PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک یا همکاری در یک وب سایت آماده بزرگ

hojjathf
October 2nd, 2013, 18:27
از دوستانی که آشنایی کامل در زمینه های وب سرور - کانفبگ سرور - و مدیریت وب سایت دارند لطفا با امیل hojjat.farahi@gmail.com یا همین آیدی در فیسبوک جهت توضیحات بیشتر و شرایط همکاری تماس بگیرند.

به سوالات از طریق ایمیل پاسخ داده خواهد شد لطفا اسپم نزنید.

موفق باشید

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 20:59
اقای محترم شما بایستی اینجا نیازت رو بصورت دقیق و کامل می نوشتی و شرایطط رو
نه اینکه بیای اینجا بگی یا توی فیس بوک بیان ملت یا ایمیل بزننن کار شما نمونه اسپم زدن هست و میشه به این فکر
کرد داری ایمیل جم میکنی البته مثال زدم فقط همین
اینکه اینجا کسی چیزی بنویسه یا نه هم به بزرگ تر های سایت بستگی داره پس بهتره نیازت رو برای کاربرای این سایت روشن کنی :-$
کمی اش رو تا ادم اصلا بدونه اصل داستان چیه برای فرعش بهت ایمیل بزنه

hojjathf
October 2nd, 2013, 21:22
حق با شماست ولی در کل نیاز من تو این متن مشخص بود (
آشنایی کامل در زمینه های وب سرور - کانفبگ سرور - و مدیریت وب سایت )

موضوع وب سایت موزیک هستش و 1 سال روش کار شده قالب تخصصی سایت + دیتابیس با 7000 موضوع و دسته بندی + دیتا نزدیک 500 گیگابایت هماهنگ شده با دیتابیس

تنها نیاز من در این موضوع یک یا چند نفر آشنا در زمینه های اشاره شده است که یه سرور خوب و مطمئن تهیه و کانفیگ کنبم.

pardisan
October 2nd, 2013, 21:26
درامد هم داره سایتت؟

paradiseserver
October 2nd, 2013, 21:26
سلام
لطفا ادرس را پخ کنید

با سپاس
درودگری

hojjathf
October 2nd, 2013, 21:32
فکر کنم منظور منو کامل متوجه نشدین سایت بالا نیومده 1 ساله روش کار شده و الان آماده بالا اومدنه که به یه سرور خوب و کسی که تو این زمینه تخصص کامل داشته باشه نیاز دارم سایت تخصصی و مرجع هستش.

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 21:34
همه چیز اماده هست که دیگه شما داری میگی
پس کدوم سرور رو میخوای تهیه و کانفیگ کنی؟
آیا شما اسپانسر میخوای یا کسی که کارات رو انجام بده
پول بگیره در عوضش؟
سایتت چی هست که یک سال هست که فعاله برام پست خصوصی کن