PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد از مدیران انجمن

smargenius
October 1st, 2013, 10:36
با سلام و ارادت
البته من میدونم بعد از گذاشتن این پست احتمالا کاربری من غیر فعال بشه یا کلا این تاپیک حذف بشه

ولی حداقل سایرین صحبت های من رو بشنوند
من چند روز پیش در این انجمن از افاق هاستینگ که 75 تومان پول ما رو خورد و گند زد به سرور انتقاد کردم و خواستم تا بیان توضیح بدن
مدارک کامل هم پیوست کرده بودم و چندتا از بچه های همین انجمن از من دفاع کرده بودند و خواستار توضیحات افاق هاستینگ شده بودند
اما در کمال ناباوری بعد از یک نیمه روز تاپیک من توسط مدیران شایسته این انجمن بدون دلیل حذف شد
در طی این 2 روز که تاپیک حذف شد 3بار ایمیل زدم بهشون که چرا تاپیک رو حذف کردین اما متاسفانه تا الان هیچ جوابی به من ندادند

لینک تاپیک حذف شده:
http://www.webhostingtalk.ir/f188/93363/#post882089

البته قبلا هم چنین طرفداری هایی از کاربران خاص از جانب مدیران این انجمن شاهد بوده ایم.
ولی خب من میدونستم اون 75 تومان پول به من باز نمیگردد.فقط میخواستم دوستان دیگر مانند من مال باخته نشوند
مدیران عزیز باید بدونند که این سایت به دلیل داشتن شما پربازدید نشد.بلکه به دلیل اعضای این سایت و زحمت های ایشان بود که به یک سایت پربازدید تبدیل شد.
و این سبب میشه تا شما بدانید دین به گردنتان می باشد و نباید حق و ناحق کنید

خوشحال میشوم مدیران برای همه دوستان و من توضیح دهند که چرا تاپیک مذکور بدون دلیل و سریع حذف شد؟

smargenius
October 1st, 2013, 10:41
up..

smargenius
October 1st, 2013, 10:44
up

majidisaloo1
October 1st, 2013, 12:12
با سلام به بنده جایز نیست دخالت بکنم اما شاید این پست را ندیده باشید :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/93117/index8.html#post883477
پاسخ به سوال شما را یکی از مدیران داده اند

با سپاس
عیسی لو

smargenius
October 1st, 2013, 12:27
با سلام به بنده جایز نیست دخالت بکنم اما شاید این پست را ندیده باشید :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/93117/index8.html#post883477
پاسخ به سوال شما را یکی از مدیران داده اند

با سپاس
عیسی لو

جناب عیسی لوی عزیز ممنون از شما.ندیده بودم.الان دیدم و جوابشون رو دادم

Vahid
October 1st, 2013, 12:45
با سلام

آیا شما قوانین انجمن رو خوندید ؟

LXAdmin
October 1st, 2013, 13:33
بله. اتفاقا قوانین انجمن همه دوستان مطالعه کردند. اما چیزی که واضح است تنها در حق بعضی کاربران اعمال می شه.

Vahid
October 1st, 2013, 13:45
بله. اتفاقا قوانین انجمن همه دوستان مطالعه کردند. اما چیزی که واضح است تنها در حق بعضی کاربران اعمال می شه.

متوجه منظور شما نشدم ، در حق بعضی کاربران ؟
اگر در بعضی مواقع خلاف قوانین اتفاق میفته و شما به مدیران خبر دادید و رسیدگی نشده اون موقع برای من ارسال کنید تا من رسیدگی کنم .
اگر هم مشکلی دیگه هست میتونید ایمیل کنید ببینم موضوع چی بوده ؟

LXAdmin
October 1st, 2013, 13:48
اگر در بعضی مواقع خلاف قوانین اتفاق میفته و شما به مدیران خبر دادید و رسیدگی نشده اون موقع برای من ارسال کنید تا من رسیدگی کنم .

بله شما به صورت حتم جواب ایمیل ها می دهید؟ انقدر با تاکید این حرف نزنید چون بنده شخصا چند بار ایمیل دادم و هیچ جوابی نگرفتم. ما که از انجمن شما نا امید شدیم .

felfel
October 1st, 2013, 13:50
دقیقا مثل من که برای این سرورپردازان *** تاپیک زدم
کسانی هم که سر زده بودن به تاپیک میدونستن حق با منه
اما مدیران تاپیک رو پاک کردن و منم بن کردم جا داره تشکر کنم ازشون که میزارن راحت بعضی سایت ها ***ی کنن درسته ربطی نداره به اونها اما به قول دوستمون میشه 2 نفر رو آگاه کرد که فریب نخورند دیگه ...:)

Vahid
October 1st, 2013, 13:53
بله شما به صورت حتم جواب ایمیل ها می دهید؟ انقدر با تاکید این حرف نزنید چون بنده شخصا چند بار ایمیل دادم و هیچ جوابی نگرفتم. ما که از انجمن شما نا امید شدیم .

ایمیلی که مربوط بن شدن به دلیل مولتی یوزر باشه عموما جواب داده نمیشه چون در جزو قوانین بوده
ایمیلی که مربوط به مدیریت انجمن نبوده هم جواب داده نمیشه

LXAdmin
October 1st, 2013, 13:57
خیر دوست عزیز دلیل بن شدن به علت مولتی نبود. کسی با مولتی اکانت بخواد بیاد به راحتی می تونه. این مشکلی نیست. مشکل از جای دیگست که متاسفانه این انجمن تنها برای یک عده ساخته شده.

smargenius
October 1st, 2013, 14:05

سلام
ممنون که شما به فکر ما کاربران هستید
بله من هم در ابتدای تاپیک عرض کردم که 2-3 بار ایمیل زدم در مدت 2 روز ولی جواب ندادن

Vahid
October 1st, 2013, 14:05
دقیقا مثل من که برای این سرورپردازان *** تاپیک زدم
کسانی هم که سر زده بودن به تاپیک میدونستن حق با منه
اما مدیران تاپیک رو پاک کردن و منم بن کردم جا داره تشکر کنم ازشون که میزارن راحت بعضی سایت ها ***ی کنن درسته ربطی نداره به اونها اما به قول دوستمون میشه 2 نفر رو آگاه کرد که فریب نخورند دیگه ...:)

ببینید شخصی اینجا قضاوت نکرد که حق با چه کسی هست ،
مدیران بر اساس قوانین سایت با تاپیک ها برخورد می کنند ،
گویا بعضی دوستان این انجمن را با مکان دیگری اشتباه میگیرند ،
شما امضاتون مشکل داره و توهین به شخص هست لطفا امضاتون را درست کنید .
در قوانین نوشته شده از کلماتی که فی لتر شده استفاده نکنید ، نوشته شده توهین نکنید که باز هم نمیدونم چرا شما استفاده کردید .

Vahid
October 1st, 2013, 14:07
خیر دوست عزیز دلیل بن شدن به علت مولتی نبود. کسی با مولتی اکانت بخواد بیاد به راحتی می تونه. این مشکلی نیست. مشکل از جای دیگست که متاسفانه این انجمن تنها برای یک عده ساخته شده.
من سعی کردم اگر مشکلی از سمت من هست در مدیریت سایت برای شما حل کنم ، ولی گویا خودتون تمایلی ندارید .

LXAdmin
October 1st, 2013, 14:08
یوزر بنده taryan4 است. همین جا علت اعلام کنید و بفرمایید خلاف کدام یک از قوانین است؟

قوانين امضا کاربران :

امضاي کاربران نبايد شامل پلن ,قيمت بسته فروش يا خود بسته فروش , و ..... باشد .
کاربران فقط اجازه قرار دادن 2 لينک در امضاي خود دارند .
کاربران فقط اجازه نوشتن 4 خط در امضا دارند .
کاربران اجازه قرار دادن عکس , بنر در امضاي خود را ندارند .
کاربران فقط اجازه دارند 2 شکلک در امضا خود قرار دهند .

Vahid
October 1st, 2013, 14:11
سلام
ممنون که شما به فکر ما کاربران هستید
بله من هم در ابتدای تاپیک عرض کردم که 2-3 بار ایمیل زدم در مدت 2 روز ولی جواب ندادن

اتفاقا من ایمیل های شما را دریافت کردم و از خودم پرسیدم چرا ایشون زحمت خوندن قوانین انجمن را به خودشون ندادند .
در قوانین نوشته شده : "
انتقاد از دیگران تنها در بخش انتقاد و پیشنهاد قابل طرح میباشد در صورتی که تاپیکی با این محتوا در بخشهای دیگر مطرح شود در اولین فرصت پاک و با کاربر مربوطه برخورد میشود."
که شما در انجمن کنترل پنل ها تاپیک زده بودید ! و اگر در پیشنهاد و انتقاد زده بودید پاک میشد چون هیچ مدرکی ارایه نداده بودید !
در ضمن برای تاپیک زدن در انجمن پیشنهاد و انتقاد یه سری قوانین دیگه را باید مطالعه کنید که در صورت تایید پست شما در سایت قرار میگیره .

RoobinaServer
October 1st, 2013, 14:18
ایمیلی که مربوط بن شدن به دلیل مولتی یوزر باشه عموما جواب داده نمیشه چون در جزو قوانین بوده
ایمیلی که مربوط به مدیریت انجمن نبوده هم جواب داده نمیشه

به به وحید عزیز :)

قدیم بیشتر میشد با شما در ارتباط بود ولی خب خیلی وقته کلا نمیشه دیگه ارتباطی با شما برقرار کرد.(شماره تلفن هم پائین سایت برداشتید ولی خب بنده داشتم و زنگ هم زدم کلا همیشه پیغام گیر هست کلا مستقیم صحبت نمیکنید).
جالبه بدونید 99% مواقع که تماس گرفتم طی این دو سال همش برای تبلیغات بوده که خب جواب داده نشده حالا بگذریم.

بنده فقط خواستم بگم خدمتتون که ایمیل به هیچ صورتی چک نمیشه.

برای همین مولتی یوزر شخصی بود که داشت تاپیک های ما را خراب میکرد بنده به مدیر بخش فروش گفتم گفتش من وقت ندارم سرم شلوغه به بقیه مدیران بگو :)

به یک مدیر دیگه گفتم کلا نبود و نیومد تا پایان شب.

به یکی دیگه هم گفتم که این شخصی مولتی یوزرده ببین رفت نگاه کرد و گفت من فقط دسترسی حذف پست دارم مولتی یوزر رو باید ادمین رسیدگی بکنه کلی میل دادم مبنی بر مولتی یوزر بودن و زیر پست هاش هم روی علامت خطر کلیک کردم و ریپرت فرستادم اما کو برسی ؟

وحیدجان خودتم میدونی یا بهتره بگم شاید بدونی کلا من تو این موارد بیخیالم و برام مهم نیست و گیر نمیدم به این مسائل ولی خب در مورد مولتی چون گفتی رسیدگی میشه اومدم پاسخ بدم.

مدیریت و پاسخ گوئی در انجمن شده به شکل ریاست جمهوری باید نامه زده بشه تا برسی بشه تازه اگر نامت دیده بشه. آدم به مجلس نامه میزنه حداقل میدونه یه جوابی میگیره یا میگن نه یا میگن آره :)

تا زمانی که خودت شدید پای کار بودی همه چی اوکی بود اما خیلی وقته رفتی عقب و به نظرم یکم ریخته به هم انجمن.

موفق باشید
یا حق

Vahid
October 1st, 2013, 14:19
یوزر بنده taryan4 است. همین جا علت اعلام کنید و بفرمایید خلاف کدام یک از قوانین است؟

قوانين امضا کاربران :

امضاي کاربران نبايد شامل پلن ,قيمت بسته فروش يا خود بسته فروش , و ..... باشد .
کاربران فقط اجازه قرار دادن 2 لينک در امضاي خود دارند .
کاربران فقط اجازه نوشتن 4 خط در امضا دارند .
کاربران اجازه قرار دادن عکس , بنر در امضاي خود را ندارند .
کاربران فقط اجازه دارند 2 شکلک در امضا خود قرار دهند .

یوزر کاربری شما توسط مدیر : Veria بسته شده به دلیل قوانین امضا
من از ایشون خواهش میکنم بیاند و به شما جواب بدند

RoobinaServer
October 1st, 2013, 14:21
"
که شما در انجمن کنترل پنل ها تاپیک زده بودید ! و اگر در پیشنهاد و انتقاد زده بودید پاک میشد چون هیچ مدرکی ارایه نداده بودید !
در ضمن برای تاپیک زدن در انجمن پیشنهاد و انتقاد یه سری قوانین دیگه را باید مطالعه کنید که در صورت تایید پست شما در سایت قرار میگیره .

یک سوال برای اطلاعات خودم.

قدیم اینجوری نبود که کاربر تاپیک میزد با مدرک و مدیران منتقل میکردند به بخش انتقادات :-/

من هیچ وقت این مورد را نفهمیدم دقیقا چه طوری باید تاپیک زده بشه که بعد تایید بشه ؟ (تاپیک زده میشه در بخش انتقادات و نمایش نمیده تا تایید یعنی ؟)

ممنون
یا حق

LXAdmin
October 1st, 2013, 14:21

تشکر که به سرعت بالا پست بنده حذف کردید که نشان از اشتباه شما می شد. خوشحال می شم مدیر عزیز veria دلیل قانع کننده ای داشته باشند.

smargenius
October 1st, 2013, 14:29
البته بحث امضا پیش اومد یه مطلب عرض کنم
یکی از کاربران همین فروم در امضاش تبلیغ کانفیگ فیلرشکن و اکانتینگ فیلرشکن کرده و خیلی وقته داره کار میکنه اما هیچ برخوردی نشده با ایشون
قوانین شما کمی مشکل داره
مثلا در بند8 نوشته شده که :

از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

اما دقیقا بخشی به عنوان "اکانتینگ" در این فروم موجود می باشد! یکبار من این مورد را گزارش دادم اکانتم بن شد!

smargenius
October 1st, 2013, 14:30
مدیر عزیز ممکنه دلیل پاک شدن تاپیک من که در مورد افاق هاستینگ هم بود رو بگید؟

Vahid
October 1st, 2013, 14:30
یک سوال برای اطلاعات خودم.

قدیم اینجوری نبود که کاربر تاپیک میزد با مدرک و مدیران منتقل میکردند به بخش انتقادات :-/

من هیچ وقت این مورد را نفهمیدم دقیقا چه طوری باید تاپیک زده بشه که بعد تایید بشه ؟ (تاپیک زده میشه در بخش انتقادات و نمایش نمیده تا تایید یعنی ؟)

ممنون
یا حق

قبلا موضوع 100 پست بودن کاربر مطرح نبود و طبق گفته من در هر صورت پاک بشه اگر غیر از پیشنهاد و انتقاد بود ،
که با توجه به مشکلات حقوقی که برای سایت پیش اومد خیلی بیشتر این تاپیک ها برسی میشد که مشکلی پیش نیاد .
در پیشنهاد و انتقاد فرد تاپیک میزنه و نمایش داده نمیشه در صورتی که تایید بشه در انجمن نمایش داده میشه .

LXAdmin
October 1st, 2013, 14:35
قبلا موضوع 100 پست بودن کاربر مطرح نبود و طبق گفته من در هر صورت پاک بشه اگر غیر از پیشنهاد و انتقاد بود ،
که با توجه به مشکلات حقوقی که برای سایت پیش اومد خیلی بیشتر این تاپیک ها برسی میشد که مشکلی پیش نیاد .
در پیشنهاد و انتقاد فرد تاپیک میزنه و نمایش داده نمیشه در صورتی که تایید بشه در انجمن نمایش داده میشه .

ببخشید تنها کاربرانی در این انجمن 100 پسته هستند که خود فروشنده هستند یعنی افرادی که خرید می کنند حق انتقاد یا شکایت ندارند؟ بهتر نیست به جای 100 پسته بودن تنها دلیل و مدرک قانع کننده برای پست انتقادی قرار بدید؟

TARIMEHR
October 1st, 2013, 14:45
اگر میشد بخش فروش تنها کاربرانی که هویتشون تایید شده هست(اسکن شناسنامه و کارت ملی) فعالیت کنن اینقد بی نظمی مشاهده نمیشد
تعداد مدیران انجمن هم جوابگوی نیاز انجمن نیست. همشون مشکلات کاری خودشونو دارن و وجودشون احساس نمیشه

Vahid
October 1st, 2013, 14:51
قدیم بیشتر میشد با شما در ارتباط بود ولی خب خیلی وقته کلا نمیشه دیگه ارتباطی با شما برقرار کرد.(شماره تلفن هم پائین سایت برداشتید ولی خب بنده داشتم و زنگ هم زدم کلا همیشه پیغام گیر هست کلا مستقیم صحبت نمیکنید).
متاسفاته با توجه به مسافرت من در ماه May دیگه شخصی تلفن پایین سایت را جواب نمیداد و من فقط از راه دور پیغام هایی که گذاشته میشد رو جواب میدادم ، در پیغام گیر گفته شده بود تلفن تماس بگید ولی عموما مشکلشون را می گفتند و می گفتند با همین شماره که تماس گرفتیم تماس بگیرید ! حالا من چه شکلی باید این شماره رو میدیدم نمیدونستم ، در صورتی که تاکید کرده بودم شماره تماستون رو بگید تا تماس بگیرم ! و وقتی دیدم اینطوری هست تلفن را از پایین سایت حذف کردم ،-

جالبه بدونید 99% مواقع که تماس گرفتم طی این دو سال همش برای تبلیغات بوده که خب جواب داده نشده حالا بگذریم.
تمامی اطلاعاتی که شما نیاز داشتید برای تبلیغات در آدرس تبلیغات سایت (http://www.webhostingtalk.ir/advertising/) بود و من هم کمکی نمیتونستم بکنم .
در مورد اینکه مولتی یوزر بوده و این ها بیشتر مواقع ریپورت هایی که برای مولتی یوزر بوده ولی اگر هیچ مدرکی دال بر مولتی یوزر نباشه نمیشه یوزر را بن کرد .

smargenius
October 1st, 2013, 14:51
اگر میشد بخش فروش تنها کاربرانی که هویتشون تایید شده هست(اسکن شناسنامه و کارت ملی) فعالیت کنن اینقد بی نظمی مشاهده نمیشد
تعداد مدیران انجمن هم جوابگوی نیاز انجمن نیست. همشون مشکلات کاری خودشونو دارن و وجودشون احساس نمیشه

ببخشید به کسی جسارت نشه کلی عرض میکنم
دوست عزیز شما برات مشکلی نیست مدارک هویتیتونو به راحتی دست همه بدین؟برای من که مقدور نیست
اولا از کجا معلوم اسکن مدارک اصالت داشته باشه؟
بعدش از کجا معلوم از مدارک ارسال شده سوء استفاده نشه؟ (منظورم این سایت نیست کلا عرض کردم)

smargenius
October 1st, 2013, 14:52
خوشحال میشم از موضوع اصلی این تاپیک که در مورد حذف تاپیک افاق هاستینگ بود دور نشیم
در مورد همه مسائل صحبت شد جز این :(

ULTRAWEB
October 1st, 2013, 14:58
لطف کنین فقط یک سری مدیر بگیرین که حوصله جواب درست دادن به کار بر رو داده باشن همین-------------------------------------------------
و مثل ماها بیکار باشن نه یکسری مدیر باشن که سالی یکبار بیان با تحکم جواب بدن و برن تازه حق خودشونم بدونن این طرز برخورد رو
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط مدیری که نتونه توی وب سایت ی که مدیره فعالیت کنه دیگه آیا بهش میگه گفت مدیر یک فروم؟

Vahid
October 1st, 2013, 15:03
البته بحث امضا پیش اومد یه مطلب عرض کنم
یکی از کاربران همین فروم در امضاش تبلیغ کانفیگ فیلرشکن و اکانتینگ فیلرشکن کرده و خیلی وقته داره کار میکنه اما هیچ برخوردی نشده با ایشون
قوانین شما کمی مشکل داره
مثلا در بند8 نوشته شده که :

از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

اما دقیقا بخشی به عنوان "اکانتینگ" در این فروم موجود می باشد! یکبار من این مورد را گزارش دادم اکانتم بن شد!
ببینید این موضوع مشخص هست ، مدیران تک تک پست ها یوزر ها و امضا نه میشناسند و تاکید کردند ، اگر یک کاربر خطایی کرده میتونید با گزارش این موضوع به مدیریت حل کنید
در مورد بخش اکانتینگ *****ینگ ایران این انجمن رو به کل ***** کرده بود متاسفانه من نمیتونم العان چک کنم و من زمانی که پیگیر شدم *****ینگ تنها جوابی که داد این بود که این انجمن باید حذف بشه ،
در صورتی که در بیقیه انجمن های شبکه این مدل انجمن کار میکرد و***** نبود و برا همین *****ینگ به من جوابی ندادند و من انجمن با تاپیک هاشو پاک نکردم تا جواب گوی من باشند
این متن بالای انجمن دقیقا متنی بود که *****ینگ ایراان در اخیار ما گذاشت تا برای کاربران نمایش داده بشه ،
من مشکلی با فیل تر شکن ندارم و برام هم فرقی نمیکنه کاربر این کار را میکنه یا نه ولی این سایت بازدید کنندگانش از جایی که که طبق قوانین آن کشور باید جلوی فیل تر شکن گرفته بشه !
امیدوارم این موضوع را درک کرده باشید

LXAdmin
October 1st, 2013, 15:09
از استارتر محترم واقعا عذر خواهی می کنم که بحث تاپیک عوض شد. اما مدیر محترم نقش مدیران در فروم تنها برای تحریم کاربران نیست. مدیران باید از افرادی انتخاب شوند که دانش بالایی دارند و پاسخگوی مشکلات کاربران باشند. کدام یک از مدیران در حل مشکلات کاربران نقشی داشتند؟

Vahid
October 1st, 2013, 15:09
ببخشید تنها کاربرانی در این انجمن 100 پسته هستند که خود فروشنده هستند یعنی افرادی که خرید می کنند حق انتقاد یا شکایت ندارند؟ بهتر نیست به جای 100 پسته بودن تنها دلیل و مدرک قانع کننده برای پست انتقادی قرار بدید؟
ببخشید برداشت اشتباه نکنید منظور من این نبود کاربری که 100 پست نداره حق فعالیت نداره ،
ببینید این مسایل برای اولین بار نیست که داره مطرح میشه و این قوانین با رفتار کاربران انجمن گرفته شده و بهتره یکم عمیق تر به موضوع نگاه کنیم .

