PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش سئو Seo قسمت ششم

moh.yasemi
October 3rd, 2013, 00:42
سلام به مردم خون گرم با صفا مشتی دهلران

محسن یاسمی هستم در خدمت شما با اموزش سئو Seo

دوستان عزیز امروز میخوام راجب هاست و دامین حرف بزنم

هاست : فضای است که اطلاعات سایت خودتونو در اونجا قرار میدید این هاست امکان داره در ایران باشه یا در خارج ایران
اما تاثیر هاست در سئو چی هست ؟
وقتی من بخوام یه سایت رو انالیز کنم حتما به هاست اون توجه میکنم . برا اینکه هر چه زمان پاسخ دهی به کاربر کمتر باشه هاست اون از نظر سئو بهتره
زمان پاسخ دهی یعنی چی ؟
وقتی کاربر ادرس(دامنه) یا ای پی سایت رو وارد میکنه و روی اینتر میزنه یه درخواست فرستاده میشه برای اون سایت بعد از دریافت اون درخواست توسط سایت ، باید سایت شروع به بارگذاری کنه اگر هاست اون سایت در ایران باشه که درخواست خیلی زودتر به مقصد میرسه و سایت زودتر بارگذاری میشه اما اگر سایت در هاست خارج کشور باشه معمولا این درخواست زمان بیشتری میبره اما این زمانی که من میدم در حد ثانیه یا صدم ثانیه هستش - در ضمن از دیدگاه گوگل مهم هستش زمان پاسخ دهی
البته اینو هم بگم که ما هاستهای زیادی داریم از جمله هاست اشتراکی - مجازی - اختصاصی - ....

دومین : نامی است که برای سایت انتخاب میکنیم
از دیدگاه سئو دامینی بهتر است که دارای این موارد یا دارای اکثریت این موارد باشد :
1. نمایان گر فعالیت باشد ( اسم دامنه با فعالیت شما برابر باشد اگر فروشگاه دارید در دامنه از نام shoping استفاده کنید )
2. کوتاه باشد ( سعی کنید زیاد نباشد البته این مسئله برای ما ایرانیان مهم هستش )
3. تلفظش راحت باشد ( دامنه ای انتخاب کنید که اسمش راحت تو دهن بچرخه سخت نباشه در تلفظ )
4. پسوند org یا net باشد ( از دیدگاه گوگل اهمیت بالاتری دارد )
5. قابل ترجمه باشد ( اسمی که انتخاب میکنید سعی کنید که مخفف چند کلمه نباشد چرا که گوگل توانایی ترجمه دارد - در وافع اسم انتخابی باید قابل فهم برای گوگل باشد )
6. از نظر نوشتاری راحت باشد ( راحت بشه نوشت اسم دامنه رو )
تا جای که امکان داره از این موارد در دامنه خود استفاده کنید

پایان قسمت ششم
http://forum.shopkeeper.ir/images/smilies/8.gif دوستان عزیز فراموش نشود http://forum.shopkeeper.ir/images/smilies/8.gif