PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبکه کردن ipad

وحید شهبازی
October 3rd, 2013, 11:03
سلام میخوام چند تبلت ipad (4th gn)wi-fi+4G-16GB رو شبکه کنم و اطلاعات رو روی سرور ذخیره کنم (داخل اداره فاصله کم) لطفا تا جایی که میتونید کمک کنید (امنیت و ... راستی امنیت بالایی میخوام با تشکر

nimafire
October 3rd, 2013, 11:18
ببینید یک سری اپلیکیشن هست که به شما این اجازه را میدهد که با استفاده از شبکه محلی به اطلاعات - دیتا های تبلتتان دسترسی داشته باشید منظور شما به این شکل است ؟

وحید شهبازی
October 3rd, 2013, 11:55
با سلام بله اگه امکانش هست توضیح کامل بدین(آیا از سرور مجازی باید استفاده کنم یا نه؟با کمال تشکر

Shayanzez
October 3rd, 2013, 19:43
با سلام خسته نباشيد. از نظر شبكه كردن تنها راهش اين هست كه يا همه ي ايپد ها را به يك وايرلس وصل كنيد.
راه دوم هم اين هست كه داخل يكي از ايپد ها سيم كارت بگزاريد و cellular را فعال كنيد و داخل settings>Personal hotspot اينترنت سيم كارت را شير كنيد و بقيه ديوايس ها رو بهش كانكت كنيد.
ورژن ios ايپدتون چنده؟

IranWeb
October 4th, 2013, 07:03
هدفتون از شبکه کردن چیه؟ فقط میخواید فایل به اشتراک بگذارید یا میخواید به صورت مرکزی کنترل کنید تبلت‌ها رو؟

nimafire
October 4th, 2013, 12:26
من همینک به تبلتم دسترسی ندارم. اما در ایتیونز اگر سرچ کنید برنامه برای کار با فایل ها از طریق wireless بسیار هست
شما در محل کار یک مودم نیز دارید. پس از اجرای برنامه بر روی تبلت هر تبلت یک ای پی اختصاصی میدهد و میتوانید بدون مشکل کار کنید

وحید شهبازی
October 5th, 2013, 09:07
با سلام دوست عزیز راستش (با صحبتی که با مدیر اداره داشتم قرار شد از ipad های مختلفی استقاده بشه میخوام از یه سرور استفاده کنم و ارسال و در یافت با ipad با شه اما ذخیره سازی روی سرور امنیت خیلی مهمه )آیا باید از سرور مجازی استفاده کنم کمک کنید با تشکر

وحید شهبازی
October 5th, 2013, 09:17
با سلام (جمع کردن کامپیوتر ها از روی میز کار کارمندان )هم اشتراک و هم کنترل مرسی