Vahid
October 1st, 2013, 15:13
متاسفانه این کار غیر قابل اجرا هست ،
در مورد مدیریت هم امیدوارم با کمک خود کاربران بتونیم انجمن را مدیریت کرد .

smargenius
October 1st, 2013, 15:15
از استارتر محترم واقعا عذر خواهی می کنم که بحث تاپیک عوض شد. اما مدیر محترم نقش مدیران در فروم تنها برای تحریم کاربران نیست. مدیران باید از افرادی انتخاب شوند که دانش بالایی دارند و پاسخگوی مشکلات کاربران باشند. کدام یک از مدیران در حل مشکلات کاربران نقشی داشتند؟

خواهش میکنم.من دوس دارم مشکل همه حل شه
ولی به همه رسیدگی شد جز مشکل من که هیچ حرفی راجبش زده نشد

Vahid
October 1st, 2013, 15:18

ببخشید ولی گویا شما معنی مدیریت انجمن را اشتباه متوجه شدید ،
قرار نیست مدیران انجمن به مشکلات فنی کاربران جواب بدند ،
مدیران نظارت بر کاربران طبق قوانین انجمن دارند ، اگر در بعضی مواقع جواب فنی هم داده میشه به خواست خود مدیر بوده نه وظیفه آن مدیر .
مدیران هم به قول معروف بیکار نیستند که بشینند کاربران را تحریم کنند !
منظور شما از مشکلات ، مشکلات با یوزر کاربریشون هست در انجمن یا مشکلات تخصصی و فنی ؟

TARIMEHR
October 1st, 2013, 15:18
دوست عزیز شما برات مشکلی نیست مدارک هویتیتونو به راحتی دست همه بدین؟برای من که مقدور نیست

شما که به مدیران این انجمن اعتماد نداری، با قوانینش مشکل داری با عملکردش مشکل داری اینجا فعالیت نکن

اولا از کجا معلوم اسکن مدارک اصالت داشته باشه؟
شخص فروشنده برای فعالیت در بخش فروش ، قوانین این انجمن رو روی کاغذ چاپ کنه و زیرش امضا بزنه به همراه کارت ملی و شناسنامه به دفترخانه بره و دفتردار مدارک رو تایید و امضا کنه
بعدش این مدارک برای مدیران این انجمن ارسال بشه و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشه به کاربر دسترسی فعالیت در بخش فروش داده بشه
دست تمام افراد سودجو از این انجمن کوتاه خواهد شد :)

بعدش از کجا معلوم از مدارک ارسال شده سوء استفاده نشه؟ (منظورم این سایت نیست کلا عرض کردم)
صحبت سره این سایت هست ، کلی گوئی نکنید

کل این کارها دو ساعت وقت شخص فروشنده رو میگیره
فروشنده ای که تمایل یا وقت انجام این کارها رو نداشته باشه قطعا برای کاربراش هم اینقدر ارزش قائل نمیشه و لیاقت فعالیت در بخش فروش رو نداره

Vahid
October 1st, 2013, 15:20
خوشحال میشم از موضوع اصلی این تاپیک که در مورد حذف تاپیک افاق هاستینگ بود دور نشیم
در مورد همه مسائل صحبت شد جز این :(

عدم انتخاب انجمن درست برای باز کردن تاپیک

PERSIANPARDAKHT.COM
October 1st, 2013, 15:22

ممنون میشم بعلت بن ایپی بنده رو هم از ادمین الماهاست بپرسید

Vahid
October 1st, 2013, 15:23
شما که به مدیران این انجمن اعتماد نداری، با قوانینش مشکل داری با عملکردش مشکل داری اینجا فعالیت نکن

شخص فروشنده برای فعالیت در بخش فروش ، قوانین این انجمن رو روی کاغذ چاپ کنه و زیرش امضا بزنه به همراه کارت ملی و شناسنامه به دفترخانه بره و دفتردار مدارک رو تایید و امضا کنه
بعدش این مدارک برای مدیران این انجمن ارسال بشه و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشه به کاربر دسترسی فعالیت در بخش فروش داده بشه
دست تمام افراد سودجو از این انجمن کوتاه خواهد شد :)

صحبت سره این سایت هست ، کلی گوئی نکنید

کل این کارها دو ساعت وقت شخص فروشنده رو میگیره
فروشنده ای که تمایل یا وقت انجام این کارها رو نداشته باشه قطعا برای کاربراش هم اینقدر ارزش قائل نمیشه و لیاقت فعالیت در بخش فروش رو نداره

شما درست میگید برای حل این مشکل ،
ولی شما دارید از سمت کاربر و فروشنده به این موضوع نگاه میکنید ولی ما باید از سمت مدیریت به این موضوع نگاه کنیم ،
به مسولیتی که سایت با گرفتن این مدارک باید متحمل بشه
به عواقب حقوقی و مشکلات بعد از این موضوع

LXAdmin
October 1st, 2013, 15:25
ببخشید ولی گویا شما معنی مدیریت انجمن را اشتباه متوجه شدید ،
قرار نیست مدیران انجمن به مشکلات فنی کاربران جواب بدند ،
مدیران نظارت بر کاربران طبق قوانین انجمن دارند ، اگر در بعضی مواقع جواب فنی هم داده میشه به خواست خود مدیر بوده نه وظیفه آن مدیر .
مدیران هم به قول معروف بیکار نیستند که بشینند کاربران را تحریم کنند !
منظور شما از مشکلات ، مشکلات با یوزر کاربریشون هست در انجمن یا مشکلات تخصصی و فنی ؟

هم مشکلات فنی هم مشکلات کاربران. بله وظیفه شما نیست اما زمانی که همچین انجمنی را درست می کنید یک سری تعهدات نسبت به کاربرانی دارید که به شما اعتماد می کنند. به وفور مشاهده شده که پست های انتقادی در این انجمن همراه با مدرک ضمیمه شده ایجاد شده و پس از مدت زمان اندکی حذف می شن. در این مورد هم بحث زیادی شده اما هیچوقت به نتیجه ای نرسیدیم. عاقبت این تاپیک هم چیزی جز پاک شدن توسط مدیران عزیز نیست. مانند تاپیک هایی که دوست عزیز netmelli ایجاد می کردند و متاسفانه بسته می شد.

Vahid
October 1st, 2013, 15:32
هم مشکلات فنی هم مشکلات کاربران. بله وظیفه شما نیست اما زمانی که همچین انجمنی را درست می کنید یک سری تعهدات نسبت به کاربرانی دارید که به شما اعتماد می کنند. به وفور مشاهده شده که پست های انتقادی در این انجمن همراه با مدرک ضمیمه شده ایجاد شده و پس از مدت زمان اندکی حذف می شن. در این مورد هم بحث زیادی شده اما هیچوقت به نتیجه ای نرسیدیم. عاقبت این تاپیک هم چیزی جز پاک شدن توسط مدیران عزیز نیست. مانند تاپیک هایی که دوست عزیز netmelli ایجاد می کردند و متاسفانه بسته می شد.

خیر ، مشکلات فنی کاربران مربوط به تیم مدیریت سایت نمیشه ،
تعهدات ما فراهم کردن محیطی بی طرف برای فروشنده و کاربران هست .
ببینید من از اول تاپیک دارم میگم تاپیک های پیشنهادی باید در انجمن پیشنهاد و انتقاد زده بشه شما دوباره میگید "تاپیک های انتقادی زده شده و بعد پاک شده ؟

smargenius
October 1st, 2013, 15:33
عدم انتخاب انجمن درست برای باز کردن تاپیک

من ابتدای پست اون تاپیک عرض کردم که در بخش انتقادات نتونستم ثبت کنم.
عذرخواهی کردم گفتم اگع جاش درست نیست منتقلش کنید

TARIMEHR
October 1st, 2013, 15:35
من ابتدای پست اون تاپیک عرض کردم که در بخش انتقادات نتونستم ثبت کنم.
عذرخواهی کردم گفتم اگع جاش درست نیست منتقلش کنید

مثل اینه که من از شما شکایت داشته باشم و شکایتو ببرم بیمارستان بگم عذر میخوام اگه شکایتو جای اشتباهی آوردم خودتون ببرین کلانتری :105:

i-whost
October 1st, 2013, 15:36

"انجمن تخصصی وب هاستینگ ایرن" :106:

راهکاری برای تخصصی کردن انجمن قبلا ایمیل شده مجدد ایمیل ها بررسی کنید. برای منحرف نشدن تاپیک پست نمیزنیم اگر امکان پذیر هست در همان ایمیل پاسخ بدهید

smargenius
October 1st, 2013, 15:38
من در بخش کنترل پنل ها/دایرکت ادمین تاپیک زدم
از لحاظ موضوعی نزدیک ترین محتوا با تاپیک من رو داشت
بعدشم مثال شما کصداق مناسبی نیست
جابه جا کردن تاپیک بسیار متفاوت است با موضوع بیماری یا تخلف شما ;)

LXAdmin
October 1st, 2013, 15:39
ببینید من از اول تاپیک دارم میگم تاپیک های پیشنهادی باید در انجمن پیشنهاد و انتقاد زده بشه شما دوباره میگید "تاپیک های انتقادی زده شده و بعد پاک شده ؟

پس اگر تعهدات شامل نمی شه قسمت های اموزشی و پرسش و پاسخ حذف کنید و نام انجمن به انجمن خرید و فروش تغییر بدید.

smargenius
October 1st, 2013, 15:39
ضمن اینکه من واقعا گیج شده بودم برای انتخاب محل مناسب
من تا به حال چندین جای مختلف سایت دیدم که تاپیک های انتقالد/شکایت زدند.چطور اونها حذف نشدند؟
خب الان میتونید محبت کنید انتقالش بدید؟

Vahid
October 1st, 2013, 15:42
"انجمن تخصصی وب هاستینگ ایرن" :106:
؟

TARIMEHR
October 1st, 2013, 15:43
پس اگر تعهدات شامل نمی شه قسمت های اموزشی و پرسش و پاسخ حذف کنید و نام انجمن به انجمن خرید و فروش تغییر بدید.

کسی نگفت اینجا فقط محدود به خرید و فروش هست

یکی از اهداف "تعهدات ما فراهم کردن محیطی بی طرف برای فروشنده و کاربران هست" هست

Vahid
October 1st, 2013, 15:45
من خوشحال میشم بدونم با چه شخصی دارم صحبت میکنم از نظر حقیقی تا بتونیم بهتر به موضوع رسیدگی کنیم
متاسفانه دارید غیر منطقی و یکطرفه جواب میدید

Vahid
October 1st, 2013, 15:47
ضمن اینکه من واقعا گیج شده بودم برای انتخاب محل مناسب
من تا به حال چندین جای مختلف سایت دیدم که تاپیک های انتقالد/شکایت زدند.چطور اونها حذف نشدند؟
خب الان میتونید محبت کنید انتقالش بدید؟
میتونید تاپیک هایی که ذکر کردید را برای مدیریت ایمیل کنید تا تاپیک ها از سایت حذف بشند .

LXAdmin
October 1st, 2013, 15:50
من خوشحال میشم بدونم با چه شخصی دارم صحبت میکنم از نظر حقیقی تا بتونیم بهتر به موضوع رسیدگی کنیم
متاسفانه دارید غیر منطقی و یکطرفه جواب میدید

بنده مشکلی ندارم که مشخصات خدمتتون ارائه کنم . خدمت شما عرض کردم که یوزر بنده taryan4 است. سلیمانی هستم مدیر تاریانا ( هاست|هاست ارزان|دامنه ارزان (http://taryana.org/) ) .

yassale
October 1st, 2013, 16:15
انجمنی که یوزر شماره یکی Vahid (http://www.webhostingtalk.ir/member/1/) (به قول خوش)، ساعت 2 شبی زنگ میزنه میگه از آی پی سرور های شما اتک زده شده به سمت ما آیا مسخره نیست به نظر شما ؟
بعد بهش میگیم آی پی رو از کجا آوردی که این آی پی برای سرور های ما هستش میگن که از دیتاسنتر پرسیدیم :)) جالبش اینه تهدیدم می کنه و قرار بود خدمت برسن اما هنوز مشتاق دیدار :d
آخه بگو مرد مومن مگه همه جا مثل این فرومت رفیق و دوستاتن که اینفو هر کسی رو به این راحتی بهت بدن. (هر وقت تونستی یک تایپیک رو حذف نکنی چون به ضرر بعضی رفیقات تموم میشه اون موقع یه چیزی)
بعضی از دوستان رو میبینم که رفتن حساب جدیدی باز کردن و نظر دادن، مهم نیست با همین حسابتون نظر بدین، واقعا تعداد پست هاتون تو این تایپیک مهمه براتون ؟؟؟
به هر حال ما هم الان بلاک میشیم :d و این تایپیک هم به زودی حذف میشه :d
دوستان خدانگهدار

smail_f
October 1st, 2013, 16:18
سلام
جالبه من این بحث انتقاد را از مدیران انجمن را تا الان ندیده بودم

تا کاسه داخه و همه دارن بحث میکنن منم یک شکایت از مدیران این انجمن دارم :-p

چند ماه پیش بنده در این انجمن یک بنر تبلیغاتی قرار دادم و هر ماه این بنر را تمدید میکردم

تا ماه گذشته به یکباره به من یک ایمیل زده شد و گفتند که باید پرداختی های خودم را برای ایشون ارسال کنم

بنده کلا چنین اخلاقی دارم که رسید هر چیزی را بعد از تایید حذف میکنم البته همیشه اخرین رسید را نگه میدارم بر حسب اتفاق چون تازه تمدید بنر را واریز کرده بودم این رسید را حذف نکرده بودم و آخرین رسید واریز به همراه رسید قبلی برای مدیران سایت وب هاستینگ ایمیل کردم

ولی بعد از چند روز دیدم بنر من از روی سایت برداشته شد

بعد از پیگیری کفتند که برسی میکنیم

ولی متاسفانه الان یک ماه از این قضیه میگذرد و هیچ ایمیلی از من جواب داده نمیشود و حتی در قسمت تماس با ما در پایین سایت چند بار تیکت باز کردم ولی متاسفانه جوابی داده نشد :-ss

امید وارم این تاپیک انتقادی باعث نشه که من بن بشم و برعکس باعث بشه تا به مشکل من سریعتر رسیدگی شود

با ارزوی موفقیت برای تمام دوستان

اسماعیل فعال

Vahid
October 1st, 2013, 16:19
ببینید جناب سلیمانی ، فکر نمیکنم این منطق شما جایی مشتری داشته که بگید بخش آموزشی که بالای 150 هزار پست داره رو پاک کنید و ....
شما یه پستی میزنید در بخش آموزشی و میرید و کسی بعدا از شما انتظاری بابت این پست نداره
ولی اگر مدیری به یکی از مشکلات فنی جواب بده و حالا به هر دلایلی شخص متضرر بشه انجمن مسئول میشه و باید جوابگو باشه
انجمن در دورانی اینطور بود و مدیران در بخش فنی بسیار شرکت میکردند که بعدا با مشکلاتی که پیش اومد رفته رفته از این موضوع کنار کشیده شدند
پس به جای اینکه یه حرفی رو بدون منطق بزنیم بهتره یکم به جوانب موضوع فکر کنیم و بعد جواب بدیم
انجمن آموزشی هم اگر شخصی در توانش باشه و جایز باشه که جواب بده این کار رو میکنه چون به پست ها فرد اضافه میشه
در صورتی که پست هایی که در انجمن فروش زده میشه اصلا شمرده نمیشه
به هر حال هر شخص بابت فنی که داره زحمت کشده و ما نمیتونیم انتظار داشته باشم اشخاص تجربه فنی + وقتشون را همیشه به صورت مجانی در اختیار دیگران بگذارند
به هر حال خودتون رو همیشه جای اون فرو بزارید و تصمصم بگیرید

LXAdmin
October 1st, 2013, 16:19
انجمنی که یوزر شماره یکی Vahid (http://www.webhostingtalk.ir/member/1/) (به قول خوش)، ساعت 2 شبی زنگ میزنه میگه از آی پی سرور های شما اتک زده شده به سمت ما آیا مسخره نیست به نظر شما ؟
بعد بهش میگیم آی پی رو از کجا آوردی که این آی پی برای سرور های ما هستش میگن که از دیتاسنتر پرسیدیم :)) جالبش اینه تهدیدم می کنه و قرار بود خدمت برسن اما هنوز مشتاق دیدار :d
آخه بگو مرد مومن مگه همه جا مثل این فرومت رفیق و دوستاتن که اینفو هر کسی رو به این راحتی بهت بدن. (هر وقت تونستی یک تایپیک رو حذف نکنی چون به ضرر بعضی رفیقات تموم میشه اون موقع یه چیزی)
بعضی از دوستان رو میبینم که رفتن حساب جدیدی باز کردن و نظر دادن، مهم نیست با همین حسابتون نظر بدین، واقعا تعداد پست هاتون تو این تایپیک مهمه براتون ؟؟؟
دوستان خدانگهدار

اگر منظور شما بنده هستم اگر به دقت پست های قبل مشاهده می کردید عرض کردم یوزر بنده بن شده و قائدتا توانایی ارسال با یوزر بن شده ندارم.

yassale
October 1st, 2013, 16:22
اگر منظور شما بنده هستم اگر به دقت پست های قبل مشاهده می کردید عرض کردم یوزر بنده بن شده و قائدتا توانایی ارسال با یوزر بن شده ندارم.

شما هم بودید و یکی دیگه فکر می کنم.
در مورد شما این موضوع رو نمی دونستم که عذر خواهی می کنم

Vahid
October 1st, 2013, 16:26
سلام
جالبه من این بحث انتقاد را از مدیران انجمن را تا الان ندیده بودم

تا کاسه داخه و همه دارن بحث میکنن منم یک شکایت از مدیران این انجمن دارم :-p

چند ماه پیش بنده در این انجمن یک بنر تبلیغاتی قرار دادم و هر ماه این بنر را تمدید میکردم

تا ماه گذشته به یکباره به من یک ایمیل زده شد و گفتند که باید پرداختی های خودم را برای ایشون ارسال کنم

بنده کلا چنین اخلاقی دارم که رسید هر چیزی را بعد از تایید حذف میکنم البته همیشه اخرین رسید را نگه میدارم بر حسب اتفاق چون تازه تمدید بنر را واریز کرده بودم این رسید را حذف نکرده بودم و آخرین رسید واریز به همراه رسید قبلی برای مدیران سایت وب هاستینگ ایمیل کردم

ولی بعد از چند روز دیدم بنر من از روی سایت برداشته شد

بعد از پیگیری کفتند که برسی میکنیم

ولی متاسفانه الان یک ماه از این قضیه میگذرد و هیچ ایمیلی از من جواب داده نمیشود و حتی در قسمت تماس با ما در پایین سایت چند بار تیکت باز کردم ولی متاسفانه جوابی داده نشد :-ss

امید وارم این تاپیک انتقادی باعث نشه که من بن بشم و برعکس باعث بشه تا به مشکل من سریعتر رسیدگی شود

با ارزوی موفقیت برای تمام دوستان

اسماعیل فعال

بخش تبلیغات انجمن جدایی از مدیریت انجمن هست ، این موضوع هم انتقاد نیست پیگیری یک کار هست .
لطفا تمامی مطالب در بخش تبلیغات را مطالعه کنید و باهاشون تماس بگیرید ایشون جوابگو هستند : تبلیغات در انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/advertising/)
اگر در صورتی جوابگو نبودند در ایمیل ، ایمیل من را BCC ایمیل کنید تا پیگیری کنم

Vahid
October 1st, 2013, 16:27
دوستان خدانگهدار
متوجه منظور شما نشدم ؟

NikMizban.Com
October 1st, 2013, 16:28
من به شخصه تو هیچ تاپیکی شرکت نمی کنم ، چون به جای اینکه به هم دیگه کمک کنیم تا به یه نتیجه ی قابل قبول برسیم تهش به هم توهین و بی احترامی می کنیم و به هیچ نتیجه ای هم نمی رسیم !

