PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سرور مجازی ایران با پهنای باند نا محدود وجود دارد؟

heshi
October 6th, 2013, 23:29
سلام
آیا سرور مجازی یا اختصاصی یا هاست دانلود با پهنای باند خیلی بالا مثلا 10 ترابایت برای استفاده سایتای دانلود تو ایران وجود داره یا نه؟
چون من خودم مصرفم خیلی زیاده هرچی هم تحقیق کردم پیدا نکردم گفتم از اساتید فن بپرسم

mil4ni
October 6th, 2013, 23:36
سلام

موجود هست ، اینکه وجود نداشته باشه نیست

ولی هزینه خیلی زیادی باید صرف کنید که مقرون به صرفه نخواهد بود

RoobinaServer
October 7th, 2013, 00:33
سلام
آیا سرور مجازی یا اختصاصی یا هاست دانلود با پهنای باند خیلی بالا مثلا 10 ترابایت برای استفاده سایتای دانلود تو ایران وجود داره یا نه؟
چون من خودم مصرفم خیلی زیاده هرچی هم تحقیق کردم پیدا نکردم گفتم از اساتید فن بپرسم

عنوان با متن خیلی فرق داره (زمین تا آسمان).

در مورد سوال عنوانتون :

پهنای باند نامحدود وجود خارجی در هیچ نقطه از جهان ندارد.
ترافیک پهنای باند نامحدود هم وجود خارجی ندارد.

در مورد متنتون :

پهنای باند کلی کشور گیگابیتی هست. پهنای باند ترابایتی ؟ !!!!!!!!!!!!!!

ترافیک مصرفی پهنای باند به صورت ترابایتی هم قابل استفاده هست که هزینه شما بدید مشکلی با مصرف نیست.

یا حق

asdadsdxz
October 7th, 2013, 01:43
سلام

این که نا محدود یک بلفه

ولی واسه اون کار شما کمترین قیمت ۱۰۰ گیگ ۲۰-۲۵ تومن گیرتون میاد و کمتر این هم نیست

Domain
October 7th, 2013, 02:15
اگر پهنای باند رو از دیتاسنترهای معتبر ایرانی پیش خرید کنین به ازای هر 100 گیگ 25 تومن براتون محاسبه می‌کنن،
در نتیجه از جای معتبر، پهنای باند ارزانی رو نمی‌تونین دریافت کنین

mil4ni
October 7th, 2013, 05:25
البته شرکت هایی مثل آسیاتک پیشنهاد های خوبی روی پهنای باند ارائه میکنند

ولی به شخصه تا به حال همکاری نداشتم

j4b3r
October 7th, 2013, 10:57

سلام
بله آسیاتک واقعا پیشهاد محشری میده
الان سایت دوست نزدیکم رو هاست کردن
پورت سرور 2 گیگابیت هست
الان سرور بین بین 600 تا 800 مگابیت در ثانیه دانلود میده
چیزی که خودم باورم نمیشه

mil4ni
October 7th, 2013, 11:00
سلام
پورت سرور 2 گیگابیت هست
چیزی که خودم باورم نمیشه

از نظر فنی خوب هستند ولی از لحاظ مدیریتی خیلی کُند تشریف دارند :دی

j4b3r
October 7th, 2013, 11:09
از نظر فنی خوب هستند ولی از لحاظ مدیریتی خیلی کُند تشریف دارند :دی

سلام
البته پشتیبانیشون با یکی از شکرت های هاستینگ هست.
ولی من این پهنای باند رو موندم چطور تامین میکنند

samansystems
October 7th, 2013, 13:38
پورت محدود باشه بعد ميتونن پهنای باند رو اسمی نامحدود کنن ولی در مجموع يک محدودتی وجود داره چون نامحدود کلا وجود خارجی نداره.

پی نوشت: دوستانی که مايل هستند در ديتاسنتر آسيا تک کولوکيشن داشته باشن با شماره 88012882 و 88015858 داخلی 101 تماس بگيرن.
شرکت سامان سيستم يک رک اختصاصی در اين ديتاسنتر اجاره کرده و امکان ارائه کولوکيشن در اين ديتاسنتر وجود داره.

fanous_m
October 7th, 2013, 13:53
دوست عزیز پهنای باند ایران 35 ترابایت هست
کی میگه که پهنای باند گیگابایتی هست؟
ولی هزینه ها مقرون به صرفه نیست

heshi
October 7th, 2013, 14:48
سلام
خودمم میدونم هارد و پهنای نامحدود وجود نداره منظورم مقدار زیاد بود مثل همون خارجی ها که حدود 10-12 ترابایته ولی میگن نامحدود

redbull
October 7th, 2013, 14:57
شما یک کلود سرور تهیه کنید
بصرفه تر خواهد بود

mil4ni
October 7th, 2013, 15:14

منبع این آمارتون کجاست؟

mil4ni
October 7th, 2013, 15:18
سلام
خودمم میدونم هارد و پهنای نامحدود وجود نداره منظورم مقدار زیاد بود مثل همون خارجی ها که حدود 10-12 ترابایته ولی میگن نامحدود

دوست عزیز اگر مایل به تهیه سروری با حدود 10 ترا بایت ترافیک ماهانه هستید باید بگم که بله داخل ایران هم ممکن هست

ولی هزینه ماهانه بالایی خواهد داشت

j4b3r
October 7th, 2013, 18:41

سلام
تصحیح میکنم حرف شما رو 35 گیگابیت پهنای باند بوده
که به 80 گیگابیت رسیده.
من شنیده بودم که سرور با این پورت ارئه میدن وقتی خودم لاگین کردم متوجه شدم
که واقعا محشر هست.

babelirani
October 7th, 2013, 18:51
با سلام

دوست عزیز تا چه مقدار پهنای باند میخواید ؟

در حال حاضر پهنای باند در داخل ایران به میزان 10 ترابایت حدودا" 300 تا 400 هزار تومن میشه خرید

RoobinaServer
October 7th, 2013, 19:59

35 ترابایت پهنای باند ایران ؟ میشه منبع حرفتون را بفرمائید ؟

مخابرات نوید رسیدن به 95 گیگابیت را داده و هنوز به این مقدار هم نرسیدیم.

یا حق

heshi
October 7th, 2013, 21:11
سلام
گفتم که مصرفم خیلی زیاده حدود 200 گیگ فایل دارم ولی در ماه بیش از 10 ترا بایت دانلود میکنن ازش خواستم تحقیق کنم اگه بشه بیارمش تو ایران که انگار فعلا نمیشه هزینه هاش خیلی بالاست
مثلا الان سرور دارم ماهی 32 تومن که اگه بخام بیام رو ایران اینجور که اساتید میگن حد اقل هزینش 10 برابره باید صبر کنم بعدشم خدا کریمه

hostmonster
October 7th, 2013, 21:20
سلام
گفتم که مصرفم خیلی زیاده حدود 200 گیگ فایل دارم ولی در ماه بیش از 10 ترا بایت دانلود میکنن ازش خواستم تحقیق کنم اگه بشه بیارمش تو ایران که انگار فعلا نمیشه هزینه هاش خیلی بالاست
مثلا الان سرور دارم ماهی 32 تومن که اگه بخام بیام رو ایران اینجور که اساتید میگن حد اقل هزینش 10 برابره باید صبر کنم بعدشم خدا کریمه

در خدمت هستیم با قیمت خیلی مناسب با پهنای باند نامحدود میتونیم براتون راه اندازی کنیم

قیمت هم 10 برابر نیست .. 10 تومان یا ارزان تر حساب میکنیم یا گران تر از هرجا که شما قیمت بدید b-)

hadi_am
October 7th, 2013, 21:25

آسیا تک چیز جالبی ارائه نمیده در واقع سر مردم کلاه گذاشتنه...

