PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه الکترونیک سیکما نسخه 3

takweb.ir
March 25th, 2010, 15:33
فروشگاه الکترونیک سیکما نسخه 3:

پس از گذشت چندین سال از ارائه موفق فروشگاه سیکما نسخه 1، تهیه و تولید نسخه جدید فروشگاه به صورت جدی پی گیری می شود به زودی نسخه آزمایشی در اختیار کاربران فعال جهت رفع مشکلات احتمالی قرار خواهد گرفت.

با توجه به اختلاف قیمت نسخه جدید در صورت تمایل، کاربرانی که قصد به روز رسانی به نسخه جدید داشته باشند علاوه بر مبلغ پرداختی جهت نسخه های قدیمی ، از تخفیف ویژه نیز برخوردار خواهند شد.

همچنین کلیه کاربران توجه داشته باشند پس از ارائه نسخه 3 ، کلیه نسخه های قبلی به صورت کاملا رایگان و کد باز در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و پس از اتمام زمان پشتیبانی، نسخه های قدیمی شامل خدمات پشتیبانی نخواهد بود.

امکانات جدید الکترونیک سیکما:

1- ثبت دومین به صورت آنلاین ( اتصال به API های onlinenic ، Directi و nic.ir)
2- حسابداری کاملا متفاوت
3- سیستم مدیریت مالی مجزا
4- امنیت بسیار بالا
5- سیستم نمایندگی و بازاریابی پیشرفته !
6- امکان نوشتن ماژول های شخصی
7- امکان فروش سایر محصولات از قبیل کتاب ، سی دی ، کارت شارژ ، اشتراک اینترنت و ... با استفاده از قابلیت های ویژه
و ...

زمان دقیق ارائه نسخه جدید ، قیمت ها و نحوه به روز رسانی نسخه های قدیمی در آینده اعلام خواهد شد.

saeidj
March 25th, 2010, 16:06
قیمت توچه مایه هایی هست؟

takweb.ir
March 25th, 2010, 16:07
قیمت توچه مایه هایی هست؟
انشالله به زودی اعلام میشه
هنوز تصمیم گرفته نشده

Roka
March 25th, 2010, 20:37
تاپیک معرفی یه نرم افزار هست
یه نفر یه باگ داره ازش

خیلی مادبانه میتونه بگه این نرم افزار باگ داره !
فروشنده هم مطمئنن به نویسنده میگه و اون چک میکنه !

دیگه این همه کل و حرف اضافه و آوردن اسم سایت های دیگه چیه ؟

siqma
March 25th, 2010, 20:44
تاپیک معرفی یه نرم افزار هست
یه نفر یه باگ داره ازش

خیلی مادبانه میتونه بگه این نرم افزار باگ داره !
فروشنده هم مطمئنن به نویسنده میگه و اون چک میکنه !

دیگه این همه کل و حرف اضافه و آوردن اسم سایت های دیگه چیه ؟

سلام
من شخصا به خاطر به حاشیه کشیده شدن موضوع از شما عذر خواهی می کنم :)
بابت حذف مطالب اضافی هم متشکرم

Roka
March 25th, 2010, 20:57
سلام
من شخصا به خاطر به حاشیه کشیده شدن موضوع از شما عذر خواهی می کنم :)
بابت حذف مطالب اضافی هم متشکرم

این باگی که دوستان فرمودند رو پیدا / فیکس کردید ؟
------------------

هر کی سئوالی داره خیلی موادبانه میتونه بپرسه ، فروشنده و برنامه نویس هستند جواب میدند یا اگر پیشنهادی دارید مطمئن باشید در نظر گرفته میشه

siqma
March 25th, 2010, 21:27
این باگی که دوستان فرمودند رو پیدا / فیکس کردید ؟
------------------

هر کی سئوالی داره خیلی موادبانه میتونه بپرسه ، فروشنده و برنامه نویس هستند جواب میدند یا اگر پیشنهادی دارید مطمئن باشید در نظر گرفته میشه

لینک دانلود
http://siqma.com/downloads/hotfixv1.5.7.zip
1- این هاتفیکس موقت هست تا چند ساعت دیگه نسخه کامل از طریق اخبار در قسمت مدیریت ارائه خواهد شد.
2- فایل موجود در بسته رو با فایل قدیمی عوض کنید.
3- برای اطمینان بیشتر یک یوزر جدید تعریف کنید و نام کاربری مدیر رو در قسمت تنظیمات به یوزر جدید تغییر بدید.

