PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو سوال در mybb

afrateam
March 24th, 2010, 13:40
سلام

1. میشه دوتا انجمن که روی یک هاست و هردو با mybb هستن رو متصل کنیم که با عضویت در هرکدوم از انجمن ها یوزر برای اونیکی انجمن هم ساخته بشه یا اینکه یکی از انجمن ها از جدول یوزر ها و پیغام خصوصی های اونیکی انجمن استفاده کنه ؟

2. پلاگینی وجود داره که بعد از نصب کردنش بشه کد های php رو در قسمت قالب این انجمن ساز قرار داد و خروجی کد نمایش داده بشه بجای خود کد ؟

ojooobe
March 24th, 2010, 15:00
سلام

1. میشه دوتا انجمن که روی یک هاست و هردو با mybb هستن رو متصل کنیم که با عضویت در هرکدوم از انجمن ها یوزر برای اونیکی انجمن هم ساخته بشه یا اینکه یکی از انجمن ها از جدول یوزر ها و پیغام خصوصی های اونیکی انجمن استفاده کنه ؟

2. پلاگینی وجود داره که بعد از نصب کردنش بشه کد های php رو در قسمت قالب این انجمن ساز قرار داد و خروجی کد نمایش داده بشه بجای خود کد ؟
سلام.

1. انجام ندادمش اما میدونم شدنیه اگر روی یک هاست و یعنی با prefix مشترک دیتابیس ساخته شده باشند.
2. خیر! توی تمپلیت ها نه!

afrateam
March 24th, 2010, 15:06
سلام.

1. انجام ندادمش اما میدونم شدنیه اگر روی یک هاست و یعنی با prefix مشترک دیتابیس ساخته شده باشند.
2. خیر! توی تمپلیت ها نه!
ممنون
مورد 1 که فعلا نیازی نیست.. حدودا دوماه دیگه به این قضیه نیاز دارم و اونموقع پیگیرش میشم و انجام میدم
شماره 2 ضروریه ولی ظاهرا پلاگینش نیست و باید کدهای خود mybb رو دستکاری کنم
:53:

ojooobe
March 24th, 2010, 15:21
کدی که میخوای include کنی چی هست و کارش چیه!؟

afrateam
March 24th, 2010, 15:55
کدی که میخوای include کنی چی هست و کارش چیه!؟
فکر کنم خط تو خط شده :d
http://www.webhostingtalk.ir/f42/%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-decode-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-ioncube-loader-9356/