PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش يك سرور مجازي خريداري شده با قيمت ارزان

Hexen
October 3rd, 2013, 12:40
سلام
من يك ماه پش سرويس زير را از سايت سرور مجازی | میزبان وی پی اس | VPS | VDS | IBSNG | هاستینگ | میکروتیک | طراحی سایت| HOST | لینوکس | ویندوز | هاست دانلود (http://www.mizbanvps.com)
خريداري كردم

VPS E 1536M+64M Free RAM

Location Server : England

Data Center : Redstation.Com

Cpu : 2 x Intel® Xeon® Pro E5620 - 12M Cache , 2.40 GHz

Hard Disk Space : 25 GB

Guarantee Ram : 1536MB + 64MB(free) = 1600 MB

Bandwidth : Unlimited

Network Port : 1 Gbps / 10 Gbps

Dedicated IP(s) : 1

Vmware ESXi V5.1
شش ماهه خريدم كه134 هزارتومان هست
108 هزارتومان هم در خود سايت موجودي داره
به خاطر اينكه 5 ماه مونده من 42 تومان از 134 كم ميكنم و فقط 92 ميفروشم
يعني 92 +108 موجودي=200تومان
در صورت تمايل براي خريد بگيد تا يوزر پسورد سايت رو بگم تا چك كنيد
ممنون

majidisaloo1
October 3rd, 2013, 12:53
هزینه داخل کارت را چرا تیکت نمیدهید برایتان برگشت بدهند؟

Hexen
October 3rd, 2013, 18:40
هزینه داخل کارت را چرا تیکت نمیدهید برایتان برگشت بدهند؟

تيكت دادم
ولي ميگن پولي كه ريختيد بلافاصله تقسيم بر4 ميشه وديگه نميشه برگشت داد به حساب
تيكتش هم در سايت موجوده
اگر برگشت ميدادن مشكلم تقريبا حل ميشد ونيازي به فروشش نبود

berbidvps
October 3rd, 2013, 18:51
اسپید دانلود روی وی پس اس چنده؟

berbidvps
October 3rd, 2013, 18:54
ای دی یاهو ادمین رو لطف کن

Hexen
October 3rd, 2013, 19:00
ارسال شد

majidisaloo1
October 4th, 2013, 00:23
تيكت دادم
ولي ميگن پولي كه ريختيد بلافاصله تقسيم بر4 ميشه وديگه نميشه برگشت داد به حساب
تيكتش هم در سايت موجوده
اگر برگشت ميدادن مشكلم تقريبا حل ميشد ونيازي به فروشش نبود

میشه بیشتر توضیح بدهید؟
یعنی چی تقسیم بر 4 میشه؟
یعنی 1 قسمت از 4 قسمت را برگشت میشه داد؟

Hexen
October 4th, 2013, 00:39
میشه بیشتر توضیح بدهید؟
یعنی چی تقسیم بر 4 میشه؟
یعنی 1 قسمت از 4 قسمت را برگشت میشه داد؟
من تيكتي زدم كه برگشت بديد اين جوابشون بود
اینجا شرکت هستش خوب حساب شرکت هم چند شریک داره مبلغ واریزی شما بلافاصله تقسیم بر 4 میشه و مجوز های برداشتش سوا میشه به خاطر همین صاحب امتیاز ها فرموندن که به هیچ عنوان برگشت وجح به حساب بانکی ندارن

majidisaloo1
October 4th, 2013, 00:56
من تيكتي زدم كه برگشت بديد اين جوابشون بود
اینجا شرکت هستش خوب حساب شرکت هم چند شریک داره مبلغ واریزی شما بلافاصله تقسیم بر 4 میشه و مجوز های برداشتش سوا میشه به خاطر همین صاحب امتیاز ها فرموندن که به هیچ عنوان برگشت وجح به حساب بانکی ندارن