saeidj
March 25th, 2010, 22:09
ای بابا
پستا من دیگه چرا پاک شد؟

عرض کردم امکان ثبت خودکار هاست هم داره؟یعنی شماره فیش رو چک کنه در صورت درست بودن خودکار هاست رو ایجاد کنه و ایمیل کنه به مشتری.

siqma
March 25th, 2010, 22:34
اینم هاتفیکس نهایی:
http://siqma.com/downloads/hotfix-new.zip
اینم نسخه جدید دیباگ شده :
http://siqma.com/downloads/siqma-v1.7.8.zip

به امید روزی که توی این ممکلت هم بیشتر به نرم افزارهای تولید داخل توجه بشه تا شرکت های خارجی هر وقت دلشون خواست مثل Cpanel بدون هیچ دلیلی کاربرهای ایرانی رو آواره ننکن!
به هر حال با سابقه 4 ساله نرم افزار سیکما وجود 2 تا باگ واقعا رکورد خوبی هست، شاید دلیل توجه و تعدد پست های کاربران هم جدی گرفتن این نرم افزار بود که نه تنها باعث ناراحتی ما نمیشه بلکه ما رو در تهیه و بهبود نسخه های بعدی و ارتقا پشتیبانی مصمم تر می کنه.
در همه کشورهای دنیا هم برای هک و نفوذهای غیر قانونی قوانین سختی وجود داره که اگر در ایران هم جا بیافته خیلی از مشکلات مربوط به امنیت رو حل می کنه!
به هر حال یه روز ویندوز باگ داره ، یه روز لینوکس ، یه روز کنترل پنل و ...
به نظر من وجود باگ توجیه جالبی برای اعمال غیر قانونی هکر ها نیست و حمایت از اونها در این مواقع باعث گشترش چنین افکاری میشه.
در هر صورت ما از تمامی دوستانی که با تمام ایرادات از نرم افزار ما استفاده می کنند صمیمانه تشکر می کنم.
به امید روزی که کلیه نرم افزار های مهم و حیاتی ما در کشور خودمون و به دست ایرانی تهیه بشه...

siqma
March 25th, 2010, 22:45
ای بابا
پستا من دیگه چرا پاک شد؟

عرض کردم امکان ثبت خودکار هاست هم داره؟یعنی شماره فیش رو چک کنه در صورت درست بودن خودکار هاست رو ایجاد کنه و ایمیل کنه به مشتری.

سلام
با توجه به نهایی نشدن نسخه جدید لطفا هر چه سریعتر نسبت به ارسال پیشنهاداتتون در قسمت ارتباط با ما در سایت سیکما (http://www.siqma.com) اقدام کنید.
با تشکر

sadegh
March 27th, 2010, 21:14
حالا این کی نداره ,
زمان ارایه نسخه رایگان کی هست ?

AmirHosein
March 28th, 2010, 15:45
سلام واقعا خوشحال شدم که دیدم بالاخره این طرح رو پیاده کردید انشاالله که نسخه جدید هم عین سری قبل خوب فروش بره
در ضمن 2 تا باگ تو سیگما به نظر من اصلا به چشم نمیاد در مقابل سایر سیستم های دیگه!

takweb.ir
March 28th, 2010, 16:35
پس از ارائه رسمی نسخه جدید
چند ماه آینده

behrooz
February 4th, 2011, 20:37
سیستم بدون نقص امروز ممکنه فردا با مشکلاتی که تا دیروز وجود نداشتن مواجه بشن.
مهم اینه که کسی که پشتیبانی میکنه از پس این مشکلات بر بیاد.
من فکر میکنم سیکما هم خوبه و هم گروه سیکما بخوبی اونو پشتیبانی میکنن.
امیدوارم این گروه همواره موفق تر از پیش ظاهر بشن.