سلام
پورت سرور 2 گیگابیت هست
چیزی که خودم باورم نمیشه

این که نا محدود یک بلفه

ولی واسه اون کار شما کمترین قیمت ۱۰۰ گیگ ۲۰-۲۵ تومن گیرتون میاد و کمتر این هم نیست

میشه گیر آورد درسته هاست دی ال با قیمت 15 تومن ارائه میده ولی این یک راه حل داره...

سلام

دوست عزیز اگه بخواید سرورتون رو داخل ایران میزبانی کنید هزینه ی 10 ترابایت پهنای باند مصرفی شما چیزی بین 2.5 تا 3 میلیون تومن میشه جدا از سخت افزاری که میخواید تهیه کنید...

اگه هم دنبال پهنای باند ارزون میگردید اصلا نرید...

پ.ن:دوستانی که میگن آسیا تک اینطور و اونطوره توجه کنن آسیا تک هنوز شروع کارش به 1 سال نرسیده و چون خلوته فعلا و تا مدت محدودی کیفیت خوبی داره در ضمن سواد پشتیبانای افرانت و تبیان 1000000برابر سواد پشتیبانای آسیاتک هستش با چشم خودم دیدم و تجربه کردم که این حرفو میزنم...
بازم اگه خواستید سرورتون رو داخل ایران بیارید میتونیم کمکتون کنیم شاید بتونیم این مقدار پهنای باند رو براتون تا 2 میلیون کاهش میتونیم بدیم...

با تشکر

سرپرست تیم پشتیبانی و فنی ایرانیکا سرور

هادی امیری

hostmonster
October 7th, 2013, 21:36

میشه گیر آورد درسته هاست دی ال با قیمت 15 تومن ارائه میده ولی این یک راه حل داره...

دوست عزیز اگه بخواید سرورتون رو داخل ایران میزبانی کنید هزینه ی 10 ترابایت پهنای باند مصرفی شما چیزی بین 2.5 تا 3 میلیون تومن میشه جدا از سخت افزاری که میخواید تهیه کنید...

پ.ن:دوستانی که میگن آسیا تک اینطور و اونطوره توجه کنن آسیا تک هنوز شروع کارش به 1 سال نرسیده و چون خلوته فعلا و تا مدت محدودی کیفیت خوبی داره در ضمن سواد پشتیبانای افرانت و تبیان 1000000برابر سواد پشتیبانای آسیاتک هستش با چشم خودم دیدم و تجربه کردم که این حرفو میزنم...
بازم اگه خواستید سرورتون رو داخل ایران بیارید میتونیم کمکتون کنیم شاید بتونیم این مقدار پهنای باند رو براتون تا 2 میلیون کاهش میتونیم بدیم...

با تشکر

هادی امیری

عذر میخام از چه معیاری میگید چند میلیون هزینه سرور میشه ؟؟؟

یک سرور راه اندازی کردیم با پهنای باند نامحدود

خیلی هم عالی ساپرت شد که بیشتر سایت ها چت روم بودند با بازدید خیلی بالا

8 کیس خرید کردیم که جمعا 13 میلیون شد

سرور مجازی های که با پهنای باند نامحدود ارائه بدیم با قیمت های که دیتا سنتر های ایرانی ارائه میدن هیچ تفاوتی حتی نداره

حتی ارزان تر هم ارائه میشه

hostmonster
October 7th, 2013, 21:38

با تشکر

هادی امیری

سرور مجازی های که با پهنای باند نامحدود ارائه بدیم با قیمت های که دیتا سنتر های ایرانی ارائه میدن هیچ تفاوتی نداره

MOHSEN-1
October 7th, 2013, 22:10

سرور مجازی های که با پهنای باند نامحدود ارائه بدیم با قیمت های که دیتا سنتر های ایرانی ارائه میدن هیچ تفاوتی نداره

پهنای باند نامحدود وجود نداره ملت چیزی به نام نامحدود نیست خدا هیچ چیزی رو نا محدود نیافریده از خواب بیدار شید ای ملت

تبیان-افرانت-سروش رسانه همگی پهنای باند رو همین قیمتی که دوستمون گفته می فروشند حتا من از المان به قولی نامحدود گرفتم مدیر سرور تا بیش از چند ترابایت رفت بالا بهونه منابع رو کرد گفت انتقال بدید.....!

اسیا تک هزینه هر ترابایت رو من صحبت کردم 180 میده چطوری شما می گید نامحدود میده
اسیا تک هر کی خواست کلو کنه باید خودش پاشه برو اونجا سرورش رو خودش ران کنه حتا برای کوچکترین کارها هم باید خودت پا شی بری اونجا
توجه داشته باشید این شرکت شرکت فروش اینترنت هست نه دیتاسنتر

ادب و تخصص فنی هیچ ندارند اسیاتک هیچ ....

بعضیا میان یه خط پر سرعت اینترنت برای سروراشون میگیرن سرعت مثلا 30 مگ گارانتی شده ولی تا 100 تا میشه کار کرد هزینه گارانتی رو میگیرن و لی اگر سرعت رفت بالا هزینه ناچیزی میگیرن بعدش خطوطشون اختصاصی هست و ترافیکی نداره که بخواد حساب کنه مثل جریان اینترنت نامحدود adsl خانگی که توی شهر ما 256 رو میدن 30 تومن بعدش میان به ملت میگن ترافیک نامحدود ولی یه مشکل داره اینجا تقریبا هزینه ها برابری میکنه با جاهای دیگه
مثلا افرانت یا تبیان که هر ترابایت رو 300 میگیرن سرعت تضمین شده 100 میدن به ملت بدون افت سرعت و پشتیبانی بسیا بسیار بالا حالا ترافیک نامحدود خطوط اسیا تک شما برو تو سایتش قیمت هر 2 مگا بایت اختصاصی و 4 مگابایت رو حساب کنید بعدش برسید به 30 مگ بعدش به 100 مگ

جریان هاست دی ال هم شما پول داشته باش ماهی 10 میلیون پهنای باند اختصاصی پیش خرید کنید هر ترابایت برات 40 تومن در میاد

میشه بگید چه کیسی خریدید که 8 تاش شده 13 میلیون یعنی این مبلغ 13 میلیون مبلغ زیادی که شما میگید ؟
8 تا دو میلیون هم خریده باشید شده 16 میلیون
که الان سرور اشغالترینش زیر 3 میلیون گیر نمیاد

RoobinaServer
October 7th, 2013, 22:11

شما ترافیک نامحدود ارائه میکنید در ایران ؟

اگر ارائه میکنید به شخصه برای دانلود فایل های مشتریهامون از خارج کشور نیاز داریم (بالای 50 ترابایت دانلود ماهانه ترافیک مصرف خواهد شد.)
انشالله سرعت دانلود که کیلوبایتی نیست ؟ پورتی که تضمین میدید چند مگابیت میباشد ؟

