PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرورهای ovh بدون پرداخت مبالغ اضافی

mojiz
October 5th, 2013, 18:58
سلام دوستان
ما در این تاپیک قصد داریم سرورهای OVH رو برای کاربران این فروم به فروش برسونیم، طریقه فروش هم به این صورته که شما بعد از درخواستتون هر یک از سرورها رو که بخواهید توسط ما با ایمیل شما خریداری میشه و پنل در دست خودتون میمونه و با ایمیل خودتون
قصد ما از این فروش به جهت نقد کردن دلار های موجود در کردیت کارت و پیپالمونه و به همین جهت کارمزد و مبالغ اضافی دریافت نمیشه و فقط و فقط به دلار روز مبلغی رو که OVH از شما درخواست میکنه ما از شما دریافت میکنیم
شما میتونید هر یک از پلان ها رو که میخواهید در لینک زیر ببینید و پس از انتخاب به بنده پ.خ کنید تا براتون سفارش انجام بشه

پلان ها:
Dedicated Servers - List of offers - OVH Canada (http://www.ovh.com/ca/en/dedicated-servers)

فقط توجه کنید که OVH اکثرا سرورهاش sold out هستند و به محض اینکه سروری اضافه بشه در لیستشون برای فروش وارد میشه و هم اکنون چند تا از پلان هاشون فعال هستند پس قبل از اینکه دوباره سرورهاش تموم بشن میتونید اقدام کنید

با تشکر

majidisaloo1
October 5th, 2013, 19:02
آیا شما به این فکر کرده اید که در صورتی که مدارک بخواهند این کاربران چه کاری میتوانند انجام بدهند؟

mojiz
October 5th, 2013, 19:04
آیا شما به این فکر کرده اید که در صورتی که مدارک بخواهند این کاربران چه کاری میتوانند انجام بدهند؟

بله
ما تمامی پلان ها رو توسط یکی از دوستانمون در کانادا خریداری میکنیم و ایشون اونجا حاضر هستند و هر وقت که از کاربری مدارک خواستند به ما اعلام کنند ما توسط اون دوستمون که پلان ها رو به نام و آدرس و شماره ایشون خرید میکنیم میتونن مدارک بفرستند. و توسط تلفن و یا آدرس وریفای کنند

majidisaloo1
October 5th, 2013, 20:18
بله
ما تمامی پلان ها رو توسط یکی از دوستانمون در کانادا خریداری میکنیم و ایشون اونجا حاضر هستند و هر وقت که از کاربری مدارک خواستند به ما اعلام کنند ما توسط اون دوستمون که پلان ها رو به نام و آدرس و شماره ایشون خرید میکنیم میتونن مدارک بفرستند. و توسط تلفن و یا آدرس وریفای کنند

خوب اونوقا فقط یک پنل میتوانید استفاده بکنید
در ovh این 2 قانون وجود دارد مخصوصا روی کانادا :

1- هر فرد فقط یک پنل میتواند داشته باشد در صورتی که مشخص بشه بیش از یک پنل است کل سرور ها ترمنیت میشه و شما جق اعتراض نخواهد داشت
2- با یک پیپال نمیتوانید به صورت مکرر برای افراد مختلف بزنید چون دیدم گیر دادند در این مورد نمونه جناب اجمدی رنک بازار ازشون بپرسید به دلیلی زدن پرداخت برای چند اکانت بهشون خلل ایجاد کرده اند

mojiz
October 5th, 2013, 20:29
خوب اونوقا فقط یک پنل میتوانید استفاده بکنید
در ovh این 2 قانون وجود دارد مخصوصا روی کانادا :

1- هر فرد فقط یک پنل میتواند داشته باشد در صورتی که مشخص بشه بیش از یک پنل است کل سرور ها ترمنیت میشه و شما جق اعتراض نخواهد داشت
2- با یک پیپال نمیتوانید به صورت مکرر برای افراد مختلف بزنید چون دیدم گیر دادند در این مورد نمونه جناب اجمدی رنک بازار ازشون بپرسید به دلیلی زدن پرداخت برای چند اکانت بهشون خلل ایجاد کرده اند
هر فرد بله اما ما این رو به طرز دیگه ای حل کردیم
1- پنل ها با نام اشخاص مختلف و با یک آدرس ثبت میشن
2- از پیپال های متفاوت جهت واریز استفاده میشه

لطفا شما هم اگر قصد خرید ندارید اسپم نکنید، ما به همین شیوه 3 سرور با پنل های مختلف در این دیتاسنتر داریم

majidisaloo1
October 5th, 2013, 20:47
هر فرد بله اما ما این رو به طرز دیگه ای حل کردیم
1- پنل ها با نام اشخاص مختلف و با یک آدرس ثبت میشن
2- از پیپال های متفاوت جهت واریز استفاده میشه

لطفا شما هم اگر قصد خرید ندارید اسپم نکنید، ما به همین شیوه 3 سرور با پنل های مختلف در این دیتاسنتر داریم

