PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی دیتاسنترهای مالزی

Amir.Mansoury
March 23rd, 2010, 22:26
سلام دوستان.
یکی از دوستان چند سالی هست در مالزی زندگی میکنه و الان چند سالی هست در مالزی دیتاسنتر دارد.
یکی از دوستان مشترکمان که با هم در مالزی بودند گفتند ایشان بزرگترین ارائه دهنده خدمات Wireless و Wimax در مالزی است. طبق صحبتها قرار شد با هم همکاری کنیم و نمایندگی ایران و middle east را بصورت انحصاری در اختیار من قرار بده.

فقط یک سری سوال دارم از دوستانی که با بستر ارتباطی و دیتاسنترهای مالزی کار کردند.

-آیا با کارکردن با آنها راضی بودید؟
-تا به حال مجبور بوده اید از آنجا کوچ کنید؟
-هزینه ای مالزی چگونه است؟
-بسترهای ارتباطی و سرعت اینترنتی آنها را چگونه ارزیابب میکنید؟
-آیا با اینکه دیتاسنتر خصوصی است از وارز پشتیبانی میکنند؟حتی در موارد حاد و یا شکایات بین المللی؟
آیا همه نوع هاستینگ مورد تایید است؟
چون کار ما گسترده است و قرار است دفتر خارج از کشور داشته باشیم،ممکن است سایتهای بزرگسالان(خودتون میدونید منظورم چیست)را میزبانی کنیم.آیا اذیت نمیشیم؟

کلا از شما دوستان میخواهم اگر تجربه ای دارید به من کمک کنید.

delta
March 23rd, 2010, 22:55
مالزی تا آنجا که اطلاع دارم سخت گیر میدن به این نوع سایتها.گرچه شما هر کاری کنی اگر تو ایران زندگی میکنی فرقی نداره از کجا بگیری.رسما میان دم محل زندگیتون تعطیلتون میکنن.بهتره کلا بیخیال همچین سایتی بشید.البته اگر تو ایران زندگی میکنید. کشورهای دیگر مشکلی نیست.

Amir.Mansoury
March 23rd, 2010, 23:15
خوب سایتهای بزرگسالان را بی خیال شیم چی؟
به هر حال سایت دانلود هست.سایت موزیک هست.همه که نمیان وبلاگ و فروم بزنند.
میترسم اینجور که بوش میاد مجبورشم توی خوده شرکت دیتاسنتر راه بندازم که قیمتش اصلا و به هیچ وجه نمیصرفه.

AfraWeb.net
March 23rd, 2010, 23:17
یه دیتا سنتری هست به اسم شنجیرو حتی بخش فروش فارسی هم دارند و ما ازشون سرور برای تست گرفتیم ولی متاسفانه سرعت پورت پایین هست و حداکثر سرعت دانلود بین 500 کیلو بایت تا 1 مگ بود که نمیشه رو این سرعت حسابی باز کرد . قیمت ها هم در حد معمولی هستند . با ساپورت این شرکت تماسی نداشتیم ولی زمان پاسخگویی بخش فروش بین 3 الی 4 روز بود که معمولا در شرکت ها زمان پاسخگویی بخش فروش 1 روز هست و ممکن هست زمان پاسخگویی ساپورت طولانی تر باشد .

این شرکت نمایندگی فروش در ایران دارند . و اگر تمایلی به خرید داشته باشید میتونید از این نماینده خریداری نمایید .
خود شرکت درباره مسائل وارز و این مسائل حرفی نزدیند ولی تماس تلفنی که نماینده فروش در تهران با ما داشتند گفتند که وارز ساپورت هستند و نسبت به مسائل اسپم حساس نیستند و ... ولی چقدر تا واقعیت نزدیک باشد ما اطلاعی نداریم .
در کل بعضی مواقع تجربه کردن برخی مسائل خوب هست

Amir.Mansoury
March 23rd, 2010, 23:42
راستش ترجیح میدم از تجربیات دیگران استفاده میکنم:d:d

من تا به حال فقط از چند دیتاسنتر رازی بودم و زیاد تعریفش را شنیدم.
giga-international
leaseweb
caro
xlhost
و iweb

من برای کار با دیتاسنتر چند تا مشکل دارم که باید دیتاسنتر این قابلیت ها را داشته باشه.

