PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفتن ایمیل به spam

mehrshad13and11
September 27th, 2013, 06:20
سلام دوستان نمیدونم چرا وقتی در whmcs خودم عضو میشم ایمیل خوش آمدگویی به قسمت spam میره در حالی که سایت های دیگه اینجوری نیستن ممنون میشم راهنمایی کنید تا این مشکل بر طرف کنم

omidrezav
September 27th, 2013, 06:54
می تونید از SPF و DKIM استفاده کنید. اگر این دو Signature رو به هدر ایمیل های ارسالی اضافه کنید باعث میشه میل سرور دریافت کننده ی ایمیل رفتار مهربان تری باهاش داشته باشن.
SPF یک رکورد دی ان اسه که مشخص می کنه چه IP هایی اجازه ی ارسال ایمیل با نام دامنه ی شما را دارند.
DKIM هم مجموعه ی دو کلید private و public هست که در کنار هم ایمیل شما رو verify می کنن. فکر می کنم با Cpanel بتونید راحت اینا رو به ایمیل های ارسالی از دامنه تون اضافه کنید. در قسمت یزر که این کار خیلی راخت انجام میشه و فقط دو سا تا کلیک لازمه ولی قسمت ادمین رو من خودم تا حالا تست نکردم.

omidrezav
September 27th, 2013, 06:56
اگر دامنه تون spf داشته باشه و ایمیل های ارسال رو با dkim تایید کنید تاثیر مثبتی روی رفتار آنتی اسپم ها با ایمیل های ارسالی شما خواهد داشت.