PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps - مشکل فضای مصرفی

afrateam
March 23rd, 2010, 19:27
سلام

تو vps لینوکس مشکل کم و زیاد شدن فضای مصرف شده رو دارم
فقط سایت های خودم روی وی پی اس هست که حجم کل فایل های روش حدود 500 مگ هست و بدون اینکه چیزی آپلود کنم یهویی میبینم که 100% فضای 40 گیگابایتی مصرف شده و بعد از چند دقیقه مجددا کم میشه
و اینکه دیروز فضای همه هاست هایی که کریت کرده بودم نامحدود شد و با اینکه فایل روشون هشت تو سیپنل و whm فضای مصرف شده رو 0 نشون میده

ساپورت هم کاری نکرد و گفت
Please be specific more and elaborate the issue, so that we can check and try to assist you further.

تا حالا کسی این مشکلو داشته ؟

shafiei7
March 23rd, 2010, 19:35
سلام
ویروس داره سرور شما؛ آنتی ویروس کلم نصب کنید و بعد با دستور زیر کل هاست رو ویروس یابی کنید:
cd /home

clamscan -vr

afrateam
March 23rd, 2010, 19:43
سلام
ویروس داره سرور شما؛ آنتی ویروس کلم نصب کنید و بعد با دستور زیر کل هاست رو ویروس یابی کنید:
Cd /home

clamscan -vr
قطعا مشکل همینه ؟
این آنتی ویروس ممکنه فایلی از سایت هامو پاک کنه ؟
لینوکسم ویروسی میشه ؟؟؟

Talahost.Com
March 23rd, 2010, 19:58
اگه از subhosting سرویس گرفتید بعضی از کاربران از پر شدن فضای هارد شکایت دارند

shafiei7
March 23rd, 2010, 20:04
قطعا مشکل همینه ؟
این آنتی ویروس ممکنه فایلی از سایت هامو پاک کنه ؟
لینوکسم ویروسی میشه ؟؟؟

نه چیزهای اصلی شما پاک نخواهد شد.

afrateam
March 23rd, 2010, 20:14
اره از ساب هاستینگ گرفتم..
الان باید برم جایی
برگشتم انتی ویروس رو نصب میکنمو میدم که چک کنه وی پی اس رو
متشکر

afrateam
March 24th, 2010, 13:47
آنتی ویروس رو از whm نصب کردمو تو ssh کل وی پی اس رو با دستورایی که دوستمون داد چک کردم
هیچ ویروسی پیدا نکرد
ولی
الان که از whm و اسکریپت status2k چک میکنم فضای مصرفی رو درست نشون میدن (5%) ولی اسکریپت راپیدلچ که روی هاستم هست میگه 57% از فضا پر شده
به کدوم اعتماد کنم ؟

مشکل پایین هم هنوز پابرجاست

دیروز فضای همه هاست هایی که کریت کرده بودم نامحدود شد و با اینکه فایل روشون هشت تو سیپنل و whm فضای مصرف شده رو 0 نشون میده
فایل هایی که امروز روی هاست ریختمو محاسبه میکنه اما فایل های قبلی رو نه

در این مورد هم راهنماییم کنید

ممنون

delta
March 24th, 2010, 14:05
شما اسکریپت رپید لچ نصب داری؟ به داخل فایل رپید لچ نگاهی کردی چیزی جا نمونده باشه؟ چون داخل فایل رپیدلچ اگر فایلی مونده باشه هاست کلا نشون نمیده اما فضا یکباره پر میشه

afrateam
March 24th, 2010, 14:35
شما اسکریپت رپید لچ نصب داری؟ به داخل فایل رپید لچ نگاهی کردی چیزی جا نمونده باشه؟ چون داخل فایل رپیدلچ اگر فایلی مونده باشه هاست کلا نشون نمیده اما فضا یکباره پر میشه
چک کردم چیزی نبود
من تا حالا 300 مگ لیچ کردم در حالی که تو راپید لچ فضای مصرف شده رو 19 گیگ نشون میده...

delta
March 24th, 2010, 14:47
رپیدلچ رو بیخیال.کلا هنگه.مثلا ورژن قبلیش یادمه دیگه رپیدشیر لچ نمیکرد اما این جدیده لچ میکنه.بهتره از آخریت ورژن رپیدلچ استفاده کنی.من از نسخه هایی استفاده میکنم که کنتر نداره.شما هم اگر استفادت شخصی هست از همین معمولیها استفاده کن.اگر خواستی بگو برات بزارم دانلود کن.

afrateam
March 24th, 2010, 14:56
رپیدلچ رو بیخیال.کلا هنگه.مثلا ورژن قبلیش یادمه دیگه رپیدشیر لچ نمیکرد اما این جدیده لچ میکنه.بهتره از آخریت ورژن رپیدلچ استفاده کنی.من از نسخه هایی استفاده میکنم که کنتر نداره.شما هم اگر استفادت شخصی هست از همین معمولیها استفاده کن.اگر خواستی بگو برات بزارم دانلود کن.
RapidLeech PlugMod (eqbal) rev. 42 Pre-Release t2
از این ورژن استفاده میکنم

اگه راپید لچ قاطی داره بیخیالش چون الان تو whm فضای مصرفی رو درست نشون میده... مشکل فضای مصرفی یوزر ها که 0 شدن رو چطوری برطرف کنم ؟

Talahost.Com
July 16th, 2010, 18:50
از ساپورت کمک بگیرید.
مثلا سرویس ها فول manage‏ هستند.

shervin114
July 16th, 2010, 18:57
خدمت این دوست عزیزمون عرض کنم
سابهاستینگ ساپورتش تعطیله
الان 10 روز هست لایسنس دایرکت ادمین سرور اکسپایر شده 3 تا تیکت هم ارسال کردم ولی خبری نیست

NovinServer
July 16th, 2010, 22:11
سلام
cd /home

clamscan -vr

منم یک اسکن زدم :

----------- SCAN SUMMARY -----------
Known viruses: 806976
Engine version: 0.96.1
Scanned directories: 86
Scanned files: 670
Infected files: 0
Data scanned: 10.21 MB
Data read: 5.03 MB (ratio 2.03:1)
Time: 6.401 sec (0 m 6 s)