PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز مند طراح قالب و نویسنده سایت

studio
September 27th, 2013, 00:28
سلام دوستان عزیز
اول دنبال شخصی هستم که بتواند روی این سایت قالبی که می دهیم را بزند .
زندگي اينترنتي | دیس لاو,شبکه اجتماعی,جامعه مجازی,زندگی اینترنتی,دوست یابی,پاتوق بچه های باحال,تفریحی و سرگرمی,فیس بوک فارسی,چت روم,گفتوگو (http://disslove.adart.ir)
قالب گرافیکی می باشد و اختصاصی می باشد کد نویسی و پیاده سازی به عهده شخص می باشد . لطفا اگر مهارت کافی در طراحی قالب برای سایت دوست یابی دارید اطلاع بدین نمونه و روزمه کاری هم بفرستید با بررسی کیفی شود .

دوم نویسنده خوب و فعال در زمینه موزیک روزانه 3 پست فقط 3 پست لیست آرشیو ماهانه از من می دم و قرار دادن و گلچین اهنگ هایی که برای عروسی به درد بخور است از نویسنده
فقط آهنگ های که مال عروسی است نیاز دارم از دیگر سایت ها و آپلود سنترها نباید لینک وارد شود و اختصاصی از هاست دانلود خود سایت قرار داده خواهد شد .
یک پوستر مناسب و تگ های مطلب حداقل 8 تگ بایستی قرار بگیرید . سیستم هم جوملا خواهد بود

hazem
September 27th, 2013, 00:38
پ خ ارسال شد .

bmi
September 27th, 2013, 00:45
برای وردپرس نمیخواهید ؟

studio
September 27th, 2013, 10:57
خیر دوست عزیز وردپرس متاسفانه در بخش کاربری و ارایه مطالب ویژه بصورت درجه بندی برای کاربرا خیلی ضعف دارد به خاطر همین کارش است که مجبورا رفتیم روی جوملا

studio
September 28th, 2013, 14:27
طراح اوکی شد فقط نویسنده مونده