PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعطای نماینده فروش اینترنت وایمکس مبین نت و adsl در تهران و شهرستان ها

Fruity
October 3rd, 2013, 00:48
شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز يكي از فعال ترين و بزرگترين عوامل فروش شركت مبين نت، جهت تكميل شبكه ي فروش خود در تهران و شهرستان هاي تحت پوشش با پورسانت و شرايط مناسب ، عامل فروش مي پذيرد.
در اين راستا از متقاضيان و علاقمندان دعوت مي شود جهت تكميل فرم ثبت نام با مراجعه به سايت شركت سيب سبز، درخواست خود را ثبت كرده، و يا با شماره تلفن 88320340 – داخلي 126 تماس حاصل نمايند.

شرکت ارتباطات و فناوری سیب سبز
www.sbsit.ir (http://www.sbsit.ir/)

info@sbsit.ir (info@sbsit.ir)

88320340

vp_server
October 3rd, 2013, 01:05
چه دلیلی داره که از سایت خود مبین نت اقدام به دریافت نمایندگی نکنند؟!

loginvps.com
October 3rd, 2013, 02:36
مبین نت الان اکثر شهر های کشور رو تحت پوشش دارد ، شهرهای کوچکی که تحت پوشش نیستند نیاز به زیربنا و راه اندازی خواهند داشت آیا این موارد را به کلی شرکت شما بر عهده میگیرد ؟ از قبلی نصب دکل و موارد مخابراتی منظور بنده هست

تشکر از پاسخگویی شما.

Fruity
October 16th, 2013, 21:48
چه دلیلی داره که از سایت خود مبین نت اقدام به دریافت نمایندگی نکنند؟!

دليل اونا رو كه من نميدونم.
اما اگه منظورت اينه كه دليل اين اطلاعيه رو نميدوني، بايد بگم كه فرقش اينه كه شركت سيب سبز ، فقط نماينده ي مبين نت نيست و از ADSL هم براي سرويس دهي به متقاضيان بهره مند هستش.
شركت سيب سبز نماینده شرکت های وایمکس مبین نت ، صبا نت ، آسیا تک ، رايتل و پتیاک؛ ارائه ي انواع خدمات اينترنتي شامل WiMAX - ADSL - WiFi - GPRS – VSAT

Fruity
October 16th, 2013, 21:49
مبین نت الان اکثر شهر های کشور رو تحت پوشش دارد ، شهرهای کوچکی که تحت پوشش نیستند نیاز به زیربنا و راه اندازی خواهند داشت آیا این موارد را به کلی شرکت شما بر عهده میگیرد ؟ از قبلی نصب دکل و موارد مخابراتی منظور بنده هست

تشکر از پاسخگویی شما.

سلام دوست عزيز.
متاسفانه اين اطلاعيه شهر هايي كه تحت پوشش نيستند رو شامل نميشه

viasky
October 16th, 2013, 21:50
شركت سيب سبز نماینده شرکت های وایمکس مبین نت ، صبا نت ، آسیا تک ، رايتل و پتیاک؛ ارائه ي انواع خدمات اينترنتي شامل WiMAX - ADSL - WiFi - GPRS – VSAT

سلام
نمایندگی تمام این خدمات و با هم ارئه میدید؟
یک مختصری از شرایط اخذ نمایندگی بفرمایید
Fruity
October 16th, 2013, 21:53
سلام
نمایندگی تمام این خدمات و با هم ارئه میدید؟
یک مختصری از شرایط اخذ نمایندگی بفرمایید
سلام
شما بايد با شركت تماس حاصل كنيد دوست عزيز.

88320340

موفق باشيد

mahdi271
October 17th, 2013, 21:10
ایا امکانش هست خط هایی که فیبر نوری یا pcm هستن اینترنت شرکت شما تعلق بگیرد؟

Fruity
October 19th, 2013, 00:23
اگر بخواهيد از وايمكس استفاده كنيد، آره. چون در اون صورت نيازي به خط تلفن نيستش اصلا.
اما اگر درخواست adsl داشته باشيد، متاسفانه با فيبر نميشه بهتون سرويس داد. مگر اينكه به صورت جداگانه هزينه اي به مخابرات پرداخت كنيد تا خط تلفنتون رو از فيبر در بيارن.

elmizina
October 19th, 2013, 00:31
من میخوام تو یه شهرستان اینترنت وایمکس مبین نت راه اندازی کنم چقدر هزینه میخواد کلا چی نیاز داره؟

mhiizadi
October 19th, 2013, 00:41
من میخوام تو یه شهرستان اینترنت وایمکس مبین نت راه اندازی کنم چقدر هزینه میخواد کلا چی نیاز داره؟

من هم همین طور....

Ramin
October 19th, 2013, 04:00
من هم همین طور....

فکر می کنم منظور دریافت نمایندگی باشد؟

da6276
October 19th, 2013, 04:16
اگه دقت کنید گفتن که نمیتونن زیرساخت برای ارائه در شهرستان ها ارائه کنن و فقط شامل شهرهایی هست که هم اکنون مبین نت داره سرویس میده
ولی نمیفهمم اگه قرار باشه از شما نمایندگی دریافت بشه خی چرا از خود مبین نت نگیرن ؟؟

mizbancity
October 19th, 2013, 11:51
دوستان منم میخوام نمایندگی بگیرم.(مبین نت اینجا سرویس دهی نداره)
میشه بگید شرایط دریافت نمایندگی از خود شرکت مبین نت چی هست ؟

Ramin
October 19th, 2013, 14:29

وقتی "فعلا" مبین نت در شهر شما پوشش نداره و آنتن نصب نشده نمایندگی برای چه کاری دریافت کنید؟

Fruity
October 19th, 2013, 22:07

من هم همین طور....