یا حق

SniTomb
October 7th, 2013, 22:17
سلام
پورت سرور 2 گیگابیت هست
چیزی که خودم باورم نمیشه

درود بر شما

600 و 800 یا 60 و 80 !!؟؟

MOHSEN-1
October 7th, 2013, 22:30
یعنی بعضی وقتا بعضی ادما یه چیزای میگن که فکر میکنند ملت نمی تونند تماس بگیرند یا بپرسند
این ایمیل من چند مدت پیش به اسیاتک

16055

قیمت رو می بینید که فضا و پاور نه ترافیک...!
یعنی پهنای باند رو باید بخری
افرانت تبیان دیفالت پهنای باند روی یونیتی که می خری هست
حالا بعضی ها بیان هی بگن اسیاتک نامحدود میده ایمیل مشخصه تماس بگیرید همین براتون می فرستند
تازه اینترنتش هم یک به 8 ته فکر کنم
افرانت1 به 1
تلفنی فقط بخش پهنای باند که تماس گرفتید بگید برای گذاشتن سرورمون توی اسیاتک زنگ زدم نمی دونند کلو چیه بنده خداها گفتم گیج میزد فکر میکرد یه نوع سرویس پهنای بانده بعدش با مدیر بخششون حرف زدم که اونم هیچی تعطیل بود گفت ایمیل کنید تا جواب بدن همکاران.....!

RoobinaServer
October 7th, 2013, 22:43
یعنی بعضی وقتا بعضی ادما یه چیزای میگن که فکر میکنند ملت نمی تونند تماس بگیرند یا بپرسند
این ایمیل من چند مدت پیش به اسیاتک

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f14/16055-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F-asiatech-png

قیمت رو می بینید که فضا و پاور نه ترافیک...!
یعنی پهنای باند رو باید بخری
افرانت تبیان دیفالت پهنای باند روی یونیتی که می خری هست
حالا بعضی ها بیان هی بگن اسیاتک نامحدود میده ایمیل مشخصه تماس بگیرید همین براتون می فرستند
تازه اینترنتش هم یک به 8 ته فکر کنم
افرانت1 به 1
تلفنی فقط بخش پهنای باند که تماس گرفتید بگید برای گذاشتن سرورمون توی اسیاتک زنگ زدم نمی دونند کلو چیه بنده خداها گفتم گیج میزد فکر میکرد یه نوع سرویس پهنای بانده بعدش با مدیر بخششون حرف زدم که اونم هیچی تعطیل بود گفت ایمیل کنید تا جواب بدن همکاران.....!

افرانت هم 1 به 1 نیست شما 1 ترابایت دانلود کن بعد ببین اگر صدای افرانت در نیومد میشه گفت 1 به 1 هست :)

هیچ دیتاسنتری در ایران قدرت ارائه 1 به 1 ندارد در حجم بالا برخی دیتاسنتر ها به خاطر جذب مشتری 1 به 1 ارائه میکنند اما وقتی دانلود خیلی بالا بره به بهانه های مختلف یا هزینه میگیرند یا سرویس را کنسل میکنند.

چون ترافیک پایه زیر ساخت کشور دانلود خیلی گران میباشد.

یا حق

j4b3r
October 8th, 2013, 11:58
درود بر شما

600 و 800 یا 60 و 80 !!؟؟

بله عزیز 600 تا 800 مگابیت :)
اسکرن شات میزارم

SixthElement
October 9th, 2013, 01:54
البته باید دید ارتباط بر می گرده به رینگ داخلی ایران یا اینترنت. این دوتا خیلی فرق می کنه.
اما پورت گیگ اینترنت به یه سرور خیلی غیر منطقیه وقتی کل عرض باند کشور 136گیگابیته

SniTomb
October 9th, 2013, 14:29
بله عزیز 600 تا 800 مگابیت :)
اسکرن شات میزارم
بزارید خوشحال شیم!

heshi
October 9th, 2013, 17:40
سلام
نمیدونم سایتای بزرگی مثل دانلود ها - میهن دانلود - آسان دانلود- پی سی دانلود و سافت 98 و خیلی سایتای مشهور دیگه با این همه مصرف پهنا چه جوری این همه هزینه میکنن
اینجور که اساتید فن میگن باید ماهانه ملیونها تومن پول سرور بدن

hadi_am
October 9th, 2013, 17:59
سلام
نمیدونم سایتای بزرگی مثل دانلود ها - میهن دانلود - آسان دانلود- پی سی دانلود و سافت 98 و خیلی سایتای مشهور دیگه با این همه مصرف پهنا چه جوری این همه هزینه میکنن
اینجور که اساتید فن میگن باید ماهانه ملیونها تومن پول سرور بدن

بله خرج میلیونی میکنن...

ولی با توجه به وجود تبلیغات بسیار سود بسیار زیادی هم میکنند

wanener
October 9th, 2013, 18:18

ارتباط ایران حدود 100گیگابیت است اگر اخیرا افزایش خاصی نداده باشند !
هیچ وقت نزدیک ترابیت هم نبوده است
مگر اینکه شما منبع درستی برای فرمایش خود معرفی کنید

babelirani
October 9th, 2013, 18:20
بله خرج میلیونی میکنن...

ولی با توجه به وجود تبلیغات بسیار سود بسیار زیادی هم میکنند

سلام

سایت های مذکور حتی به میلیون هم نمیرسه دوست عزیز

wanener
October 9th, 2013, 18:49
سلام
خیر هزینه که بالا میزنه
اما مساله پهنای باند نامحدود که عزیزان میفرمایند وجود نداره !
من خودم از شاکی ترین افزاد در زیمنه ارائه سرویس به صورت نامحدود هستم ، اما سرویس به صورت نامحدود نه سرور !
نامحدود رو روی پورت 10 مگ تعریف کردند روی پورت 10 گیگ هم ارائه دادند

10 مگ برابر با 3.3 ترابایت
100مگ برابر 33ترابایت
1000مگ برابر 330 ترابایت
10000 برابر 3300 ترابایت
پهنای باند ماهیانه خواهد داد اگر مصرف 95percentile شما حدود این اعداد باشد !
حال وقتی بدون محاسبه و اخذ هزینه بابت پهنای باند به شما سرور را ارائه کنند میشود نامحدود !

در خصوص پهنای باند بالا با آپ لینکهای STM1,STM4 روی سرور ها در ایران میتوانیم در خدمت شما باشیم ! اما موادری هست که باید بتوانید هزینه آن را تامین کنید

j4b3r
October 9th, 2013, 19:37
سلام
خیر هزینه که بالا میزنه
اما مساله پهنای باند نامحدود که عزیزان میفرمایند وجود نداره !
من خودم از شاکی ترین افزاد در زیمنه ارائه سرویس به صورت نامحدود هستم ، اما سرویس به صورت نامحدود نه سرور !
نامحدود رو روی پورت 10 مگ تعریف کردند روی پورت 10 گیگ هم ارائه دادند

10 مگ برابر با 3.3 ترابایت
100مگ برابر 33ترابایت
1000مگ برابر 330 ترابایت
10000 برابر 3300 ترابایت
پهنای باند ماهیانه خواهد داد اگر مصرف 95percentile شما حدود این اعداد باشد !
حال وقتی بدون محاسبه و اخذ هزینه بابت پهنای باند به شما سرور را ارائه کنند میشود نامحدود !

