PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت درگاه بدون شرکت ثبت شده

hkh
September 26th, 2013, 12:25
با سلام
من میخواستم برای انجمن ام یک درگاه پرداخت آنلاین یکی از بانکها رو بذارم
نمیخوام از سایتهایه میانجی مثل زرین پال و غیره استفاده کنم
بانکی هست که بدون نیاز به ثبت شرکت درگاه بده ؟
و همچنین اگر حتما باید ثبت شرکت کرد , این روند چطوری هست ؟ اطلاعاتی اگر به من بدید یا لینکی چیزی بسیار ممنون شما میشم

royl
September 26th, 2013, 12:39
بانک ملت بدون شرکت است

DeLtAvPs
September 26th, 2013, 13:50
بانک ملت بدون شرکت است

دوست عزیز همه بانک ها بدون شرکت هم میدن اما باید جواز کسب داشته باشی
البته شنیدم بانک شهر جدیدا با نماد هم درگاه میدن!

vp_server
September 26th, 2013, 13:52
دوست عزیز همه بانک ها بدون شرکت هم میدن اما باید جواز کسب داشته باشی
البته شنیدم بانک شهر جدیدا با نماد هم درگاه میدن!
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم بیشتر بانک ها بدون ثبت شرکت و جواز درگاه میدهند
البته داشتن نماد الزامی است

DeLtAvPs
September 26th, 2013, 13:54
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم بیشتر بانک ها بدون ثبت شرکت و جواز درگاه میدهند
البته داشتن نماد الزامی است

شما یکی از بانک ها رو اعلام کنید که به اشخاص حقیقی بدون داشتن جواز کسب درگاه بدند! من خودم اولیش هستم
اگر به اشخاص حقیقی میخواستن بدون جواز کسب درگاه بدن دیگه این همه سایت واسط ایجاد نمیشد!

vp_server
September 26th, 2013, 13:56
شما یکی از بانک ها رو اعلام کنید که به اشخاص حقیقی بدون داشتن جواز کسب درگاه بدند! من خودم اولیش هستم
اگر به اشخاص حقیقی میخواستن بدون جواز کسب درگاه بدن دیگه این همه سایت واسط ایجاد نمیشد!
ایجاد شدن درگاه های واسطه صرفا جهت وقت گیر بودن گرفتن درگاه از بانک , سخت تر بودن شرایط و داشتن نماد میباشد
شرایط را در هر بانک مطالعه نمایید

bmi
September 26th, 2013, 14:10
بانک ملت پیشنهاد میشود

DeLtAvPs
September 26th, 2013, 14:10
ایجاد شدن درگاه های واسطه صرفا جهت وقت گیر بودن گرفتن درگاه از بانک , سخت تر بودن شرایط و داشتن نماد میباشد
شرایط را در هر بانک مطالعه نمایید

من با داشتن دو درگاه شخصی و دو درگاه شرکتی مسلما شرایط رو خوب میدونم

vp_server
September 26th, 2013, 14:15
من با داشتن دو درگاه شخصی و دو درگاه شرکتی مسلما شرایط رو خوب میدونم
ما هم با ایجاد درگاه پرداخت واسطه در این زمینه اطلاعات کاملی کسب کرده ایم و شرایط را برای هر یک از پذیرندگان ( حقیقی و حقوقی ) در بانک مطالعه کرده ایم
داشتن نماد , کپی اجاره نامه یا سند ملک برای اشخاص حقیقی مورد نیاز است
استارتر عزیز به راحتی میتوانید اقدام به گرفتن درگاه بانک ملت و شهر نمایید

ali2k
September 26th, 2013, 14:40
بانک ملت:
1- بدون نیاز به نماد اعتماد
2- بدون نیاز به ثبت شرکت
3- بدون نیاز به جواز کسب یا پروانه یا هر چیز دیگری
4- برای اشخاص حقیقی (شخصی)

تمام افرادی که تا امروز فکر میکردند گرفتن درگاه نیاز به شرکت داره یا جواز کسب میخواد یا به شخص درگاه نمیدن اشتباه میکردید راحت به بانک ملت مراجعه کنید و درگاه بگیرید.