یکی از بزرگترین ایرادات این انجمن در قسمت " بخش فروش " هستش ، کاربر میاد ثبت نام میکنه 100 تا موضوع رو سرچ میکنه تو همشون یه اسپم ارسال میکنه و مجاز به استارت تاپیک فروش میشه و شروع میکنه به تجارت پر سود خودش :) شما هم داخل قوانین ، خودتون رو مسئول خرید و فروش سرویس و محصولات نمی دونید و درستش هم همینه ، ولی اگه با این روال پیش برید باید هر روز شاهد تاپیک انتقاد ، از دست دادن اطلاعات ، شکایت و ... باشید . باید یه یه فکری برای " بخش فروش " بکنید !

مورد بعدی تاپیک های انتقاد ِ هرکس هر جوری که حال کنه میاد به تگ *** و کلاهبردار میزنه به سرویس دهنده و میره ، خیلی شیک !! مدارکیم که ارائه میکنه گاهی واقعا" قابل قبول نیست .. البته بعضی از تاپیک ها درست و حق با استارتر هستش .

یکی از مشکلات ما اینه کلا" جنبه ی خوب رو نمی بینیم ، خیلی ها خیلی از سرویس دهنده ها از همین انجمن به یه جایی رسیدن نمی گم 100% تاثیر داشته ولی کمتر از 60 % هم نبوده ، پس به جای تخریب کمک به بهبود وضع انجمن کنید :)

موفق باشید

LXAdmin
October 1st, 2013, 16:29
ببینید جناب سلیمانی ، فکر نمیکنم این منطق شما جایی مشتری داشته که بگید بخش آموزشی که بالای 150 هزار پست داره رو پاک کنید و ....
شما یه پستی میزنید در بخش آموزشی و میرید و کسی بعدا از شما انتظاری بابت این پست نداره
ولی اگر مدیری به یکی از مشکلات فنی جواب بده و حالا به هر دلایلی شخص متضرر بشه انجمن مسئول میشه و باید جوابگو باشه
انجمن در دورانی اینطور بود و مدیران در بخش فنی بسیار شرکت میکردند که بعدا با مشکلاتی که پیش اومد رفته رفته از این موضوع کنار کشیده شدند
پس به جای اینکه یه حرفی رو بدون منطق بزنیم بهتره یکم به جوانب موضوع فکر کنیم و بعد جواب بدیم
انجمن آموزشی هم اگر شخصی در توانش باشه و جایز باشه که جواب بده این کار رو میکنه چون به پست ها فرد اضافه میشه
در صورتی که پست هایی که در انجمن فروش زده میشه اصلا شمرده نمیشه
به هر حال هر شخص بابت فنی که داره زحمت کشده و ما نمیتونیم انتظار داشته باشم اشخاص تجربه فنی + وقتشون را همیشه به صورت مجانی در اختیار دیگران بگذارند
به هر حال خودتون رو همیشه جای اون فرو بزارید و تصمصم بگیرید

بله. به شما حق می دم اما همانطور که در قوانین ذکر کردید خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده شخص می باشد ذکر کنید مسئولیتی در قبال اموزش های انجام شده در سایت را ندارید. بنده و دیگر همکاران علاوه بر پیگیری نوشته ها در این انجمن تاپیک های فروم های خارجی مانند wbhostingtalk.com را نیز پیگری می کنیم و مشاهده می کنیم که مدیران انجمن نیز مانند دیگر کاربران بدون هیچ چشم داشتی به حل مشکلات کاربران می پردازند. این طرز برخورد با استارتر محترم همین تاپیک در یک تاپیک دیگر از طرف مدیران درست است؟؟؟ بیشتر کاربران حرفه ای از این انجمن نا امید شده اند و متاسفانه به پایین ترین سطح ممکن خود رسیده است.

ما هم شخصا به شما کاری نداریم :)
میتونید توی این انجمن فعالیت نکنید خیلی راحت :) منفعت و منبع درآمد من و سایر مدیران این انجمن هم به شما هیچ ربطی نداره لطفا به تجارت و کسب کار خودتون فکر کنید ;)
قوانین فعالیت شفاف نوشته شده و هرگونه خرید فروش از طرف این انجمن رفع مسئولیت شده :)
اقای علمدار اگر مشکلات کاربران برطرف شده و فشاری که روی شما بوده برداشته شده بگید تاپیک رو قفل کنن مدیر ها.
regards

smargenius
October 1st, 2013, 16:50
ببینید مدیر سایت نمیتونه بیاد از من نوعی تعهد بگیره که فلانی اگه سرور تو این سایت بفروشی کلاهبرداری کنی بعدش من میام فلانت میکنم.
به نظر من همین 100 پست بهترین کاره
نمیتونه هم تک تک بیاد پست ها رو بخونه اگه بار علمی نداره پاکش کنه
من هم از مدیران نخواستم که به شکایت من رسیدگی کنن و برن در خونه طرف پولش کنن بیان
من فقط گفتم یه محیط امن نسبی ایجاد کنید
بذارید خریدار و فروشنده بیان اینجا و باهم راجع به مشکلشون در دید انظار بحث کنن
که اگه فرزوشنده تخلفش ثابت شد دیگران هم متوجه بشن و نرن به تله بیفتن دوباره
مشکل عمده من اینه که مدیریت محترم گاها طرفداری میکنه از برخی اعضای سایت
نمونش تاپیک من هست که مدیریت محترم نمیدونم پرا از جواب دادن من تفره میره
چرا تکلیف تاپیک حذف شده من رو روشن نمیکنه؟
خب الان اگه بگم داره طرفداری افاق رو میکنه بیره گفتم ؟!

Vahid
October 1st, 2013, 16:55
ببینید مدیر سایت نمیتونه بیاد از من نوعی تعهد بگیره که فلانی اگه سرور تو این سایت بفروشی کلاهبرداری کنی بعدش من میام فلانت میکنم.
به نظر من همین 100 پست بهترین کاره
نمیتونه هم تک تک بیاد پست ها رو بخونه اگه بار علمی نداره پاکش کنه
من هم از مدیران نخواستم که به شکایت من رسیدگی کنن و برن در خونه طرف پولش کنن بیان
من فقط گفتم یه محیط امن نسبی ایجاد کنید
بذارید خریدار و فروشنده بیان اینجا و باهم راجع به مشکلشون در دید انظار بحث کنن
که اگه فرزوشنده تخلفش ثابت شد دیگران هم متوجه بشن و نرن به تله بیفتن دوباره
مشکل عمده من اینه که مدیریت محترم گاها طرفداری میکنه از برخی اعضای سایت
نمونش تاپیک من هست که مدیریت محترم نمیدونم پرا از جواب دادن من تفره میره
چرا تکلیف تاپیک حذف شده من رو روشن نمیکنه؟
خب الان اگه بگم داره طرفداری افاق رو میکنه بیره گفتم ؟!
دوست عزیز من جواب شمارو چندین بار دادم چرا شما اینگونه رفتار می کنید
چرا توهین می کنید که از کسی من طرف داری کردم
مگر اینجا دادگاه هست که تخلف کسی ثابت بشه یا نه ؟
شما اگر قرار باشه به زیان خودتون رسید باید از طریق مراجع قانونی پیگیر باشید ، نه با باز کردن تاپیک در این انجمن یا انجمن های دیگر .

Vahid
October 1st, 2013, 17:01
بله. به شما حق می دم اما همانطور که در قوانین ذکر کردید خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده شخص می باشد ذکر کنید مسئولیتی در قبال اموزش های انجام شده در سایت را ندارید. بنده و دیگر همکاران علاوه بر پیگیری نوشته ها در این انجمن تاپیک های فروم های خارجی مانند wbhostingtalk.com را نیز پیگری می کنیم و مشاهده می کنیم که مدیران انجمن نیز مانند دیگر کاربران بدون هیچ چشم داشتی به حل مشکلات کاربران می پردازند. این طرز برخورد با استارتر محترم همین تاپیک در یک تاپیک دیگر از طرف مدیران درست است؟؟؟ بیشتر کاربران حرفه ای از این انجمن نا امید شده اند و متاسفانه به پایین ترین سطح ممکن خود رسیده است.

مدیران انجمن اگر وقت و دانش این کار را داشته باشند دلیلی برای کمک نکردن ندارند با توجه به شناخت من از بچه ها
ولی زمانی که بهشون توهین بشه یا تهمت زده بشه یکم رفتار فرق میکنه ، مخصوصا در اینترنت که میشه بدون دلیل و خیلی ساده شخصیت افراد را خراب کرد .
همیشه منطقی و با صحبت کردم نرم نمی شود به جواب رسید

TARIMEHR
October 1st, 2013, 17:02
مدیر محترم حرف این کاربرا اینه که مدیرا قوانین رو سلیقه ای اعمال میکنند

نمیدونن تعداد پست ها زیاده و از کنترل مدیران خارجه که همه رو رسیدگی کنن
که بازم علتش برمیگرده به کم بودن تعداد مدیران که متاسفانه انجمن از سلطه ی مدیران خارج شده

از همه مهمتر برخورد صریح و شدید مدیران با قدیمی ترهای انجمن هست که باعث شد دیگه اینجا فعالیت نداشته باشند و فقط پست افرادی مشاهده بشه که اغلب عضو 2013 هستن و دعواهای کودکانه

Vahid
October 1st, 2013, 17:19
مدیر محترم حرف این کاربرا اینه که مدیرا قوانین رو سلیقه ای اعمال میکنند
نمیدونن تعداد پست ها زیاده و از کنترل مدیران خارجه که همه رو رسیدگی کنن
که بازم علتش برمیگرده به کم بودن تعداد مدیران که متاسفانه انجمن از سلطه ی مدیران خارج شده
از همه مهمتر برخورد صریح و شدید مدیران با قدیمی ترهای انجمن هست که باعث شد دیگه اینجا فعالیت نداشته باشند و فقط پست افرادی مشاهده بشه که اغلب عضو 2013 هستن و دعواهای کودکانه

انتظار مدیران از کاربران قدیمی بیشتر هست تا کاربری که تازه وارد انجمن شده،
وقتی هم خلافی از کاربران قدیمی به هر دلیلی سر میزنه دلیلی نمیشه چون یوزر قدیمی هستند کاری باهاشون نداشته باشند .
ببینید این کاربران هستند که دلیل وجود مدیران هستند ، وگر نه مدیر برای چی باید مدیریت کنه ؟ خودشو باید مدیریت کنه ؟
هرچه کاربران سایت به قوانین بیشتر اهمیت بدند کار مدیران کم میشه ، این کابران هستند که بار کاری مدیران را مشخص میکنند .

Sir.DarKNesS
October 1st, 2013, 17:28
وحید عزیز 100 بار گفتید قوانین رو خوندید ؟ بله خوندیم یکیش اینه که انجمن و مدیران هیچ مسئولیتی بابت خرید و فروش ندارند!

درسته ما هم نمیگیم که بیا پول منو پس بده یا شما مقصرید :))!

اما توی انجمن شما تخلفی صورت بگیره شما هم مقصرید چون توی انجمن شماست!

حداقلش باید یورز بن بشه !

برای مثال بنده از همین انجمن که تاپیک زده بودند خرید کردم همه چی اوکی بود اما توی سایتشون زده بودند پرت 1 گیگ!

سرویس خریداری شد و دیدم پرت 100 و گفتند تا چند روز دیگه پرت 1 گیگ اضافه میشه ! گفتیم پول رو پس بدند! ندادند که هیچ سرویس رو آف کردند!

تاپیک زدم انتقاد کردم به مدیران پ خ دادم و .....

ایشون که بن نشدند هیچ این وسط ما تحقییر هم شدیم :))

s.w.a.t
October 1st, 2013, 17:34
وحید عزیز 100 بار گفتید قوانین رو خوندید ؟ بله خوندیم یکیش اینه که انجمن و مدیران هیچ مسئولیتی بابت خرید و فروش ندارند!

برای مثال بنده از همین انجمن که تاپیک زده بودند خرید کردم همه چی اوکی بود اما توی سایتشون زده بودند پرت 1 گیگ!

سرویس خریداری شد و دیدم پرت 100 و گفتند تا چند روز دیگه پرت 1 گیگ اضافه میشه ! گفتیم پول رو پس بدند! ندادند که هیچ سرویس رو آف کردند!

اگر شما از تبلیغات گوگل یا ... خریدی انجام دهید و به مشکل برخورد کنید، مشکل از گوگل میباشد؟! خیر! مشکل از شما میباشد که فاکتورهای مهم در خرید را رعایت نکرده اید.
موفق باشید

Sir.DarKNesS
October 1st, 2013, 17:58
اگر شما از تبلیغات گوگل یا ... خریدی انجام دهید و به مشکل برخورد کنید، مشکل از گوگل میباشد؟! خیر! مشکل از شما میباشد که فاکتورهای مهم در خرید را رعایت نکرده اید.
موفق باشید

آها پس شما منظورتون اینه یوزر متخلف رو بن نمی کنید و بهش کمک می کنید برای ***ی بیشتر :)) عحب بخدا فارسی میگما ؟ من نمیگم شما مسئول باشید که :)) حداقل می تونید کاری کنید که کلاه بقیه رو بر ندراه :))

اصلا هیجی ولش مثل اینکه باید کلاس فارسی رو یدور دیگه برم مشکل از منه !

PERSIANPARDAKHT.COM
October 1st, 2013, 18:00
حقیقتش مایل نبودم این پست رو رو بزنم اما با توجه ببه پیگری های زیادی که از طریق ایمیل و پیغام خصوصی انجام شد و جوابی دریافت نشد مجبور شدم بعد از از مدت زمان زیادی خودتون اینجا شخصا به شکایت کاربران رسیدگی میکنید این موضوع رو مطرح کنم امیدوارم اینجا به جواب قطعی برسم

یوزر بنده در سایت shingo (http://www.webhostingtalk.ir/member/26341/) هست مدیر persiansstuff پارتنر رسمی رداستیشن

اما مشکلی که دارم با مدیر ارشد s.w.a.t یعنی جناب مصطفی تاج دینی مدیر محترم الماهست پارنتر رداستیشن

ایشون به تازگی ایدی بنده در سایت رو به علت اینکه افر ویژه ای از رداستیشن رو که در یک صفحه قبل ارسال کرده بودم و بعد از مکاتبه با چند تا از کاربران بعد از 3 ساعت در صفحه ی جدید دوباره ارسال کردم به مدت یک ماه بن کردند و تهدید به اخراج دائم در صورت تکرار

ممنون میشم به عنوان مسئول اصلی سایت به این موارد رسیدگی کنید تا این برخوردهای سلیقه ای و شخصی در سایت انجام نشه

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15970-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-55661824239789366042-png

با سپاس

s.w.a.t
October 1st, 2013, 18:13
آها پس شما منظورتون اینه یوزر متخلف رو بن نمی کنید و بهش کمک می کنید برای ***ی بیشتر :)) عحب بخدا فارسی میگما ؟ من نمیگم شما مسئول باشید که :)) حداقل می تونید کاری کنید که کلاه بقیه رو بر ندراه :))

خیر دوست عزیز! قطعا برخورد میشه!

حقیقتش مایل نبودم این پست رو رو بزنم اما با توجه ببه پیگری های زیادی که از طریق ایمیل و پیغام خصوصی انجام شد و جوابی دریافت نشد مجبور شدم بعد از از مدت زمان زیادی خودتون اینجا شخصا به شکایت کاربران رسیدگی میکنید این موضوع رو مطرح کنم امیدوارم اینجا به جواب قطعی برسم

یوزر بنده در سایت shingo (http://www.webhostingtalk.ir/member/26341/) هست مدیر persiansstuff پارتنر رسمی رداستیشن

اما مشکلی که دارم با مدیر ارشد s.w.a.t یعنی جناب مصطفی تاج دینی مدیر محترم الماهست پارنتر رداستیشن

ایشون به تازگی ایدی بنده در سایت رو به علت اینکه افر ویژه ای از رداستیشن رو که در یک صفحه قبل ارسال کرده بودم و بعد از مکاتبه با چند تا از کاربران بعد از 3 ساعت در صفحه ی جدید دوباره ارسال کردم به مدت یک ماه بن کردند و تهدید به اخراج دائم در صورت تکرار

ممنون میشم به عنوان مسئول اصلی سایت به این موارد رسیدگی کنید تا این برخوردهای سلیقه ای و شخصی در سایت انجام نشه

با سپاس

خدا رو شکر آقای سینا خدایی که خود شما این موضوع رو مطرح کردید
طبق قوانین

لطفاً تاپیکها را بیدلیل بالا نیاورید (بطور مثال پستهای بی محتوا، up و... )در صورت مشاهده پست اضافی حذف و با آن کاربر برخورد خواهد شد و در صورت تکرار اگر باز کننده تاپیک فرد خاطی باشد تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد.

اینکه شما یک پست را در مدت سه ساعت سه دفعه تکرار کنید فقط برای بالا آوردن تاپیک خلاف میباشد!

کاربران گزارش دادند ما هم رسیدگی کردیم!

بقیه مواردی هم که اعلام کردید هیچ ارتباطی به این موضوع ندارد. اگر مشکلی بابت این موضوع دارید و یا مشاهده میکنید بنده دارم سو استفاده میکنم به admin@webhostingtalk.ir ایمیل ارسال کنید.

در مورد بخشی هم که گفتید تهدید! خیر اصلا تهدید نکردم، به صورت خیلی جدی به شما آخرین اخطار رو دادم. چون دفعه اولتون نیست که قوانین رو رعایت نمیکنید.

درحال حاضر هم باید طبق قوانین هر دو یوزر شما بن دائم شود! :) ولی بنده این بار سلیقه ایی عمل میکنم و این یوزر شما رو بن دائم میکنم و به یوزر اول شما هم یک هفته به مدت بن بودن اضافه میکنم... ;)

عکس پیوست

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15971-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-wht-jpg
موفق باشید

smargenius
October 1st, 2013, 18:17
اقایان اقایان
مدیران مدیران محترم
من اگه بخوام یکی از تاپیک هام که حذف شده بهم برگردونید تا به قسمت مربوطه منتقل کنم باید چکار کنم؟

delta
October 1st, 2013, 18:25
کسانی که سایت دارند و انجمن میدونن مشکلات سایت داری و انجمن چیست؟ یک مطلب نادرست و ناخلف قوانین کشور کل سایت رو میبره هوا! و فیل و... قبلا من تو انجمن سایتمون همینطوری آزاد بود.هر کسی مطلب میزاشت یا شکایت میکرد میزاشتم ادامه بده.و پاک نمیکردم.تا اینکه 3 بار تا الان به خاطر اشتباهات کاربران سایت فیل شده! و من رسما تاوان و خسارتش رو دادم.کاربر قدیمی آمده بود یک مطلب سیاسی گذاشته بود.پاکش میکردم میگفت شما فلان و فلان هستید و نمیزارید مردم حرفشون رو بزنند! تا اینکه یکبار گذاشتم حرفش رو بزنه سایت فیل شد و همون آقای ادعا هیچ غلطی نکرد و از سایت رفت! یعنی به خاطر یک کاربر کل درآمد و هزینه و.. رو به باد دادم. وقتی رفتم ارشاد گفتند فلان مطلب بوده سیاسی!! گفتم والا خبر نداشتم و فلان کسی گذاشته.گفتند صاحب سایت شمایید و هر اتفاقی و هر توهینی به کسی بشه مسئولش فقط و فقط شمایید!!

