PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری میزان دانش طراح وب رو بسنجم؟

JATHIYA
October 4th, 2013, 18:43
هو القادر
با سلام

دوستان عزیز و حرفه ای خودم

یک طراحی وب کد نویس که همه به نظر خودشون حرفه ای هستند در مقایل یک مشتری چجوری مشتری بفهمد که این طراح قالب سطح دانش اش در چه حد است؟

و بعد نمونه کارهایی ارائه میدهند چجوری بفهمیم این کد های استاندارد نوشته شده از نظر سئو در حد خوبیه و..............

خودتون حرفه ای هستید هرچی باید بدونم راهنمای کنیم

hack2hacker
October 4th, 2013, 18:47
The W3C Markup Validation Service (http://validator.w3.org/)
برای کد ها
نمونه کار بهترین چیز برای سنجش هست

shivahost
October 4th, 2013, 18:48
طراحی وب و قالب آنقدر گسترده است که اگر بخواهی از طراحی امتحان بگیری می شود امتحانی گرفت که طرف صفر شود! پس بفکر اینکه طرف چقدر حرفه ای است نباشید! نمونه کارهای طرف را بررسی کنید و اول از همه ببینید که طرف چقدر سلیقه و ذوق و حوصله دارد! برنامه نویسی یک قسمت کار است اما طراحی و سلیقه بخش دیگر کار است که باید مهم شمرده شود. اصلاحات برنامه نویسی قالب را می توان بعد از طراحی انجام داد اما بدسلیقگی طراح را نمی توان به راحتی جبران کرد و مجبور به طراحی مجدد می شوید.

JATHIYA
October 4th, 2013, 19:38
درسته طراحی قالب که اون دیگه بستگی به دیدن داره این هیچ من مرحله ی بعد کد نویسی مهم هست برام که از دوست هکر تو هکر تشکر میکنم سایت خوبی معرفی کردند
دیگه به نظرتون چیکار باید کرد؟

voipsky
October 5th, 2013, 01:31
فقط با نمونه کار میزان توانایی یک شخص سنجیده میشه

JATHIYA
October 15th, 2013, 13:23
The W3C Markup Validation Service (http://validator.w3.org/)
برای کد ها
نمونه کار بهترین چیز برای سنجش هست

سلام
91 Errors, 9 warning(s)
این یعنی چی ؟
آیا این طراح کد نویسی اش بد هست یا خوب؟

netmelli
October 15th, 2013, 13:44
کار طراحی وب سایت یک حرفه ی پیچیده هست
شما باید با توجه به نیازت بسنجی ببینی اون طراح به درد کار شما میخوره یا نه

نمونه کار هاش رو ببینید
اگر سطح کاراش در حد چیزی که شما میخواهید باشه خب میتونه طراحی خوبی برای شما باشه ولی مثلا برای شخص دیگه ای طراحی خوبی نباشه چون سطح کاریش به اون نمیرسه
باید با توجه به کاری که دارید بسنجین طراح رو

استاندارد بودن هم یک راهش از طریق سایت زیر هست

validator.w3.org

موفق باشید
ارادتمند شما
آجورلو

JATHIYA
October 15th, 2013, 14:23
کار طراحی وب سایت یک حرفه ی پیچیده هست
شما باید با توجه به نیازت بسنجی ببینی اون طراح به درد کار شما میخوره یا نه

نمونه کار هاش رو ببینید
اگر سطح کاراش در حد چیزی که شما میخواهید باشه خب میتونه طراحی خوبی برای شما باشه ولی مثلا برای شخص دیگه ای طراحی خوبی نباشه چون سطح کاریش به اون نمیرسه
باید با توجه به کاری که دارید بسنجین طراح رو

استاندارد بودن هم یک راهش از طریق سایت زیر هست

validator.w3.org

موفق باشید
ارادتمند شما
آجورلو

باسلام از جواب خوبتون درسته
اما من میخواهم بدونم وقتی 91 Errors, 9 warning(s) این میزنه یعنی چی 91 اخطار و 9 تا خطا یعنی سطح کاریش چقدره؟

hrv
October 15th, 2013, 14:26
طراحی وب و قالب آنقدر گسترده است که اگر بخواهی از طراحی امتحان بگیری می شود امتحانی گرفت که طرف صفر شود! پس بفکر اینکه طرف چقدر حرفه ای است نباشید! نمونه کارهای طرف را بررسی کنید و اول از همه ببینید که طرف چقدر سلیقه و ذوق و حوصله دارد! برنامه نویسی یک قسمت کار است اما طراحی و سلیقه بخش دیگر کار است که باید مهم شمرده شود. اصلاحات برنامه نویسی قالب را می توان بعد از طراحی انجام داد اما بدسلیقگی طراح را نمی توان به راحتی جبران کرد و مجبور به طراحی مجدد می شوید.
دقیقا! البته میتونی کنکور هم بگیری:))
نمونه کار بهترین گزینه هست چون سلیقه هم مهمه!

Mohammad_reza
October 15th, 2013, 15:07
باسلام از جواب خوبتون درسته
اما من میخواهم بدونم وقتی 91 Errors, 9 warning(s) این میزنه یعنی چی 91 اخطار و 9 تا خطا یعنی سطح کاریش چقدره؟

ببینید این خطا ها فقط برای HTML است ، اگه طراح وب شما کد نویسی سرور ساید هم انجام بدن ، این خطا ها نمی تونه معیار خوبی برای اندازه گیری توانایی ایشون باشه.
این یعنی 9 جای سایت مطابق با استداندارد کد نویسی نشده. که البته زیاد مبحث مهمی نیست ... مهم لود شدن یکسان سایت در تمام مرورگرهاست ... چرا که بعنوان مثال همین سایت وب هاستین تاک 56 Errors داره !!! (خودم هم شوکه شدم این تعداد رو که دیدم ...)
یا سایت ما (یلداوب) هیچ خطایی نداره و کاملاً valid هست. ولی هر دو سایت مذکور در اکثر مرورگرها کامل و بدون ایراد هستند ...