PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده برای مجله ابرتازه ها

abartazeha
September 27th, 2013, 14:49
سلام دوستان
حدودا دو سه ماهه که مجله اینترنتی رو تاسیس کردم و بیش از 4000 پست در این مدت قرار دادم
و برای ارتقای رتبش تو گوگلم هزینه کردم و الان بیش از 4000 مطلب ایندکس شده دارم.

اینم آدرس سایته : مجله ابرتازه ها (http://abartazeha.ir)

با این تفاسیر حالا به فکر توسعه ی سایت هستم و از همه ی دوستانی که به نویسندگی علاقه دارن و به فکر در آمد هستن
پیشنهاد همکاری میدم.
دوستانی که تمایل به همکاری دارن باید به وردپرس و تنظیمات سئو آشنا باشن و در یکی از زمینه های زیر مطلب بنویسن.

اخبار روز - سرگرمی - اس ام اس - علمی - تکنولوژی - دانلود - مد و لباس - پزشکی - فرهنگ و هنر و ....

هزینه دریافتی برای هر مطلب هم به دو روش محاسبه میشه و هر کدوم برای شما به صرفه تر باشه رو می تونید انتخاب کنید.

1- 50 تا 450 تومن برای هر پست که شما بعد از ارسال نمونه کار و مشاهده کیفیت پستها از میزان دقیق هر پست مطلع میشین.

2 - به ازای هر بازدیدی که از مطلب شما صورت بگیره مبلغی رو دریافت میکنید. محاسبه این روش هم به این صورته که شما مطلبی رو در سایت قرار میدین و تا سه روز به ازای بازدیدکننده هایی که از اون پست حاصل بشه ، 8 ریال کسب میکنید. مثلا اگر در مدت سه روز 5000 بازدید از مطلب شما صورت بگیره ، بنده 4000 تومان به حساب شما واریز میکنم.

در ضمن مطالب باید به روز باشن و حتی الامکان توسط خودتون نوشته شده یا ترجمه شده باشه و باید حداقل یه عکس برای هر مطلب در نظر بگیرین. شما در هر زمینه ای میتونید مطلب بذارین و درامد داشته باشین.
با تشکر
مدیر مجله ابرتازه ها

hack2hacker
September 27th, 2013, 14:52
hack2hacker@yahoo.com
pm bedid

تبلیغ برتر
September 27th, 2013, 14:56
سلام
تمایل به همکاری دارم ، مترجم هم هستم میتونم اخبار از منابع خارجی ترجمه کنم.اما مبلغ پیشنهادی شما خیلی پایین است.با این مبلغ حتی متن رو از روی کاغذ تایپ هم نمی کنند دوست من.
اگر تمایل داشتی بیشتر هزینه کنی شماره من 09375443163

amin.21
September 27th, 2013, 15:21
سلام به دوسان عزیز هر کس به فیملهای قدیمی علاقه داره هر فیلمی که میخواد رو همین جا اعلام کنه و پولشو پرداخت کنه بعد براش لینک دانلود میفرستیم قیمت هر فیلم 500 تومان هستش و اگه پکیج میخواید پکیجش شامل 50 فیلمه که با قیمت ده هزار تومان میفروشیم اگه میخواید بخرید فیلمها رو همین جا اعلام کنید یا پیام خصوصی بدید که بگم باید چه کار کنید

فروش فیلمهای ایرانی قدیمی با قیمت 500 تومان و پکیج 50 تایی 10 هزار تومان (http://www.webhostingtalk.ir/f217/93235/#post880760)

abartazeha
September 27th, 2013, 15:37
سلام
تمایل به همکاری دارم ، مترجم هم هستم میتونم اخبار از منابع خارجی ترجمه کنم.اما مبلغ پیشنهادی شما خیلی پایین است.با این مبلغ حتی متن رو از روی کاغذ تایپ هم نمی کنند دوست من.
اگر تمایل داشتی بیشتر هزینه کنی شماره من 09375443163

یعنی 4000 تومان برای یه پست کمه؟؟

تبلیغ برتر
September 27th, 2013, 15:55

شما نوشته اید 50 تا 450 تومان دوست من ، و چون سایت شما تازه می باشد و قطعاً بازدید کننده آنچنانی ندارد نمی توانیم روی بازدید حساب کنیم.پس همان 450 تا 500 برای هر پست می شود که خیلی کم است.

hack2hacker
September 27th, 2013, 15:56
شما کل سایتتون ۵۰۰۰ هزار بازدید نداره
بهترین پست هم که بزنه بازدیدش فک نکنم از ۲۰۰ تا بالا تر بره

abartazeha
September 27th, 2013, 16:05
شما نوشته اید 50 تا 450 تومان دوست من ، و چون سایت شما تازه می باشد و قطعاً بازدید کننده آنچنانی ندارد نمی توانیم روی بازدید حساب کنیم.پس همان 450 تا 500 برای هر پست می شود که خیلی کم است.

مبلغ پیشنهادی شما چن تومنه؟

abartazeha
September 27th, 2013, 16:08
شما کل سایتتون ۵۰۰۰ هزار بازدید نداره
بهترین پست هم که بزنه بازدیدش فک نکنم از ۲۰۰ تا بالا تر بره

این دیگه هنر شماست که بازدیدکننده رو جذب کنید.
من سه مهر یه پست گذاشتم که تا حالا 2793 بازدید داشته.

تبلیغ برتر
September 27th, 2013, 17:17
این دیگه هنر شماست که بازدیدکننده رو جذب کنید.
من سه مهر یه پست گذاشتم که تا حالا 2793 بازدید داشته.

دوست گرامی آیا جذب بازدید کننده و ترافیک برای سایت شما رو هم باید نویسنده انجام بده؟
اونم با 500 تومان برای هر پست؟
بستنی ای چیزی ، نسکافه ای .... میل ندارید براتون بیاره؟

abartazeha
September 27th, 2013, 18:29
دوست گرامی آیا جذب بازدید کننده و ترافیک برای سایت شما رو هم باید نویسنده انجام بده؟
اونم با 500 تومان برای هر پست؟
بستنی ای چیزی ، نسکافه ای .... میل ندارید براتون بیاره؟

میشه بفرمایین دقیقا برا هر پست چه مبلغی تو ذهنتونه؟
10 هزار ...؟ 20 هزار ...؟ ... !!!!!

تبلیغ برتر
September 27th, 2013, 18:32
میشه بفرمایین دقیقا برا هر پست چه مبلغی تو ذهنتونه؟
10 هزار ...؟ 20 هزار ...؟ ... !!!!!

من شرایط کاری خودم را ذکر کردم و نویسنده هستم.منصفانه باشه شروع می کنم.در ضمن دوستانه عرض می کنم ، بهتر است یه تغییراتی در قالب sahifa که روی سایتتان نصب شده است بدهید تا شکل جدید و جذابی به خودش بگیرد.
و مسئله دیگر این است که باید تمام نوشته های من به نام خودم درج گردد و شما نباید با این مورد مشکلی داشته باشید.
پیشنهاد می کنم با بنده تماس بگیرید فکر می کنم سریعتر و بهتر نتیجه بگیریم.شماره من 09375443163
موفق باشید.