PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و برسی سرویس های Burst

Arashdn
March 23rd, 2010, 22:52
سلام
این تاپیک برای بحث و برسی سرویس های این دیتاسنتر ایجاد شده
www.burst.net
سرعت شبکه و پورتشون که حرف نداره و دی داس پروتکشن شبکه شون هم خیلی قویه
از سال 1991 بعنوان شرکت تهیه کننده سخت افزار و از سال 1996 خدمات اینترنتی ارائه میده
پشتیبانیش در حد قابل قبولی هست
قیمت های فوق العاده ای هم داره
فقط تنها ایرادش اینه که تحویل سرور رو 2-3 روز طول میده
و از طرفی مشکلات تحریم ایران هم هست ...
من که چند ماهی میشه دارم با این دیتاسنتر کار میکنم و خیلی ازش راضیم
اگر هر سوالی هم داشتید میتونید در همین تاپیک مطح کنید

P-CO
March 23rd, 2010, 22:57
بنظرم به ریسکش نمی ارزه...

البته این نظر شخصی بنده هست!

اما حتی 1% هم اگر احتمال این باشه که خدایی نکرده (خدایی نکرده) مشکل تحریم (و...) پیش بیاد، اصلاً قابل قبول نیست.

با احترام

AfraWeb.net
March 23rd, 2010, 23:03
نظر ما هم اینه ما شخصا جایی که حتی 1 درصد احتمال ریسک وجود داشته باشه سرویسی را خریداری نمیکنیم .
در 2 ایمیل به صراحت بهمون اعلام کردند که به ایران سرویس ارائه نمیکنند .

{100-2196067} RE: dedicated server‏
From: sales@burst.net
Sent: Sunday, March 14, 2010 2:58:33 PM
To: afraweb@live.com

Benji A. has responded to your ticket.

Please preserve the subject line. This is important.

-----------------------------------------------
(Benji A.)
-----------------------------------------------
The US Government does not permit us to do business with Iranian clientele, sorry..
------------
Benji A.
Vice President, Operations
BurstNET™ Technologies Inc.
benji@burst.net

Arashdn
March 23rd, 2010, 23:11
نظر ما هم اینه ما شخصا جایی که حتی 1 درصد احتمال ریسک وجود داشته باشه سرویسی را خریداری نمیکنیم . برای همین ریسلر the planet و OVH هستید؟؟؟؟

AfraWeb.net
March 23rd, 2010, 23:26
برای همین ریسلر the planet و OVH هستید؟؟؟؟

ما نگفتیم رسیلر هستیم . در تاپیکی تمام جریانات مرتبط با ovh را حتما به اطلاع میرسانیم که چطور سرور ها خریداری میشد قیمت ها چقدر هست و چطور با این دیتا سنتر اشنا شدیم و همه این مسائل را بطور کامل بیان خواهیم کرد . و در رابطه با سرور های theplanet با یکی از شرکت های که بر روی این دیتا سنتر سرور مجازی ارائه میکردند صحبت هایی داشتیم و افر هایی بهمون دادند و در ایمیل ها بهون تضمین دادند که با مشتریان ایرانی مشکلی ندارند و نخواهند داشت و حتی افر ها رو تو فروم قرار دادیم ولی هیچ سرویسی را به فروش نرساندیم چون نخواستیم ریسکی انجام داده باشیم .چون اینطور تضمین ها برای ما کافی نیست . مهم قوانین اون کشور و قرار داد کتبی همکاری هست اون موقع میتونیم سرویسی را به فروش برسانیم و به مشتری اعلام کنیم که هیچ احتمالی برای بسته شدن سرور و اینطور مسائل وجود ندارد . البته ببخشید یک خورده رک نظرمون رو گفتیم ولی سیستم کاری ما با بغیه مقداری متفاوت هست و ملاک تضمین مسائل دیگری هست .

Veria
March 24th, 2010, 01:08
از لحاظ تحریم بستگی داره سرور رو به چه صورت تهیه کنید.
از لحاظ کیفیت کاملا قابل قبول هستن.
به شدت سر موضوع اسکن شبکه و حمله حساس هستن و برخورد می کنن.
در مورد فایل تا شکایت مستقیم نشه کاری ندارند.
تنها نقطه ضعف بزرگی که میشه بهش اشاره کرد تاخیر در انجام کارهاست. که فکر میکنم به خاطر حجم کارشون باشه.

