PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست انتقال سرور اختصاصی

LeAgalIzE
September 30th, 2013, 21:15
سلام

دوستان واقیتش نمیدونم جایی رو که درخواست رو مطرح کردم درسته یا نه ولی من به کمکتون نیاز دارم حجم فایلهام سنگینه در حدود 400 الی 500 گیگ و نیاز دارم که سریع فایلهامو به سرور جدیدم منتقل کنم ، دوستای زیادی دایرکت ادمین به دایرکت ادمین رو معرفی کردن که حداقل برای من یکی جواب نداد با وی پی اس هم زمانگیره و ... از دوستایی که میتونن کار انتقال انجام بدن ممنون میشم به مشکل منم رسیدگی کنن هزینه انتقال هم به دوستمون پرداخت میشه

تشکر میکنم

LeAgalIzE
September 30th, 2013, 22:17
دوستان کسی نیست یه راهنمایی انجام بده

Irandotnet.ir
October 1st, 2013, 17:10
در صورت استفاده از سرویس های اختصاصی ما اینکار به صورت رایگان و سریع برای شما انجام میگردد.
با تشکر تیم پشتیبانی ایران دات نت (ایدنا هاستینگ) (سرعت کار ما 10 گیگ برثانیه میباشد)
برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر میتوانید با شماره روبرو تماس بگیرید : 09360406859
ای دی یاهو من جهت ارتباط : aallahbakhsh@rocketmail.com
ایمیل های من : info@alirezaallahbakhsh.ir , info@irandotnet.ir
شرکت خاتون نت شیراز - shirazkhatoon.ir (http://shirazkhatoon.ir/) (تیم میزبانی ایران دات نت - IRAN DOT NET {The modern design} (http://www.irandotnet.ir/))
در صورت تماس با شرکت ذکر کنید که این سرویس از سرویس های ایران دات نت تحت مسئولیت اقای اله بخش میباشد.(سپس یا مشاوره دریافت خواهید کرد یا به بخش مربوطه ارجاع داده خواهید شد.)
با تشکر:53:

TOOBA IT
October 1st, 2013, 17:16
سلام

دوستان واقیتش نمیدونم جایی رو که درخواست رو مطرح کردم درسته یا نه ولی من به کمکتون نیاز دارم حجم فایلهام سنگینه در حدود 400 الی 500 گیگ و نیاز دارم که سریع فایلهامو به سرور جدیدم منتقل کنم ، دوستای زیادی دایرکت ادمین به دایرکت ادمین رو معرفی کردن که حداقل برای من یکی جواب نداد با وی پی اس هم زمانگیره و ... از دوستایی که میتونن کار انتقال انجام بدن ممنون میشم به مشکل منم رسیدگی کنن هزینه انتقال هم به دوستمون پرداخت میشه

تشکر میکنم

آیا دسترسی به اس اس اچ ssh دارید؟
اگر بله به راحتی تمام می توانید اطلاعات خود را منتقل کنید.
خواستید بگید دستورشو بهتون بدم.

Irandotnet.ir
October 1st, 2013, 19:12
سلام

تشکر میکنم
دوستان منظور ایشون از هزینه حداکثر 10 هزار تومان میباشد (من با هاشون صحبت کردم)برام نصرفید اگه حاضرید
با این قیمت 300 گیگ فایل منتقل کنید باهاشون صحبت کنید.:))
"این روزا دستمزد یک کارگر شده 50 تومن بعد مهندس های سرور ما باید روزی 5 تومن بگیرن !:))

konstantine
October 2nd, 2013, 00:21
دوستان منظور ایشون از هزینه حداکثر 10 هزار تومان میباشد (من با هاشون صحبت کردم)برام نصرفید اگه حاضرید
با این قیمت 300 گیگ فایل منتقل کنید باهاشون صحبت کنید.:))
"این روزا دستمزد یک کارگر شده 50 تومن بعد مهندس های سرور ما باید روزی 5 تومن بگیرن !:))