در خصوص پهنای باند بالا با آپ لینکهای STM1,STM4 روی سرور ها در ایران میتوانیم در خدمت شما باشیم ! اما موادری هست که باید بتوانید هزینه آن را تامین کنید
سلام
با تمام احترام
البته همین زیر ساخت که شما ذکر کردید : (این شرکت زیرساخت جالبی در ارتباط نداره )
برای وب سایت اپلود سنتر ما که روی دیتاسنترهای دیگه روی پورت نهایتا 300 مگابیت میداد
الان بین 200 تا 600 مگابیت دانلود میده
البته سرعت به خارج از کسور کم هست ولی برای داخل کشور عالی هست
روی این asn هم هست:
AS43754

delta
October 9th, 2013, 22:10
دوستان همینطوری دارند میپرند و دعوا و حرف... اما به یک چیزی توجه نکردند..آمار و ارقام با دخل و خرج نمیخونه!! یعنی یک جای کار داره میلنگه...اینو من بارها و بارها گفتم.این همه پهنای باند ایران با همچین قیمتی تو این اوضاع ایران شک برانگیز و قابل تفکر هست که چطور؟ باید یک جمع بندی برسیم و کمی تحقیق! مطمعنا همچین پهنای باندی تو ایران اینقدر مفت نیست مگر کاسه ای زیر نیم کاسه باشه یا راه حلی یا ابتکار به عملی شده باشه که ما از آن بی خبریم..
هاست دل بسیار زیرک و باهوش هست و من قبلا ترفندهای خیلی زیادی از این شرکت برای خیلی کارها دیدم که واقعا بهش آفرین گفتم..اینبار هم مطعنا یک اتفاقی افتاده که ما بی خبریم و رو نمیکنند!! باید گشت دید جریان چیه واقعا؟ :-?

par30shop
October 9th, 2013, 22:23
شما چرا همه بی سواد و خودتون دکتر کار حساب می کنید ؟

همه هاستینگ ایران یک جا هاست دی ال یک جا راهی که هاست دی ال 5 سال پیش رفته شما تازه دارید می رید پیشتبانی سایت موزیک و فیلم ...

سرور مجازی از هاست دی ال در ایران دارم ماه پیش 20 ترابایت دانلود داشتم بدون حتی یک مشکل قبلا این پهنای باند از چند دیتا سنتر با چند سرور اختصاصی نمی تونستم تهیه کنم .

می شه بگید در ایران کدوم شرکت زیر ساحت جالبی داره ؟ خود زیر ساخت می لینگه چه برسه به دیتا سنتر ایرانی .

شما تخصص رو در چه چیزی میبینید ؟ هر کسی با سرور اختصاصی خدا تومنی سایتتون رو با قیمت نجومی هاست کرد که متخصص نیست - حالا هرچقدر هم با سابقه باشه! فرمایش ذوستمون درست هست - در ضمن تعداد سرورهای این به اصطلاح دیتاسنتر رو اگر بدونید نظرتون عوض میشه -
و اینکه آدم باید خیلی خفت بکشه تا هاست دی ال اونو پشتیبانی کنه !‌ از rDNS تا بنر خودشون در سایت شما !‌ از بدی هاست دی ال نمیگم فقط با آگاهی از یجا تعریف کنید خیلی بهتره !‌
AS43754 AsiaTech Inc. - bgp.he.net (http://bgp.he.net/AS43754)

AS12880 (http://bgp.he.net/AS12880)
Information Technology Company (ITC) (http://bgp.he.net/AS12880)

IPs Originated (v4): 131,072

همه ی آی پی های آسیاتک این مقدار هست !‌ اینترنت رو مستقیما از زیرساخت میگیره !‌

par30shop
October 9th, 2013, 22:25
دوستان همینطوری دارند میپرند و دعوا و حرف... اما به یک چیزی توجه نکردند..آمار و ارقام با دخل و خرج نمیخونه!! یعنی یک جای کار داره میلنگه...اینو من بارها و بارها گفتم.این همه پهنای باند ایران با همچین قیمتی تو این اوضاع ایران شک برانگیز و قابل تفکر هست که چطور؟ باید یک جمع بندی برسیم و کمی تحقیق! مطمعنا همچین پهنای باندی تو ایران اینقدر مفت نیست مگر کاسه ای زیر نیم کاسه باشه یا راه حلی یا ابتکار به عملی شده باشه که ما از آن بی خبریم..
هاست دل بسیار زیرک و باهوش هست و من قبلا ترفندهای خیلی زیادی از این شرکت برای خیلی کارها دیدم که واقعا بهش آفرین گفتم..اینبار هم مطعنا یک اتفاقی افتاده که ما بی خبریم و رو نمیکنند!! باید گشت دید جریان چیه واقعا؟ :-?
در لینک بالا توضیحات رو یک نگاه بندازید !‌ علاوه بر اینها راه های بسیار زیاد دیگری برای تامین اینترت و اینترانت هست که بحث کاملا تخصصی هست که در حیطه ی کار بنده نیست - دوستان بهتر اطلاع دارند ولی هیچ کار به اصطلاح شاخی هم وجود نداره!‌8-|

d3m0n3y3z
October 10th, 2013, 00:36
من که تا به حال توی ایران نامحدود ندیدیم.

SixthElement
October 10th, 2013, 01:41
اسم نمیارم ، اما وقتی آشپزخونه تبدیل به دیتا سنتر بشه ، اینترنت نامحدود هم میشه نقل و نبات. البته همون آشپزخونه رو به دیتا سنتر تبدیل کردن دمت گرم میخواد!

company_hosting
October 10th, 2013, 01:41
پهنای باند نا محدود که نداریم مسلماً
ولی براتون محدودیت در مصرف قرار نمیدن تو این طرح نا محدود
تو سرور های ایرانی فکر نکنم براتون صرف کنه که اون همه خرج بزارید تا 10 ترابایت پهنای باند داشته باشید
اگه حتماً ایرانی مد نظرتونه با دیتاسنتر های افرانت و پارس آنلاین میتونید کار کنید

delta
October 10th, 2013, 16:15
اولین فراری هاستینگ آسیاتک!!! shopkeeper.ir :)) از اولش مشخص بود آخرش چی میشه!!

به دلیل مشکلات بیش از اندازه و غیر قابل پیش بینی سرورهای ایرانی ناگزیر به انتقال سرور به خارج از ایران شدیم . ضمن عذرخواهی به خاطر تاخیر چند ساعته ای که در سرویس دهی به شما کاربران عزیز پیش خواهد آمد ، امیدواریم روزی برسد که سرویس دهنده های ایرانی توان پشتیبانی و حمایت از وب ایران را داشته باشند . . .

SixthElement
October 10th, 2013, 18:25
باید دید دقیقاً مشکل چی بوده. نمیشه همینطوری از کسی دفاع کرد یا کوبیدش

delta
October 11th, 2013, 02:44
باید دید دقیقاً مشکل چی بوده. نمیشه همینطوری از کسی دفاع کرد یا کوبیدش

دوست عزیز ته این ماجرا کاملا از اول مشخص بوده.این اولش هست و آخرین هم نخواهد بود.با هزار شگرد بخوان هاست ایران رو در این شرایط بهترین جلوه دادن حرف مفتی بیش نیست.هنوزم هنوزه یک دیتاسنتر درست و درمون تو ایران نداریم.آپتایم 99 درصد فعلا برای سرورهای ایرانی رویایی بیش نیست.تا وقتی به طور جدی دولت نخواد حمایت کنه همین آش و کاسه هست..

samansystems
October 11th, 2013, 08:07
اولین فراری هاستینگ آسیاتک!!! shopkeeper.ir :)) از اولش مشخص بود آخرش چی میشه!!