اینکه نخواهند بدهند یا اینکه قانونشون اینه که بازگشت داده نشه چیزی است که سلیقه ای است یعنی کسی نمیتونه بگه که چرا میدیم یا چرا نمیدهیم!
اما اینکه بلا فاصله تقسیم بر 4 بشه نمیدونم چی بگم چون یک شرکتی که اصول کاری درش رعایت میشه هر ماه یا هر 15 روز مسئول جسابداری وظیفه دارد صورت سود و زیان ارائه بکند و تا آن زمان نمیشه پول را به چیزی تقسیم کرد
با این اوصاف شاید یک مشکلی پیش آمد و یکی یا 2 تا در دسترس نبودهند چه بلایی سر شرکت میاد؟ یا اینکه یکی خرج کرده باشه و نداشته باشد
این مورد کمی برای بنده غیر قابل درک است که فکر میکنم جناب کمانگر مدیرشان باشند که خود آقای کمانگر تایید میشود

Hexen
October 4th, 2013, 01:01
اینکه نخواهند بدهند یا اینکه قانونشون اینه که بازگشت داده نشه چیزی است که سلیقه ای است یعنی کسی نمیتونه بگه که چرا میدیم یا چرا نمیدهیم!
اما اینکه بلا فاصله تقسیم بر 4 بشه نمیدونم چی بگم چون یک شرکتی که اصول کاری درش رعایت میشه هر ماه یا هر 15 روز مسئول جسابداری وظیفه دارد صورت سود و زیان ارائه بکند و تا آن زمان نمیشه پول را به چیزی تقسیم کرد
با این اوصاف شاید یک مشکلی پیش آمد و یکی یا 2 تا در دسترس نبودهند چه بلایی سر شرکت میاد؟ یا اینکه یکی خرج کرده باشه و نداشته باشد
این مورد کمی برای بنده غیر قابل درک است که فکر میکنم جناب کمانگر مدیرشان باشند که خود آقای کمانگر تایید میشود
جالب اينجاست كه به خاطر اشتباه پشتيباني سايت من دوبار مبلغ وي پپي اس يعني 134 تومان رو پرداختم..باراول كه واريز كردم گفتن تاييديه نيومده..منم فكر كردم واريز نشده و دوباره واريز كردم..بعد 2ساعت سرويس فعال شد و134 تومنه ديگه هم به موجوديم اضافه شد..همون موقع هم گفتم 134تومنه دومي رو كه به موجوديم اضافه كردين به خاطر اشتباه خودتون واريز كردم برگشت بديد كه همين جواب رو دادن بهم!!!

pejman_view
October 4th, 2013, 01:18
جالب اينجاست كه به خاطر اشتباه پشتيباني سايت من دوبار مبلغ وي پپي اس يعني 134 تومان رو پرداختم..باراول كه واريز كردم گفتن تاييديه نيومده..منم فكر كردم واريز نشده و دوباره واريز كردم..بعد 2ساعت سرويس فعال شد و134 تومنه ديگه هم به موجوديم اضافه شد..همون موقع هم گفتم 134تومنه دومي رو كه به موجوديم اضافه كردين به خاطر اشتباه خودتون واريز كردم برگشت بديد كه همين جواب رو دادن بهم!!!

عجب این حرف جالبیه همانطور که دوستمون هم گفتن بازگشت زدن پول بسته به قوانین شرکت اما یکی از مزایای شرکت ها در خارج بازگشت پول حتی بزرگترین دیتاسنترها هم بازگشت پول دارند که هیئت امنایی هستند و بیش از 5 نفر ممکن است صاحب داشته باشند. و همانطور باز یکی از دوستان گفتند اگر کارشون خیلی درست باشه و اینقدر درآمد داشته باشن می توانند حسابدار استخدام کنند.
احتمال می دهم فقط دلیل باشد که شما را قانع کنند پس نمی دهند. که باید به قوانینشون مراجعه کنید ببینید چیزی در این رابطه در قوانینشون نوشته شده یانه ؟