حالا هم حرف من اینه.کاربری که میری 5 هزار تومان هاست میخری طرف پولت رو میکشه بالا یا به هر نحوی باهاش به مشکل میخوری؟ اینجا دادگستری هست که میای تاپیک شکایت میزنی؟ میخوای به چی برسی؟ تو با طرف مشکل داری میای اینجا تاپیک میزنی و هزار تا فحش و.. هم میدی هیچ میدونی اگر همون کسی که بهش توهینو..میکنی بره شکایت کنه یقیه صاحب سایت رو میچسبند؟ میدونی خسارت و آبرو و .. رو باید صاحب و مدیر این سایت جوابگو باشه؟ چی انتظار داری؟ که صاحب سایت بیاد خودش رو فدای ندانم کاری شما کنه؟ یا کل سایت رو تعطیل کنند به خاطر توهین شما به کسی که ازش مال خریدی؟
عزیز برادر اینجا دادگاه نیست.از کسی هاست یا چیزی میخری به این سایت مربوط نیست.اینجا فقط جهت معرفی هست..اینجا همانند یک بازار هفتگی هست که فروشندگان دور هم جمع هستند..مال خوب یا بد میخری به بازار ربطی نداره...برو دبال فروشندش بگرد!حتی کسانی که اینجا به دیگران کمک میکنند وظیفه ندارند کمک کنند و از حس دوستانشون به مشکلات دیگران کمک میکنند.
شما هاست میخوای اینجا همه میتونن مال خودشون رو بهت معرفی کنند!! این عقل و منطق شماست که باید بفهمی از کی بخری یا نخری.اعتماد شما و عدم اعتماد شما و شکست شما در یک خرید به این انجمن و هیچ کسی دیگر مربوط نیست..مال باخته ای یا هر چیز دیگر مراجع قضایی و پلیس واسه همین چیزها هست!
نبین بعضی وقتها تاپیکهای معرفی د ز د و کلاه بر دار زده میشه آنها 100 درصد تایید شده هستند و فقط وفقط هم برای معرفی هست نه اینکه دیگران بیان حقشون رو تو آن تاپیک بگیرند!

تبلیغ برتر
October 1st, 2013, 18:35
با سلام
فاتحه این انجمن با این اوضاع خوانده می شود.
دلیل این حرف (با اینکه به احتمال بسیار زیاد یوزر بنده بن شود)
1 - من احساس می کنم مدیران برای اینکه این انجمن دیگر کاربر درست و حسابی ندارد و سوت و کور شده است ، عده ای را استخدام کرده اند تا تاپیک خرید بزنند.تاپیک هایی که به هیچ عنوان فروشی توی آنها انجام نمی شود.یک نمونه یوزری با نام sohan roh هست که هر روز یک تاپیک می زند برای خرید سرور مجازی و ... و دو پست پایین تر می آید و می نویسد خرید انجام شد.حالا از کی و چطور معلوم نیست.در یکی از تاپیک های همین یوزر بنده قیمت را انقدر پایین آوردم که حتی با آن کارت شارژ هم نمی دادند.فقط می خواستم تضخیص بدهم که آیا یوزر خریدار است یا متقلب ... متاسفانه خریدی انجام نشد و وقتی از یوزر در این مورد سوال کردم ، تهمت کلاه برداری به بنده زد.گزارش هم کردم اما یوزر نه حذف شد و نه بن شد.(اینو میگن اجرای یکی از قوانین سایت که نوشته تهمت و فحش و ... ممنوع است.)
2 - کاملاً محسوس است که این انجمن در دست عده ای افتاده که برای خودشان فروش انجام می دهند.اسم نمی برم چون حتی یک درصد هم اگر بنده اشتباه کنم دوست ندارم آبروی کسی برود.اما یک نظر سنجی ساده انجام دهید ، اگر 99 درصد یوزرها به اینکه عده ای در این انجمن حق وتو دارند و هر طور دلشان بخواهد کار میکنند و بن هم نمی شوند، آنوقت می فهمید که این قضیه صحت داشته است.
3 - متاسفانه مدیران هر جا که به بن بست می خورند می گویند اگر دوست ندارید در این انجمن فعالیت نکنید.فاتحه انجمنی را خواندم که به کاربرانش ارزشی قائل نیست که هیچ ، حتی نمی داند که خود این انجمن هم باید به قوانین کشور ایران و حتی از قوانین بین المللی و حتی به قانون مهم مشتری مداری پایبند باشد.
4 - دوستان گرامی ، مدیران محترم : روشهای بدست آوردن مشتری این نیست که کسی بیاید کسی را رسوا کند ، چرا؟ چون از اون سرور گرفته بوده و برای اینکه مشتریهای اون بد بخت را بر بزند میاید میگوید فلانی تمدید نکرده و ... و تمام زحمات و بازاریابی یکی را پامال کند.
5 - بکی از دوستان بنده با دلیل و مدرک مولتی یوزر بودن یک عضو دائم انجمن را ثابت کرد و مدارک اگر کسی توجه می کرد کافی ارائه شد.اما یوزر این کاربر نه پاک شد و نه برخوردی صورت گرفت.در عوض یوزر دوست بنده بن دائم شد و زیرش جمله زیبای بن شدن به دلیل مالتی یوزر نوشته شد.ما از کجا بدانیم که شما طرفداری ناحق نکرده اید.این دوست من بالای 10 تا ایمیل داده مبنی بر اینکه مالتی یوزر نداشته است اما کو چشم بینا و گوش شنوا ... و درخواست دادند که اگر مالتی یوزر هست مدیران با دلیل مدرک ارائه دهند.اما این کار هم صورت نگرفت.دوستان ، همکارن و مدیران ... همانگونه که کاربران باید برای انتقاد از کسی مدرک ارائه دهند ، مدیران نیز باید برای رفتارهای خودشان دلیل و مدرک ارائه دهند.اگر هم سرشان شلوغ است و نمی توانند خوب انجمن را ببندند.چه دلیل دارد با یک دست چند تا هندوانه برداشت.
6 - در جریان هستم عده ای از فعالین فضای مجازی ، قصد دارند به کل این انجمن را از رده خارج کنند.مدیران انجمن به گوش باشید ... چرا این اتفاق افتاده است؟ چرا عده زیادی را با خودتان دشمن کرده اید؟ اگر در رفتارتان دقت می کردید آیا این اتفاق می افتاد؟ آیا شما از مشتری مداری چیزی می دانید؟ آیا می دانید که اون خیلی قدیما بود که مشتری التماس تولید کننده یا خدمات دهنده را می کرد و الان برعکس شده است؟ پس مدیران باید سعی در حفظ کاربران سایتشان داشته باشند نه اینکه برای خودشان دشمن بتراشند.در جریان باشید که به تک تک اعضای این انجمن از طرف همان یک عده وب مستر که شما ناراحتشان کرده اید پیام ارسال میشه که نباید بیایند در انجمن ، نمی دونم می نویسند پلیس فتا داره کاربرهای این سایت رو رصد می کنه و ... آیا شما انقدر بد رفتار کرده اید که افرادی دارند شما و سایتتان را تخریب می کنند و خبر ندارید.(بنده خودم هم این پیام را دریافت کرده ام ، اما ارائه نخواهم داد.نخواهید که ایمیل را نشانتان بدهم.) وظیفه بنده این بود که اخطار جدی دهم به مدیران سایت ، چون بالاخره حتی یک مشتری که از این سایت به دست آورده ام برای من مقدس و محترم است و به این سایت احترام می گذارم چون به من سود رسانده است.
خیلی حرفها در همین مدت فعالیت کم در دلم ماند که نگفتم.اگر هم انتقادات من تند شد تمام بازدید کنندگان به بزرگی خودشان ببخشند.
به امید اینکه انجمن دایر و برقرار باشد و رفتار مدیران آن عوض شود.

behrooz_iri
October 1st, 2013, 19:00
من به شخصه فکر میکنم 90 درصد این مشکلات برمیگرده به اینکه شما از قوانین اطلاع کامل ندارید تمام مدیران درک میکنند که ممکنه پولی از شما خورده شده باشه که شاید این پول تمام سرمایه شما بوده، دیتایی که حاصل ماهها تلاش شما بوده پاک شده ولی بارها گفته شده که اینجا دادگاه نیست که عریضه نویسی میکنید توش . ما کاری برای شما نمیتونیم بکنیم مدیران انجمن در برابر تک تک جملات این فروم در برابر مراجع ذیصلاح مسئول هستند تمام شما دوستان باید بدونید مسولان سایت قادر نیستند به روند کاری شما با کاربراتون و بالعکس نظارت داشته باشند کسی شما رو در خرید یک سرویس مجبور نمیکنه شما خودتون انتخاب میکنید که چه خدمتی رو از چه کسی تهیه کنید ما دخالتی در این فرایند نداریم و مسولیتی هم نداریم مسولیت ما در مورد تک تک صحبت های شما کاربران عزیز هست ما نمیتونیم تک تک انتقادهایی که تو انجمن برای مشکلات اینچنینی میشه رو راستی آزمایی کنیم در کل اینگونه تاپیک های شکایت فضاهای کاملا مبهمی دارند و نمیشه حتی با چند اسکرین شات ( که ممکنه به راحتی با فتوشاپ جعل بشن ) اظهار نظر کرد در انتها هم عرض میکنم ما به هیچ وجه قادر نیستیم تاپیک های انتقاد رو راستی آزمایی بکنیم و در واقع ما کاراگاه نیستیم هدف اول این سایت آموزش و در قسمت فروش آشنایی خریداران و فروشندگان با هم هست

master00
October 1st, 2013, 19:13
با سلام . صحبتی با مدیر این انجمن ( وحید سیروس ) دارم میخوام بگم که کل این بی احترامی ها تقصیر خودتون هست . شما نباید اجازه بدید هرکسی هر کاری دلش میخواد انجام بده . مگه اینجا انجمن نیست ؟؟؟ مگه قوانین نداره ؟؟ مگه کلی پول سرور نمیدید ؟؟ پس چرا اجازه میدید هر آماتوری بیاد اینجا و برای خودش تبلیغ کنه و کسب درآمد داشته باشه . البته تقصیر کاربرای این انجمن نیست تقصیر خودتون هست از قدیم گفتند به کسی رو بدی سوارت میشه . اگر از اول برخورد میکردید و نمیذاشتید هرکسی بیاد و محصول خودش رو تبلیغ کنه و فروش داشته باشه الان نه کلاهبرداری بود نه این بی احترامی ها . استارتر تاپیک گفته کلاهبرداری شده ازم خوب عزیز من این همه ما سایت معروف داریم تو سطح نت میرفتی از اونا میخریدی که سرت کلاه نره . خودت میدونی که این انجمن پره آماتور و کلاه بردار هست که این انجمن منبع کسب در آمدشونه . در پایان آقای وحید سیروش اگر یک فکری به حال این فروش و تبلیغات و باند بازی آماتورها کردید این انجمن بهشت میشه واگر نه از اینی هم که هست بدتر میشه . یا علی

babelirani
October 1st, 2013, 19:19
با سلام
فاتحه این انجمن با این اوضاع خوانده می شود.
دلیل این حرف (با اینکه به احتمال بسیار زیاد یوزر بنده بن شود)
1 - من احساس می کنم مدیران برای اینکه این انجمن دیگر کاربر درست و حسابی ندارد و سوت و کور شده است ، عده ای را استخدام کرده اند تا تاپیک خرید بزنند.تاپیک هایی که به هیچ عنوان فروشی توی آنها انجام نمی شود.یک نمونه یوزری با نام sohan roh هست که هر روز یک تاپیک می زند برای خرید سرور مجازی و ... و دو پست پایین تر می آید و می نویسد خرید انجام شد.حالا از کی و چطور معلوم نیست.در یکی از تاپیک های همین یوزر بنده قیمت را انقدر پایین آوردم که حتی با آن کارت شارژ هم نمی دادند.فقط می خواستم تضخیص بدهم که آیا یوزر خریدار است یا متقلب ... متاسفانه خریدی انجام نشد و وقتی از یوزر در این مورد سوال کردم ، تهمت کلاه برداری به بنده زد.گزارش هم کردم اما یوزر نه حذف شد و نه بن شد.(اینو میگن اجرای یکی از قوانین سایت که نوشته تهمت و فحش و ... ممنوع است.)

با سلام

متاسفانه من در این بحث هیچوقت شرکت نکرده و نمیکنم ولی حرفای شما یه جورایی فرافکنی هستش و اگه من مدیر انجمن بودم حتی ۱ ثانیه صبر نمیکردم و کلا ip شمارو میبستم چه برسه به یوزر و ...
فکر نمیکنم این سایت اینقد درامد داشته باشه که مدیران سایت بخوان کسایی رو استخدام کنن تا تاپیک خرید بزنن اگر کسی از شما خرید نمیکنه دلیل بر اینه در حال حاضر بسیاری از افرادی که مدت ها در این انجمن فعالیت داشتن و یه جورایی خیلی ها مشناختنشون اومدن و کلاه بردار از اب در اومدن به همین دلیل یوزر به شما اعتماد نمیکنه البته این دلیل بر مشکل دار بودن شما نیست دلیل بر بی اعتمادی هستش شمایی هم که هنوز ۱ ماه نشده وارد انجمن شدید لطفا از این موارد پرده برداری نکنید چون بارها یوزر های مختلف رو دیدم که چندین بار اعلام خرید کردن ولی بازم خریدی نبوده و اینکه از البته این نکته رو هم متذکر بشم قرار نیست هر کسی هر چیزی میخره اول به شما اعلام کنه از شما نمیخرن دلیل بر خرید از هیچکس نیست . در مورد اون مورد هم اگه به بنده همچین پیشنهادی رو میدادید دیگه جوابتون رو نمیدادم تا به این لفظ ها برسه

2 - کاملاً محسوس است که این انجمن در دست عده ای افتاده که برای خودشان فروش انجام می دهند.اسم نمی برم چون حتی یک درصد هم اگر بنده اشتباه کنم دوست ندارم آبروی کسی برود.اما یک نظر سنجی ساده انجام دهید ، اگر 99 درصد یوزرها به اینکه عده ای در این انجمن حق وتو دارند و هر طور دلشان بخواهد کار میکنند و بن هم نمی شوند، آنوقت می فهمید که این قضیه صحت داشته است.
محسوس با ۱ ماه به این نتایج درخشان رسیدید ؟؟؟
اگه شما فروش نداشته باشید اگه تاپیک شما پاک بشه اگه شما خلاف قوانین فعالیت کنید و باهاتون برخورد بشه این یعنی انجمن دسته عده ای هستش ؟ چرا ما ایرانی ها یاد گرفتیم که هممون برای خودمون دایی جان ناپلونی باشیم
نکنه شما خودتون نظر تک تک عزیزان رو پرسیدید من با چند عزیزی در ارتباط هستم یقین دارم که نظر هیچکدوم از ما هارو نپرسیدید که به این طور قطعی حرف میزنم ما هم درصدی از این انجمن هستیم درصدی که مدت ها در این انجمن هستش و در اخر ممنون میشم اسم اون اشخاص رو ببرید شما که ۹۹٪ اطمینان دارید چطور میگید اگه اشتباه کنم ؟ تناقض تو حرفاتون مشهوده

3 - متاسفانه مدیران هر جا که به بن بست می خورند می گویند اگر دوست ندارید در این انجمن فعالیت نکنید.فاتحه انجمنی را خواندم که به کاربرانش ارزشی قائل نیست که هیچ ، حتی نمی داند که خود این انجمن هم باید به قوانین کشور ایران و حتی از قوانین بین المللی و حتی به قانون مهم مشتری مداری پایبند باشد.
.
خوشحال میشوم شما فاتحه انجمن رو خوانده و از محیط این انجمن نقل مکان کنید . این انجمن ساخته نشده که شما هر حرفی هر کجا خواستید بزنید و مدیران هم به شما بگم ببخشید که شما اشتباه کردید شما در این انجمن بمانید بنده خودم مدیر سایت هستم یوزری هم که چند هزار دلار هم خرید پیش ما داشته باشه در صورتی که کوچکترین بی احترامی کنه عذرش رو میخوایم حالا اینجا انجمن هستش و شما حتی ۱ ریال هم به حساب این سایت نمیریزید چرا باید لی لی به لالاتون بزارن و حتی از شما خواهش کنن ؟؟؟؟؟ شما به قوانین انجمن و محیطی که درش فعالیت میکنید پایبند باشید بعد دم از قوانین بین المللی مشتری مداری بزنید و بازم تاکید میکنم شما مشتری نیستید مدیر سایت زحمت کشده به صورت رایگان محیطی رو برای شما فراهم کرده کجا مشتری شدید که اینقد مشتری مداری مشتری مداری میکنید ؟؟؟

4 - دوستان گرامی ، مدیران محترم : روشهای بدست آوردن مشتری این نیست که کسی بیاید کسی را رسوا کند ، چرا؟ چون از اون سرور گرفته بوده و برای اینکه مشتریهای اون بد بخت را بر بزند میاید میگوید فلانی تمدید نکرده و ... و تمام زحمات و بازاریابی یکی را پامال کند.
.
این چه ربطی به مدیران داشت و انجمن ؟ این ربط به فروشنده های محترم داره اش رو با کشک اشتباه نگیرید

5 - بکی از دوستان بنده با دلیل و مدرک مولتی یوزر بودن یک عضو دائم انجمن را ثابت کرد و مدارک اگر کسی توجه می کرد کافی ارائه شد.اما یوزر این کاربر نه پاک شد و نه برخوردی صورت گرفت.در عوض یوزر دوست بنده بن دائم شد و زیرش جمله زیبای بن شدن به دلیل مالتی یوزر نوشته شد.ما از کجا بدانیم که شما طرفداری ناحق نکرده اید.این دوست من بالای 10 تا ایمیل داده مبنی بر اینکه مالتی یوزر نداشته است اما کو چشم بینا و گوش شنوا ... و درخواست دادند که اگر مالتی یوزر هست مدیران با دلیل مدرک ارائه دهند.اما این کار هم صورت نگرفت.دوستان ، همکارن و مدیران ... همانگونه که کاربران باید برای انتقاد از کسی مدرک ارائه دهند ، مدیران نیز باید برای رفتارهای خودشان دلیل و مدرک ارائه دهند.اگر هم سرشان شلوغ است و نمی توانند خوب انجمن را ببندند.چه دلیل دارد با یک دست چند تا هندوانه برداشت.

مدرارک رو پیوست کنید چرا تا الان خیلی از یوزر های با سابقه انجمن به این دلیل بن نشدن ؟ تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
شما هم اگه مدرکی دارید بفرماید بزارید

6 - در جریان هستم عده ای از فعالین فضای مجازی ، قصد دارند به کل این انجمن را از رده خارج کنند.مدیران انجمن به گوش باشید ... چرا این اتفاق افتاده است؟ چرا عده زیادی را با خودتان دشمن کرده اید؟ اگر در رفتارتان دقت می کردید آیا این اتفاق می افتاد؟ آیا شما از مشتری مداری چیزی می دانید؟ آیا می دانید که اون خیلی قدیما بود که مشتری التماس تولید کننده یا خدمات دهنده را می کرد و الان برعکس شده است؟ پس مدیران باید سعی در حفظ کاربران سایتشان داشته باشند نه اینکه برای خودشان دشمن بتراشند.در جریان باشید که به تک تک اعضای این انجمن از طرف همان یک عده وب مستر که شما ناراحتشان کرده اید پیام ارسال میشه که نباید بیایند در انجمن ، نمی دونم می نویسند پلیس فتا داره کاربرهای این سایت رو رصد می کنه و ... آیا شما انقدر بد رفتار کرده اید که افرادی دارند شما و سایتتان را تخریب می کنند و خبر ندارید.(بنده خودم هم این پیام را دریافت کرده ام ، اما ارائه نخواهم داد.نخواهید که ایمیل را نشانتان بدهم.) وظیفه بنده این بود که اخطار جدی دهم به مدیران سایت ، چون بالاخره حتی یک مشتری که از این سایت به دست آورده ام برای من مقدس و محترم است و به این سایت احترام می گذارم چون به من سود رسانده است.
خیلی حرفها در همین مدت فعالیت کم در دلم ماند که نگفتم.اگر هم انتقادات من تند شد تمام بازدید کنندگان به بزرگی خودشان ببخشند.
به امید اینکه انجمن دایر و برقرار باشد و رفتار مدیران آن عوض شود.