اسپم نیست ! هشدار است که فردا کاربرانتان نیاند گوش ما رو ببرند فلان شد بهمان شد! وقتی از پنل ها مدارک بخواهند شما 30 نفر پیدا بکنید انشا الله که میتونید مدارک 30 نفر مختلف را بدهید! ما بیش از 3-4 سال است که داریم با ovh کار میکنیم شکی در تجربه کار ما با دیتاسنتر نیست و حد اقل 40 تا سرور در هر دیتاسنترش داریم
این مورد بوده که بهتون هشدار میکنم برای آب کردن پول راه های زیادی وجود دارد این راه بد ترین راه است ! با ovh نمیشه شوخی کرد الان به حرف من نمیرسید چند ماه دیگر معلوم میشه
امید وارم معلوم نشه اما طبق تجربه میدونم معلوم میشه!

در فروشتان موفق باشید

mojiz
October 5th, 2013, 20:53
دوست عزیز ما هم بار اولی نیست که با ovh کار میکنیم
جوری صحبت میکنید که انگار نماینده دائم Ovh در مقر ایران هستید، خیر دوست عزیز ما هم سالهاست داریم با دیتاسنتر های مختلف کار میکنیم که حتی اسمشون هم شاید نشنیده باشید.
مطمئن باشید تا ما هم موارد امنیتی رو رعایت نکرده باشیم دست به فروش نمیزنیم
شما هم با خراب کردن تاپیک بنده قصد دارید کاری کنید که مشتریانتون بیان به شما مبلغ بیشتری رو پرداخت کنند و کار و کاسبی خودتون خراب نشه و نمیتونید ببینید کسایی مثل ما بدون مبالغ اضافی و دقیقا با دریافت مبلغ دیتاسنتر برای مشتریان کار انجام میدیم

majidisaloo1
October 5th, 2013, 21:10
دوست عزیز ما هم بار اولی نیست که با ovh کار میکنیم
جوری صحبت میکنید که انگار نماینده دائم Ovh در مقر ایران هستید، خیر دوست عزیز ما هم سالهاست داریم با دیتاسنتر های مختلف کار میکنیم که حتی اسمشون هم شاید نشنیده باشید.
مطمئن باشید تا ما هم موارد امنیتی رو رعایت نکرده باشیم دست به فروش نمیزنیم
شما هم با خراب کردن تاپیک بنده قصد دارید کاری کنید که مشتریانتون بیان به شما مبلغ بیشتری رو پرداخت کنند و کار و کاسبی خودتون خراب نشه و نمیتونید ببینید کسایی مثل ما بدون مبالغ اضافی و دقیقا با دریافت مبلغ دیتاسنتر برای مشتریان کار انجام میدیم

خیلی خوبه شما خودتان را در سطح ما میبینید:دی

ما انقدری داریم که نیاز به خراب کردن تاپیک شما نداشته باشیم بنده رک ترین فروشنده هستم که همیشه مشکلات را میگم و به فکر سود خودم نیستم
شما هم اگر با گفته های بنده مشکل دارید گزینه ریپورت بزنید مدیران تصمیم بگیرند
بنده با توجه به سابقه صد در صد بیش از شما در ارتباط با کار در این دیتاسنتر نیاز دیدم این موارد را بگم حالا اگر کسی من را در تاپیک هام اگر اشتبه میکردم آگاه میکرد ناراحت نمیشدم اما خوب مردم باز خورد های مختلفی دارند
ما مشتری های مخصوص خودمان را داریم کاربران ما به دنبال ارزانی نیستند به دنبال این هستند که استرس نداشته باشند
ما انقدری به خودمان اعتقاد داریم که برای سرور هایی که از ovh داریم تضمین پرداخت داده ایم میتوانید تاپیک هاش را ببینید!
نیازی به سرور اضافه نداریم شک نکنید ولی دلمون به حال کاربران این انجمن میسوزه که هر روز باید تاپیک بزنند در این مورد و مدیران پاک بکنند!

مدیران در صورت صلاح دید پست های بنده را حذف نمایند اما بنده نمیخواهم شاهد وقایع دانیال جلودار ، رضا کوهی ، مبین پارسیان و .... که همین نوع برداشت را از ovh داشتند باشیم

بنده هیچ تعصبی روی هیچ دیتا سنتری نداریم از دیتاشکی که نمایندش هستیم بگیر تا هتزنر ، ovh ، go rack ، synaptica ، تبیان ، پارس آنلاین و..... که باهاشون داریم کار میکنیم نداریم و نخواهیم داشت چرا که توی کار حرفه ای نتیجه عکس دارد اگر به این گونه باشد

شما هم خودتون را اذیت نکنید اگر جواب های شما قانع کننده باشد طبیعتا نیازی به اینکه ترسی از فروشتان داشته باشید نباید داشته باشید چرا که حرف درست زده اید و کاربر پسند است

