PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل نمایندگی پیام کوتاه میخوام

rahap
September 28th, 2013, 19:10
من یک نمایندگی پنل پیام کوتاه میخوام. مهم ترین امکاناتی که میخوام داشته باشه:

اول از همه از جایی که میگیرم خودش نماینده ی چندم شرکتی نباشه. تا نماینده ی دوم هم قبوله:)
به هیچ وجه نماینده فراپیامک نباشه
امکان ارسال به تفکیک جنسیت و سن و بانک شماره های ایرانسل به تفکیک شهر رو داشته باشه
امکان استفاده از درگاه پرداخت آنلاین واسطه مثل زرین پال یا پی لاین و ... رو داشته باشه
بهتره که تعرفه های پیامک برای نماینده ثابت باشه
و از همه مهم تر امکان این رو داشته باشم که به دیگران نمایندگی مستقل با مشابه خودم رو بدم

داریم؟ اصلا همچین چیزی داریم؟؟

تبلیغ برتر
September 28th, 2013, 19:14
در مورد پنل واسطه نداریم
اما شما اگر از بانک ملت سیستم پرداخت آنلاین بگیری ، سایت از این درگاه پشتیبانی می کنه (بانک ملت به افراد عادی هم درگاه میده)
تفیکیک جنسیت فعلا نداریم
بانک ایرانسل و همراه اول به تفیکیک شهر و منطقه داریم
تعرفه های پیامک برای نماینده بسته به میزان شارژ ثابت است
نماینده لول اول هستیم و به شما هم نمایندگی ای اعطا می شود که بتوانید خودتان پنل و همچنین نمایندگی بدهید
در ضمن پنل نمایندگی و مشتریان شما در سایت خودتان پیاده می شود و اسمی از سایت و برند ما در میان نیست
برای هماهنگی و خرید در صورت تمایل با شماره 09375443163 تماس بگیرید.

fanous_m
September 28th, 2013, 19:25
در مورد پنل واسطه نداریم
اما شما اگر از بانک ملت سیستم پرداخت آنلاین بگیری ، سایت از این درگاه پشتیبانی می کنه (بانک ملت به افراد عادی هم درگاه میده)
تفیکیک جنسیت فعلا نداریم
بانک شماره 80 هزار نفری اصناف داریم
به شما هم نمایندگی ای اعطا می شود که بتوانید خودتان پنل و همچنین نمایندگی بدهید
در ضمن پنل نمایندگی و مشتریان شما در سایت خودتان پیاده می شود و اسمی از سایت و برند ما در میان نیست
هزینه سالانه 150 تومان هست برای اشتراک که براتون 100 تومان میزنیم
09369861607
امیر رباط
آرات پیامک

rahap
September 28th, 2013, 19:28
من با بانک ها مشکل پیدا کردم فعلا نمی تونم درگاه مستقیم بگیرم. انشالله از چندماه دیگه!!
تفکیک جنسیتی هم که خیلی مهمه. کل تبلیغاتم توی روزنامه قراره روی همین موضوع مانور بدم

abbasss
September 28th, 2013, 19:35
با سلام
بعضی از شرایط شما رو داریم:
بانک شماره سراسر کشور به تفکیک استان و شهر، خطوط دائمی و اعتباری روی سامانه وجود دارد.
درگاه های بانکی رو میتونید استفاده کنید(ملی، ملی، پارسیان و ... )
تعرفه بستگی به نسخه نمایندگی دارد:
بسته های نمایندگی رو از لینک زیر مشاهده بفرمایید:
بسته های نمایندگی | سامانه هوشمند پیام کوتاه آریا ایده (http://www.ariaideh.com/%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C/)

بصورت نامحدود پنل نمایندگی و کاربری میتونید تعریف کنید.

خطوط اختصاصی دائمی هستند و نیاز به تمدید در سال های بعدی نیست.

سوالی بود بفرمایید در خدمتم

viasky
September 28th, 2013, 19:55
با سلام
بعضی از شرایط شما رو داریم:
بانک شماره سراسر کشور به تفکیک استان و شهر، خطوط دائمی و اعتباری روی سامانه وجود دارد.
درگاه های بانکی رو میتونید استفاده کنید(ملی، ملی، پارسیان و ... )
تعرفه بستگی به نسخه نمایندگی دارد:
بسته های نمایندگی رو از لینک زیر مشاهده بفرمایید:
بسته های نمایندگی | سامانه هوشمند پیام کوتاه آریا ایده (http://www.ariaideh.com/%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C/)

بصورت نامحدود پنل نمایندگی و کاربری میتونید تعریف کنید.

خطوط اختصاصی دائمی هستند و نیاز به تمدید در سال های بعدی نیست.

سوالی بود بفرمایید در خدمتم
اگر از ایشون تهیه بفرمایید پشیمان نخواهید شد
ما هم در حال ثبت سفارش دوم هستیم.......

hrv
September 28th, 2013, 20:06
تفکیک جنسیتی وسن نداریم
تعرفه ثابت
درگاه بانکی +زرین پال هم داریم
panel.pfc.ir (http://panel.pfc.ir)
اگر با نداشتن بانک جنسیتی مشکلی نداشتید بفرمایید تا اطلاعات بیشتر بدم خدمتتون

تبلیغ برتر
September 28th, 2013, 21:56
در مورد پنل واسطه نداریم
تفیکیک جنسیت فعلا نداریم
بانک شماره 80 هزار نفری اصناف داریم
به شما هم نمایندگی ای اعطا می شود که بتوانید خودتان پنل و همچنین نمایندگی بدهید
هزینه سالانه 150 تومان هست برای اشتراک که براتون 100 تومان میزنیم
09369861607
امیر رباط
آرات پیامک

لا اقل یه کم از متن منو عضو میکردی.خیلی افتضاح کپی کردی ، چقدرم حرفه ای هستی ، کسی که بلد نیست دو تا جمله بنویسه ، میخواد نمایندگی بده؟؟؟؟؟؟

fanous_m
September 28th, 2013, 22:14
لا اقل یه کم از متن منو عضو میکردی.خیلی افتضاح کپی کردی ، چقدرم حرفه ای هستی ، کسی که بلد نیست دو تا جمله بنویسه ، میخواد نمایندگی بده؟؟؟؟؟؟

متن شبیه بود
کپی کردم
از شما عذرخواهی میکنم
ولی ادبیاتتون رو درست کنید
در شان یک همکار نیست که کوچه بازاری صحبت کنه
البته اگر مارو قابل بدونید به عنوان همکار
وقت بخیر

rahap
September 28th, 2013, 22:18
ممنون از دوستان. اما گزینه هایی که گفتم همه رو نیاز دارم. البته درگاه پرداخت واسطه مشکلش حل شد. حالا اگه واسطه هم نباشه مهم نیست.

یه چیز در مورد کپی کردن بگم. من حدود یک ماهه دنبال یک پنل نمایندگی می گردم. شاید بیشتر از 100 تا سایت رو بررسی کردم الان واسه خودم استاد شدم:65: جالب این بود که 99 درصد سایت ها قسمت توجیه اقتصادیشون کاملا شبیه هم بود و همه گفتن اگه در روز 50 هزار تا اس بفرتسی ماهی فلان قدر سود میکنی. به نظرم دو خط نوشتن بهتر از اینه که کامل کپی هم باشه. تو گوگل هم بهتر و بالاتر میاد.
(نگفتم کپی کردن بد هستش. لطفا هیچ برداشتی نکنید)