PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فوری بانک ایمیل کاملا فعال

n4ser
October 5th, 2013, 14:50
همونطور که موضوع تاپیک معلومه یک بانک 111000 تای دارم ایمیل ها کاملا فعال میباشد میخوام با قیمت 222000 تومان بفروشم چون ایمیل ها کاملا فعال و سالم میباشند شاید گرا ن شاید ارزان باشه قیمت که دادم ولی ایمیل ها کاملا فعال میباشند لازم به ذکر میباشم که ایمیل ها هدفمند و کاملا انالیز شده

vpsgroups
October 5th, 2013, 14:58
همونطور که موضوع تاپیک معلومه یک بانک 111000 تای دارم ایمیل ها کاملا فعال میباشد میخوام با قیمت 180000 تومان بفروشم چون ایمیل ها کاملا فعال و سالم میباشند شاید گرا ن شاید ارزان باشه قیمت که دادم ولی ایمیل ها کاملا فعال میباشند

چه جوری تضمین می کنید ایمیل ها فعال هستند ؟

n4ser
October 5th, 2013, 15:11
چه جوری تضمین می کنید ایمیل ها فعال هستند ؟

عزیز تاپیک نخوندین مگه عرض ایمیل فعال یعنی ایمیل نا سالم یا تکراری نداره تو لیست ایمیل ها تست شده هستن و سالم هستن

vpsgroups
October 5th, 2013, 15:14
عزیز تاپیک نخوندین مگه عرض ایمیل فعال یعنی ایمیل نا سالم یا تکراری نداره تو لیست ایمیل ها تست شده هستن و سالم هستن

بله من تاپیک خوندم . حرف من این که به فرض من خواستم بخرم شما چه جوری تضمین می کنی که واقعا ایمیل سالم هست و واقعی و واسه تبلیغات قابل استفاده! یعنی ایمیل فیک نیست و پس از ارسال برگشت نمی خوره . البته جسارت نباشه . اما خوب همین جوری چشم بسته نمی شه حرفی قبول کرد .

n4ser
October 5th, 2013, 15:51
بله من تاپیک خوندم . حرف من این که به فرض من خواستم بخرم شما چه جوری تضمین می کنی که واقعا ایمیل سالم هست و واقعی و واسه تبلیغات قابل استفاده! یعنی ایمیل فیک نیست و پس از ارسال برگشت نمی خوره . البته جسارت نباشه . اما خوب همین جوری چشم بسته نمی شه حرفی قبول کرد .

ایمیل اگر برگشت بخوره به خیلی چیزا بستگی داره مثلا اینکه اسپم بزنی از یاهو یا گوگل reject میشه ما خودمون پنل ایمیل داریم به همین لیست که برا فروش گداشتیم ساعتی 200 تا ایمیل زدیم و هیچ کدم از ایمیل ها برگشت نخورده ایمیل ها که از سطح سایت ها جمع اوری شده که اعضا انها کاملا فعال میباشند و تکراری انها جدا شده و لیست جمع اوری شده حدود 250000 تا بوده و با نرم افزار دیگر وریفای شده و کلا ف ی ل ت ر شده لیست ایمیل که باقی مونده 111000 تا هست و کاملا انالیز شده در اخر بگم قصد فروش نداشتم ولی چون یک بار به این لیست ایمیل زدم کارای نداره برام چون بخوام دوباره ایمیل بزنم میشه تکراری گذاشتم برا فروش تا لیست بعدی جمع اوری بشه و انالیز بشه

rased
October 5th, 2013, 15:59
جمع كردن ايميل به اين روشها ديگه منسوخ شده.براي جمع آوري ليست قعال بايد اعضا خودشون فرمي را پر كنند يا به اصطلاح subscribe كنند.غير از اين هر ليستي كه جمع بشه بي فايده است.
اگر ميخواين به روشهاي قديمي ايميل جمع كنيد با برنامه هاي زيادي هستند كه به راحتي با نصبشون روي سرور ويندوز تو 2 ساعت هزاران ايميل ميتونيد جمع كنيد و تكراري هاش را جدا كنيد اما همانطور كه گفتم اين روش ديگه جواب نميده