Arashdn
March 24th, 2010, 07:32
تنها نقطه ضعف بزرگی که میشه بهش اشاره کرد تاخیر در انجام کارهاست. که فکر میکنم به خاطر حجم کارشون باشه. کار ها رو که خوب انجام میدن فقط تحویل سرور یه ذره طول میدن

M-Soltani.ir
March 24th, 2010, 07:37
از همــــــه شنیـــدم کــه خطــر تــحریــم وجــود داره :-ss

Arashdn
March 24th, 2010, 07:43
ما نگفتیم رسیلر هستیم . در تاپیکی تمام جریانات مرتبط با ovh را حتما به اطلاع میرسانیم که چطور سرور ها خریداری میشد قیمت ها چقدر هست و چطور با این دیتا سنتر اشنا شدیم و همه این مسائل را بطور کامل بیان خواهیم کرد . و در رابطه با سرور های theplanet با یکی از شرکت های که بر روی این دیتا سنتر سرور مجازی ارائه میکردند صحبت هایی داشتیم و افر هایی بهمون دادند و در ایمیل ها بهون تضمین دادند که با مشتریان ایرانی مشکلی ندارند و نخواهند داشت و حتی افر ها رو تو فروم قرار دادیم ولی هیچ سرویسی را به فروش نرساندیم چون نخواستیم ریسکی انجام داده باشیم .چون اینطور تضمین ها برای ما کافی نیست . مهم قوانین اون کشور و قرار داد کتبی همکاری هست اون موقع میتونیم سرویسی را به فروش برسانیم و به مشتری اعلام کنیم که هیچ احتمالی برای بسته شدن سرور و اینطور مسائل وجود ندارد . البته ببخشید یک خورده رک نظرمون رو گفتیم ولی سیستم کاری ما با بغیه مقداری متفاوت هست و ملاک تضمین مسائل دیگری هست .
خب سی پنل چی ؟
اون که دیگه شخص و شرکت سرش نمیشه ببین سایت ایرانی زیاد داری تحریم میکنه

ببنید واقعا نمیشه به خاطر تحریم از سرویس ها استفاده نکرد
بورست اگر یه سری موارد رعایت بشه هیچ وقت مشکلی پیش نمیاد

---------- Post added at 07:43 AM ---------- Previous post was at 07:41 AM ----------

از همــــــه شنیـــدم کــه خطــر تــحریــم وجــود داره :-ss
همونطور که بالا هم گفتم و سی پنل رو مثال زدم نمیشه برای تحریم قید همه چی رو زد
از آمریکل نگیریم از کجا بگیریم؟؟؟ ورلداستریم یا گیگا ؟؟؟؟که اصلا قابل مقایسه با Burst نیست

P-CO
March 24th, 2010, 09:30
بجز Burst دیتاسنترهای زیادی هستند توی آمریکا که از خطر تحریم بدور هستند.

XLHost - WeHostWebsites - FDC - Caro - DirectSpace

موفق باشید.

alimosavi
March 24th, 2010, 09:48
شما از کار کردن با این شرکت در نهایت پشیمان می شید . کلا منتظر یه فرصتند تا تلکتون کنند و بسیار آدمای احمقی هستند .

هر چی دلتون می خواد عمل کنید . ولی من بهتون توصیه می کنم زودتر به جای دیگه خودتون رو منتقل کنید ..

Arashdn
March 24th, 2010, 10:21
بجز burst دیتاسنترهای زیادی هستند توی آمریکا که از خطر تحریم بدور هستند.

Xlhost - wehostwebsites - fdc - caro - directspace

موفق باشید.
به کارو و اف دی سی میل بزنید میگن از ایران قبول نمیکنیم ...
دایرکت اسپیس و وی هاست وب سایتز رو هم اجازه بدید یه میل بزنمم ببینم چی میگن

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

حالا کاری نداریم که سرور های فوق با واسطه خریداری بشه مشکل تحریم نداره .....