امیدوارم در توهمات خیالی خودتان بسیار زیبا سیر کنید این انجمن در بحث فروش به احتمال زیاد روند سقوطی را طی خواهد کرد به دلیل اینکه بسیاری از عزیزان باعث بدنامه فروشنده های دیگر شده اند و اینم هیچ دلیلی به فعالین فضای مجازی نداره

جالبه دقیقا همین بحث رو در مورد یکی از انجمن های دیگه ۲ سال پیشم عرض شد ولی ما که هنوز از این فعالین هیچ چیزی ندیدیم ( اوناهم در توهمات زیبای خود غوطه ور بودند )

در اخر من هم به انجمن و وضعیت انجمن انتقاداتی دارم البته همیشه هیچ چیز ۱۰۰٪ درست نیست ولی دیگه حرف های بیهوده و بی دلیل و بی مدرک نیمزنم

smargenius
October 1st, 2013, 19:26
اوکی
من فهمیدم که اگه از کاربران این انجمن خدماتی طلب کنم در برابر هزینه، و کلاهبرداری صورت گرفت حق معرفی اون فرد به دیگران رو ندارم
بسیار عالی
پس همین جا در مقابل تمام بازدیدکنندگان این تاپیک قول بدهید تمام پست هایی که مربوط به انتقاد یا شکایت از کسی یا شرکتی میشه رو حذف کنید.

babelirani
October 1st, 2013, 19:32
اوکی
من فهمیدم که اگه از کاربران این انجمن خدماتی طلب کنم در برابر هزینه، و کلاهبرداری صورت گرفت حق معرفی اون فرد به دیگران رو ندارم
بسیار عالی
پس همین جا در مقابل تمام بازدیدکنندگان این تاپیک قول بدهید تمام پست هایی که مربوط به انتقاد یا شکایت از کسی یا شرکتی میشه رو حذف کنید.

عزیز شما هنوز حرف خودتون رو میزنید

بر فرض مثال بنده الان یه تاپیک برای شما میزنم و از به شما انگ کلاه برداری میزنم حال از نظر شما باید مدیران بیان و تاپیک رو حذف کنن یا بزارن بمونه ؟ از کجا میشه فهمید که حق با بنده هست یا شما ؟
مگه اینجا دادگاه ؟ شما از جایی خرید کردید اگه میخواید مطالبات خودتون رو پیگیری کنید پلیس فتا رو برای این ساختن

اگر تاپیکی بر علیه شما پاک نشه و شما برید شکایت کنید اونوقت مدیریت این انجمن هستش که باید جوابگو باشه و چون مدیران این انجمن نه قاضی هستن و نه اینجام دادگاه بهتر دیدن و من کاملا با این مورد موافق هستم که کلا بحث هایی مثل کلاهبرداری و ... رو از انجمن حذف کنن اقا بریدددددددددد فتااااااااااااااااااااا

smargenius
October 1st, 2013, 19:49
عزیز شما هنوز حرف خودتون رو میزنید

بر فرض مثال بنده الان یه تاپیک برای شما میزنم و از به شما انگ کلاه برداری میزنم حال از نظر شما باید مدیران بیان و تاپیک رو حذف کنن یا بزارن بمونه ؟ از کجا میشه فهمید که حق با بنده هست یا شما ؟
مگه اینجا دادگاه ؟ شما از جایی خرید کردید اگه میخواید مطالبات خودتون رو پیگیری کنید پلیس فتا رو برای این ساختن

اگر تاپیکی بر علیه شما پاک نشه و شما برید شکایت کنید اونوقت مدیریت این انجمن هستش که باید جوابگو باشه و چون مدیران این انجمن نه قاضی هستن و نه اینجام دادگاه بهتر دیدن و من کاملا با این مورد موافق هستم که کلا بحث هایی مثل کلاهبرداری و ... رو از انجمن حذف کنن اقا بریدددددددددد فتااااااااااااااااااااا

بزرگوار چرا انقدر اصرار بر حرف خود دارید؟
مگه اینجا هرکس تاپیک شکایت زده مدرک ازش نخواستن؟
مگه شما تازه عضو شدید که این حرف رو میزنید؟
مگر کسی انتظار داره مدیران بیان قضاوت کتتد؟
روال کار اینجوری بوده که یکی میاد تاپیک شکایت میزنه
مدارک معتبر میذاره
اعضای سایت میان و نظرشون رو میدن
اگه موافقین کلاهبردار حرفشون تایید بشه از مدیر خواسته میشه تا آیدی فرد کلاهبردار را بن کنند تا از کلاهبرداری های بعدی ایشون که ممکنه گریبان بقیه رو بگیره جلوگیری کنند
شما کجای تاپیک های شکایات تاحالا دیدید مدیر بیاد نظر بده و قضاوت کنه؟قضاوت با کاربران بوده همیشه

vp_server
October 1st, 2013, 19:56
مدارک معتبر میذاره
اگه موافقین کلاهبردار حرفشون تایید بشه از مدیر خواسته میشه تا آیدی فرد کلاهبردار را بن کنند تا از کلاهبرداری های بعدی ایشون که ممکنه گریبان بقیه رو بگیره جلوگیری کنند
شما کجای تاپیک های شکایات تاحالا دیدید مدیر بیاد نظر بده و قضاوت کنه؟قضاوت با کاربران بوده همیشه
بنده فکر میکنم وجود این کلاه برداری ها برای افراد مبتدی مثل شما لازم هست تا دیدتون نسبت به بعضی مسائل باز بشه و درست تصمیم گیری کنید و اینترنت رو با جایی دیگر اشتباه نگیرید
در انجام یک کلاهبرداری خود شما 80% مقصر هستید که بدون هیچ تحقیقی اقدام به خرید میکنید
پس لطفا ایتدا خودتون رو اصصلاح کنید و دیدتون رو نسبت به خرید و فروش اینترنتی باز کنید و کوتاهی خودتون رو به گردن انجمن و مدیران سایت نندازید :)

mh1376
October 1st, 2013, 20:02
-------------------------------------------------------

vp_server
October 1st, 2013, 20:06
این فروم باید تعطیل بشه
دلیلش هم فروش سرور مجازی غیر مجاز هست از منم چیزی نپرسید در جریان نیستم فقط از من گفتن بود برید سرو سامون بدید
باید؟!
دلیل فعالیت شما در انجمن غیر مجاز پس چی هست؟!
اگر این سایت رو غیر مجاز میدونید فعالیت نکنید
دعوتنامه ای فرستاده نشده و نخواهد شد :)

TARIMEHR
October 1st, 2013, 20:09
نوشته اصلی توسط mh1376 http://www.webhostingtalk.ir/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.webhostingtalk.ir/f41/93523/index9.html#post883853) این فروم باید تعطیل بشه
دلیلش هم فروش سرور مجازی غیر مجاز هست از منم چیزی نپرسید در جریان نیستم فقط از من گفتن بود برید سرو سامون بدید

شما چقد بانفوذ هستی که اسامی سایت هایی که در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه قرار داره رو میخونی
ماشالله

mh1376
October 1st, 2013, 20:09
باید؟!
دلیل فعالیت شما در انجمن غیر مجاز پس چی هست؟!
اگر این سایت رو غیر مجاز میدونید فعالیت نکنید
دعوتنامه ای فرستاده نشده و نخواهد شد :)

دوست عزیز من پست رو ویرایش کردم لطفا شما هم ویرایش بکنید

delta
October 1st, 2013, 20:11
کسی نمیخواد این تاپیک مزخرف رو قفل کنه؟ ....طرف میخواد پول از دست دادشو از انجمن پس بگیره!!

smargenius
October 1st, 2013, 20:14
بنده فکر میکنم وجود این کلاه برداری ها برای افراد مبتدی مثل شما لازم هست تا دیدتون نسبت به بعضی مسائل باز بشه و درست تصمیم گیری کنید و اینترنت رو با جایی دیگر اشتباه نگیرید
در انجام یک کلاهبرداری خود شما 80% مقصر هستید که بدون هیچ تحقیقی اقدام به خرید میکنید
پس لطفا ایتدا خودتون رو اصصلاح کنید و دیدتون رو نسبت به خرید و فروش اینترنتی باز کنید و کوتاهی خودتون رو به گردن انجمن و مدیران سایت نندازید :)

بله این هم یک روش هست
من به کودکان فرصت شکوفایی استعداد میدم همیشه.امیدوارم این فرصت سبب پیشرفتت بشه

تبلیغ برتر
October 1st, 2013, 20:15
با سلام

متاسفانه من در این بحث هیچوقت شرکت نکرده و نمیکنم ولی حرفای شما یه جورایی فرافکنی هستش و اگه من مدیر انجمن بودم حتی ۱ ثانیه صبر نمیکردم و کلا ip شمارو میبستم چه برسه به یوزر و ...
فکر نمیکنم این سایت اینقد درامد داشته باشه که مدیران سایت بخوان کسایی رو استخدام کنن تا تاپیک خرید بزنن اگر کسی از شما خرید نمیکنه دلیل بر اینه در حال حاضر بسیاری از افرادی که مدت ها در این انجمن فعالیت داشتن و یه جورایی خیلی ها مشناختنشون اومدن و کلاه بردار از اب در اومدن به همین دلیل یوزر به شما اعتماد نمیکنه البته این دلیل بر مشکل دار بودن شما نیست دلیل بر بی اعتمادی هستش شمایی هم که هنوز ۱ ماه نشده وارد انجمن شدید لطفا از این موارد پرده برداری نکنید چون بارها یوزر های مختلف رو دیدم که چندین بار اعلام خرید کردن ولی بازم خریدی نبوده و اینکه از البته این نکته رو هم متذکر بشم قرار نیست هر کسی هر چیزی میخره اول به شما اعلام کنه از شما نمیخرن دلیل بر خرید از هیچکس نیست . در مورد اون مورد هم اگه به بنده همچین پیشنهادی رو میدادید دیگه جوابتون رو نمیدادم تا به این لفظ ها برسه

محسوس با ۱ ماه به این نتایج درخشان رسیدید ؟؟؟
اگه شما فروش نداشته باشید اگه تاپیک شما پاک بشه اگه شما خلاف قوانین فعالیت کنید و باهاتون برخورد بشه این یعنی انجمن دسته عده ای هستش ؟ چرا ما ایرانی ها یاد گرفتیم که هممون برای خودمون دایی جان ناپلونی باشیم
نکنه شما خودتون نظر تک تک عزیزان رو پرسیدید من با چند عزیزی در ارتباط هستم یقین دارم که نظر هیچکدوم از ما هارو نپرسیدید که به این طور قطعی حرف میزنم ما هم درصدی از این انجمن هستیم درصدی که مدت ها در این انجمن هستش و در اخر ممنون میشم اسم اون اشخاص رو ببرید شما که ۹۹٪ اطمینان دارید چطور میگید اگه اشتباه کنم ؟ تناقض تو حرفاتون مشهوده

خوشحال میشوم شما فاتحه انجمن رو خوانده و از محیط این انجمن نقل مکان کنید . این انجمن ساخته نشده که شما هر حرفی هر کجا خواستید بزنید و مدیران هم به شما بگم ببخشید که شما اشتباه کردید شما در این انجمن بمانید بنده خودم مدیر سایت هستم یوزری هم که چند هزار دلار هم خرید پیش ما داشته باشه در صورتی که کوچکترین بی احترامی کنه عذرش رو میخوایم حالا اینجا انجمن هستش و شما حتی ۱ ریال هم به حساب این سایت نمیریزید چرا باید لی لی به لالاتون بزارن و حتی از شما خواهش کنن ؟؟؟؟؟ شما به قوانین انجمن و محیطی که درش فعالیت میکنید پایبند باشید بعد دم از قوانین بین المللی مشتری مداری بزنید و بازم تاکید میکنم شما مشتری نیستید مدیر سایت زحمت کشده به صورت رایگان محیطی رو برای شما فراهم کرده کجا مشتری شدید که اینقد مشتری مداری مشتری مداری میکنید ؟؟؟

این چه ربطی به مدیران داشت و انجمن ؟ این ربط به فروشنده های محترم داره اش رو با کشک اشتباه نگیرید

مدرارک رو پیوست کنید چرا تا الان خیلی از یوزر های با سابقه انجمن به این دلیل بن نشدن ؟ تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
شما هم اگه مدرکی دارید بفرماید بزارید

امیدوارم در توهمات خیالی خودتان بسیار زیبا سیر کنید این انجمن در بحث فروش به احتمال زیاد روند سقوطی را طی خواهد کرد به دلیل اینکه بسیاری از عزیزان باعث بدنامه فروشنده های دیگر شده اند و اینم هیچ دلیلی به فعالین فضای مجازی نداره

جالبه دقیقا همین بحث رو در مورد یکی از انجمن های دیگه ۲ سال پیشم عرض شد ولی ما که هنوز از این فعالین هیچ چیزی ندیدیم ( اوناهم در توهمات زیبای خود غوطه ور بودند )

در اخر من هم به انجمن و وضعیت انجمن انتقاداتی دارم البته همیشه هیچ چیز ۱۰۰٪ درست نیست ولی دیگه حرف های بیهوده و بی دلیل و بی مدرک نیمزنم

دوست گرامی
شما نیز جزو آن افرادی هستید که مثل اینکه حق وتو دارید.اول اینکه احترام خودتان را حفظ کنید و خودتان نخود هر آش نکنید.بنده هم امیدوارم شما از توهمی که با ماده ای بسیار خوب اغشته کرده و زده اید بیرون بیایید و کمی بیاندیشید و سپس سخن بگویید.بله تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ... این تاپیک و حرفهای من هم حتما چیزکی بوده که نوشته شده است.از خداوند برای جنابعالی طلب شفای عاجل دارم.

vp_server
October 1st, 2013, 20:18
بله این هم یک روش هست
من به کودکان فرصت شکوفایی استعداد میدم همیشه.امیدوارم این فرصت سبب پیشرفتت بشه
شما بهتره به خودتون توانایی فکر کردن بدهید و از جهل و نادانی در بیاید تا هر بچه ای از شما کلاهبرداری نکند و گریه کنان به این انجمن مراجعه نکنید
تنها انتقاد من از این انجمن اجازه فعالیت به کودکانی هست که اینجا رو با دفتر مدیر مدرسه اشتباه گرفته اند

majidisaloo1
October 1st, 2013, 20:38
چه قدر پیش رفت البته ای کاش به جرف همه دوستان رسیدگی بشود
آقا وجید گل و سایر مدیران عزیز بنده چند تا سوال دارم :

1- آقا وجید چقدر به گفته خودتان که میگین توی بخش انتقاد با مدرک صجبت بکنید تایید میشه ایمان دارید؟ میخواهید این بار برایتان یک 40 صفحه مدارک بدهم از یک بنده خدایی با اکانت من بگذارید ببینید آیا هیچ وقت تایید میشه؟ برای اینکه از اوضاع انجمن در این مورد مطلع باشید میگم به نظرتان آیا تایید میشه؟ بر فرض مثال بعد از یک سال تایید شد شاکی مینویسه تایید نمیشه متشاکی مینویسه تایید نمیشه فایده اش چیه؟ میشه این مورد را خودتان برای بنده که به قول شما از client side نگاه میکنم روشن بکنید؟حد اقل یک کاری بکنید کاربرانی که ثابت شده اند و واقعا مدارک مجکمی دارند بتونند آزادانه فقط ایشون و متشاکی خیلی راحت بدون تایید اضافه بشه یا تایید بکنند واقعا خیلی بده تایید نشه بنده خدا شاهده در ارتباطبا سرویس دهی بننده اگر کسی موردی داشته تاپیک در بخش مربوطه بزنه تایید بکنید چرا نباید تایید بکنید
2-اینکه میگین سلیقه ای نیست و اجهاف نمیشه و گزارش بدهید
ایمیل های بنده را لطفا چک بکنید ببینید چند بار ایمیل زده ایم این 2 تاپیکم در جای اشتباهه این ها چرا پاک نشده البته به ضرر ما نیست ها همش آخرش بر وفقق مراد ما بوده که میتوانید مشاهده بکنید صفحات پایانیش را اما واقعا اینکه جواب نمیدهید خیلی بده حد اقبل این ارزش را بذارید و جواب بدهید بنده به تمام مدیران همزمان ایمیل مشکلات را میدهم و بیش از 1 ساله بنده پاسخی دریافت نکرده ام از هیچ یک از مدیران این 2 تاپیک را ببینید و ایمیل های بنده را هم ببینید :
http://www.webhostingtalk.ir/f118/89539/
http://www.webhostingtalk.ir/f118/72685/
3- چطور میفرمایید تا ثابت نشه مولتی است بن نمیشه؟ پس چرا اکانت یکی از کارمندان ما که مدیریت پشتیبانی لایه سوم هستند مهندس حیدری با کاربر irdelta اگر اشتباه نکنم را بدون دلیل بن کردید؟ بنده گفتم بهشون اگر نیاز است برایتان اسکن مدارک خودم و ایشان را بدون هیچ ابایی بهتون بدهیم اما تنها جواب این هست که ما تشخیص دادیم که مولتی است و حرفی نیست به این میگن دیکتاتوری نه چیز دیگری (بنده خودم اولین اکانتم majidisaloo بود که بن شد 2 سال پیش و بعد ها با موافقت یکی از مدیران گفتند در صوریای که مولتی بشیم از این به بعد بن میشیم کلا که ما هم احترام گذاشتیم به گفتشون اون اکانت هم فکر کنم حد اقل 600 تا پست مفید داشت که واقعا نمیدونم چی بگم)
4-چرا قوانین برای کاربران هست و برای مدیران نیست؟
نمونه : بنده با توجه به اینکه اکانت majidisaloo را هم داشتم گفتم این را یکش را پاک بکنید گفتند نمیشه اما چند وقت بعد یکی از مدیران اسمش را عوض کرد(جسارت به مدیر مربوطه نمیکنم اما خوب الان که تاپیک باز شده نیاز میدونم بگم این موارد را عذر خواهی میکنم)
واقعا شما به این چی میگین؟اینم از client side است؟

انجمن آنقدر ها هم بزرگنیست من هر روز تمام تاپیک ها را میخونم تا جایی که دیگر تاپیکی خوانده نشده نمیمونه و میگه تاپیکی برای مشاهده نیست پس منی که یک نفرم این همه تاپیک میخونم در کنار کارم مدیران با این تعداد کمی عجیب است نخوانند

در کل این مدت من خیلی چیز هایی دیدم که واقعا مدیران حتی مواردی که به مدیران مربوطه را هم انجام نمدهند که این موارد موجب دل زده شدن میشه

ممنون و سپاس
مجید عیسی لو

Sir.DarKNesS
October 1st, 2013, 21:00
خیلی جالبه دوستان مطمئنید توی کهکشان راه شیری زندگی میکنید ؟

آره من مقصرم خرید کردم من اصلا گوه خوردم خرید کردم! خریت کردم حرید کردم اشتباه کردم تخقیق کردم ( طرف تازه کاره چجوری تحقیق کنم ؟ ) این به کنار حالا !

خوب همه تقصیر ها گردن من ! پولم نمی خوام ! اصلا یه چیم دستی میدم =))) راضی شدید ؟

خوب من میگم چرا نباید یوزر طرف بن شه =))) ؟

بازم فکر کنم نفهمیدید ؟!؟ عذر میخوام اما یکی از ماها نفهمیم یا من یا شما ! بازم عذر میخوام :))

دیگه نمیتونم چطوری توضیح بدم :105:

babelirani
October 1st, 2013, 21:36
مدارک معتبر میذاره
جالبه اون پست بنده دومین پست اینجانب بود عزیز کجا بر حرفام اصرار داشتم لطفا" اول برید کل تاپیکی که خودتون زدید رو از اول بخونید
عزیز قضاوت با کاربران هستش ولی مشکل اینجاست اگه کسی که ازش شکایت میشه در این انجمن در صورتی که بره و به جرم نشر اکاذیب از تاپیک مورد نظر شکایت کنه دودش بیشتر توی چشم مدیریت سایت خواهد رفت

پس همون بهتر نباشه اگه انجمن از روز اول بخش انتقاد نداشت مثل خیلی از انجمن ها این مسائل هیچوقت پیش نمیومد

دوست گرامی
شما نیز جزو آن افرادی هستید که مثل اینکه حق وتو دارید.اول اینکه احترام خودتان را حفظ کنید و خودتان نخود هر آش نکنید.بنده هم امیدوارم شما از توهمی که با ماده ای بسیار خوب اغشته کرده و زده اید بیرون بیایید و کمی بیاندیشید و سپس سخن بگویید.بله تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ... این تاپیک و حرفهای من هم حتما چیزکی بوده که نوشته شده است.از خداوند برای جنابعالی طلب شفای عاجل دارم.

