PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست طراحی سایت

cartman10mpi
October 4th, 2013, 19:52
با عرض سلام و خسته نباشید

به دنبال یک طراح سایت برای پروژه‌های خود هستم . طراح میبایست طرح مورد نظر رو از روی نمونه‌ها و توضیحات ارائه شده به صورت کاملا "RESPONSIVE" طراحی و توسعه دهد . فقط قسمت قالب سایت که باید به صورت استاندارد روز باشد درخواست خواهد شد به همراه "ICON"، "Slider" . تقریبا همانند قالب‌هایی‌ که در "THEMEFOREST" به فروش می‌رسند . قسمت برنامه نویسی پروژه‌ها به عهده خود ماست و فقط قالب "HTML" و "CSS" با "JAVASCRIPT/JQUERY" لازم است .

با یکی‌ از دوستان در همین انجمن آغاز به کار کردیم متأسفانه برای مشکلاتی که برای ایشون پیش اومده بود قادر به ادامهٔ همکاری نبودند .

با توجه به زمان از دست رفته ، در کنار حرفه و مهارت طراح ، نیاز به دقیق بودن در تاریخ اتمام پروژه(ها) هستیم ، همانطور که اشاره شد ، به دنبال طرّاحی هستیم که بتونیم در سایر پروژه‌ها نیز افتخار همکاری داشته باشیم ، و نیاز‌های خود را به طور کامل بتونیم به ایشون برسونیم . در نتیجه ارتباط باز با طراح نیز برای ما از اهمیّت بلایی برخوردار است . باید با طراح عزیز ارتباط مستقیم داشته باشیم .
لطفا شرایط بالا را به دقت مطالعه بفرمایید و اگر قابلیت انجام این کار را در خود می‌بینید با بنده در ارتباط باشید .
کاربران با تجربه و اثبات شده در اولویت خواهند بود .

با تشکر و سپس فراوان

آی دی یاهو : cartman10mpi

mass123
October 4th, 2013, 22:06
من هستم 0924319108

mass123
October 4th, 2013, 22:07
من هستم 09124319208 sms بدید:d

cartman10mpi
October 4th, 2013, 22:36
لطفا از طریق یاهو در ارتباط باشید برای نمونه کار

cartman10mpi
October 5th, 2013, 13:46
دوستان اگر هم گروه طراحی قابلی رو می شناسید معرفی بفرمایید لطفا

warpro
October 27th, 2013, 01:57
طراحی سایت، طراحی وب، طراحی وب سایت، سیستم مدیریت محتوا (http://www.parscms.com)