PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (تضمین inbox 100%)

Parti_Baz
October 2nd, 2013, 17:52
سلام ، یک اکانت یکساله از سایت www.mailerlite.com خریداری کرده ایم با قیمت 99$ ، و قصد فروش این پنل رو داریم و خود سایت نمایندگی رسمی در ایرن دارد و به همین دلیل نمیشه باهاش تبلیغات برای سایتهای مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران ارسال کرد قسمت فروش این اکانت 300 هزار تومن هست و تقریبا 10 روز از اعتبارش گذشته، بعد از خرید پنل کامل به شما انتقال داده میشه

مشخصات کامل:
امکان نامحدود ارسال ایمیل
امکان وارد کردن تا 10000 ایمیل
مدیریت یا منیج راحت ایمیل لیست ها
امکان وارد کردن صفحه html

خوبی که این پنل داره شما میتونید نامحدود ایمیل وارد پنل کنید ولی با هر ارسال فقط 10000 هزارتا میتونید ارسال کنید

جهت خرید پ.خ دهید
با سپاس

Parti_Baz
October 3rd, 2013, 00:50
جهت مشاهده بقیه دوستان...

fun3enter
October 6th, 2013, 12:54
قیمت آخر پنل رو اعلام کنید

hoka
October 6th, 2013, 13:23
خود سایت نمایندگی رسمی در ایرن دارد و به همین دلیل نمیشه باهاش تبلیغات برای سایتهای مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران ارسال کرد

موضوع ایمیل ها چه ربطی به نماینده ی یک شرکت داره ؟

Parti_Baz
October 6th, 2013, 22:31
قیمت آخر پنل رو اعلام کنید

280 تومن قیمت اخر دوست من

موضوع ایمیل ها چه ربطی به نماینده ی یک شرکت داره ؟

طبقه گفته نماینده ایران وقتی ایمیل مغایر با قوانین جمهوری اسلای ارسال بشه برای کاربرای ایرانی ، اینترنت ایران قادر به تشخصی هست که از چه سرویس استفاده میشه و سرع سایت رو قیلطر میکنه در نتیجه به نماینده ایرانیش گیر میدن که فلان سایت که مخالف قوانین هست و قیلطر شده شما نباید باهاشون در ایران همکاری داشته باشید و همچینی با قیلطر شدن سایت اصلی خود نمانده هم در همکاری با شرکت مشکل ایجاد میکنه

ضمناا در حال حاضر با پشتیبانی سایت اصلی در حال گفتگو هستیم برای refound اگه کسی واقعا میدونه به دردش میخوره پ.خ بده

big man
October 18th, 2013, 23:45
پشتیبانی سایت چطوره؟ شما به چه دلیل میخواید اکانت خودتون رو بفروشید؟

Parti_Baz
October 19th, 2013, 11:18
پشتیبانی سایت چطوره؟ شما به چه دلیل میخواید اکانت خودتون رو بفروشید؟

پشتیبانی سایت خوبه تا حالا مشکلی با جواب دادن نداشتیم ، در کل پنل به قدری راحت و ساده هست که نیازی به پشیبان پیدا نمیکینید مپر برای موارد خاص
دلیل فروش من : همون محدودیت هست که تایپیک اول با حروف بزرگ ذکر کردم