-بسترهای ارتباطی قوی و بروز
-سخت افزارهای قوی و بروز
-نداشتن محدودیت در میزبانی سایتها
-پشتیبانی از سایتها حتی در موارد حاد
-نداشتن نماینده در خاور میانه مخصوصا در ایران (چون من انحصاری کار میکنم.کلا توی هر زمینه ای که وارد میشم)
-قیمتهای بسیار مناسب مانند leaseweb

=========
من تعریف leaseweb را زیاد شنیدم.کلا دیتاسنترهای هلندی خوب هستند.اگر هم بخوام نماینده انحصاریشو بگیریم هم مشکلی ندارم چون از لحاظ پاسپورتی و اقامتی و .... همه چی جور هست.
=========
ولی با هم چند مشکل پیش میاد:
من توی مرحله تعیین نام هستم و تا بعد عید رسمی نمیشم.
احتمالا یک چک ضمانت سنگین میخواهند.
باید نفرات زیاد استخدام کنم و هزینه مالی زیاد کنم.
هزینه ها را باید به ارز تبدیل کنم . بفرستم و ...
و از همه مهمتر اینکه ساپورت ارانی نداره.

یکی از چیزهایی خوب این دیتاسنتر دوستم که اگه ok شه سعی میکنم باهاش توافق کنم اینه که قیمتها را تا حدودی من مشخص کنم(قیمتها را پایین بیاورم و بومی کنم)و هزینه را بصورت سالیانه یا ماهیانه به صورت ریالی بریزم به حابش توی همین بانکهای ایرانی.

میخوام یک بار شروع کنم برای همیشه.

بازم اگر میشه منو راهنمایی کنید.

AfraWeb.net
March 24th, 2010, 00:09
راستش ترجیح میدم از تجربیات دیگران استفاده میکنم:d:d

من تا به حال فقط از چند دیتاسنتر رازی بودم و زیاد تعریفش را شنیدم.
giga-international
leaseweb
caro
xlhost
و iweb

من برای کار با دیتاسنتر چند تا مشکل دارم که باید دیتاسنتر این قابلیت ها را داشته باشه.

-بسترهای ارتباطی قوی و بروز
-سخت افزارهای قوی و بروز
-نداشتن محدودیت در میزبانی سایتها
-پشتیبانی از سایتها حتی در موارد حاد
-نداشتن نماینده در خاور میانه مخصوصا در ایران (چون من انحصاری کار میکنم.کلا توی هر زمینه ای که وارد میشم)
-قیمتهای بسیار مناسب مانند leaseweb

=========
من تعریف leaseweb را زیاد شنیدم.کلا دیتاسنترهای هلندی خوب هستند.اگر هم بخوام نماینده انحصاریشو بگیریم هم مشکلی ندارم چون از لحاظ پاسپورتی و اقامتی و .... همه چی جور هست.
=========
ولی با هم چند مشکل پیش میاد:
من توی مرحله تعیین نام هستم و تا بعد عید رسمی نمیشم.
احتمالا یک چک ضمانت سنگین میخواهند.
باید نفرات زیاد استخدام کنم و هزینه مالی زیاد کنم.
هزینه ها را باید به ارز تبدیل کنم . بفرستم و ...
و از همه مهمتر اینکه ساپورت ارانی نداره.

یکی از چیزهایی خوب این دیتاسنتر دوستم که اگه ok شه سعی میکنم باهاش توافق کنم اینه که قیمتها را تا حدودی من مشخص کنم(قیمتها را پایین بیاورم و بومی کنم)و هزینه را بصورت سالیانه یا ماهیانه به صورت ریالی بریزم به حابش توی همین بانکهای ایرانی.

میخوام یک بار شروع کنم برای همیشه.

بازم اگر میشه منو راهنمایی کنید.

درباره leaseweb ما توافقات خوبی با این دیتا سنتر داشتیم ولی اینها نمایندگی رسمی قبول نمیکنند و خیلی خوشحال بودند که ما میخوایم باهاشون همکاری کنیم . ولی بحث نمایندگی رسمی فروش ربطی به خارج و ایران ندارد مهم اعتبار شرکت هست که ما تمامی مدارک و مجوز ها و رزومه شرکت را ترجیمه رسمی کردیم و براشون فرستادیم تا از نزدیک با کار ما اشنا بشن . کلا تو سیستم ایران اکثرا به دنبال سرور هایی با قیمت هایی پایین هستند و از اونجایی که اطلاعات زیادی دریاره سرور ها ندارند برای همین موضوع قیمت از کیفیت براشون مهم تر هست البته فقط قشر خاصی که بطور حرفه ای فعالیت میکنند کیفیت ا پ تایم پورت اختصاصی خرید مستقیم و خرید از نمایندگی براشون اهمیت خاصی دارد .