n4ser
October 5th, 2013, 16:20
جمع كردن ايميل به اين روشها ديگه منسوخ شده.براي جمع آوري ليست قعال بايد اعضا خودشون فرمي را پر كنند يا به اصطلاح subscribe كنند.غير از اين هر ليستي كه جمع بشه بي فايده است.
اگر ميخواين به روشهاي قديمي ايميل جمع كنيد با برنامه هاي زيادي هستند كه به راحتي با نصبشون روي سرور ويندوز تو 2 ساعت هزاران ايميل ميتونيد جمع كنيد و تكراري هاش را جدا كنيد اما همانطور كه گفتم اين روش ديگه جواب نميده
شما رو چه حساب میگین بی فایدس برا ما که خوب باز دهی داشه لیست ایمیل هدفمند جمع اوری شده اگر لیست ایمیل خوب باشه بازدهی خوبه وگر نه منم بلدم یک لیست ایمیل علکی ایمیل بزنم بعدشم بزارم برا فروش اگر قرار بود به همین راحتی لیست ایمیل خوب جمع و اماده بشه همه یاد داشتن بعدشم من با چند تا برنامه لیست درست کردم که لایسنسش حتی قانونیه

rased
October 5th, 2013, 17:12
شما رو چه حساب میگین بی فایدس برا ما که خوب باز دهی داشه لیست ایمیل هدفمند جمع اوری شده اگر لیست ایمیل خوب باشه بازدهی خوبه وگر نه منم بلدم یک لیست ایمیل علکی ایمیل بزنم بعدشم بزارم برا فروش اگر قرار بود به همین راحتی لیست ایمیل خوب جمع و اماده بشه همه یاد داشتن بعدشم من با چند تا برنامه لیست درست کردم که لایسنسش حتی قانونیه

ايميل ماركتينگ چند مرحله داره

اول بايد ليست ايميل افرادي كه به زمينه شغلي مورد نظر علاقمند هستند جمع آوري بشه، اين كار را با ثبت نام از كاربران ميشه انجام داد كه يك فرايند زمان بر در هستش و بايد با كلي تبليغ بازديد كننده هاي مرتبط با پيدا و تشويق با عضويت كرد

دوم بايد با يك سيستم خاصي اقدام به ارسال ايميل انبوه به ليست ايميلي كه در مرحله قبل جمع آوري شده كرد.در حال حاضر ياهو و جيميل سيستم ضد اسپم بسيار قوي دارند كه به راحتي ارسال هاي انبوه بيش از 500 تا را اسپم تشخيص ميدن كه ناچاريم براي ارسال از پنل استفاده كنيم كه با چندين آي پي با مكث و در بازه هاي زماني مختلف ارسال ايميل را انجام بدن كه اجاره پنل هزينه داره

اگر اين مراحل به درستي و با دقت انجام بشه ايميل ماركتينگ بسبار پربازده و پرسود خواهد بود

DeLtAvPs
October 5th, 2013, 17:44
از اینا گذشته چه تضمینی میدین که این لیست رو به 10 نفروشید؟
البته با قیمتی که گذاشتی یعنی هر ایمیل 2000 تومان!!! فکر نکنم کسی بخره

n4ser
October 5th, 2013, 20:46
لطفا کسانی که که خریدار نیستن اسپم ندن و اینکه من باید چجوری ثبت کنم لیست ایمیل فقط به یک نفر فروخته میشه؟

Sir.DarKNesS
October 5th, 2013, 20:52
مگه کسی هنوز ایمیلم باز میکنه ؟ مردم بیکارنا :))

n4ser
October 8th, 2013, 00:45
کسی نبود بخره؟