من سوزش شما رو درک میکنم و به امثالی مثل جنابعالی که با طمع خودتون دنبال کلاهبرداری هستین باجی نمیدم ، از حرکاتت معلومه که کلی سوختی ... به تو یکی هزار تومن هم نمیدم چه برسه به 000 / 450 مرد حسابی چیزی که در مورد دیگران فکر میکنی اول خودتی کجا زندگی میکنیم فک کردی همه مثل خودتن ... در ضمن نظرات افراد عقده ای و کلاهبردار در اینجا درخواست نشده . آبروی سایت و ارائه دهنده خدمات هاستینگم افرادی امثال شما خدشه دار میکنن . موفق باشید

ra3ou1
October 2nd, 2013, 00:34
سرور مبدا اروپا هست یا آمریکا؟

سرور مقصد؟

konstantine
October 2nd, 2013, 00:51
هر دو ovh فرانسه

TOOBA IT
October 2nd, 2013, 11:59
در صورتیکه دسترسی به اس اس اچ هر دو دارید انتقال براحتی انجام می شود.

Irandotnet.ir
October 2nd, 2013, 16:08
من سوزش شما رو درک میکنم و به امثالی مثل جنابعالی که با طمع خودتون دنبال کلاهبرداری هستین باجی نمیدم ، از حرکاتت معلومه که کلی سوختی ... به تو یکی هزار تومن هم نمیدم چه برسه به 000 / 450 مرد حسابی چیزی که در مورد دیگران فکر میکنی اول خودتی کجا زندگی میکنیم فک کردی همه مثل خودتن ... در ضمن نظرات افراد عقده ای و کلاهبردار در اینجا درخواست نشده . آبروی سایت و ارائه دهنده خدمات هاستینگم افرادی امثال شما خدشه دار میکنن . موفق باشید
بردار شما اول برو ادب یاد بگیر .
این مدرک از تربیت ایشون همکاران ببین.
15977
تربیت شما نشون میده هنوز بچه هستی .

Irandotnet.ir
October 2nd, 2013, 16:19
مرد حسابی بنده گفتم 120 تومن جک نگو .
هر چند بنده با افراد بیشعور کاری ندارم.

alaviyoon
October 2nd, 2013, 18:11
ادب رو رعایت کن مرتیکه بی حیا !!
لازم نیست این همه بی احترامی کنی
در ضمن دوستان در این انجمن برای بی ادب هایی مثل شما کاری نمیکنند چون معلومه اگه اشتباهی بشه چه چیزهایی میشنوند !!

Irandotnet.ir
October 2nd, 2013, 19:20
ممنون که حقش رو کف دستش گذاشتید . کمال تشکر و قدردانی رو از شما دارم لطفا به مدیر اطلاع بدید تا اوشون بن بشن. با تشکر:53:

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 19:42
من برات انجام میدم اگر مشکلت حل نشده
بابا کل کل بیخودی میکنین باهم که چی بشه
:105::-$

Irandotnet.ir
October 2nd, 2013, 19:47
من برات انجام میدم اگر مشکلت حل نشده
بابا کل کل بیخودی میکنین باهم که چی بشه
:105::-$
شما ببین چه فوحشی داده ؟ به خودتم بده چیکار میکنی ؟
بهش بگو میخوای فوحش بدی به خودم بده کاری ندارم چیکار خواهر مادرم داری بی ن.....س.

ULTRAWEB
October 2nd, 2013, 19:53
شما کافیه هست که پست رو گزارش کنی و بعداز مدتی بن می شوند
همین کافیه دیگه حالا مشکلتون حل شده به حمدالله
کسی فحش یاهمون فوحش بهم بده گزارش میکنم سعی میکنم حتما یارو بن شه
کل کل باهاش دردی رو دعوا نمیکنه مگه شما درحد اونی موفق باشید انشالله