اگر دوست داشتید ایمیل های رد و بدل شده با leaseweb را براتون بزاریم تا راه رفته را دوباره طی نکنید (:|

Techno Pars
March 24th, 2010, 00:29
Leaseweb برای نمایندگی گفت باید 20 تا سرور پیش ما داشته باشید.
بیشترین میزان IP هم که به هر سرور میدن 16 تاست !

AfraWeb.net
March 24th, 2010, 00:47
We don’t have exclusive resellers in any market, however we don’t approach to end users in the market if we have a reseller already there, and if a customer comes to us, we refer him to our reseller(s). However we can`t control the website sales.

P-CO
March 24th, 2010, 00:59
we don’t have exclusive resellers in any market, however we don’t approach to end users in the market if we have a reseller already there, and if a customer comes to us, we refer him to our reseller(s). However we can`t control the website sales.

مام یک مدت پی این موضوع بودیم، ولی این دیتاسنتر نمایندگی انحصاری نمیده متاسفانه.

ما همچنان پی یک دیتاسنتر مطمعاً هستیم، تا نمایندگی فروش بگیریم. اما این کار نیاز به یکسری تحقیقات دقیق تری داره...

Amir.Mansoury
March 24th, 2010, 02:21
میدونم مطلب من ربطی نداره ولی با یکی از دوستانم که تو آلمان بوده داره پیگیری میکنم برای یک دیتاسنتر آلمانی.
آیا دیتاسنترهای آلمانی وارز ساپورت هستند؟

delta
March 24th, 2010, 02:45
والا میترسم یک حرفی بزنم بقیه بریزن سرم.کلا من یکی از آلمان خیری ندیدم.هردفعه هم تاپیکی زده میشه راجب پورت افتضاح و اینکه به تعهدات عمل نمیکنند و...
من شخصا اگر به دیتاسنتر باشه و خودم با اینا کار کردم میگم:
leasweb
iweb
caro
این سه تا بین این همه دیتاسنتر یک جورایی خدا هستند و تو این 1 سال تاحالا مشکلی ندیدم.مخصوصا leasweb.

Amir.Mansoury
March 24th, 2010, 03:11
ممنونم.سعی میکنم درمورد اینها پیگری کنم ولی giga-international واقها کارش درسته.
من الان دارم باهاش کار میکنم.سرور cori7 را دارم استفاده میکنم با LiteSpeed Web Server . باور کنید یا اینکه کلی سایت روشه ولی آخ نمیگه.

Techno Pars
March 24th, 2010, 03:14
میدونم مطلب من ربطی نداره ولی با یکی از دوستانم که تو آلمان بوده داره پیگیری میکنم برای یک دیتاسنتر آلمانی.
آیا دیتاسنترهای آلمانی وارز ساپورت هستند؟
خیر

AfraWeb.net
March 24th, 2010, 03:18
از مالزی کوچ کردیم رفتیم اروپا و کانادا و... بالاخره کجا رو باید مورد برسی قرار بدیم#:-s

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

خیر

زیاد سخت نگرید این روزها همه جاهایی که حساسیت کمتری دارند از نظر فروشندگان اماتور هاستینگ 100 درصد وارز هستند از کارو گرفته تا ......نمونه هاش زیاد تو فروم هست

Nikan
March 24th, 2010, 03:42
سلام

والا یکی از دوستانی که از ما سرور می گرفت تقریبا 3 سال پیش رفت مالزی و در همین زمینه گویا فعال شده است خیلی تعریف می کرد و علاقه مند به کار است ولی من توصیه نمی کنم

با تشکر

AfraWeb.net
March 24th, 2010, 03:47
Last login: Fri Mar 5 22:32:03 2010 from 124.217.224.88
[root@vps3157 ~]# wget http://67.212.92.250/10MB.bin
--16:53:42-- http://67.212.92.250/10MB.bin
Connecting to 67.212.92.250:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 10485760 (10M) [application/octet-stream]
Saving to: `10MB.bin'

100%[================================================== ================================================== ====================================>] 10,485,760 274K/s in 69s

16:54:52 (149 KB/s) - `10MB.bin' saved [10485760/10485760]
این سرعتی بود که ما روی سرور مجازی از مالزی که برامون فرستادن تست کردیم و همین رو برای دیتا سنتر فرستادیم و گفتند که کیفیت بالا هست و....

