PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک لینک ها - 50 بک لینک 2 و 50 بک لینک 1 - 50 هزار تومان

back-links.ir
September 28th, 2013, 02:16
سلام خدمت تمامی دوستان
خیلی از شما وبمسترها به دنبال خرید بک لینک به دلیل تاثیر زیاد بک لینک در رتبه بندی گوگل هستید .
سایت بک لینک ها اقدام به فروش 50 بک لینک با رنک 2 و 50 بک لینک با رنک 1 کرده است که فقط 10 سفارش می توانیم قبول کنیم .
دلیل قیمت مناسب فقط معرفی سایت است و قطعا قیمت 100 بک لینک خیلی خیلی بیشتر از این مبلغ هست .
به موارد زیر دقت داشته باشید :
1- تمامی بک لینک ها دارای کیفیت فوق العاده ای هستند .
2- بک لینک بر اساس قوانین جدید گوگل می باشد .
3- برای دریافت نمونه لطفا در سایت عضو شوید و تیکت بزنید .
4- لطفا قبل از ارسال سفارش قوانین سایت را مطالعه کنید .
ادرس سایت : http://www.back-links.ir
-------------------------------------------------------------------------------
اگر سایت و یا وبلاگی دارید که دارای رنک بیشتر از 1 در گوگل هست می توانید برای فروش بک لینک با ما در ارتباط باشید
------------------------------------------------------------------------------
اولین سایت خرید و فروش بک لینک - back-links.ir

back-links.ir
September 28th, 2013, 21:17
1 سفارش ثبت و فعال شد
فقط 9 تای دیگه باقیمانده
--------------------------------

parmenides
September 30th, 2013, 22:52
با سلام
این همه بک لینک وقتی‌ در یک مدت کوتاهی ساخته بشن مشکل ساز میشن ممکنه سایت از ایندکس خارج بشه، ساخت بک لینک باید مسیر طبیعی داشته باشه، امکانش هست که لینک‌ها با متن‌های متفاوت، و در فاصله‌های زمانی‌ بیشتری ساخته بشن؟ مثال هر هفته ۱۰ لینک؟ لیست سایت‌ها رو لطفا ارسال کنین.
با سپاس

back-links.ir
October 1st, 2013, 00:27
با سلام
این همه بک لینک وقتی‌ در یک مدت کوتاهی ساخته بشن مشکل ساز میشن ممکنه سایت از ایندکس خارج بشه، ساخت بک لینک باید مسیر طبیعی داشته باشه، امکانش هست که لینک‌ها با متن‌های متفاوت، و در فاصله‌های زمانی‌ بیشتری ساخته بشن؟ مثال هر هفته ۱۰ لینک؟ لیست سایت‌ها رو لطفا ارسال کنین.
با سپاس

سلام دوست عزیز
نگران اسپم شدن نباشید حداقل چندین سال دارم تو این زمینه فعالیت می کنم و تجربه کافی دارم . توی سایت هم زدم که بر اساس قوانین گوگل انجام میشه .
بازم هم اگه بخواهید تو فاصله زمانی مشخصی لینک ها را اضافه می کنیم .
نمونه سایت هم پ.خ شد
موفق باشید