فعلا موندگار شد.

delta
October 11th, 2013, 12:53
فعلا موندگار شد.

عجله ای در کار نیست دوباره میزنه بیرون..ما هم ازا ین برنامه ها داشتیم..تا وقتی میخواستیم انتقال بدیم جایی دیگر هاستینگ مورد نظر مانند فرشتگان میومد و میریختند سر هاست و مشکلات رو به زور حل میکردند و طرف ر مجبور میکردند دوباره بمونه رو هاست خودش.... اما دریغ که نمیدونن سر فرصت طرف بازم میزنه به چاک!!;)

par30shop
October 11th, 2013, 12:58
سوال اینجاست که سرور های خارج از کشور چه مشکلی دارند؟:106:
پهنای باند که اینجوره - سرور ها که اونجوره ! برای اینکه در ایران میزبانی بشن 2 برابر خارج از کشور باید هزینه کنند! با عقل جور در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بارها گفتم تا دولت و زیرساخت همکاری و حمایت نکنند نمیشه رو داخل سرمایه گذاری کرد برای هاستینگ
اگه واسه پینگ و سرعت داخله که به نظرم هیچ تفاو.تی برای کاربران نداره و محسوس نیست !
سایت های با این بازدید بالا واقعا خیلی عجیبه !

≡ ALEX ≡
October 11th, 2013, 13:07
صرفا جهت اطلاع لینک زیر رو هم مد نظر داشته باشید...

EPEG (http://www.epegcable.com/)

samansystems
October 11th, 2013, 14:21
عجله ای در کار نیست دوباره میزنه بیرون..ما هم ازا ین برنامه ها داشتیم..تا وقتی میخواستیم انتقال بدیم جایی دیگر هاستینگ مورد نظر مانند فرشتگان میومد و میریختند سر هاست و مشکلات رو به زور حل میکردند و طرف ر مجبور میکردند دوباره بمونه رو هاست خودش.... اما دریغ که نمیدونن سر فرصت طرف بازم میزنه به چاک!!;)

آسيا تک دو هفته است مشکل برق داره ولی قول دادن که انشالله ديگه حل شده اين مشکل.
البته به نظر من آسيا تک برای شاپکيپر گزينه مناسبی نيست. آسياتک به درد سايت هایی ميخوره که پهنای باند مصرفی بالایی دارن.
برای شاپکيپر به نظرم گزينه های بهتری مثل تبيان و افرانت وجود داره.

wanener
October 21st, 2013, 01:46
شما چرا همه بی سواد و خودتون دکتر کار حساب می کنید ؟

همه هاستینگ ایران یک جا هاست دی ال یک جا راهی که هاست دی ال 5 سال پیش رفته شما تازه دارید می رید پیشتبانی سایت موزیک و فیلم ...

سرور مجازی از هاست دی ال در ایران دارم ماه پیش 20 ترابایت دانلود داشتم بدون حتی یک مشکل قبلا این پهنای باند از چند دیتا سنتر با چند سرور اختصاصی نمی تونستم تهیه کنم .

می شه بگید در ایران کدوم شرکت زیر ساحت جالبی داره ؟ خود زیر ساخت می لینگه چه برسه به دیتا سنتر ایرانی .

سلام
گرامی ما کجا ادای سواد کردیم که بخواهیم دیران رو بی سواد بدونیم ؟
اگر میتوانید پاسخ درست و با دلیل و مدرک بدهید ! در غیر این صورت یک سرور مجازی با پهنای باند 30 ترابایت را هم میتواینم بدون هیچ مشکلی در یک زیرزمین در یکی از پاپ سایتهایمان به شما ارائه کنیم ! چه برسد به اسیاتک !

مشتریانی که به ما رجوع کردند بخش عمده سایتهای کوچک و بزرگی بودند که حتی می ترسیدند بک آپ از سایت خود بگیرند و منتقل کنند ! چون کسانی که نمیتوان نام برد تن آنها را در ارائه سرویس به لرزه انداخته بودند همکارانی که توان تحمل 700 مگابیت ترافیک روی دیتابیس سرور را به خاطر فقط یک وب سایت نداشتند !

شرکتهای زیادی هستند زیر ساخت خوبی دارند
اکثرا روی اینترنت و خارج از ایران مشکل دارند داخل ایران اگر روی stm ]ا مشکلی ایجاد نشود معمولا سطح دسترسی خوب است ! اما هنوز از ایران خارج نشده ایم و ممکن است یک لودر بزنه فیبر جنوب کشور رو از یک مسیر قطع کنه !

redhat10
October 21st, 2013, 01:50
سلام
بله وجود داره
http://www.webhostingtalk.ir/f15/95069/

reza*
October 21st, 2013, 12:03
افرانت هم 1 به 1 نیست شما 1 ترابایت دانلود کن بعد ببین اگر صدای افرانت در نیومد میشه گفت 1 به 1 هست :)

هیچ دیتاسنتری در ایران قدرت ارائه 1 به 1 ندارد در حجم بالا برخی دیتاسنتر ها به خاطر جذب مشتری 1 به 1 ارائه میکنند اما وقتی دانلود خیلی بالا بره به بهانه های مختلف یا هزینه میگیرند یا سرویس را کنسل میکنند.

چون ترافیک پایه زیر ساخت کشور دانلود خیلی گران میباشد.

یا حق

تو افرانت بیشتر از 1 ترابایت دانلود داشتیم و صداشونم در نیومد .

اگر میتوانید پاسخ درست و با دلیل و مدرک بدهید ! در غیر این صورت یک سرور مجازی با پهنای باند 30 ترابایت را هم میتواینم بدون هیچ مشکلی در یک زیرزمین در یکی از پاپ سایتهایمان به شما ارائه کنیم ! چه برسد به اسیاتک adls فروش !
عرض کردم آسایتک طبق اعتراف خودشان یک شرکتی است که تازه درحال منسجم شدن است ! تمام هم و غمشان هم adls بوده

قبلا مد شده بود کسی کم میاورد شروع میکرد به بچه مدرسه ای و چیز پی ان فروش گفتن ! الان مد شده میگن adsl فروش ؟!

با این که همه میدونن منظور استارتر چیه یه عده شروع کردن به تعریف مفاهیم بیت و بایت که بکن خیلی حالیمونه . اینقدر میخوان کلاس بزارن به جای درصد مینویسن percent :d

par30shop
October 21st, 2013, 12:39
epegcable.com

با توجه به این پروژه epegcable.com که در حال بهره برداری هست و با توجه به peering آسیاتک این امکان بعید نیست !
ولی این رو بدونید که همیشه کاسه ای زیر نیم کاسه هست !

vpsgroups
October 21st, 2013, 13:47
سلام

یک نفر تو همن فروم سرویس مورد نظر شما رو داره اریه می ده !

RoobinaServer
October 21st, 2013, 14:16

percent :d

اين دليل نميشه حرف بنده در اين مورد اشتباه باشه.