persian.developer
March 24th, 2010, 05:19
last login: Fri mar 5 22:32:03 2010 from 124.217.224.88
[root@vps3157 ~]# wget http://67.212.92.250/10mb.bin
--16:53:42-- http://67.212.92.250/10mb.bin
connecting to 67.212.92.250:80... Connected.
Http request sent, awaiting response... 200 ok
length: 10485760 (10m) [application/octet-stream]
saving to: `10mb.bin'

100%[================================================== ================================================== ====================================>] 10,485,760 274k/s in 69s

16:54:52 (149 kb/s) - `10mb.bin' saved [10485760/10485760]
این سرعتی بود که ما روی سرور مجازی از مالزی که برامون فرستادن تست کردیم و همین رو برای دیتا سنتر فرستادیم و گفتند که کیفیت بالا هست و....
سلام
من تجربه ای از مالزی ندارم ولی این لینک شما از کانادا هست و فاصله زیاده یک لینک از دیتاسنترهای مالزی برای تست بدید

AfraWeb.net
March 24th, 2010, 05:51
سلام
من تجربه ای از مالزی ندارم ولی این لینک شما از کانادا هست و فاصله زیاده یک لینک از دیتاسنترهای مالزی برای تست بدید

سرور تست برای چند روز در اختیارمون قرار داده بودند و از اروپا و امریکا و کانادا تست کردیم و حداکثر سرعت بین 500 تا 1 مگ بودش . و فایلی از مالزی برای تست نداشتیم که سرعت رو بسنجیم ولی درکل بنظر میاد که اپ لینک پایینی روی سرور دارند البته باز هم این نظر ما هستش ولی دوستانی که تمایل دارند میتونند سرور را خریداری کنند و نظراتشون رو بنویسند بالاخره باید چند نفر تست کنند تا بسه به نظر قطعی رسید

M-Soltani.ir
March 24th, 2010, 07:29
از اون لحاظ مالزیایی ها مسلمون هستند و فکر نکنم بتونید واسه اونجور سایت ها سرویس بدید
منم یک آشنا تو مالزی دارم کمک خواستی بگو ;)

Arashdn
March 24th, 2010, 07:46
بیشترین میزان IP هم که به هر سرور میدن 16 تاست ! واقعا؟؟؟

tar.gz
March 24th, 2010, 11:58
من تو گوگل یه مدت قبل که داشتم سرچ میکردم یه متنی رو دیدم که پورت سرورهای مالزی (ندیدم که برای کدوم دیتاسنتر بود) دارای ارتباط 10 مگی هستن.فکر کنم سایتایی که قیمت به نظر مناسبی میدن یه همچین ul داشته باشن.نباید سرعت زیادی رو از سرور انتظار داشته باشین

Amir.Mansoury
March 24th, 2010, 12:37
:39::39::39::39:
از شما دوستان ممنونم.پس اینجور که معلومه باید قید دیتاسنترهای مالزی را بزنم.
قیمتهاشونم بالاست.پس باید از شرق به سمت غرب کوچ کنم.ولی 1 چیز دیگه:(حالا میگید این چقدر پر رو است:dببخشید)
دیتاسنترهای چینی و هنگ کنگی چطور هستند؟

irlogo
March 24th, 2010, 13:13
در سنگاپور بنده سرور دارم، این سرور ها برای ارتباطات تصویری بکار می ره، ( شرکت زر آب؛ بنک داری و تولید طلای خاورمیانه ) قطعیش خیلی کم هست و چون نسبت به دیتاسنتر های آمریکایی به ایران نزدیک تره تصویر، صوت و سرعت ریموت خیلی خوبی می ده، البته این 3 سرور که به صورت بالانس شده هستند حدود 3 سال پیش کرایه شدند و اون موقع از سرور های هلندی اطلاعاتی نداشتم وگرنه با این شناختی که الان دارم حتما از هلند سرور می گرفتم

این رو یاد آور می شم که این سرور ها برای شبکه Telia هستند که خیلی در جهان معروف هست

goldstar
March 24th, 2010, 17:14
سلام
راجع به مالزی بگم که شما روی سرورها بیشتر از 2 مگابیت نمیتونین انتظار داشته باشین وگرنه باید خیلی خیلی برای سرور پول بدین

hadi
April 6th, 2010, 23:15
من شنیدک شرق آسیا، کره از همه بهتره.
درسته؟