PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای مقایسه چند هاست خارجی

xray
March 25th, 2010, 16:52
با سلام
من به دنبال يک هاست خارجي (ترجيحا کانادايي)هستم و تعداد زيادي هاست خارجي را بررسي کردم
ولي از آنجايي که از هاست هاي خارجي استفاده نکردم مي خواستم بدانم کدام هاست در کانادا بهتر است که مشکل تحريم نداشته باشد

و حداقل چند سايت معتبر ايراني از آن استفاده مي کنند تا مطمئن شوم که مشکلي با ايران ندارند
در ضمن نکته مهم اينکه پس از خريد با ويزا کارت آيا با من تماس تلفني مي گيرند و يا اطلاعاتي بايد برايشان ارسال کنم
لطفا پس از اينکه نام هاستي را که از آن سرويس گرفته و مشکلي با آن نداشته ايد نحوه ارتباط آن هاست جهت گرفتن اطلاعات تکميلي را

نيز برايم بنويسيد
مثال
hostupon
justhost
ixwebhosting
fastdomin
lunarpages
aplus
westhost
dreamhost
hostpapa

irlogo
March 25th, 2010, 17:02
هاست کانادایی شدیدا به کپی رایت حساس هست ولی معمولا با ایرانی ها مشکلی ندارند

به نظر من از bluehost بگیرید

tar.gz
March 25th, 2010, 17:24
از همین byethost بگیرید

Mostafa
March 25th, 2010, 20:29
ByetHost سرویس دهنده قدیمی و معتبری است و با ایران مشکل ندارد و CC هم قبول می کند. خواستید برایتان خرید را انجام می دهیم. (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)

xray
March 25th, 2010, 23:46
هاست کانادایی شدیدا به کپی رایت حساس هست ولی معمولا با ایرانی ها مشکلی ندارند

به نظر من از bluehost بگیرید
با تشکر از پاسخ شما
من مشکلی با کپی رایت ندارم و هدفم این است که هاست مورد نظر برایم در آینده بخاطر تحریم مشکلی ایجاد نکند و بتوانم خودم بوسیله کارت اعتباری مستقیم از آنها خرید کنم
در مورد بلو هاست بنظر می رسد این سرور هرازگاهی برای کاربران ایرانی مشکلی ایجاد می کند (بنا به گفته کاربران ایرانی این هاست)

Sina7
March 26th, 2010, 00:00
dreamhost
bluehost
به نظرم خوبه من کار کردم با اینا .....

xray
March 26th, 2010, 00:13
از همین byethost بگیرید

ByetHost سرویس دهنده قدیمی و معتبری است و با ایران مشکل ندارد و CC هم قبول می کند. خواستید برایتان خرید را انجام می دهیم. (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)

با تشکر از شما
من با این هاست مکاتبه داشتم ولی هدف من خرید مستقیم از یک هاست خارجی است ولی به نظر می رسد فقط از paypal و 2co پشتیبانی می کند
البته از آنجایی که حتی در سایت خود byethost فارسی پشتیبانی می شود می توان نسبت به پشتیبانی از ایران و عدم تحریم بیشتر امیدوار بود

xray
March 28th, 2010, 22:32
با سلام
ضمن تشکر از پاسخ های شما من سرور خودم را مشخص کردم
با تشکر

AfraWeb.net
March 28th, 2010, 22:53
کار شما بسیار جالب و قابل تمجید هست که قبل از خرید به دقت جستجو کردید و سعی کردید یک سرویس دهنده خوب را برای خود انتخاب نمایید