شما يك نفر بودي 1 ترا دانلود داشتي صداشون در نيومد ممكنه هر شرايطي بوده كه فعلا به شما حرفي نزدند مثلا ما :

اگر 10 تا سرور داشته باشيم در افرا و كلي ترافيك آپلودي ماهانه خريد بكنيم يكي از يوزرها 1 ترا مثل شما بكشه شايد افرانت حساس نشه ولي اگر به 2-3 يا 4 ترا برسه حساس ميشه.

ترافيك دانلودي در ايران خيلي گرانتر از آپلودي هست و قابل انكار نيست حالا يكي پهناي باندش خاليه به يكي حال ميده دانلود ميكنه كار نداره يكي پهناي باندش پره همان 1 به 8 دقيق حساب ميكنه و شرايط ديگر ...

به كار شما ميگن دقيقا استفاده از موقعيت ها شما چند ماه - چند سال يا ... تضمين ميكنيد هر ماه 1 ترا دانلود مصرف بكنيد و ديتاسنتر حرفي نزنه به شما ؟ تا كي ؟

نكته خيلي مهم : افرانت پهناي باندي به نام 1 به 1 نداره. شما زنگ بزنيد واحد مالي و به عنوان كلوكيشن سوال بفرمائيد خواهيد شنيد كه ميگويند 1 به 8 ميباشد.

اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد.

يا حق

wanener
October 21st, 2013, 22:57

قبلا مد شده بود کسی کم میاورد شروع میکرد به بچه مدرسه ای و چیز پی ان فروش گفتن ! الان مد شده میگن adsl فروش ؟!

با این که همه میدونن منظور استارتر چیه یه عده شروع کردن به تعریف مفاهیم بیت و بایت که بکن خیلی حالیمونه . اینقدر میخوان کلاس بزارن به جای درصد مینویسن percent :d

سلام
من که دارم عرض میکنم مستندات بیرید لطفا ! برای چی کم بیاریم ما خودمون میگیم میتونیم چنین چیزی بدیم !
ضمنا
95percentile
یک مفهوم است !
نه اینکه منظور من 95 درصد بوده باشد
قبل از تعنه و یا ارسال پست تحقیق کرده و حداقل کاری کنید فکر دیگران فکر کنند چنین مفاهیم ساده ای رو ......
بعد دوستان صداشون در میاد بگن ما ادعا میکنیم میدونیم میگیم فرک میکنیم دیگران نمیدونند
ما به نوبه خودمون خیلی بی سوادیم اما پرسنتایل - پرسنت ..... !!!

diges
October 21st, 2013, 23:15
دوستان نظرتون در مورد این چی هست ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f15/95069/

دوستانی که شاتل آشنا دارم لطفا یک تحقیقی کنن .

reza*
October 22nd, 2013, 01:40
سلام
من که دارم عرض میکنم مستندات بیرید لطفا ! برای چی کم بیاریم ما خودمون میگیم میتونیم چنین چیزی بدیم !
ضمنا
95percentile
یک مفهوم است !
نه اینکه منظور من 95 درصد بوده باشد
قبل از تعنه و یا ارسال پست تحقیق کرده و حداقل کاری کنید فکر دیگران فکر کنند چنین مفاهیم ساده ای رو ......
بعد دوستان صداشون در میاد بگن ما ادعا میکنیم میدونیم میگیم فرک میکنیم دیگران نمیدونند
ما به نوبه خودمون خیلی بی سوادیم اما پرسنتایل - پرسنت ..... !!!

95percentile
یک مفهوم است ! باریک

Google Translate (http://translate.google.com/#auto/fa/percentile)

من که دارم عرض میکنم مستندات بیرید لطفا !

مستندات چی چیو ؟

wanener
November 25th, 2013, 21:15
95percentile
یک مفهوم است ! باریک

Google Translate (http://translate.google.com/#auto/fa/percentile)

مستندات چی چیو ؟

چی می تونم بگم بنده
ترجمه با مفهوم و کاربرد با ترجمه گوگل ترنزلیت در شبکه فرق داره !
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=95percentile&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBurstab le_billing&ei=zYuTUptTyuLLA4C8gGA&usg=AFQjCNEt6GauFNQ8b1fVW4tuAiOcniHPDQ&bvm=bv.56988011,d.bGQ

مثلا Space رو گوگل به عنوان فضا ترجمه میکنه ! پس Disk Space میشه دیسک فضایی نه فضای دیسک !
یا مثلا Burst میشه انفجار ! یعنی پهنای باند مصرفیش رو منفجر کنه ؟

شما در پست های قبلیتون صحبتهایی فرمودید بنده عرض کردم وقتی چیزی به ما نسبت می دهید و مستند کنید لطفا

InterServer.ir
November 25th, 2013, 22:41
چه اسپم بازاریه :65:

مسلما پهنای باند نامحدود در این حد تا 10-20 سال آینده در ایران آرزویی بیشتر نیست شما بر فرض این پهنای باند رو گرفتید پورت محدود هست و این باعث محدود شدن پهنای باند هم میشه!
حالا مشکل پهنای باند حل شد مشکل آپتایم رو می خواین چیکار کنید
سرور از کشور های همسایه بگیرین تا سرعت بالا باشه فکر کنم کویت یا امارات یا ترکیه گزینه های خوبی باشند یکی از دوستان 1 سال پیش سرور از کویت تهیه کرده بود پینگ بسیار خوبی داشت ولی هرچه تلاش کردم دیتاسنترش رو پیدا کنم نشد

poriya_hashie
November 25th, 2013, 23:32
پس من یک سوال دارم دوستان چطور دارند سرویس v==p==n که با سرور مجازی ایران هست و ip ip شده دارند ماهانه پهنای باند نامحدود میدن
اونم با چه قیمتی!؟
3000 تومان خودم اکانتشو خریدم شبی 5-6 گیگ دارم دانلود میکنم شبا
هنوز که هنوزه اعتباری ازش کم نشده!

خوب ااینها اگر نامحدود نیستند چهطور با این هزینه کم دارند این رو میفروشند

wanener
November 26th, 2013, 09:46
چه اسپم بازاریه :65:

مسلما پهنای باند نامحدود در این حد تا 10-20 سال آینده در ایران آرزویی بیشتر نیست شما بر فرض این پهنای باند رو گرفتید پورت محدود هست و این باعث محدود شدن پهنای باند هم میشه!
حالا مشکل پهنای باند حل شد مشکل آپتایم رو می خواین چیکار کنید
سرور از کشور های همسایه بگیرین تا سرعت بالا باشه فکر کنم کویت یا امارات یا ترکیه گزینه های خوبی باشند یکی از دوستان 1 سال پیش سرور از کویت تهیه کرده بود پینگ بسیار خوبی داشت ولی هرچه تلاش کردم دیتاسنترش رو پیدا کنم نشد

سلام
پهنای باند نامحدود را ما در همین ایران با آپلینک گیگابایت و بیشتر ارائه میکنیم دوست من و وقتی عرض میکنم نامحدود منظورم نامحدود 330 ترابایت و بیشتر است و وقتی عرض میکنم پورت گیگابایت منظورم 1000مگابیت بر ثانیه تبادل اطلاعات است و نه فقط اتصال به سویچ
همانطور که تعدادی از سرورهای دانلود سایتهای معروف را هم به همین سرورهای ایران منتقل نمودیم ( فعلا از ذکر نام معذوریم )