majidisaloo1
October 4th, 2013, 01:23
عجب این حرف جالبیه همانطور که دوستمون هم گفتن بازگشت زدن پول بسته به قوانین شرکت اما یکی از مزایای شرکت ها در خارج بازگشت پول حتی بزرگترین دیتاسنترها هم بازگشت پول دارند که هیئت امنایی هستند و بیش از 5 نفر ممکن است صاحب داشته باشند. و همانطور باز یکی از دوستان گفتند اگر کارشون خیلی درست باشه و اینقدر درآمد داشته باشن می توانند حسابدار استخدام کنند.
احتمال می دهم فقط دلیل باشد که شما را قانع کنند پس نمی دهند. که باید به قوانینشون مراجعه کنید ببینید چیزی در این رابطه در قوانینشون نوشته شده یانه ؟

نه اینکه نمیدهند بحثش جداست و به ما ربطی ندارد اما این دلی به نظر من خیلی کودکانه است

Hexen
October 4th, 2013, 01:27
درقوانينشون چنين قانوني وجود داره ونوشته بازگشت موجودي به هيچ عنوان ممكن نيست..ولي موضوع اينه كه همونطوركه گفتم من براي موجودي پرداخت نكردم و به خاطر اينكه پشتيباني گفت واريز نشده من دوباره واريز كردم..

pejman_view
October 4th, 2013, 01:42
نه اینکه نمیدهند بحثش جداست و به ما ربطی ندارد اما این دلی به نظر من خیلی کودکانه است

همانطور که گفتم این دلیل خنده دار برای قانع کردن است.

درقوانينشون چنين قانوني وجود داره ونوشته بازگشت موجودي به هيچ عنوان ممكن نيست..ولي موضوع اينه كه همونطوركه گفتم من براي موجودي پرداخت نكردم و به خاطر اينكه پشتيباني گفت واريز نشده من دوباره واريز كردم..
خوب به بانک زنگ بزنید این مسئله را با مسئول های درگاه ها در میان بگذارید هر بانک یک شرکت خصوصی پیمانکار دارند و بعضی ها تا 3 روز پول را برای اینجور مسائل نگه می دارند اگر پاسارگاد باشه که تا 3 روز نگه می داره اما خیلی بعید می دونم از این طریق به جواب برسید.

Hexen
October 4th, 2013, 01:45
خوب به بانک زنگ بزنید این مسئله را با مسئول های درگاه ها در میان بگذارید هر بانک یک شرکت خصوصی پیمانکار دارند و بعضی ها تا 3 روز پول را برای اینجور مسائل نگه می دارند اگر پاسارگاد باشه که تا 3 روز نگه می داره اما خیلی بعید می دونم از این طریق به جواب برسید.
پشتباني سايت گفت چون تاييديه نبومده بوده گفته واريز نشده!
الانم راهي جز فروشش ندارم..البته به نظربااينكه بسيار ارزان گفتم كسي هم نميخره:(

pejman_view
October 4th, 2013, 01:55
پشتباني سايت گفت چون تاييديه نبومده بوده گفته واريز نشده!
الانم راهي جز فروشش ندارم..البته به نظربااينكه بسيار ارزان گفتم كسي هم نميخره:(

عجب! الان فکر کنم با اوضاعی که در این سایت پیش آمده و خیلی ها اومدن سرویس دادن 2 3 روز کار نکرده و غیبشون زده، مشتری ها و کاربران کمتر به آفرهای این سایت سر می زنند و نسبتا فروش پایین تر شده.

Hexen
October 4th, 2013, 01:58
عجب! الان فکر کنم با اوضاعی که در این سایت پیش آمده و خیلی ها اومدن سرویس دادن 2 3 روز کار نکرده و غیبشون زده، مشتری ها و کاربران کمتر به آفرهای این سایت سر می زنند و نسبتا فروش پایین تر شده.
ميزبان وي پي اس ازنظر uptime 100%هست و تواين يك ماه هيچ وقت نبوده كه كارنكنه...اگرمجبورنبودم نميفروختم به هيچ عنوان