PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از IP های مختلف در paypal

Saati
October 3rd, 2013, 15:54
من یکیو دارم تو امریکا که برام وری فای کنه اکانت رو ولی اینجوری ای پی اون هم ثبت میشه و ای پی من هم که میخوام بعدا استفاده کنم هم همینطور. ایا استفاده از ای پی های مختلف برای استفاده از اکانت پی پال خطر مسدود شدن داره؟

طریقه شارژ پی پال چجوریه؟

asdadsdxz
October 3rd, 2013, 16:05
بهترین راه یک وی پ-ی ان یا وی پی اس با ایپی ثابت امریکا تهیه کنید
بدید اون دوستتون تو آمریکا با همون وی پی اس وصل بشه و اکانت رو با وی پی اس شما بسازه
بعدشم شما با همون آیپی دیدیکیت کانکت بشید

پ ن: پی پال اینقدرام سخت گیر نیست ولی مثلا الان از آمریکا ان بشی ۵ دقیقه دیگه از آلمان ۵ دیقیقه دیگه از هلند خوب معلومه گیر میده شما که نمی تونی تو ۵ دقیقه تو همه این کشور ها باشی
من خودم امروز با هلند وصل میشه هفته دیگه با امریکا مشکلی هم الان بعد ۱ سال نداشتم + اکانت من با حساب بانکی و.. هم ورفای هست

d3m0n3y3z
October 4th, 2013, 15:19
آقا اونقدا هم سخت گیر نیست.
شما میتونی بگو من در سفر بودم.

mri_6889
October 5th, 2013, 18:33
کلّا همه سیستم‌های آنلاین به تغییرات IP از کشوری به کشور دیگر(نه در داخل یک کشور) در طول یک روز حسّاس هستند. چون به هر حال نمیشه شما الان در ایران باشی، پنج دقیقه بعد در آمریکا. این موضوع نشان دهنده این است که کلکی درکار است. امّا برای کمترین مشکل باید سعی کنید همیشه با Ip یک کشور(کشوری که از طریق آن ثبت نام کرده اید) وصل شوید. امّا اینکه Ip مربوط به همان کشور حتّی در طول روز تغییر کند اشکالی ندارد، در نتیجه هیچ نیازی به IP ثابت نیست. ضمنا همانطور که دوستان گفتن، اگر میخواهید Ip خود را در یک Login به یک کشور دیگر تغییر دهید، باید چند روز فاصله میانشان قرار دهید تا تغییر مکان شما منطقی جلوه کند.

Domain
October 6th, 2013, 11:48
مهم بازه زمانی بین ورود با دو ip مختلف هست. سعی کنین با 1 ip ثابت و یا در حد امکان در یک منطقه جغرافیایی وارد جسابتون بشین

Saati
October 28th, 2013, 19:56
دوستان یک سوال دیگه. هزینه ای که برای ایجاد حساب Paypal که توسط دوستان ایرانی گرفته میشه برای چی هست؟ یعنی یک شخص مقیم امریکا هم برای ایجاد حساب و البته وریفایش باید هزینه کنه؟

alireza9549
October 29th, 2013, 11:59
دوستان یک سوال دیگه. هزینه ای که برای ایجاد حساب Paypal که توسط دوستان ایرانی گرفته میشه برای چی هست؟ یعنی یک شخص مقیم امریکا هم برای ایجاد حساب و البته وریفایش باید هزینه کنه؟

دوستانی که در ایران هستن برای کارت مستر فیزیکی خود یا مجازی خود هزینه میدهند تا بتوانند پی پال را تایید کنند . برای باز کردن حساب که هر کسی بدون هزینه میتوانند انجام دهد . ولی حساب بدون وریفای به مشکلی بر خورد میکند

Saati
October 29th, 2013, 12:04
دوستانی که در ایران هستن برای کارت مستر فیزیکی خود یا مجازی خود هزینه میدهند تا بتوانند پی پال را تایید کنند . برای باز کردن حساب که هر کسی بدون هزینه میتوانند انجام دهد . ولی حساب بدون وریفای به مشکلی بر خورد میکند
پس یکی که مقیم خارج از ایرانه بدون هزینه میتونه وریفای کنه؟

alireza9549
October 29th, 2013, 12:16

اگر حساب بانکی و کارت اعتباری داشته باشد . بله میتواند انجام دهد .

majidisaloo1
October 29th, 2013, 12:24

خودتان هم میتوانید خرید بکنید ویزا کارت و وری فای بکنید