PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش گر میخوام

Film_iran
October 4th, 2013, 09:06
سلام دوستان به یک یا چند ویرایش گر مورد اعتماد نیاز دارم که بتونن فایل های پاک شده روی سرور برگردونن ممنون میشم برای اطلاعات بیشتر با آیدی یاهوی من تماس حاصل کنید

Y iD : t.objection

ULTRAWEB
October 4th, 2013, 13:33
سرورتون چیه؟ فایل ها کچا بودن که حالا میخواین برگردونده شن فایل های چی بودن ایا بازنویسی روی همون بخش از هارد صورت گرفته است یا نه؟
کلا مینوشتی درست چی شده اصلا بگیم میشه کاری کرد یا نه

Film_iran
October 4th, 2013, 23:09
سرورتون چیه؟ فایل ها کچا بودن که حالا میخواین برگردونده شن فایل های چی بودن ایا بازنویسی روی همون بخش از هارد صورت گرفته است یا نه؟
کلا مینوشتی درست چی شده اصلا بگیم میشه کاری کرد یا نه
سلام دوست عزیز خوشحالم که نظر دادی ببین دوست عزیز یه سری فیلم که پاک شده شما هم باید اینارو از نو آپلود کنید همراه با تصاویرش و اسم هاشونو به اسمی که مطلب خورده در بیارید همین!!

Film_iran
October 4th, 2013, 23:10
سلام دوست عزیز خوشحالم که نظر دادی ببین دوست عزیز یه سری فیلم که پاک شده شما هم باید اینارو از نو آپلود کنید همراه با تصاویرش و اسم هاشونو به اسمی که مطلب خورده در بیارید همین!!

در ضمن داخل وی پی اس هم هست و حجم اینترنت کم نمیشه و سرعت هم خیلی بالاس (فقط جهت اطلاع اونایی که نمیدونن) در ضمن کسی باشه که با وی پی اس هم کار کرده باشه که دچار این مشکل نباشیم دیگه متشکر :x

ULTRAWEB
October 4th, 2013, 23:29
اگر وی پی اس ویندوز ی هست میشه برشون گردوند اگر فقط پاک شده و روی همون وی پی اس هست و چیزی عوض نشده واسه بقیش و سایرمواردم نمیتونم کمک کنم