دوست گرامی رو ادم برای کسی میگه که کوچکترین احترامی در حرفش باشه که متاسفانه من جز توهین در متن شما ندیدم

خوشبختانه تنها تهمتی که به بنده نچسپیده بود حق وتو بوده بنده نه هیچ حق وتوی دارم نه حتی مدیران انجمن رو میشناسم بارهام پیش اومده ازشون انتقاد کردم . در مورد تومهمات بنده حرفی نزدم که آغشته به توهم باشه این شماید که حرف از دست های پشت پرده میزنید یادم نمیاد بنده حرفی این چنین زده باشم که حتی 1 درصد آغشته به توهم باشه پس لطف کرده و برای خود عزیزتان شفای عاجل طلب بفرماید
البته یه نکته ای یادم رفته بود و اونم این بود که شما برای فقط خط اخر بنده جواب داشتید ؟

Vahid
October 1st, 2013, 22:53
به نظر من این بی انصافی هست زمانی که به موضوع انتقاد از فروشنده ها میرسه مسوولان سایت مقصر هستند !
زمانی که فرد بدون اطلاعات کافی برای خرید دست به خرید میزنه این موضوع به مدیر سایت مربوط هست ؟
زمانی که سرویسی که قرار بوده تحویل بگیرید و نگرفتید باید از طریق مراجع قانونی پیگیر بشید
کاش اینو قبول میکردید که اشتباه کردید و گردن سایت و مدیران نمینداختید !
در آخر من دلیل حنده های شما را اصلا متوجه نمیشم

Vahid
October 1st, 2013, 23:00

دوست گرامی چرا شما اینگونه از مسایل برداشت میکنید ؟
یعنی شما پیش خودتون فکر میکنید مدیران این انجمن حاضر نیستند هیچ کمکی به کابراشون کنند ؟
ببینید اگه برای مدیران مشخص بشه کاربری مشکلاتی داره دترسی کاربر را حتما محدود میکنند .
بهتره به جای اینکه مسایل را به شوخی بگیریم جدی بگیریم و حل کنیم

Vahid
October 1st, 2013, 23:08

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15970-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-55661824239789366042-png

با سپاس

شما این موضوع را به من اطلاع دادید و من هم به شما جواب دادم و هم برای آقای تاجدینی ایمیل کردم و رفتم استراحت کنم ،
گویا نتونستید صبر کنید ! در تاپیک مطرح کردید که ایشون خودشون جواب شما را دادند .
شما تاپیک را بدون دلیل بالا آوردید طبق قوانین ما این کار خلاف قوانین هست و چون چندین بار این موضوع را تکرار کرده بودید به شما اطلاع داده شده که در صورت تکرار برای همیشه بن میشید
که گویا شما این موضوع را تحدید فرض کردید !
طبق قوانین انجمن هر شخص فقط باید یک یوزر کاربری در سایته داشته باشه که یوزر فعلی شما به دلیل مولتی یوزر بشته شده

Sir.DarKNesS
October 1st, 2013, 23:19
دوست گرامی چرا شما اینگونه از مسایل برداشت میکنید ؟
یعنی شما پیش خودتون فکر میکنید مدیران این انجمن حاضر نیستند هیچ کمکی به کابراشون کنند ؟
ببینید اگه برای مدیران مشخص بشه کاربری مشکلاتی داره دترسی کاربر را حتما محدود میکنند .
بهتره به جای اینکه مسایل را به شوخی بگیریم جدی بگیریم و حل کنیم

خوب فرض کنید من از یه تاپیک فروش سرویس وی پی اس می خرم فلان رم فلان هارد + پرت 1 گیگ
پرداخت می کنیم, تحویل میدند همی چه اوکیه. پرت رو تست می کنیم می بینیم 100 مگ هستش. توی سایت زدن 1 گیگ!
نگو ایشون سرور با پرت 100 خریدن تا بفروشند و با پولش پرت 1گیگ بخرند. ما تیکت میدیم می گیم می گیم پرت 100 هستش میگه صبر کنید در حال رسیدگی هستیم و قرار افزایش بدیم می گیم زمان ؟ جواب نمیدند بعد 2 روز میگیم پول مارو پس بدید! طفره میرند! و و و و تا که پول مارو پس ندادند و سرویس ما فطع کردند! گفتیم تاپیک میدیم رسیدگی کنند مدیران ! گفت اشکالی نداره بن بشم توی همین انجمن توی هیدرش تیبلیغات میزارم! من تاپیک میخواستم بدم اما ثبت نشد! قصد من از این تاپیک این بود که نه پولم رو پس بیگرم نه کسی از این انجمن رو مقصر بدونم! چون بالای انجمن نوشته ((( 7- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین می باشد و انجمن وب هاستینگ تاک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد . ))) و 20 30 تومن هم برام مهم نبود! اما کلی هم به مدیران پ خ دادم.
من فقط میخواستم ایشون بیاد جواب گو باشه در قبال سرویسی که داده ! و اگه مشکلی داشت حداقل بن می شد!

الان بازم شما میگید ما مقصر نیستیم! 1000 بار دیگه هم میگم که او یوزر مقصره ! اما یوزر کجا ؟ سایت شما ! و شما هم تنها کاری که از دستتون بر میاد بن کردن ایشونه و بقیش بر می گرده به من و کاربر متخلف و مراجع قانونی!

و برای بار چندم میگم :-p هی نگید ما مقصر نیستیم ؟ مگه ما یا من میگم هستید ؟ فقط میگم مشکل رو رسیدگی کنید تا یورز بن شه نه که پول من برگشت داده بشه! تا دیگه سر بقیه رو کلاه نزاره!

Vahid
October 1st, 2013, 23:21
با سلام . صحبتی با مدیر این انجمن ( وحید سیروس ) دارم میخوام بگم که کل این بی احترامی ها تقصیر خودتون هست . شما نباید اجازه بدید هرکسی هر کاری دلش میخواد انجام بده . مگه اینجا انجمن نیست ؟؟؟ مگه قوانین نداره ؟؟ مگه کلی پول سرور نمیدید ؟؟ پس چرا اجازه میدید هر آماتوری بیاد اینجا و برای خودش تبلیغ کنه و کسب درآمد داشته باشه . البته تقصیر کاربرای این انجمن نیست تقصیر خودتون هست از قدیم گفتند به کسی رو بدی سوارت میشه . اگر از اول برخورد میکردید و نمیذاشتید هرکسی بیاد و محصول خودش رو تبلیغ کنه و فروش داشته باشه الان نه کلاهبرداری بود نه این بی احترامی ها . استارتر تاپیک گفته کلاهبرداری شده ازم خوب عزیز من این همه ما سایت معروف داریم تو سطح نت میرفتی از اونا میخریدی که سرت کلاه نره . خودت میدونی که این انجمن پره آماتور و کلاه بردار هست که این انجمن منبع کسب در آمدشونه . در پایان آقای وحید سیروش اگر یک فکری به حال این فروش و تبلیغات و باند بازی آماتورها کردید این انجمن بهشت میشه واگر نه از اینی هم که هست بدتر میشه . یا علی

در مورد اینکه هر کسی اجازه فروش در انجمن را داشته باشه یا نداشته باشه باید بگم چون این انجمن عمومی هست و یه سری مسایل باید در جاهای عمومی باید رعایت بشه از جمله برابری در انجمن های انجمن هم نمیتونستیم انجمن را محدود کنیم فقط به قشر خاص برای همین برای تمامی کاربران باز گذاشتیم ولی با قوانین خاصی که فروش را به صورت نسبی بشود کنترل کرد .
در آخر این گونه فروشنده ها / خریدار ها همیشه بوده و هستند فقط باید زمانی به آنها داده بشه تا از این وضعیت بگذرند و به دوران با ثبات تری برسند .

RoobinaServer
October 1st, 2013, 23:36
در مورد اینکه هر کسی اجازه فروش در انجمن را داشته باشه یا نداشته باشه باید بگم چون این انجمن عمومی هست و یه سری مسایل باید در جاهای عمومی باید رعایت بشه از جمله برابری در انجمن های انجمن هم نمیتونستیم انجمن را محدود کنیم فقط به قشر خاص برای همین برای تمامی کاربران باز گذاشتیم ولی با قوانین خاصی که فروش را به صورت نسبی بشود کنترل کرد .
در آخر این گونه فروشنده ها / خریدار ها همیشه بوده و هستند فقط باید زمانی به آنها داده بشه تا از این وضعیت بگذرند و به دوران با ثبات تری برسند .

وحید عزیز کاشکی هر چند وقت یک بار تاپیک بگذاری و با کاربرات بشینی همینجوری مثل امروز صحبت کنی به نظرم واقعا خوبه یا کاربرا قانع میشن یا شما و دقیقا کاربرای انجمن خودت هستند و این نشون میده به کاربرا اهمیت میدی مثل همیشه که تا امروز دادی :)

یک چیزی که بارها پیشنهاد شده اما مدیری ندیدم درست جواب بده.

سایت پارس تولز انجمنش سیستم تاییدی داره که مدارک جمع میکنه خب گفتی که نمیشه و دردسر حقوقی و .. پیش میاد (چرا پارس تولز هم که کاربراش زیاد هستند به نظرت پیش نمیاد ؟)

مورد جدی تر که نیاز به جواب داره خب وقتی تشکرات حذف شدند سیستم امتیازی راه انداختید یه مدت چرا حذفش کردید باز ؟

یک چیزی بگذار که نیاز به امتیاز یا تایید و ... داشته باشه آخه 100 پست دادن که از موچه گرفته تا کله پاچش میتونن 100 پست بزنن :-| این باعث میشه تا کاربر 100 تا پست مفید یا بیشتر 100 تا پست اسپمش رو بده وقتی میره تو پست ها با اوضاع انجمن آشنا بشه و بفهمه تقریبا کی به کیه همین.

البته استارتر عزیز زمانی که تذکر دادید بنده دیگه صحبت خارج تاپیک نکردم اما تاپیک خودش به اینجا رسید و ظاهرا وحید به تاپیک شما توجهش زیاده گفتم بگم پست منم بخونه :-p

یا حق

LXAdmin
October 1st, 2013, 23:45
وحید عزیز کاشکی هر چند وقت یک بار تاپیک بگذاری و با کاربرات بشینی همینجوری مثل امروز صحبت کنی به نظرم واقعا خوبه یا کاربرا قانع میشن یا شما و دقیقا کاربرای انجمن خودت هستند و این نشون میده به کاربرا اهمیت میدی مثل همیشه که تا امروز دادی :)

سایت پارس تولز انجمنش سیستم تاییدی داره که مدارک جمع میکنه خب گفتی که نمیشه و دردسر حقوقی و .. پیش میاد (چرا پارس تولز هم که کاربراش زیاد هستند به نظرت پیش نمیاد ؟)

مورد جدی تر که نیاز به جواب داره خب وقتی تشکرات حذف شدند سیستم امتیازی راه انداختید یه مدت چرا حذفش کردید باز ؟

یک چیزی بگذار که نیاز به امتیاز یا تایید و ... داشته باشه آخه 100 پست دادن که از موچه گرفته تا کله پاچش میتونن 100 پست بزنن :-| این باعث میشه تا کاربر 100 تا پست مفید یا بیشتر 100 تا پست اسپمش رو بده وقتی میره تو پست ها با اوضاع انجمن آشنا بشه و بفهمه تقریبا کی به کیه همین.

البته استارتر عزیز زمانی که تذکر دادید بنده دیگه صحبت خارج تاپیک نکردم اما تاپیک خودش به اینجا رسید و ظاهرا وحید به تاپیک شما توجهش زیاده گفتم بگم پست منم بخونه :-p

یا حق

بله ینده هم حرکت مدیر شایسته می بینم و امیدوارم بقیه مدیران نیز این رویه پیش بگیرند و بجای رفتار پرخاشگرانه با منطق بالاتری با کاربران برخورد داشته باشند.

Vahid
October 1st, 2013, 23:47
خوب فرض کنید من از یه تاپیک فروش سرویس وی پی اس می خرم فلان رم فلان هارد + پرت 1 گیگ
پرداخت می کنیم, تحویل میدند همی چه اوکیه. پرت رو تست می کنیم می بینیم 100 مگ هستش. توی سایت زدن 1 گیگ!
نگو ایشون سرور با پرت 100 خریدن تا بفروشند و با پولش پرت 1گیگ بخرند. ما تیکت میدیم می گیم می گیم پرت 100 هستش میگه صبر کنید در حال رسیدگی هستیم و قرار افزایش بدیم می گیم زمان ؟ جواب نمیدند بعد 2 روز میگیم پول مارو پس بدید! طفره میرند! و و و و تا که پول مارو پس ندادند و سرویس ما فطع کردند! گفتیم تاپیک میدیم رسیدگی کنند مدیران ! گفت اشکالی نداره بن بشم توی همین انجمن توی هیدرش تیبلیغات میزارم! من تاپیک میخواستم بدم اما ثبت نشد! قصد من از این تاپیک این بود که نه پولم رو پس بیگرم نه کسی از این انجمن رو مقصر بدونم! چون بالای انجمن نوشته ((( 7- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین می باشد و انجمن وب هاستینگ تاک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد . ))) و 20 30 تومن هم برام مهم نبود! اما کلی هم به مدیران پ خ دادم.
من فقط میخواستم ایشون بیاد جواب گو باشه در قبال سرویسی که داده ! و اگه مشکلی داشت حداقل بن می شد!
الان بازم شما میگید ما مقصر نیستیم! 1000 بار دیگه هم میگم که او یوزر مقصره ! اما یوزر کجا ؟ سایت شما ! و شما هم تنها کاری که از دستتون بر میاد بن کردن ایشونه و بقیش بر می گرده به من و کاربر متخلف و مراجع قانونی!
و برای بار چندم میگم :-p هی نگید ما مقصر نیستیم ؟ مگه ما یا من میگم هستید ؟ فقط میگم مشکل رو رسیدگی کنید تا یورز بن شه نه که پول من برگشت داده بشه! تا دیگه سر بقیه رو کلاه نزاره!

من یادمه چند سال پیش، دقیق یادم نیست برای تمامی کاربران سایت ایمیل زدم و یه سری نکات برای خرید سرویس به خریدار ها تذکر دادم ،
یکی از تذکر این بود که سعی کنید از سرویس دهنده ای بخرید که چند بار به صورت فیزیکی دیده باشید منظورم این بود حداقل از شرکت بخرید !
شما وقتی ریسک میکنید و از شخصی خرید میکنید که حتی دسترسی بهشون ندارید چه انتظاری دارید ؟
شما انتظار دارید مدیر انجمن بیاد و به موضع اینکه چرا فروشنده به شما به جای پورت گیگ ، صد داده رسیدگی کنه ؟ این چه منطقی هست شما دارید ؟
برای این سری مشکل شما باید فقط و فقط خودتون رو مقصر بدونید و کسب تجربه کنید که در آینده چنین خرید هایی نکنید

majidisaloo1
October 1st, 2013, 23:50
آقا وجید سیروس لطفا به پست بنده هم پاسخ بدهید

shingo1
October 1st, 2013, 23:52
شما این موضوع را به من اطلاع دادید و من هم به شما جواب دادم و هم برای آقای تاجدینی ایمیل کردم و رفتم استراحت کنم ،
گویا نتونستید صبر کنید ! در تاپیک مطرح کردید که ایشون خودشون جواب شما را دادند .
شما تاپیک را بدون دلیل بالا آوردید طبق قوانین ما این کار خلاف قوانین هست و چون چندین بار این موضوع را تکرار کرده بودید به شما اطلاع داده شده که در صورت تکرار برای همیشه بن میشید
که گویا شما این موضوع را تحدید فرض کردید !
طبق قوانین انجمن هر شخص فقط باید یک یوزر کاربری در سایته داشته باشه که یوزر فعلی شما به دلیل مولتی یوزر بشته شده

تاریخی که بنده برای شما در این باره ایمیل ارسال کردم 24سپتامبر بوده که 7 روز گذشت ولی جوابی ارسال نکردید جناب سیروس

بنده هم مولیتی یوزر نیستم و در همون پست هم عرض کردم ایدی اصلیم shingo هست که بن شده.دلیل ساختن ایدی جدید این بود که بعد از عدم رسیدگی به ایمیل مشاهده کردم بعد از مدت ها خودتون در انجمن به درخواست ها رسیدگی میکنید که با ساختن ایدی جدید موضوع رو بوسیله پیغام خصوصی بهتون اطلاع دادم که علارغم پیغام خصوصی اول که خواستار تشریح موضوع بودید دیگه جوابی ارسال نکردید که در نهایت مجبور شدم پست مربوطه رو ارسال کنم

حالا هم که صحبت مولتی یوزر بودن هست .خود شما از مولتی یوزرهای قدیمی این سایت هستید که با ایدی s.w.a.t در انجمن دارید مدیریت میکنید و با ایدی almahost فعالیت تجازیتون رو میکنید

در مورد بالا اوردن تاپیک هم بنده مطمئن هست که شما تاپیک رو مشاهده نکردید که اینطور قضاوت میکنید پست بنده اسپم نبوده.افر ویژه ای در تاپیک فروش ارسال شده که بعد از اون 13-16 پست مکاتبه دیگه با کاربران داشتیم که باعث شد پست ها به صفحه دیگه ای کشیده بشه و افر قابل مشاهده نباشه که بعد از 3 ساعت همون افر ارسال شد در در صفحه اخر تاپیک قابل مشاهده باشه که ایشون به عنوان اسپم پاک و بنده رو یک ماه بن کردند .تاپیک بنده در صفحه اول و بالترین پست بوده و دلیل نداشته که با اسپم تاپیک اپ بشه

کاربران گزارش دادند ما هم رسیدگی کردیم!

واقعا نمیدونم چی بگم!پست بنده دقیقا بعد از چند دقیقه ارسال پاک و بنده به مدت یک ماه بن شدم.وقتی ما پست اسپمی رو گزارش میکنیم حداقل 12-24 ساعت بعد رسیدگی میشه.واقعا جالب هست یک افر به قول شما اسپم کمتر از چند دقیقه گزارش شده و شما هم رسیدگی کردید!!!!!!

جناب سیروس واقعا نمیدونم چه خدمتتون عرض با این شرایطی که این همکار گرامی برای ما اینجا ایجاد کردند و به صورت کاملا غیر حرفه ای ما رو اذیت میکنند.حتی پست هایی داشتیم که کاربر در مورد سرورهای مجازیمون سوال داشته که ایشون بنا به تشخیص خودشون پست رو به عنوان اسپم در نظر گرفته و پاک میکنند که مطمئنا باز هم گزارش کاربران هستش!!!

تعداد کل پست های تاپیک فروش ما 172 پست هست که که بیشتر از 35 پست حذف شد.که 90 درصد مربوطه به تایید کاربران فبل از ایجاد قوانین مربوطه به تایید فروشندگان و سوال در مورد علت بن بنده بوده

درحال حاضر هم باید طبق قوانین هر دو یوزر شما بن دائم شود!
:)
ولی بنده این بار سلیقه ایی عمل میکنم و این یوزر شما رو بن دائم میکنم و به یوزر اول شما هم یک هفته به مدت بن بودن اضافه میکنم...
;)

واقعا بهتون حسته نباشید عرض میکنم.در همین تاپیک هم اکثر یوزر ها اعلام کردند که ایدی اصلیشون .. هست برای پیگری اینجا پست دادند ولی باز هم لطف و عنایت این مدیر عزیز فقط مختص حال ما شد

جناب تاج الدینی مدیر محترم الماهاست این راهش نیست

جناب ممنون میشم اگر تاپیک مربطوه رو هم خودتون چک کنید پاسخ بدید

سپاس

mizbanaval
October 1st, 2013, 23:53
سلام و درود
من هم با حرف های روبینا جان موافقم زمانی که سیستم امتیاز وجود داشت خیلی بهتر بود هم برای ما و هم برای کاربران انجمن
اقای وحید عزیز حدود یک ماه پیش یکی از مدیران انجمن به نام god به من عرض کردند تصمیمات جدیدی برای انجمن مخصوصا بخش فروش داریم که بعد از صحبت کردن با مدیران به اطلاع تمام کاربران خواهد رسید
ایا این صحبت ها به نتیجه ای رسیده ؟ ما همچنان منتظریم و البته امیدواریم
ارادت

Azarin Web
October 2nd, 2013, 00:02

یا حق

کاملا حرفای ایشون درسته ، خود بنده و خیلی از همکاران پیشنهاد های این چنینی زیاد دادیم (مخصوصا در تاپیک های شکایت و...) ولی کسی توجه نکرده! اگر سیستم امتیازدهی یا عضویت ویژه در انجمن قرار بدید خیلی خوب میشه ، چون رسیدن به 100 پست و بالاتر آسان هست ولی رسیدن به امتیاز بالا و تغییر گروه کاربری به محبوب ، ویژه و... سخت!