اگر در این خصوص درخواستی وجود داشت می توانید با ما در تماس باشید
ارادتمند
رضایی

RoobinaServer
November 26th, 2013, 10:00
سلام
پهنای باند نامحدود را ما در همین ایران با آپلینک گیگابایت و بیشتر ارائه میکنیم دوست من و وقتی عرض میکنم نامحدود منظورم نامحدود 330 ترابایت و بیشتر است و وقتی عرض میکنم پورت گیگابایت منظورم 1000مگابیت بر ثانیه تبادل اطلاعات است و نه فقط اتصال به سویچ
همانطور که تعدادی از سرورهای دانلود سایتهای معروف را هم به همین سرورهای ایران منتقل نمودیم ( فعلا از ذکر نام معذوریم )

اگر در این خصوص درخواستی وجود داشت می توانید با ما در تماس باشید
ارادتمند
رضایی

با سلام

بخشید پهنای باند نامحدود منظورتون ترافیک نامحدود هست ؟

نامحدود یعنی نامحدود منظورتون از نامحدود 330 ترابایت چیه ؟ دیگه اگر نامحدوده عدد نباید داشته باشه که :-/

نامحدود وجود خارجی ندارد.

یا حق

hadi_am
November 26th, 2013, 11:03
ما هر چقدر بگیم نامحدود نیست میگید هست؟؟؟

ما هر چقدر بگیم ماست سفیده شما میگید سیاهه اقا قبول نداریم سیاهه؟؟؟؟

واقعا سوالات خیلی جالبی برامون ایجاد میکنید در صورتی که دیتاسنترای بزرگ ایران مثل افرانت و تبیان و پارس آنلاین نامحدود نمیدن چطوری شما میگید میدیم؟؟؟

در مورد این مساله کلی بحث شده و ماجرای این شاتل هم که اعلام کردیم دیگه چی به چیه...

آخه عزیزان من چرا اینطوری میکنید چرا تو بازار هاستینگ با پهنای باند نامحدود تشنج ایجاد میکنید؟؟؟

چرا راستشو نمیگیدی آخه؟؟؟

wanener
November 28th, 2013, 13:33
با سلام

بخشید پهنای باند نامحدود منظورتون ترافیک نامحدود هست ؟

نامحدود یعنی نامحدود منظورتون از نامحدود 330 ترابایت چیه ؟ دیگه اگر نامحدوده عدد نباید داشته باشه که :-/

نامحدود وجود خارجی ندارد.

یا حق

سلام
جناب آقای سجادیه و جنای آقای امیری
انتظار چینین پاسخی را از جنابان عالی نداشتیم ! نامحدود یعنی نامحدود اما شما بیشتر از ظرفیت نهایی یک پورت نمیتونتید مصرف کنید و نامحدود هم یعنی حداکثر چیزی که در یک بازه قابل دستیابی هست نه اینکه روی پورت یک گیگ چون نامحدود است یعنی مانند گیتی هیچ حد و مرز و عددی برای محاسبه آن نیست ! نامحدود در دنیای حقیر ما انسانها که با اعداد تعریف می شود همیشه حد و مرزی دارد
وقتی پورت یک گیگابایت بر ثانیه به صورت دائمی مورد استفاده قرار گیرد مقدار پهنای باند مصرفی دست یافته در طول یک ماه میشود :
اگر
1gbps = 1000mbps
1mbps = 1000kbps
1kbps= 1000bps
بنابراین
1gbps = 1000x1000x1000= 1000000000bps
آگر هر دقیقه 60 ثانیه باشد و هر ساعت هم 60 دقیقه و هر روز هم 24 ساعت ! ( که تا به این لحظه ملاک دیگری برای اون وجود نداشته )
هر روز = 86400 ثانیه است !
بنابراین در هر روز
86400*1000000000 = 86،400،000،000،000bps از طریق این پورت منتقل خواهد شد
که برابر است با 86،400گیگابیت که می شود 10800 گیگابایت که اگر آن را در عدد 30 که تعداد رزهای یک ماه باشد ضرب کنیم می شود 324،000 گیگابایت
که اگر فرض کنیم هر ترابایت 1000گیگابایت است می شود
324 ترابایت !

پس وقتی عرض میکنم ترافیک نامحدود یعنی 330ترابایت در ماه تعجب نکنید ! در بالا ما مقادیر را رند کردیم که قابل لمس شود
و وقتی هم عرض میکنم می توانیم این ترافیک را در ایران با قیمت منطقی ارائه کنیم باز هم تعجب نکنید و بفرمائید نمی شود و نامحدود وجود ندارد
شما بودجه را تامین کنید ارائه آن با ما ! چوگونگی ارائه آن هم با ما ! شمانگران تامین هزینه ها باشید الباقی با ما ! (نگران زیرساخت هم نباشید تجهیزات آنقدر ظرفیت عملی دارند که بتوان بدون ارتقا خاص پهنای باند تا 12گیگابایت را انتقال داد )

و وقتی هم عرض میکنم هزینه ها فکر نکنید منظور من 30 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت است ! منظورم حدود 80هزارتومان برای هر ترابایت است ! یعنی چیزی حدود 8 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت یعنی 1 سوم تعرفه های عادی دیگر دیتاسنترها که با افزایش مصرف شما باز هم میتوانیم تخفیف دهیم !
پس اگر میتوانید ترافیک بالای 10 ترابایت در ایران مصرف کنید
بسم الله در خدمت هستیم

در خصوص تعریف نامحدود در این وب هاستینگ از اولین کسانی که همیشه داد از ارائه سرویسهای بی منطق نامحدود ارائه بلند می کرد بنده بودم
سرویسهایی مثل دیسک نامحدود و یا پهنای باند نامحدود روی سرویس میزبانی ماهی 1000 تومان و یا حداکثر تعداد یوزر آنلاین نامحدود ! چیزهایی که به عوامل بسیار محدود دیگری روی یک سرور با توانایی محدود وابسته هستند و عملا نامحدود نیستند

RoobinaServer
November 28th, 2013, 15:05
سلام
جناب آقای سجادیه و جنای آقای امیری
انتظار چینین پاسخی را از جنابان عالی نداشتیم ! نامحدود یعنی نامحدود اما شما بیشتر از ظرفیت نهایی یک پورت نمیتونتید مصرف کنید و نامحدود هم یعنی حداکثر چیزی که در یک بازه قابل دستیابی هست نه اینکه روی پورت یک گیگ چون نامحدود است یعنی مانند گیتی هیچ حد و مرز و عددی برای محاسبه آن نیست ! نامحدود در دنیای حقیر ما انسانها که با اعداد تعریف می شود همیشه حد و مرزی دارد
وقتی پورت یک گیگابایت بر ثانیه به صورت دائمی مورد استفاده قرار گیرد مقدار پهنای باند مصرفی دست یافته در طول یک ماه میشود :
اگر
1gbps = 1000mbps
1mbps = 1000kbps
1kbps= 1000bps
بنابراین
1gbps = 1000x1000x1000= 1000000000bps
آگر هر دقیقه 60 ثانیه باشد و هر ساعت هم 60 دقیقه و هر روز هم 24 ساعت ! ( که تا به این لحظه ملاک دیگری برای اون وجود نداشته )
هر روز = 86400 ثانیه است !
بنابراین در هر روز
86400*1000000000 = 86،400،000،000،000bps از طریق این پورت منتقل خواهد شد
که برابر است با 86،400گیگابیت که می شود 10800 گیگابایت که اگر آن را در عدد 30 که تعداد رزهای یک ماه باشد ضرب کنیم می شود 324،000 گیگابایت
که اگر فرض کنیم هر ترابایت 1000گیگابایت است می شود
324 ترابایت !

