PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آماده براي تجارت بزرگ تو افغانستان

Final Hoster
March 22nd, 2010, 23:52
سلام
چنانچكه خبر داريد تو كشور همسايه تون افغانستان شبكه ها روز به روز در حال زياد شدنه كه تا حالا بيش از 21 شبكه تو افغانستان است كه شركت فينال هاستر با اين شبكه ها ارتباط داره مخصوصا با شبكه طلوع ، شبكه تمدن ، شبكه آرزو ، شبكه آريانا و شبكه لحظه
شبكه هاي كه تو افغانستان هستند بيشتر با مشكل گرافيك مواجه هستند يعني تو افغانستان شركت ها و پرودكشن هاي گرافيكي خيلي كمه و شبكه ها هم از مجبوريت با دادن پول گزاف كار هاي گرفيكي خودشون رو به كشور هاي هندوستان ميدن بنابرين ما قصد داريم تا يك پرودكشن گرافيكي تو افغانستان راه بندازيم تا براي شبكه هاي اينجا كار هاي گرافيك انجام بديم بنابرين ما به كسانيكه بتونند ما رو تو قسمت كار هاي گرافيكي motion graphic و سه بعدي ما رو كمك كن نياز داريم و اين اشخاص ميتونند تو پيغام خصوصي شرايط شون رو بگن تا قراردات كنيم
موفق باشيد

IFACO.Net
March 23rd, 2010, 00:04
پیشنهاد می کنم برای جذب گرفیست های حرفه ای یه تاپیک هم در فروم مجیدآنلاین بزنید ، چون بیشتر گرافیست های حرفه ای اونجا جمعشون جمع هست :)

Final Hoster
March 23rd, 2010, 00:11
is24.ir
مجيد آنلاين برام باز نميشه

IFACO.Net
March 23rd, 2010, 00:15
احتمالا سرورش مشکلی داره، چند ساعت دیگه مراجعه کنیدحتما باز میشه : http://forum.majidonline.com

Woshka
March 23rd, 2010, 00:43
الان 2 روزه که هیتلر شده

AfraWeb.net
March 23rd, 2010, 00:51
برای کارهای مولتی مدیا و فلش میتونید با ما تماس بگیرید در صورت نیاز نمونه کارها را بر روی سی دی برای شما ارسال میکنیم تا از نزدیک با کارهای ما اشنا بشید

irlogo
March 23rd, 2010, 13:19
دوست ندارم اسپم بدم ولی مجید آنلاین از دیروز تا به حال برای بنده باز نمی شه، حتی پرشین سرویسز ...

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

من حدود یک سال هست با شخصی در کابل شریک هستم، انصافا بازدهی مناسبی داره

pardishosting
March 23rd, 2010, 13:59
این سایت شماست ؟ Windows Hosting, Unix Hosting, Anti-spam Firewall Protection (http://www.finalhost.com/)

KamranOnline
March 23rd, 2010, 14:42
سلام
چنانچكه خبر داريد تو كشور همسايه تون افغانستان شبكه ها روز به روز در حال زياد شدنه كه تا حالا بيش از 21 شبكه تو افغانستان است كه شركت فينال هاستر با اين شبكه ها ارتباط داره مخصوصا با شبكه طلوع ، شبكه تمدن ، شبكه آرزو ، شبكه آريانا و شبكه لحظه
شبكه هاي كه تو افغانستان هستند بيشتر با مشكل گرافيك مواجه هستند يعني تو افغانستان شركت ها و پرودكشن هاي گرافيكي خيلي كمه و شبكه ها هم از مجبوريت با دادن پول گزاف كار هاي گرفيكي خودشون رو به كشور هاي هندوستان ميدن بنابرين ما قصد داريم تا يك پرودكشن گرافيكي تو افغانستان راه بندازيم تا براي شبكه هاي اينجا كار هاي گرافيك انجام بديم بنابرين ما به كسانيكه بتونند ما رو تو قسمت كار هاي گرافيكي motion graphic و سه بعدي ما رو كمك كن نياز داريم و اين اشخاص ميتونند تو پيغام خصوصي شرايط شون رو بگن تا قراردات كنيم
موفق باشيد

برای دریافت رزومه شرکت میزبان پایتخت از طریق ارسال درخواست با من مکاتبه نمایید.
حرفه اصلی ما طراحی توسط سیستم های PaperVision 3D و ... می باشد.
مرکز فناوری اطلاعات میزبان پایتخت :: ای هاست | هاست | دامین |میزبانی وب | نمایندگی | سرور مجازی اختصاصی (http://www.ehost.ir)