این که تمام کاربرا برابر باشند اصلا درست نیست ، اتفاقا باید گروه کاربری های مختلف با سطح دسترسی های مختلف بسازید و برای رسیدن به هر کدام قوانینی قرار بدید ، مثل پارس تولز ، وی بی ایران و... با رسیدن به 100 پست و افزایش پست های اسپم در انجمن چیزی درست نمیشه.

موفق باشید :53:

majidisaloo1
October 2nd, 2013, 00:08
کاملا حرفای ایشون درسته ، خود بنده و خیلی از همکاران پیشنهاد های این چنینی زیاد دادیم (مخصوصا در تاپیک های شکایت و...) ولی کسی توجه نکرده! اگر سیستم امتیازدهی یا عضویت ویژه در انجمن قرار بدید خیلی خوب میشه ، چون رسیدن به 100 پست و بالاتر آسان هست ولی رسیدن به امتیاز بالا و تغییر گروه کاربری به محبوب ، ویژه و... سخت!

این که تمام کاربرا برابر باشند اصلا درست نیست ، اتفاقا باید گروه کاربری های مختلف با سطح دسترسی های مختلف بسازید و برای رسیدن به هر کدام قوانینی قرار بدید ، مثل پارس تولز ، وی بی ایران و... با رسیدن به 100 پست و افزایش پست های اسپم در انجمن چیزی درست نمیشه.

موفق باشید :53:

اینم مشکلات خودش را داره
اون وقت میان میگن شما این هارا کاربر معتبر معرفی کردید به ما ربطی ندارد خسارت ما را بدهید و.... این موارد را بنده تجربه کردم اما خوب جای فکر دارد

shingo1
October 2nd, 2013, 00:13
اینم مشکلات خودش را داره
اون وقت میان میگن شما این هارا کاربر معتبر معرفی کردید به ما ربطی ندارد خسارت ما را بدهید و.... این موارد را بنده تجربه کردم اما خوب جای فکر دارد

این روش قواید زیادی داره.حداقل جلوی فروشنده های تابستونی و دبیرستانی گرفته میشه که مزیت بسیار بزرگی هستش

فایده دوم هم فروشنده هایی که به کار خودشوت اعتقاد ندارند خود به خود از فغالیت در انجمن منصرف میشند.چون اطلاعات واقعیشون موجود هست و اگر مشکلی رو بوجود بیارند نمیتونند یک شبه غیب بشند مثل چند نمونه اخیر

انجمن هم باید مثل انجمن پی سی تولز تاکید کنه که هیچ مسئولیتی رو بر عهده نمیگیره و فقط در صورتی که کلاهبرداری شخص اثبات شده باشه یا از مراجع قضایی نامه ای دریافت کنه مدارکی که انجمن از فروشنده در احتیار داره ارسال کنه

TARIMEHR
October 2nd, 2013, 00:27
در خصوص اینکه میگید یوزر s.w.a.t و almahost یکی هستن (مولتی یوزر) باید بگم :
s.w.a.t = حامد آرایش
almahost= مصطفی تاج الدینی

حالا شاید زمانی با ایدی همدیگه آنلاین بشن اما مولتی یوزر محسوب نمیشه. هر کدوم یک صاحب اصلی دارن

≡ ALEX ≡
October 2nd, 2013, 00:30
حالا هم که صحبت مولتی یوزر بودن هست .خود شما از مولتی یوزرهای قدیمی این سایت هستید که با ایدی s.w.a.t در انجمن دارید مدیریت میکنید و با ایدی almahost فعالیت تجازیتون رو میکنید

آخه دوست عزیز، آقای وحید سیروس که یوزر شون Vahid هست و ساکن ایران، چه ارتباطی با آقای مصطفی تاجدینی با یوزر s.w.a.t و ساکن انگلستان دارند و نیز با آقای حامد آرایش مدیر AlmaHost ؟!!! ;;)

s.w.a.t = حامد آرایش

حالا شاید زمانی با ایدی همدیگه آنلاین بشن اما مولتی یوزر محسوب نمیشه. هر کدوم یک صاحب اصلی دارن

درسته، مولتی یوزر زمانی هست که کسی با ایجاد تعدادی یوزر مختلف جو سازی کنه و انواع و اقسام کار های ناپسند دیگر! نه زمانی که آقای تاجدینی جداگانه یوزر دارند و در شرکت آلماهاست کار می کنند، و آقای آرایش نیز جدا و هیچ وقت هم آقای تاجدینی با یوزر خودشون طرف آلماهاست و اعضای آن را نگرفته اند و از مدیریت خود نیز سوء استفاده نکرده اند و تبلیغ نمی کنند! ایشون حتی بنده رو هم که عضوی از شرکت هستم، در مواردی جریمه کرده اند! :)

Azarin Web
October 2nd, 2013, 00:30
اینم مشکلات خودش را داره

نه ببینید قرار نیست قوانین فعلی انجمن تغییر کنه ، فقط قوانین جدیدی اضافی میشه. یعنی اونموفع هم قرار نیست انجمن مسئولیتی داشته باشه. چیزی که من گفتم فقط و فقط باعث میشه که هرکسی نتونه تاپیک فروش بزنه و.... شبیه فیـ لتری برای کاربرا میمونه.

توجه کنید که انجمن شبیه محلی برای تبلیغ هست ، مثل گوگل مثلا! و میدونید که گوگل هیچ مسئولیتی نداره ، فقط چون پول نسبتا زیادی میگیره برای تبلیغ هر کسی نمیتونه تبلیغ کنه و این مثل یه فیـ لتر عمل میکنه.

الان توی این انجمن هم باید یا عضویت ویژه قرار بگیره یا شرایط سختی برای رسیدن کاربر به مرحله ای که سطح دسترسی به زدن تاپیک فروش داشته باشه در نظر بگیرن. به نظر من که هر 2 باهم باشه بهتره!

اینم مهم هست که دیده بشه و معلوم باشه فرق کاربرا ، الان من عضو جدید حساب میشم و کاربر majidisaloo1 عضو دائم. ولی میشه گفت هیچ فرقی بین ما نیست! کاربرای معمولی سایت اصلا متوجه این تفاوت بین من و majidisaloo1 نمیشن. مثلا الان باید اکانت ایشون رنگ طلایی داشت با چند تا ستاره و... و با من فرق میکرد ، باید فرق من و ایشون دیده بشه یا نه؟

Vahid
October 2nd, 2013, 00:31
چه قدر پیش رفت البته ای کاش به جرف همه دوستان رسیدگی بشود
آقا وجید گل و سایر مدیران عزیز بنده چند تا سوال دارم :

1- آقا وجید چقدر به گفته خودتان که میگین توی بخش انتقاد با مدرک صجبت بکنید تایید میشه ایمان دارید؟ میخواهید این بار برایتان یک 40 صفحه مدارک بدهم از یک بنده خدایی با اکانت من بگذارید ببینید آیا هیچ وقت تایید میشه؟ برای اینکه از اوضاع انجمن در این مورد مطلع باشید میگم به نظرتان آیا تایید میشه؟ بر فرض مثال بعد از یک سال تایید شد شاکی مینویسه تایید نمیشه متشاکی مینویسه تایید نمیشه فایده اش چیه؟ میشه این مورد را خودتان برای بنده که به قول شما از client side نگاه میکنم روشن بکنید؟حد اقل یک کاری بکنید کاربرانی که ثابت شده اند و واقعا مدارک مجکمی دارند بتونند آزادانه فقط ایشون و متشاکی خیلی راحت بدون تایید اضافه بشه یا تایید بکنند واقعا خیلی بده تایید نشه بنده خدا شاهده در ارتباطبا سرویس دهی بننده اگر کسی موردی داشته تاپیک در بخش مربوطه بزنه تایید بکنید چرا نباید تایید بکنید
2-اینکه میگین سلیقه ای نیست و اجهاف نمیشه و گزارش بدهید
ایمیل های بنده را لطفا چک بکنید ببینید چند بار ایمیل زده ایم این 2 تاپیکم در جای اشتباهه این ها چرا پاک نشده البته به ضرر ما نیست ها همش آخرش بر وفقق مراد ما بوده که میتوانید مشاهده بکنید صفحات پایانیش را اما واقعا اینکه جواب نمیدهید خیلی بده حد اقبل این ارزش را بذارید و جواب بدهید بنده به تمام مدیران همزمان ایمیل مشکلات را میدهم و بیش از 1 ساله بنده پاسخی دریافت نکرده ام از هیچ یک از مدیران این 2 تاپیک را ببینید و ایمیل های بنده را هم ببینید :
http://www.webhostingtalk.ir/f118/89539/
http://www.webhostingtalk.ir/f118/72685/
3- چطور میفرمایید تا ثابت نشه مولتی است بن نمیشه؟ پس چرا اکانت یکی از کارمندان ما که مدیریت پشتیبانی لایه سوم هستند مهندس حیدری با کاربر irdelta اگر اشتباه نکنم را بدون دلیل بن کردید؟ بنده گفتم بهشون اگر نیاز است برایتان اسکن مدارک خودم و ایشان را بدون هیچ ابایی بهتون بدهیم اما تنها جواب این هست که ما تشخیص دادیم که مولتی است و حرفی نیست به این میگن دیکتاتوری نه چیز دیگری (بنده خودم اولین اکانتم majidisaloo بود که بن شد 2 سال پیش و بعد ها با موافقت یکی از مدیران گفتند در صوریای که مولتی بشیم از این به بعد بن میشیم کلا که ما هم احترام گذاشتیم به گفتشون اون اکانت هم فکر کنم حد اقل 600 تا پست مفید داشت که واقعا نمیدونم چی بگم)
4-چرا قوانین برای کاربران هست و برای مدیران نیست؟
نمونه : بنده با توجه به اینکه اکانت majidisaloo را هم داشتم گفتم این را یکش را پاک بکنید گفتند نمیشه اما چند وقت بعد یکی از مدیران اسمش را عوض کرد(جسارت به مدیر مربوطه نمیکنم اما خوب الان که تاپیک باز شده نیاز میدونم بگم این موارد را عذر خواهی میکنم)
واقعا شما به این چی میگین؟اینم از client side است؟
انجمن آنقدر ها هم بزرگنیست من هر روز تمام تاپیک ها را میخونم تا جایی که دیگر تاپیکی خوانده نشده نمیمونه و میگه تاپیکی برای مشاهده نیست پس منی که یک نفرم این همه تاپیک میخونم در کنار کارم مدیران با این تعداد کمی عجیب است نخوانند
در کل این مدت من خیلی چیز هایی دیدم که واقعا مدیران حتی مواردی که به مدیران مربوطه را هم انجام نمدهند که این موارد موجب دل زده شدن میشه
ممنون و سپاس
مجید عیسی لو

در مورد شماره 1 - منظور شما را در مورد ایمان متوجه نشدم ، من قاضی نیستم و نه علمی در این فیلد دارم ولی اینجا هم میگم در حد و توان خودم اگر درک کنم که شخص باید این تاپیک را در انجمن منتشر کنه حتما تاپیک را تایید میکنم .
در مورد شماره 2 - من تاپیک هایی که قرار دادید را برای اولین باز مشاهده میکنم ، طبق روال مدیریت اینگونه تاپیکها باید حذف بشند و شما باید در صورت پاک نشدن به مدیران اطلاع بدید اگر برسی نشد یا جوابی قانعی برای شما ارسال نشده اونموقع باید برای من ایمیل بزنید .
در مورد شماره 3 - تمامی کاربرانی که به دلیل مولتی یوزر بسته شدند با توجه به ایپی و حتی در بعضی مواقع از یک سیستم استفاده کرده بودند ، اگر غیر از این بوده برای من با مدارکی که اثبات کنه مولتی نبودند ایمیل کنند من رسیدگی میکنم .
در مورد شماره 4 - نحوه برخورد با مدیران با کاربران فرق میکند ،

shingo1
October 2nd, 2013, 00:36
s.w.a.t = حامد آرایش

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15973-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-snapshot_2013-10-01_233223-png

اصولا نباید مدیر ارشد یک سایت فروش خودش در سایت فروشی انجام بده جناب

چون نتیجه همانی خواهد شد که به عنوان یک همکار رقیب بر سر ما دارند میارند

TARIMEHR
October 2nd, 2013, 00:40
مظنورم دقیقا برعکس بود
s.w.a.t = مصطفی تاج الدینی
almahost= حامد آرایش

Vahid
October 2nd, 2013, 00:41

یا حق

با تشکر از شما ، امیدوارم بتونم این کار رو انجام بدم .
متاسفانه امکان جمع آوری برای مدارک نیست ،
سیستم امتیازی متاسفانه بعد از چند روز با باند بازی روبرو شد برای همین کاملا مشخص بود از قبل که این سیستم در این فروم جوابگو نیست .

LXAdmin
در مورد شماره 1 - منظور شما را در مورد ایمان متوجه نشدم ، من قاضی نیستم و نه علمی در این فیلد دارم ولی اینجا هم میگم در حد و توان خودم اگر درک کنم که شخص باید این تاپیک را در انجمن منتشر کنه حتما تاپیک را تایید میکنم .
در مورد شماره 2 - من تاپیک هایی که قرار دادید را برای اولین باز مشاهده میکنم ، طبق روال مدیریت اینگونه تاپیکها باید حذف بشند و شما باید در صورت پاک نشدن به مدیران اطلاع بدید اگر برسی نشد یا جوابی قانعی برای شما ارسال نشده اونموقع باید برای من ایمیل بزنید .
در مورد شماره 3 - تمامی کاربرانی که به دلیل مولتی یوزر بسته شدند با توجه به ایپی و حتی در بعضی مواقع از یک سیستم استفاده کرده بودند ، اگر غیر از این بوده برای من با مدارکی که اثبات کنه مولتی نبودند ایمیل کنند من رسیدگی میکنم .

ببخشید در مورد 3 که فرمودید از یک ای پی . در بیشتر شرکت ها سیستم ها از یک اشتراک استفاده می کنند و قاعدتا دارای ای پی یکسانی هستند و این مورد برای من پیش امده. بهتره یوزر هایی بن کنید که هم به عنوان مولتی یوزر و هم به عنوان متخلف اعلام شده اند. نه چند همکار که در یک محل فعالیت می کنند.

≡ ALEX ≡
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15973-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-snapshot_2013-10-01_233223-png

اصولا نباید مدیر ارشد یک سایت فروش خودش در سایت فروشی انجام بده جناب

چون نتیجه همانی خواهد شد که به عنوان یک همکار رقیب بر سر ما دارند میارند

پاسخ تون رو در پست قبلی من گرفتید... مجددا مطالعه بفرمایید...

shingo1
October 2nd, 2013, 00:53
پاسخ تون رو در پست قبلی من گرفتید... مجددا مطالعه بفرمایید...

سوء استاده ایشون از اکانت مدیرتشون برای همکاری که سرور ایران یا المان میفروشه نخواهد بود جناب .دلیلی هم نداره

بلکه لطفشون تنها شامل حال ما به عنوان پارتنر دیگه رداستیشن خواهد شد که با کوچکرین علت یک ماه تمام بنده رو بن کنند و چون شکایت رو از طرف انجمن پیگری کردم یک هفته دیگه هم به زمان بن اضافه کنند و احتمال بسیار قوی با توجه به محبت بسیاری که در حق ما دارند بعد از مشاهده این پست ها یوزر اصلی رو به طور دائم بن کنند

majidisaloo1
October 2nd, 2013, 01:05

مورد اول را بنده به شما مدارک بدهم و متن تایید بکنید با اکانت ما وارد بشوید و بگذارید پست را خودتان تایید نکنید ببینید مدیران دیگر کی تایید میکنند این فکر میکنم برای اینکه یک بر آورد خوب از انجمن داشته باشید خوب است
2-چند بار ایمیل ؟
این 13 روز پیش به 90 درصد ایمیل هایی که دارید :
http://up.vbiran.ir/uploads/email_9068138065941413439.png
همچنین از بخش ارتباط با ما هم باهاتون در تماس بودم اما جواب داده نشد
آقای سیروس من هیچ وقت بدون قدم از جانب خودم قدم از جانب شما نیستم و نخواهم بود
3-چی میخواهید؟ نیاز هست مدارک ایشان را برایتان ایمیل بکنم؟کپی شناسنامه + کارت ملی کافی است؟
این مورد آی پی شما نباید به این شکل نگاه بکنید اینجور نگاه بکنید که توی یک شرکت معمولا رنج ها و بک بون ها یکی است و این اصلا راهی برای قضاوت نیست
4- خوب دیگر به این میگن دیکتاتوری اگر قوانین هست برای همه باید باشه نه اینکه فقط کاربران! یک مدیر زمانی مدیر است که خودش الگو باشه هیچ مدیری نمیتونه با زیر پا گذاشتن قوانین به کاربران دیگر قوانین را تدریس بکند یکی از ضعف های انجمن دقیقا همین است و از 11 صفحه پیش تا الآن دارند دوستان همین را میگند و لی نمیتوانستند مثال بزنند که بنده یک مثال کوچک برایتان زدم
واسه من تغییر اصلا مهم نیست دیگه برام اما چیزی که مهم است اینه برای من یا سایر کاربران قوانینی که توسط مدیران رعایت نمیشه نباید انتظار داشته باشید توسط کاربران رعایت بشود

با سپاس
عیسی لو

majidisaloo1
October 2nd, 2013, 01:10
واقعا امروز انجمن خیلی برایم جذابتر شد چون دیدم مدیر داره که داره دل میسوزونه
خیلی خوبه سالی یک بار هم که شده چنین تاپیکی زده بشه

ممنون اقا وجید و استارتر عزیز

babelirani
October 2nd, 2013, 01:23
4- خوب دیگر به این میگن دیکتاتوری اگر قوانین هست برای همه باید باشه نه اینکه فقط کاربران! یک مدیر زمانی مدیر است که خودش الگو باشه هیچ مدیری نمیتونه با زیر پا گذاشتن قوانین به کاربران دیگر قوانین را تدریس بکند یکی از ضعف های انجمن دقیقا همین است و از 11 صفحه پیش تا الآن دارند دوستان همین را میگند و لی نمیتوانستند مثال بزنند که بنده یک مثال کوچک برایتان زدم
واسه من تغییر اصلا مهم نیست دیگه برام اما چیزی که مهم است اینه برای من یا سایر کاربران قوانینی که توسط مدیران رعایت نمیشه نباید انتظار داشته باشید توسط کاربران رعایت بشود

با سپاس
عیسی لو

با سلام

با مورد اخری حرفتون کاملا موافقم هستم و متاسفانه انجمن رو مدیران به هر صورت که دلشون بخواد میگردونن و هیچ نظارتی هم بر کارشون نیست و هیچوقت هم جوابگو نیستن و به شخصه بعد از چند سال فعالیت در این انجمن این اولین بار هستم که مدیری در حال جوابگویی هستش که اونم مدیر اصلی انجمن هستش

tizparvaz
October 2nd, 2013, 01:37
تاپیک رو نخوندم اما جناب آقای وحید در جریان باشید خیلی جریانات داخل انجمن هست که شما بی اطلاعید و در حق خیلی ها توسط مدیرانی که شما انتخاب کردید داره اجهاف میشه ، شما هم به ایمیلها پاسخ گو نیستید گوبا کلا انجمن رو به امون مدیران ول کردید و هر کس هر کاری دلش میخواد داره میکنه از بزرگترین مواردی که هر روز داره پیش میاد اجرای قانین برای بعضی ها و نادیده گرفتن قوانین برای بعضی دیه
خودم شخصا 30 روز بن بودم بدون هیچ دلیلی (من کسی رو نگفتم بیاد یاهو جواب بدم اما 30 روز به این علت بن شدم )

ایشالا رسیدگی کنید در شرایط فعلی که خیلی ها از انجمن ناراضی هستند فقط یک رقیب خوب کافیه تا انجمن شما به خاموشی مطلق فرو بره (دوستانه خدمتتون عرض کردم)

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 01:39
تاریخی که بنده برای شما در این باره ایمیل ارسال کردم 24سپتامبر بوده که 7 روز گذشت ولی جوابی ارسال نکردید جناب سیروس

بنده هم مولیتی یوزر نیستم و در همون پست هم عرض کردم ایدی اصلیم shingo هست که بن شده.دلیل ساختن ایدی جدید این بود که بعد از عدم رسیدگی به ایمیل مشاهده کردم بعد از مدت ها خودتون در انجمن به درخواست ها رسیدگی میکنید که با ساختن ایدی جدید موضوع رو بوسیله پیغام خصوصی بهتون اطلاع دادم که علارغم پیغام خصوصی اول که خواستار تشریح موضوع بودید دیگه جوابی ارسال نکردید که در نهایت مجبور شدم پست مربوطه رو ارسال کنم

واقعا نمیدونم چی بگم!پست بنده دقیقا بعد از چند دقیقه ارسال پاک و بنده به مدت یک ماه بن شدم.وقتی ما پست اسپمی رو گزارش میکنیم حداقل 12-24 ساعت بعد رسیدگی میشه.واقعا جالب هست یک افر به قول شما اسپم کمتر از چند دقیقه گزارش شده و شما هم رسیدگی کردید!!!!!!