بنده تصمیم گرفتم مدرکی به شما بدهم :
http://up.vbiran.ir/uploads/Untitled_5763138099112214334.png
توی این میتوانید مشاهده بکنید که به دلیل اینکه آدرس پیپال با آدرس اکانت فرق داشته مدارک خواستند و ما دادیم
پس فکر نکنید اولش نمیخواهند فردا روزی که تایید نشه پرداخت و باید دستی بزنند اون وقت این مدارک مشکل ساز برایتان خواهد بود

انشا الله که موردی نباشد و موفق باشید

mojiz
October 5th, 2013, 22:53
بله من حرفهای شما رو رد نکردم فقط عرض کردم که ما تمامی مواردی رو که شما میگید از قبل پیش بینی کردیم و کاری کردیم که این مشکل برای کاربران پیش نیاد و کاربرانی هم که براشون تا به حال از این دیتاسنتر سرور تهیه کردیم میتونن بیان اینجا و گواهی بدن که مشکلی در این خصوص نیست و ما کاری کردیم که این مشکل برای کاربران به وجود نیاد

majidisaloo1
October 5th, 2013, 23:01
بله من حرفهای شما رو رد نکردم فقط عرض کردم که ما تمامی مواردی رو که شما میگید از قبل پیش بینی کردیم و کاری کردیم که این مشکل برای کاربران پیش نیاد و کاربرانی هم که براشون تا به حال از این دیتاسنتر سرور تهیه کردیم میتونن بیان اینجا و گواهی بدن که مشکلی در این خصوص نیست و ما کاری کردیم که این مشکل برای کاربران به وجود نیاد

اگر به این شکل باشد واقعا بنده تایید میکنم شما را و پیشنهادتان میکنم
فقط یک نکته در مورد ما که اشاره کردید ما نیز کارمزدی به سرویس های اختصاصی ovh اضافه نمیکنیم که شما حالا نمیدونم چطور چنین موردی را متذکر شدید به هر حال مهم نیست و موفق باشید

انشاالله فروش خوبی داشته باشید

OmidX
October 6th, 2013, 18:18
سرور ks 1 برای من چقدر تموم میشه ؟

viasky
October 6th, 2013, 18:34
بنده نیز دو عدد k1 و یک سرور k2 در حال حاضر احتیاج دارم
لطفا هزینه مربوط را اطلاع بدید
mojiz
October 6th, 2013, 20:24
در حال حاضر این 3 سرور بر روی هم با دلار روز حدود 450 هزار تومان در میاد برای شما

viasky
October 6th, 2013, 20:35
در حال حاضر این 3 سرور بر روی هم با دلار روز حدود 450 هزار تومان در میاد برای شما
سرور ها آی پی رایگان هم دارن؟
بفرمایید که اگر ممکنه می خواستم قیمت ها به صورت تفکیک شده باشه که منم بهتر بتونم برنامه ریزی انجام بدم
mojiz
October 6th, 2013, 20:40
سرور ها 1 آیپی رایگان دارند اگر آیپی اضافه بخواید در کانادا یا آمریکا 1 بار اولش پول یک پکیج آیپی رو میدید و دیگه هزینه ماهیانه نداره
سرور k1 حدودا 39$+5$ مالیات حدود 44$ در میاد هر کدوم و K2 هم 49$+6$ مالیات میشه 54$
مالیات رو حدودی گفتم چون روی قیمت های مختلف مالیات های مختلفی میبندند
دلار هم امروز حدود 3070 هست نرخش

Mrkhoros
October 8th, 2013, 01:07
از آقای مجیدی " mojiz" یک پلن KS2 از سرور کانادا تهیه کردیم که مدارک خواستن از ما ایشون به ما مدارک داد و ما سرور رو تحویل گرفتم بدون هیچ مشکلی کار ایشون تایید میشه و یاید اینم بگم که ایشون بسیار خوش برخورد و مشتری مداره .. به همکاری با آقای مجیدی میبالیم.

mojiz
October 8th, 2013, 01:10
از آقای مجیدی " mojiz" یک پلن KS2 از سرور کانادا تهیه کردیم که مدارک خواستن از ما ایشون به ما مدارک داد و ما سرور رو تحویل گرفتم بدون هیچ مشکلی کار ایشون تایید میشه و یاید اینم بگم که ایشون بسیار خوش برخورد و مشتری مداره .. به همکاری با آقای مجیدی میبالیم.

از حسن انتخابتون بسیار سپاسگذاریم :)

sorrowrock
October 8th, 2013, 13:17
اگر به این صورت است که با ایمیل و پنل دست خودمان باشه خوبه من پلان ks 2 رو بخوام با مثلا 6تا ایپی قابل استفاده باشه بتونم 6 تا وی پی اس در بیارم چقدر هزینش در میاد؟لطف کنید قیمت رو برام پ.خ کنید