پس وقتی عرض میکنم ترافیک نامحدود یعنی 330ترابایت در ماه تعجب نکنید ! در بالا ما مقادیر را رند کردیم که قابل لمس شود
و وقتی هم عرض میکنم می توانیم این ترافیک را در ایران با قیمت منطقی ارائه کنیم باز هم تعجب نکنید و بفرمائید نمی شود و نامحدود وجود ندارد
شما بودجه را تامین کنید ارائه آن با ما ! چوگونگی ارائه آن هم با ما ! شمانگران تامین هزینه ها باشید الباقی با ما ! (نگران زیرساخت هم نباشید تجهیزات آنقدر ظرفیت عملی دارند که بتوان بدون ارتقا خاص پهنای باند تا 12گیگابایت را انتقال داد )

و وقتی هم عرض میکنم هزینه ها فکر نکنید منظور من 30 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت است ! منظورم حدود 80هزارتومان برای هر ترابایت است ! یعنی چیزی حدود 8 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت یعنی 1 سوم تعرفه های عادی دیگر دیتاسنترها که با افزایش مصرف شما باز هم میتوانیم تخفیف دهیم !
پس اگر میتوانید ترافیک بالای 10 ترابایت در ایران مصرف کنید
بسم الله در خدمت هستیم

در خصوص تعریف نامحدود در این وب هاستینگ از اولین کسانی که همیشه داد از ارائه سرویسهای بی منطق نامحدود ارائه بلند می کرد بنده بودم
سرویسهایی مثل دیسک نامحدود و یا پهنای باند نامحدود روی سرویس میزبانی ماهی 1000 تومان و یا حداکثر تعداد یوزر آنلاین نامحدود ! چیزهایی که به عوامل بسیار محدود دیگری روی یک سرور با توانایی محدود وابسته هستند و عملا نامحدود نیستند

با سلام

تعجب ندارد خودتان میفرمائید محدود بعد میگید در معنای ما طبق محاسباتی که کردید نامحدود هست.

تاپیک بنده را مشاهده کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f15/96027/ که به دلیل اتفاقا نوشتن آپ که همه مینویسند این قانون برای ما اجرا کردند (1 در 1000 اجرا میشه شانس ماست) و تاپیک هم بستند ما هم طبق همین قانونی که گفتید نامحدود ارائه کردیم و نوشتیم : تمامی پکیج ها به صورت پورت اختصاصی میباشد و مشتری به اندازه میزان مصرف پورت خود هزینه را پرداخت کرده و دیگر هزینه ترافیک پورت باز را پرداخت نمیکند.

این یعنی همان گفته شما.

ولی وقتی شما میای میگی کلا نامحدود فردا مشتری میگه آقا دارند نامحدود میدن وجود داره حالا بیا توضیح بده این نامحدود میشه 1024*60*60 و ... آخرشم مشتری نمیفهمه یا میگه باشه خداحافظ یا میگه کلاه بردار و ... (99% همینجورین).

خودتان هم گفتید :

دقیقا پورتی که شما ذکر میکنید محدود هست اما خب در وسعت بسیار جوری که مصرف کاربر به اون حد نمیرسه و ذکر میشه نامحدود.

در انجمن جستجو کنید بنده هم مثل شما بودم و همه جا چنین موردی را گفتم شما که قدیمی هستید شفاف سازی بکنید و یک راست نگید نامحدود دوباره این فرهنگ و معنای لغت اشتباه را جا نندازید (هرچند هنوز اصلاح نشده).

نامحدود از نظر مشتری یعنی همه چی نامحدود چه سرعت چه پورت و ... و مشتری کار نداره سرعت چیه و ... فقط میگه ترافیک حساب نشه سایتمم سرعت کم نیاره اما در اصل اسم این نامحدود نیست فقط چون دستتون روی سرعت و پورت ها و ... بازه میتوانید سرویس خوب بدید با عدم حساب کردن ترافیک.

به این میگن :

unmetered نه unlimited

Unmetered VPS - Compare By Price & Performance (http://serverbear.com/compare/unmetered-vps)

It's Black Friday in August! Grab a 100GB HDD, Unmetered BW VPS for only $5/mo in Texas or New York! - VPS Offers - vpsBoard (http://vpsboard.com/topic/1661-its-black-friday-in-august-grab-a-100gb-hdd-unmetered-bw-vps-for-only-5mo-in-texas-or-new-york/)

Unmetered Bandwidth (200mbps)

مطمئن باشید اگر کاربر عادی بود کار نداشتم اما خب چون قدیمی و همکار هستید خیلی ها حرف شما را ملاک قرار میدهند حرفتون درسته فقط شفاف کنید اگر میخواهید کامل بگید نامحدود.

یا حق

reza*
November 28th, 2013, 17:00
چی می تونم بگم بنده
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=95percentile&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBurstab le_billing&ei=zYuTUptTyuLLA4C8gGA&usg=AFQjCNEt6GauFNQ8b1fVW4tuAiOcniHPDQ&bvm=bv.56988011,d.bGQ

مثلا Space رو گوگل به عنوان فضا ترجمه میکنه ! پس Disk Space میشه دیسک فضایی نه فضای دیسک !

شما در پست های قبلیتون صحبتهایی فرمودید بنده عرض کردم وقتی چیزی به ما نسبت می دهید و مستند کنید لطفا

چی می تونم بگم بنده

هیچی نمیتونی بگی

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...56988011,d.bGQ (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=95percentile&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBurstab le_billing&ei=zYuTUptTyuLLA4C8gGA&usg=AFQjCNEt6GauFNQ8b1fVW4tuAiOcniHPDQ&bvm=bv.56988011,d.bGQ)

بابا آدم فضایی ! کسی پهنای باند مصرفیش رو منفجر نکرده :d شما بالا خونه رو منفجر کردی !

Google Translate (http://translate.google.com/#en/fa/space)

Google Translate (http://translate.google.com/#en/fa/disk%20space)

95th percentile کجا 95percentile کجا

چیو مستند کنم ؟ چی میگی شما ؟ هر کی هر چی میگه میگی مستند کن ! کشتی مارو . واسه تنوع هم که شده یه چیز دیگه بگو . بعد مستند بزرگ تر از گوگل ؟ آخه تو فارسی حرف زدنت موندی بعد میای میگی disk space یعنی هارد فضایی ! خدا وکیلی بعد از 20 روز reply کردی که بگی disk space یعنی هارد فضایی ؟

j4b3r
November 28th, 2013, 19:26
سلام
چه لذتی میبرم این تاپیک ها رو میبینم.
سر موضوعی اسپم بازار شده که من واسه پدر بی سوادم هم توضیح دادم .
به طور کامل موضوع رو درک کرد .
عزیزان همه شما همه عالی و سرویس هاتون عالی.
زشت هست به خدا قدیم سرویس های هم دیگه رو مورد تمسخر قرار میگرفت .
الان دانش هم دیگه مورد تمسخر قرار میگیره.