جناب سیروس واقعا نمیدونم چه خدمتتون عرض با این شرایطی که این همکار گرامی برای ما اینجا ایجاد کردند و به صورت کاملا غیر حرفه ای ما رو اذیت میکنند.حتی پست هایی داشتیم که کاربر در مورد سرورهای مجازیمون سوال داشته که ایشون بنا به تشخیص خودشون پست رو به عنوان اسپم در نظر گرفته و پاک میکنند که مطمئنا باز هم گزارش کاربران هستش!!!

تعداد کل پست های تاپیک فروش ما 172 پست هست که که بیشتر از 35 پست حذف شد.که 90 درصد مربوطه به تایید کاربران فبل از ایجاد قوانین مربوطه به تایید فروشندگان و سوال در مورد علت بن بنده بوده

واقعا بهتون حسته نباشید عرض میکنم.در همین تاپیک هم اکثر یوزر ها اعلام کردند که ایدی اصلیشون .. هست برای پیگری اینجا پست دادند ولی باز هم لطف و عنایت این مدیر عزیز فقط مختص حال ما شد

جناب تاج الدینی مدیر محترم الماهاست این راهش نیست

جناب ممنون میشم اگر تاپیک مربطوه رو هم خودتون چک کنید پاسخ بدید

سپاس

فکر میکنم باز هم باید سلیقه ایی عمل میکنم و بجای بن دائم، مدت بن رو 2ماه دیگه افزایش میدم. درصورتی که اگر یک یوزر دیگه از شما مشاهده کنم هر دو یوزر رو به صورت کامل و دائم بن میکنم.

بنده بعد از تبدیل شدن یوزرم به مدیرارشد هیچ فعالیت تجاری در این انجمن نداشته ام و نخواهم داشت!
در مورد قسمتی هم که گفتید

در مورد بالا اوردن تاپیک هم بنده مطمئن هست که شما تاپیک رو مشاهده نکردید که اینطور قضاوت میکنید پست بنده اسپم نبوده.افر ویژه ای در تاپیک فروش ارسال شده که بعد از اون 13-16 پست مکاتبه دیگه با کاربران داشتیم که باعث شد پست ها به صفحه دیگه ای کشیده بشه و افر قابل مشاهده نباشه که بعد از 3 ساعت همون افر ارسال شد در در صفحه اخر تاپیک قابل مشاهده باشه که ایشون به عنوان اسپم پاک و بنده رو یک ماه بن کردند .تاپیک بنده در صفحه اول و بالترین پست بوده و دلیل نداشته که با اسپم تاپیک اپ بشه

لینک تاپیک
http://www.webhostingtalk.ir/f11/78016/index17.html
2 پست در این صفحه به صورت پشت سر هم و 1 پست هم در صفحه آخر برای بالا آوردن مجدد تاپیک(فاصله بین پست اول دوم تا پست سوم فقط 4 پست! نه 13-16پست)

شانس خوب یا بد شما بنده در آن زمان در حال چک کردن ایمیلهام بودم!

در مورد بقیه موارد هم اگر بنده بخواهم سو استفاده کنم قطعا به این روش بچه گانه اینکار را نخواهم کرد.

این همکار گرامی برای ما اینجا ایجاد کردند و به صورت کاملا غیر حرفه ای ما رو اذیت میکنند.
بنده نه همکار شما هستم نه همکار شخص یا اشخاص دیگر! در این انجمن فقط و فقط بنده یک مدیر هستم! نه فعالیت تجاری دارم در این انجمن نه ... .

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 02:38
فکر میکنم باز هم باید سلیقه ایی عمل میکنم و بجای بن دائم، مدت بن رو 2ماه دیگه افزایش میدم. درصورتی که اگر یک یوزر دیگه از شما مشاهده کنم هر دو یوزر رو به صورت کامل و دائم بن میکنم.

بنده بعد از تبدیل شدن یوزرم به مدیرارشد هیچ فعالیت تجاری در این انجمن نداشته ام و نخواهم داشت!
در مورد قسمتی هم که گفتید

لینک تاپیک
http://www.webhostingtalk.ir/f11/78016/index17.html
2 پست در این صفحه به صورت پشت سر هم و 1 پست هم در صفحه آخر برای بالا آوردن مجدد تاپیک(فاصله بین پست اول دوم تا پست سوم فقط 4 پست! نه 13-16پست)

شانس خوب یا بد شما بنده در آن زمان در حال چک کردن ایمیلهام بودم!

در مورد بقیه موارد هم اگر بنده بخواهم سو استفاده کنم قطعا به این روش بچه گانه اینکار را نخواهم کرد.

بنده نه همکار شما هستم نه همکار شخص یا اشخاص دیگر! در این انجمن فقط و فقط بنده یک مدیر هستم! نه فعالیت تجاری دارم در این انجمن نه ... .

یاادم میاد توی تاپیک جذب مدیر خودت امده بودی نوشته بودی مدیر جذب میکنین
شرایط چی بود فعالیت تجاری نداشته باشه! خوب اون زمان هم خیلی ها بودن مثل همین دوستان تیزپرواز مجید عیسی لو و خیلی های دیگه
چون دیدن مدیر شرایطش فلان هست خوب نیومدن درخواست بدن
ولی تعجبم از همین مورد بوده همیشه که چطور برای شما حالا چه مدیر هستی چه مدیر ارشد چه مدیر ساده قانون سربه ته اجرا شده
یعنی شما فعالیت تجازی داشتی و ومدیر ارشد شدی و بعدش توبه کردی:):-&
خوب همین قانون هم برای مدیران جدید می زاشتین دیگه می نوشتین به شرط توبه کردن و فعالیت تجازی نکردن میتونین بیایی بگین تا مدیر شین
خیلی ها هستن مثل دوستان همکاران و خیلی کسای دیگه میان صبح تاشب از این مدیران فعلی بیشتر وقتشون رو روی سایت میزارن ولی
با امدن مدیران خسته از سر کار و گرفتاریهاشون و دعوای شخصیشون بیخودی بن می شن
توی کف این موضوع هستم که لینوکس کاری مثل حجت علی محمدی یا همون صفر وب چرا بن شده امیدوارم زودتر بیاد و ایدیش باز شه
چون تا موقعی توی زمینه لینوکس فعالیت میکرد و جواب های خوب و کاملی میداد کس دیگه ای روی دستش بلند نمیشد
بچه ها و اونایی هنوز یک شبه امدن و تاپیک زدن بن نشدن ولی حجت بن شده کسی که این همه توی فرورم سوال های بخش اموزشی رو
جواب می داد و خیلی های دیگه که مثل این فرد بودن
باشد که همه ی ما اصلاح شیم

viasky
October 2nd, 2013, 02:48
متاسفانه بنده هم یک مدت بن طولانی شدم
تنها به این دلیل که یک همکار آفر گذاشته بودن بنده تاییدشون کردم
دلیل بن شدن هم ذکر شده بود : موارد دیگر
ایمیل هم ارسال شد ولی جوابی نگرفتم
صبر کردم تا زمانی که از بن در بیام - روز مورد نظر فرا رسید اما در کمال تعجب دیدم 2 روز دیگر هم به تاریخ بن بنده افزوده شده....

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 02:49
یاادم میاد توی تاپیک جذب مدیر خودت امده بودی نوشته بودی مدیر جذب میکنین
شرایط چی بود فعالیت تجاری نداشته باشه! خوب اون زمان هم خیلی ها بودن مثل همین دوستان تیزپرواز مجید سالو و خیلی های دیگه
چون دیدن مدیر شرایطش فلان هست خوب نیومدن درخواست بدن
ولی تعجبم از همین مورد بوده همیشه که چطور برای شما حالا چه مدیر هستی چه مدیر ارشد چه مدیر ساده قانون سربه ته اجرا شده
یعنی شما فعالیت تجازی داشتی و ومدیر ارشد شدی و بعدش توبه کردی:):-&
خوب همین قانون هم برای مدیران جدید می زاشتین دیگه می نوشتین به شرط توبه کردن و فعالیت تجازی نکردن میتونین بیایی بگین تا مدیر شین
خیلی ها هستن مثل دوستان همکاران و خیلی کسای دیگه میان صبح تاشب از این مدیران فعلی بیشتر وقتشون رو روی سایت میزارن ولی
با امدن مدیران خسته از سر کار و گرفتاریهاشون و دعوای شخصیشون بیخودی بن می شن
توی کف این موضوع هستم که لینوکس کاری مثل حجت علی محمدی یا همون صفر وب چرا بن شده امیدوارم زودتر بیاد و ایدیش باز شه
چون تا موقعی توی زمینه لینوکس فعالیت میکرد و جواب های خوب و کاملی میداد کس دیگه ای روی دستش بلند نمیشد
بچه ها و اونایی هنوز یک شبه امدن و تاپیک زدن بن نشدن ولی حجت بن شده کسی که این همه توی فرورم سوال های بخش اموزشی رو
جواب می داد و خیلی های دیگه که مثل این فرد بودن
باشد که همه ی ما اصلاح شیم

در این پست جواب شما داده شده است
http://www.webhostingtalk.ir/f41/93523/index7.html#post883773

در مورد تاپیکی هم میگید قوانینی بود که برای جذب مدیر گذاشته شد! اگر شخصی شرایط رو داشت درخدمتشون هستیم اگر خیر هم باز هم به فعالیت خودشون در انجمن ادامه بدن!
به آخر پست قبلی من رجوع کنید

در این انجمن فقط و فقط بنده یک مدیر هستم! نه فعالیت تجاری دارم در این انجمن نه ... .
دلیلی نمیبینم بیشتر از این به شما توضیحی بدم :)

شاد باشید

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 02:55
متاسفانه بنده هم یک مدت بن طولانی شدم
تنها به این دلیل که یک همکار آفر گذاشته بودن بنده تاییدشون کردم
دلیل بن شدن هم ذکر شده بود : موارد دیگر
ایمیل هم ارسال شد ولی جوابی نگرفتم
صبر کردم تا زمانی که از بن در بیام - روز مورد نظر فرا رسید اما در کمال تعجب دیدم 2 روز دیگر هم به تاریخ بن بنده افزوده شده....

قرار شد از این به بعد یوزرهایی که بن میشوند با دلیل در ادامه این تاپیک
http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index9.html
ذکر بشوند. تا هم مشخص شود دلیل و زمان و هم کدام یک از مدیران بن کرده است.
در مورد شما هم متاسفانه نمیدانم کدام مدیر اینکار را کرده است چون Log ها ذخیره نمیشود.

viasky
October 2nd, 2013, 02:55
من حس میکنم وجود این تاپیک جز تنش و ناراحتی حاصل دیگه ای به دنبال نداره
از مدیر عزیز تقاضا دارم به این تاپیک خاتمه بدن
به هر حال دوستان وضعیت به این شکل هست اما در نهایت انتخاب با شماست که به فعالیت خودتون ادامه بدید یا خیر...
همینطور این حق هم برای مدیران انجمن محفوظ هست که هر طور مایل باشن این مدیر و مدیریت کنن....
سپاس

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 02:57
در این پست جواب شما داده شده است
http://www.webhostingtalk.ir/f41/93523/index7.html#post883773

در مورد تاپیکی هم میگید قوانینی بود که برای جذب مدیر گذاشته شد! اگر شخصی شرایط رو داشت درخدمتشون هستیم اگر خیر هم باز هم به فعالیت خودشون در انجمن ادامه بدن!
به آخر پست قبلی من رجوع کنید

دلیلی نمیبینم بیشتر از این به شما توضیحی بدم :)

شاد باشید

بخش اول جوابت رو اصلا قبول ندارم چون هر شخصی ممکنه اشتباه کنه و کافیه ادم بهش تذکر بده تاحلش کنه حالا چه قدیمی چه جدید مثل همین ممنوع بودن افر در بخش اموزشی
و اینکه ادم یک هفته تا یک ماه بیاد بخاطرش بن شه حالا اونم چه یوزری اونم یوزری که بیاد جواب سوال های افراد رو بده و سودش برای سایت بیشتر از سودش برای جیب خودش باشه

بخش دوم جوابتم جوابش اینه که برای تمامی کاربران باید شرایط یکسان باشه
اگر شما زمانی فعالیت تجاری داشتی و الان مدیری نبایست این قانون هم برای مدیران
جدید وضع شه چرا چون شما خونت از خون ماها که رنگین تر نیست هست؟

همین که نوشتی که دلیل ی نمی بینی توضیح بدی هم از منطقت بالات هست و کاری نمیشه کرد موفق باشی
و این هم نشون میده خونت رنگین تره والا

majidisaloo1
October 2nd, 2013, 02:58
لطفا این تاپیک را پاک نکنید تا فردا هم ادامه پیدا بکند نتایج خیلی خوبی داشت
در ضمن کسی که میخواهد قوانین را رعایت بکنه خشک و ترش را میبینه نه اینکه اونجا ضررش باشه قبول نکنه اینجا سودشه قبول بکنه
چون اون 2 تاپیک حذف شد مدیریت در صورت صلاح دید و طبق قوانین انجمن این مورد را هم حذف بکنند :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/92478/

سپاس

viasky
October 2nd, 2013, 03:05
ممنوع بودن افر در بخش اموزشی
و اینکه ادم یک هفته تا یک ماه بیاد بخاطرش بن شه حالا اونم چه یوزری اونم یوزری که بیاد جواب سوال های افراد رو بده و سودش برای سایت بیشتر از سودش برای جیب خودش باشه

متاسفانه با دوستان هم صحبت میکردیم این مشکل وجود داشت
بارها پیش آمده فردی که وارد نبوده در قسمت آموزش درخواست سرویس کرده
اکثر ما ها به دلیل اینکه بازدید زیادی از انجمن داریم و تقریبا هر 10 دقیقه یکبار بررسی میکنیم مطالب تازه انجمن و...
وارد اون تاپیک میشم و آفر و پلن های موجود و ذکر میکنیم - بدون در نظر گرفتن اینکه تاپیک در محل مناسبی ایجاد نشده
در واقعیت هم نمیشه بررسی کنیم - تصور کنید هر 5 دقیقه بریم اول ببینیم تاپیک کجا ایجاد شده و... تا بخوایید اقدام کنیم...
خیلی خسته کننده میشه و همینطور کار ها به کندی پیش میره
مدیران محترم بجای حذف کردن کامل تاپیک اقدام به بن نمودن ما کاربران می کنن
و در بدترین شرایط دیده میشه یک همکار آفر که میده اطمینان از اینکه مشکلی وجود نداره و تاپیک در جای مناسبی هست بیشتر میشه
و موضوع همینجور ادامه پیدا میکنه و دوستان بیشتری ملحق میشن
اگر این مورد جای پیگیری داشته باشه ممنون میشم

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 03:07
بخش اول جوابت رو اصلا قبول ندارم چون هر شخصی ممکنه اشتباه کنه و کافیه ادم بهش تذکر بده تاحلش کنه حالا چه قدیمی چه جدید مثل همین ممنوع بودن افر در بخش اموزشی

همین که نوشتی که دلیل ی نمی بینی توضیح بدی هم از منطقت بالات هست و کاری نمیشه کرد موفق باشی

وقتی کاربر قدیمی به خودش زحمت چک کردن پستش یا بخشی که تو پست میزنه رو نمیده فکر نمیکنم جای تذکر و ... باشه! :) باید برخورد بشه! هروقت کاربر به خودش یا بهتره بگم پست خودش احترام بزاره قطعا کار به اخطار یا اخراج نخواهد کشید.

این قانون برای مدیران جدید گذاشته شده است چون جلوگیری از به وجود آمدن مشکل احتمالی بکند! ( قبلا چنین مشکلاتی داشتیم با بعضی از مدیران!) پس لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید یا نظری ندهید!

در مورد بخش آخر هم به بخش قبل رجوع میکنم

پس لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید یا نظری ندهید!

البته متوجه هستیم که عادت کاربران اینجا شده که از روی بی اطلاعی همیشه صحبت کنند.

خوش باشید

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 03:09
متاسفانه با دوستان هم صحبت میکردیم این مشکل وجود داشت
بارها پیش آمده فردی که وارد نبوده در قسمت آموزش درخواست سرویس کرده
اکثر ما ها به دلیل اینکه بازدید زیادی از انجمن داریم و تقریبا هر 10 دقیقه یکبار بررسی میکنیم مطالب تازه انجمن و...
وارد اون تاپیک میشم و آفر و پلن های موجود و ذکر میکنیم - بدون در نظر گرفتن اینکه تاپیک در محل مناسبی ایجاد نشده
در واقعیت هم نمیشه بررسی کنیم - تصور کنید هر 5 دقیقه بریم اول ببینیم تاپیک کجا ایجاد شده و... تا بخوایید اقدام کنیم...
خیلی خسته کننده میشه و همینطور کار ها به کندی پیش میره
مدیران محترم بجای حذف کردن کامل تاپیک اقدام به بن نمودن ما کاربران می کنن
و در بدترین شرایط دیده میشه یک همکار آفر که میده اطمینان از اینکه مشکلی وجود نداره و تاپیک در جای مناسبی هست بیشتر میشه
و موضوع همینجور ادامه پیدا میکنه و دوستان بیشتری ملحق میشن
اگر این مورد جای پیگیری داشته باشه ممنون میشم

شما وقتی وارد تاپیکی میشوید تاپکی از بالا به پایین لود میشود! و معمولا هم روی اولین پست تاپیک میرود نه آخرین. به راحتی کمتر از یک ثانیه بخش انجمن قابل مشاهده است. پس یک یا دو ثانیه قبل از ارسال پست به چک کردن محل تاپیک وقت بدهید تا دچار مشکل نشوید.

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 03:11
لطفا این تاپیک را پاک نکنید تا فردا هم ادامه پیدا بکند نتایج خیلی خوبی داشت
در ضمن کسی که میخواهد قوانین را رعایت بکنه خشک و ترش را میبینه نه اینکه اونجا ضررش باشه قبول نکنه اینجا سودشه قبول بکنه
چون اون 2 تاپیک حذف شد مدیریت در صورت صلاح دید و طبق قوانین انجمن این مورد را هم حذف بکنند :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/92478/

سپاس

باتشکر از شما
تاپیک حذف شد.
این تاپیک هم قفل میشود تا وقتی مدیران مجدد بگردند (برای جلوگیری از ارسال اسپم توسط بعضی از دوستان)

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 03:13
وقتی کاربر قدیمی به خودش زحمت چک کردن پستش یا بخشی که تو پست میزنه رو نمیده فکر نمیکنم جای تذکر و ... باشه! :) باید برخورد بشه! هروقت کاربر به خودش یا بهتره بگم پست خودش احترام بزاره قطعا کار به اخطار یا اخراج نخواهد کشید.

این قانون برای مدیران جدید گذاشته شده است چون جلوگیری از به وجود آمدن مشکل احتمالی بکند! ( قبلا چنین مشکلاتی داشتیم با بعضی از مدیران!) پس لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید یا نظری ندهید!

در مورد بخش آخر هم به بخش قبل رجوع میکنم

البته متوجه هستیم که عادت کاربران اینجا شده که از روی بی اطلاعی همیشه صحبت کنند.

خوش باشید
باشه شما مطلع ماها نادون و نفهم و هرچی موفق باشی

s.w.a.t
October 2nd, 2013, 03:18
باشه شما مطلع ماها نادون و نفهم و هرچی موفق باشی

ظاهرا شما به صورت نادرست همیشه جمله ها را مطالعه میکنید!

در جواب به این بخش از صحبت شما بوده است

1- اطلاعی در مورد مشکلات پشت انجمن ندارید.
2- اطلاعی در مورد مشکلاتی که یک سری از کاربران(به همراه تعدادی از مدیران) برای انجمن درست کردند ندارید.
3-دلیلی ندارد که مسائلی که مربوط به شما نمیباشد را به شما توضیح بدیم.

با تمامی این مشکلات ما هنوز هم این انجمن رو سَر پا نگه داشتیم که کاربران بتونند فعالیت کنند!

خوش باشید.