای بنده سه ساعت زمان برد تا تونستم از سایت رسمی دانلود کنم
در ضمن کسی که به صورت حرفه ای بخواد در زمینه هاست و سرور فعالیت کنه فقط با نسخه اصلی میشه این کار را کرد و استفاده از نسخه های غیراصلی صد در صد امنیت سرویس هایی که به مشتری داده شده و سایت اصلی سرور را به خطر میندازه

ircpanel
October 11th, 2013, 11:00
نسخه 5.2.7 رايگان را ميتونيد دانلود كنيد :‌ http://www.dezend.ir/whmcs_v5.2.7_Nulled_By_Cyber.zip

بعد پچ امنيتي 5.2.8 را هم بريزيد روش : http://www.dezend.ir/whmcs_v528_incremental.zip

ديگه تفاوتي با 5.2.8 نداره