Mostafa
March 24th, 2010, 11:27
من سرویس ازشون خریدم ، بعد از اینکه هزینه رو با Paypal می پردازید یک فرم می فرستند بهتون، میگه مشخصات صاحب PayPal رو بنویس + مشخصات خودت + امضا کن + کارت شناسایی معتبر برامون اسکن کن و با فرم بفرست.
من اولش پشیمون شدم، بعد اومدم کارت شناسایی ملی ایران رو اسکن کردم و + اسکن فرم امضا شده و مشخصات پی پال ام را برایشان فرستادم قبول کردند و سرویس 2 روزه آماده شد :113:

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

---------- post added at 10:21 am ---------- previous post was at 10:21 am ----------

دایرکت اسپس من کار کردم باهاشون، می گن با ایران مشکلی نداریم. من پرسیدم چرا گفتند چون تاحالا مشکلی برامون ایجاد نکردند.
تحویل سرویس های دایرکت اسپیس هم دو روزه هست.
پشتیبانی ها شون گلابی اند و چیزی بارشون نیست.

Woshka
March 24th, 2010, 11:28
از Desktop PC استقاده میکنن

webmizban
April 1st, 2010, 11:59
بلاخره بده یا خوب؟

Arashdn
April 1st, 2010, 12:37
باید بناز به نیازت انتخب کنی
سرعت پورت و شبکه شون حرف نداره عالیه
تحویل سرور جون آدم در میاد
مشکل تحریم داره
ساپرت متوسط یه کم بیشتر
قیمت پایین
استفاده از Desktop pc
این بود ویژگی هاش

saeidj
April 1st, 2010, 19:23
آفر های جالبی داشتند. الان تو این فکر بودم که سرور بگیرم ازشون. دوستان یکم دو دلم کردند در رابطه با تحریم. از نظرقیمیت هم خوب بود

AfraWeb.net
April 1st, 2010, 19:34
آفر های جالبی داشتند. الان تو این فکر بودم که سرور بگیرم ازشون. دوستان یکم دو دلم کردند در رابطه با تحریم. از نظرقیمیت هم خوب بود

دیتا سنتری که پشتیبانی ضعیفی داشته باشه سرور مفت هم بده ارزشی ندارد حالا قضیه تحریم و اینطور مسائل هم بهش اضافه بشه

باور كنید موفق‌ترین شركت‌های میزبان در دنیا، نه به خاطر قیمت‌ها، بلكه به خاطر پشتیبانی و انجام تعهدات خود در برابر مشتریان به چنین درجه‌ای رسیده‌اند.

saeidj
April 1st, 2010, 19:35
برای DDOS Protection پول جدا می گیرند؟

AfraWeb.net
April 1st, 2010, 19:56

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

این راه رو ما خیلی وقت پیش رفتیم به نظر ما هم نمیشه اعتماد کرد بهشون جوابش رو ببنید . نه میگه اره نه میگنه نه و این از همه جواب ها بدتر هست

As for the sanctions, my point of view (and not the companies) is that whatever the US/Iranian govt's don't like about each other shouldn't affect business at all.
As I also said, we do have a lot of Iranian customers and we've had no issues with them outside of the whole timezone differences.

خود فروشنده مشکلی نداره ولی شرکتشون مشکل دارند

DeltaGostar
September 27th, 2010, 01:46
مشکل تحریم نداره به هیچ وج ایرانی هم توی لیستش هست
مشتری حالا کم داره یا نداره
نمایندگی شاید بده به شرکت معتبر ایرانی

اون زمان تحریمات جنگ عراق و امریکا و جناب جورج بوش بله
الان دو دولت در حال راه کار برای ایجاد ارتباط و نیز تحریم های به قول ریس جمهور امریکا (تحریم کردن نیروی های نظامی ) شما حساسیت سی پنل اون زمان رو با الان مقایسه کنید ‍‍. نسبتا به حداقل رسیده
رکورد اقتصادی جوری شده مشتری از وسط ایران هم بیاد با روی باز پذیرش میکنن . اما طبق قوانین :53:
شما کپی پاسپورد بفرستید و بگید ایرانی هستم سرویس میخوام .