فکر می کنم منظور دریافت نمایندگی باشد؟

سلام دوستان.
اگر شهرستان شما تحت پوشش باشه به راحتي موفق به دريافت نمايندگي خواهيد شد.

به اين آدرس يه سري بزنيد و فرم مخصوص رو پر كنيد:
:.شرکت ارتباطات و فناوری سیب سبز:عاملیت فروش وایمکس مبین نت (http://www.sibesabzit.com/index.php?categoryid=52)

اگر سوالي هم در مورد هزينه ها و شرايط داريد با شماره ي 88320340 داخلي 126 (مسئول عوامل فروش) تماس بگيريد تا راهنماييتون كنن.

موفق باشيد

Fruity
October 19th, 2013, 22:08
شركت سيب سبز ، فقط نماينده ي مبين نت نيست و از ADSL هم براي سرويس دهي به متقاضيان بهره مند هستش.

Fruity
October 19th, 2013, 22:13

وقتی "فعلا" مبین نت در شهر شما پوشش نداره و آنتن نصب نشده نمایندگی برای چه کاری دریافت کنید؟

اتفاقا فك ميكنم استان فارس تحت پوشش هستش و نمايندگي هم مي پذيره.

جناب mizbancity
شما اگر با شماره ي 88320340 داخلي 126 تماس بگيريد، مسئول عوامل فروش شركت سيب سبز حتما راهنماييتون ميكنن.
اگر هم مايليد كه مستقيما از خود شركت مبين نت نمايندگي بگيريد ميتونيد به سايتش مراجعه كنيد.
موفق باشيد

elmizina
October 20th, 2013, 01:12
دوستان وفتی تو یه شهرستان مبین نت وجود نداره بخوایم مبین نت رو وارد بشه باید چیکار کرد نمایندگی چی میشه چی لارم داره؟

mhiizadi
October 20th, 2013, 01:36
دوستان وفتی تو یه شهرستان مبین نت وجود نداره بخوایم مبین نت رو وارد بشه باید چیکار کرد نمایندگی چی میشه چی لارم داره؟

بله منم همین مشکل رو دارم
تا 100 کیلیومتری شهر ما پوشش هست ولی اینجا نداره
راهنمایی کنید دوستان

Ramin
October 20th, 2013, 03:30
بله منم همین مشکل رو دارم
تا 100 کیلیومتری شهر ما پوشش هست ولی اینجا نداره
راهنمایی کنید دوستان

مبین نت طبق برنامه ریزی و اهداف اقتصادی شرکت خودش آنتن ها در یک منطقه نصب می کند. به درخواست من و شما آنت نصب نمی شود ! باید صبر کنید تا در آینده منطقه شما تحت پوشش قرار گیرد ، سپس درخواست نمایندگی دهید

elmizina
October 21st, 2013, 00:18
پس اینطوری معلوم نیست کی اقدام کنند

Fruity
November 8th, 2013, 21:45
اعطای نمایندگی وایمکس مبین نت با توجه به ظرفیت شهر و تعهد نماینده، و با در صد تخفیف مشخص بین دو طرف انجام میشود.

88320340

viyona
November 12th, 2013, 18:11
من تو یزد هستم-مبین نت دارم خیلی سرعتش خوبه-و مشکلی ندارم باهاش-فقط عامل فروشش تو یزد خیلی عوضی بود!

Fruity
November 18th, 2013, 20:45
اعطاي عامليت فروش اينترنت، علاوه بر وايمكس مبين نت شامل رايتل و adsl نيز ميشود.

شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز

Fruity
February 22nd, 2014, 20:06
همکاری با شرکت سیب سبز، علاوه بر فروش اینترنت شامل همکاری در زمینه هایی همچون فروش کالاهای جانبی، نرم افزار و سخت افزار نیز می گردد.

Fruity
March 12th, 2014, 08:16
info@sbsit.ir
88320340

mohama226
March 12th, 2014, 08:56
info@sbsit.ir
88320340

خب دوست عزیز شما اومدید یه تاپیک ایجاد کردید که نمایندگی فلان و فلان رو میتونید ارائه بدید ،
حداقل یه قیمت و شرایط رو هم بنویسید که دوستانی که مثل من حوصله زنگ زدن و صحبت تلفنی رو ندارند حداقل از طریق همین تاپیک شرایط دستگیرشون بشه که اینجوری برای خود شما هم بهتر میشه و ممکن مشتری هایی جذب کنید .
ممنون

mehrshad13and11
March 12th, 2014, 19:05
من ثبت شرکتی نیستم.
میتونم نمایندگی فروش وایمکس بگیرم؟
اره منم حوصله مکالمه تلفنی رو ندارم. لطفا اگه میشه برام پ.خ کنید

abtinnet
May 25th, 2014, 20:45
اعطای نماینده فروش وایمکس مبین نت

بسمه تعالی

شرکت پویا نت (آبتین) یکی از پرفروش ترین عوامل فروش شرکت ارتباطات مبین نت اقدام به جذب نمایندگی در تمام نقاط کشور کرده است.

از متقاضیان محترم جهت جذب نمایندگی با شرایط بسیار منصفانه خواهشمندیم با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۳۷۸۲۴ (حسینی) تماس حاصل نمایند.

M.D.A
May 26th, 2014, 17:42
در صورتی که نوشته های صاحب تاپیک کاملا واقعی و درست باشه
تا جایی که بنده اطلاع دارم به زودی باید منتظر به اجرا گذاشته شدن کلیه چک و سفته هایی که به این شرکت ها جهت ضمانت دادن باشن...

موفق باشید