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

من جهت رفاه کسانی که سیکما رو خریداری کردن پیشنهاد میکنم این سیستم قبلی رایگان ارایه نشه چون:
اولا باعث ناراحتی کسانی میشه که اونو با پول خریدن و شاید نخوان یا نمیتونن ارتقا بدن و یا اگه هم بدن ناراحت میشن که اون چیزی که برای اونا پولی بود برای دیگران رایگانه.
دوما فرضا کسی که اون رو خریده از برنامه نویسی و غیره سر در نمیاره و برای کسب درامد هم خریده اونی که برنامه نویسی و... بلده میتونه اونو طوری ویرایش کنه که از کسی که خریده بهتر میتونه بهره برداری کنه که این تضییع حق کسیه که برای استفاده پول پرداخت کرده.
سوما سیکما بقدری خوب هست که وقتی رایگان باشه کسی به طرف پولیش نمیره که این مسئله باعث ایجاد مشکلات عدیده در گروهش میشه که این باعث ضربه خوردن گروه و همچنین کسانی هست که همواره انتظار بهترین بودن رو از سیکما دارن و بمرور زمان ازش دلسرد میشن و دنبال سیستم بهتر میگردن.
به هر حال اگر گروه سیکما قصد چنین کاری رو داره بهتره اونو اوپن سورس ارائه نده با این کار کسانی که هیچ زحمتی براش نکشیدن میتونن با تغییرات در اون حتی بیشتر از سیکما درامد کسب کنن

lkmew
February 6th, 2011, 14:44
به کسی بر نخوره ها ولی مدیریت سیگما الان بیشتر از یک ساله که میگه بزودی نسخه 3 میاد ولی فکر نکنم زودتر از چند سال دیگه بیرون بیاد.

iranwebwork
February 6th, 2011, 15:33
به
من هم گفته بودن آخر تابستون

behrooz
February 9th, 2011, 20:02
پیشنهاد میکنم قالب سایت به محیط های مختلف قابل ویرایش برای مدیر سایت در ادمین تقسیم بشه و خود ادمین بتونه تو قسمت ادمین باتعویض عکس و رنگ و غیره صفحه دلخواه رو بدون نیاز به طراحی قالب ایجاد کنه
حتی اندازه هیدر و منو و بقیه کارا
وای چی میشه:53::105:

Skoot
February 12th, 2011, 12:26
شدیدا مخالفم با انتشار نسخه 1 و عمومی کردن
اصلا معنی نداره

یعنی هزینه ای که افزاد کردن کشک!!!!!؟؟؟

با این کار 2 تا مساله بوجود میاد
باگهای بیشتری کشف میشه و ....
توهین به خریدار آخه یعنی چی تا دیروز از طرف پول می گرفتین حالا مفتی؟؟!!!

بعدشم امیدوارم یه تخفیف خوب بدین به افرادی که قبلا خرید داشتن و از همه مهتر قیمت پایین سیستم
چون اگر قیمتتون بالا باشه 1-خیلی ها میرن سراغ whmcs چون تبلیغ خوبی هم شده براش و همه چیشم کامل(به قولی اکثرا دنبال یه فرصتا شما با قیمت بالا و انتشار نسخه 1 عملا این کار رو هموار می کنین که خیلی ها برن)
2 قیمت بالا باعث میشه افراد برن سراغ سیستم های خارجی چون اطمینان بیشتری می کنن

خیلی دارین لفت میدین....
یکی از مسائلی که خوب نیست اینه که خیلی ها برای گسترش کار دارن سیستم ها رو تغییر میدن و میرن سراغ.....پس یکمی عجله کنید وگرنه دیگه فکر نمی کنم مشتری جدید گیر بیاد باید بیشتر روی مشتری های قبلی تمرکز کنید

امیدوارم قیمتتون به اندازه یه هزینه آبدیت باشه نه....

nimapendar
February 12th, 2011, 14:41
چقدر پست حذف شده؟
کی میاد ؟

behrooz
February 16th, 2011, 20:43
نسخه جدید رو مثلا دو ماه به خریدار با لایسنس ازمایشی بدین
اگه به کیفیت کارتون اطمینان کامل دارین

behrooz
February 21st, 2011, 14:13
خوب بهر حال نسخه جدید که نمیاد.
قدیمی هم که میگن رایگان میشه پس چرا ملت برن براش پول بدن؟
فکر میکنم بهترین گزینه الان همون whmscهست.
اقلا مدام هم آپدیت میشه=))

behrooz
September 27th, 2011, 19:49
دوستان با اين سرعت سيكما جديد موند براي قرن هاي اينده