PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال کار هستم. مقاله نویسی، گرافیک، آموزش و........

maryami
September 30th, 2013, 02:46
سلام
من خیلی وقته دنبال کارم اما پیدا نمی کنم :(. خیلی مشکلات دارم و نیاز به کار دارم اما نمی دونم چطور دنبالش باشم.
گرافیکم خوبه، نویسندگی رو هم دنبال می کنم. درس هم می دادم یه زمانی اما الان بی کارم. میشه منو راهنمایی کنید که چقدر می تونم از اینترنت درآمد داشته باشم؟

ULTRAWEB
September 30th, 2013, 03:39
اهل کجایی میتونی به من اینترنتی فتوشاپ یاد بدی با تیم ویوور؟

maryami
September 30th, 2013, 16:03
اهل کجایی میتونی به من اینترنتی فتوشاپ یاد بدی با تیم ویوور؟

مرسی، شمال. اما نمی تونم بصورت Remote درس بدم.

bmi
September 30th, 2013, 16:18
میتوانید پست ارسال کنید ؟

maryami
September 30th, 2013, 16:39
میتوانید پست ارسال کنید ؟

سلام
می تونم اما تاپیک های دیگه رو که نگاه می کردم می دیدم که درآمدش خیلی کمه و آدم بره کارگری کنه بیشتر گیرش میاد!
نمی دونم کار شما چطوریه اما من کپی پیست دوست ندارم. دوست دارم خودم یه متنی رو نگارش و تدوین کنم که برای خواننده ها مفید باشه. مثل آموزش.

downloaddl
September 30th, 2013, 16:46
سلام
من خیلی وقته دنبال کارم اما پیدا نمی کنم :(. خیلی مشکلات دارم و نیاز به کار دارم اما نمی دونم چطور دنبالش باشم.
گرافیکم خوبه، نویسندگی رو هم دنبال می کنم. درس هم می دادم یه زمانی اما الان بی کارم. میشه منو راهنمایی کنید که چقدر می تونم از اینترنت درآمد داشته باشم؟

من فقط یک راهنماییتون کنم
هر کَس که امده تو اینترنت کار می کنه پشیمونه ( 90 % )
بهتره تو آموزشگاه هایه کامپیوتر یا نسبت به حرفه خودتون تو آموزش گاه ها دنباله کار
سلام

بهتره تو آموزشگاه هایه کامپیوتر یا نسبت به حرفه خودتون تو آموزش گاه ها دنباله کار بگردین
پایه کامپیوتر وقت می زارید - چشم داغون می کنید - هزینه اینترنت می دید و .....
واقعا صرف نداره
فقط ی راهنمایی بود
منم دارم کم کم بیخیال این دنیا (اینترنت ) می شم
فقط ی راهنمایی بود . همین .

maryami
September 30th, 2013, 18:35
بهتره تو آموزشگاه هایه کامپیوتر یا نسبت به حرفه خودتون تو آموزش گاه ها دنباله کار

بهتره تو آموزشگاه هایه کامپیوتر یا نسبت به حرفه خودتون تو آموزش گاه ها دنباله کار بگردین
پایه کامپیوتر وقت می زارید - چشم داغون می کنید - هزینه اینترنت می دید و .....
واقعا صرف نداره
فقط ی راهنمایی بود
منم دارم کم کم بیخیال این دنیا (اینترنت ) می شم
فقط ی راهنمایی بود . همین .

سلام، ممنونم از حرفای خوبتون
حرف شما رو 100 درصد قبول دارم. من قبلا بیرون کار می کردم و میدونم بیرون بهتر از اینجاست اما الان دیگه کار بیرون رو هم ندارم واسه همین گفتم بیام اینجا شاید یک کار خوب جور شد!