ali2k
September 26th, 2013, 14:42
درضمن اگر اجاره نامه یا سند به نام وابستگان درجه یک شما باشه میتونید درگاه ملت بگیرید و کپی سند یا اجاره نامه لازمه نه اصل سند ، مثلا سند خونه به نام پدر شماست یا اجاره نامه به نام پدر شماست یه کپی فقط ازش میگیرید همین.

aligoli
September 26th, 2013, 14:46
تمامی بانک ها بر دو اساس درگاه می دهند :
1. شخص حقیقی
2. شخص حقوقیبرای دریافت درگاه اشخاص حقیقی، بدون نیاز به ثبت شرکت و بدون نیاز به جواز کسب، به راحتی می توانند دریافت نمایند.
روند دریافت درگاه برای شخص حقوقی (شرکت ها) مشخص و شفاف است و نیازی به توضیح ندارد، کافی است به سایت بانک ها مراجعه نمایید.

هزارنویس دارای درگاه های مستقیم : ملی - ملت - پارسیان - پاسارگاد - سامان - سرمایه می باشد.

GateFa
September 26th, 2013, 14:47
ما هم با ایجاد درگاه پرداخت واسطه در این زمینه اطلاعات کاملی کسب کرده ایم و شرایط را برای هر یک از پذیرندگان ( حقیقی و حقوقی ) در بانک مطالعه کرده ایم
داشتن نماد , کپی اجاره نامه یا سند ملک برای اشخاص حقیقی مورد نیاز است
استارتر عزیز به راحتی میتوانید اقدام به گرفتن درگاه بانک ملت و شهر نمایید

بله،
صحبت vp_server (http://www.webhostingtalk.ir/member/48671/) تایید میشه. همه ی بانک ها جواز رو 100% نیاز ندارند.
البته به مشتری بانک هم بستگی داره. اگر مشتری معتبر باشید با گردش بالا، بدون ِ نماد هم می دهند.
نمونه سایتش روی سرور خودم هست.

Domain
September 26th, 2013, 19:10
راحت ترین درگاه برای مشتری حقیقی بانک ملت هست

payamsp
September 26th, 2013, 22:11
درگاه بانک ملت رو با سند و یا اجاره نامه به اسم خودتون یا یکی از بستگان درجه یک تون می تونید بگیرید (بنده گرفتم) .

PCcamp.Ir
September 26th, 2013, 22:43
من گرفتم بدون جواز!!
تو سایت ثبت نام کردم فرداش کپی کارت ملی و شناسنامه رو بردم بانک!طرف نمیدونست درگاه چیه!!
بعد تماس با این ور اونور گفت که جواز هم میخاد گفتم ندارم گفت مال یکی از بستگانت رو بیار.گفتم حالا اینا رو بزن جواز رو فردا میارم
اومدم دیگه نرفتم بانک بعد دو روز قرارداد برام ایمیل شد و امضا کردم و فرستادم بعد دو روز اطلاعات درگاه رو برام فرستادن!!

hrv
September 26th, 2013, 23:04
بانک ملت بدون جواز ثبت و نماد درگاه میده البته یه اجاره نامه یا سند به نام فرد یا بستگان درجه 1 نیازه
به سایت بانکها نگاه نکنید با شرکتهاشون صحبت کنید
زنگ بزنید به پرداخت واسه ملت میگن بهتون
من خودم گرفتم بدون نماد و جواز!

666regab
September 27th, 2013, 00:43
از بانک ملت تهیه کنید .
شرایط کاریتون رو بگید راهنمایی می کنم .
ولی پی لاینم (http://www.payline.ir/signup?id=29c941372d881b)در واسطه ای ها خوبه و به صرفه هست .در مورد ماژول و ... هم راح تتره

redpayam
September 27th, 2013, 01:03
ما داشتیم بدون هیچ مدرکی و فقط با یک کپی شناسنامه میگرفتیم که 2 تا چک برگشتی داشتیم که باید سو اثر کنیم ...که سو اثر کردیم و منتظریم که پاک بشه...

ارسال شده از gt-s6102 با استفاده از تپاتالک 2

scorp
September 27th, 2013, 01:17

بانک ملت (فقط یک سند نیاز داره)
پی پاد پاسارگاد (سند هم نیاز نداره)

redpayam
September 27th, 2013, 10:37
بانک ملت (فقط یک سند نیاز داره)
پی پاد پاسارگاد (سند هم نیاز نداره)

پاسارگاد یعنی از ملت راحت تر درگاه میده؟