PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش سئو Seo قسمت دوم

moh.yasemi
October 3rd, 2013, 00:36
سلام دوستان
محسن یاسمی هستم در خدمت شما با اموزش سئو

قسمت دوم اموزش سئو
ابتدا این نکته رو بگم من تمام نکته های سئو رو نمیتونم بگم چرا که بعضی از این نکات جزی از روش کار من هستش

دوستان در قسمت قبل تا اینجا پیش رفتیم که کلمات کلیدی رو پیدا کردیم

اگه توجه کرده باشید به غیر از اون کلمه ای که سرچ کردین چندتا کلمه دیگه هم گوگل بهتون پیشنهاد داده
اون شما باید برای شروع از چند کلمه کلیدی استفاده کنید
به عنوان مثال :
من تو گوگل ادروز کلمه پروژه رو سرچ کردم خوده گوگل چند تا پیشنهاد بهم داد که اینا بودن - خرید پروژه دانشجویی - دانلود پروژه دانشجویی - فروش پروژه - دانلود پروژه و ....
شما باید برای شروع باید از چند کلمه ای استفاده کنید مثلا از کلمه کلیدی - خرید پروژه دانشجویی - چون با کلمه کلیدی که از سه بخش تشکیل شده راحتتر رتبه شما بالا میاد
من به عنوان مثال اول از کلمه کلیدی - دانلود پروژه دانشجویی کامپیوتر - استفاده میکنم تا ابتدا تو گوگل ایندکس بشه و بتونم جزو رتبه های گوگل باشم مهم نیست تو پیج 100 گوگل باشید یا پیج 10 گوگل مهم اینه گوگل شما رو بشناسه
بعد از چند روز کلمه کلیدی خود رو عوض میکنم و به سه واژه تغییر میدم - دانلود پروژه دانشجویی - البته بگم شما باید این چند روز مطالبی که در تو سایت خود قرار میدید حتما باید این کلمه کلیدی رو داخل مطالب قرار داده باشید مثلا اگر تمام کلمات اون مطلب 200 کلمه هستش که این 200 کلمه شامل تمام واژه ها میشود یعنی شامل کلماتی همچون - و - با .... که گوگل این کلمات رو ایندکس نمیکنه اگر بیایم این 200 کلمه رو بررسی کنیم و کلمه و یا با ... حذف کنیم شاید به 100 کلمه برسه اونوقت شما باید به ازای هر 30الی 40 کلمه یکبار کلمه کلیدی خود رو تو مطلب قرار بدید- حالا این کلمه کلیدی کجا باشه من بیشتر توصیه میکنم در اول مطلب قرار بدین بعد وسط مطلب و کلمه کلیدی رو هم به عنوان برچسب معرفی کنید
ترجیا هر یکماه یکبار کلمه کلیدی خود را کوتاه کنید البته بستگی به تعداد رقبا و تعداد کلمات کلیدی و به تعداد صفحات ایندکس شده بستگی داره

پایان قسمت دوم http://forum.shopkeeper.ir/images/smilies/8.gif