PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار سخت افزار سرور (فوری)

Alireza-SS
September 25th, 2013, 17:34
سلام

به سخت افزار سرور با مشخصات زیر نیازمنیدم.

E5-2620 , 32gig ram, 2x3Tb segate 6Gb/s ,

به همراه کیس و مادربورد سوپر میکرو

البته نـو ، نه کار کرده

لطفا قیمت بدید .

taghi.karimi
September 25th, 2013, 21:10
برای این قطعات و البته سی پی یو تک و کیس 2 یونیت قیمت حدود 8 تومن میتونم ارائه کنم.
البته اگر خرید قطعی هست در سایت درخواست بدید

RoobinaServer
September 25th, 2013, 21:44
سلام

البته نـو ، نه کار کرده

لطفا قیمت بدید .

با سلام

اگر قطعی هست عضو شوید در سایت تیکت کنید تا قیمت قبل ساعت 12 صبح به شما اعلام شود. (قیمت های جدید فقط صبح هر روز کاری ارائه میشود).

روبینا سرور برترین در خدمات سرور - پشتیبانی (http://www.Roobinapanel.ir)

سایت اصلی : خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.Roobinaserver.ir)

یا حق

Alireza-SS
September 25th, 2013, 23:30
برای این قطعات و البته سی پی یو تک و کیس 2 یونیت قیمت حدود 8 تومن میتونم ارائه کنم.
البته اگر خرید قطعی هست در سایت درخواست بدید

دوست عزیز !
ما در یکی از دور افتاده ترین شهر های ایران زندگی می کنیم ، قیمت بهم دادن 6 میلیون و هشتصد ، الان 2 حالته
یا بیشتر دست شما میرسه ، که اگر خواستید من می تونم 6 میلیون و هشتصد بهتون بدم
یا شما خیلی خواهان سود بالایی هستید
این سرور حدودا 1400 دلار قیمت داره ، یعنی اون کسی که این قیمت رو به من داده دلاری 5 تومن حساب کرده
شما که دلاری 6 تومن حساب کردی ! انصافت رو شکر !!

شما هم لطفا بجز درگاه های واسطه ، یه دوتا درگاه بانک قرارداد مستقیم ببند جای دوری نمیره .

نکته جالب این پیامیه که وقتی روی درگاه زرین پال سایتتون میزنیم هویدا میشه !

سايت مورد نظر، دارای درگاه پرداخت فعال نمي باشد.
تضمين پرداختپرداخت های انجام شده در اين سايت، توسط زرين پال تاييد نمي شوند.

لطفا ریسلر ها و شرکت های کوچک ( و به قولی ایرانسلی ) ابراز فضل نفرمایند . اگر سخت افزار سرور ها بطور مستقیم یا با یک واسطه به شما می رسد لطفا قیمت بدهید .
لطفا دفتر داشته باشید که حضوری بیایم

bepad
September 25th, 2013, 23:34
سلام

قیمتی که بهتون دادند حدودا درست است دوست خوبم اگر خارج از ایران خواستید میتونیم با دلار 3300 بهتون بدهیم در ایران ارائه نمیکنیم متاسفانه

موفق باشید

RoobinaServer
September 25th, 2013, 23:39
دوست عزیز !
ما در یکی از دور افتاده ترین شهر های ایران زندگی می کنیم ، قیمت بهم دادن 6 میلیون و هشتصد ، الان 2 حالته
این سرور حدودا 1400 دلار قیمت داره ، یعنی اون کسی که این قیمت رو به من داده دلاری 5 تومن حساب کرده

شما هم لطفا بجز درگاه های واسطه ، یه دوتا درگاه بانک قرارداد مستقیم ببند جای دوری نمیره .

لطفا ریسلر ها و شرکت های کوچک ( و به قولی ایرانسلی ) ابراز فضل نفرمایند . اگر سخت افزار سرور ها بطور مستقیم یا با یک واسطه به شما می رسد لطفا قیمت بدهید .
با سلام

سخت افزاری که ذکر کردید در ایران مالیات نیز دارد یعنی 60% که سود وارد کننده هم باید روی آن حساب کنید

یا حق

akbari
September 25th, 2013, 23:47
سلام

البته نـو ، نه کار کرده

لطفا قیمت بدید .

اگر تمایل به خرید دارید فردا صبح 10 به بعد تماس بگیرید
تلفن : 02165170580 داخلی 100

Alireza-SS
September 25th, 2013, 23:48
با سلام

سخت افزاری که ذکر کردید در ایران مالیات نیز دارد یعنی 60% که سود وارد کننده هم باید روی آن حساب کنید

یا حق

اولین باره میشنوم دوست من

این مالیات ، مالیات بر درآمده که شما فرمودی یا حین واردات توی گمرک اخذ میکنن ؟؟

bepad
September 25th, 2013, 23:51
در مورد مالیات بنده اطلاعی ندارم اما چند بار قصد وارد کردن سخت افزار داشتیم که اکثرا اینطور گزارش دریافت شد که 250 دلار هزینه ارسال و .... به ایران است.
ضمنا فراموش کردم یکی از دوستان هستند به نام اقای بیگی در همین انجمن ایشون سرور کار کرده و نو میتونند از خارج با همین شرایط 250 دلار براتون وارد کنند قیمت دلارشون هم روز هست یعنی زیر 3300
البته ایشون رو صرفا به عنوان همکار و فردی که چند بار باهاشون کار شده پیشنهاد کردم و قصد تایید یا رد نیست

موفق باشید

Alireza-SS
September 25th, 2013, 23:55
در مورد مالیات بنده اطلاعی ندارم اما چند بار قصد وارد کردن سخت افزار داشتیم که اکثرا اینطور گزارش دریافت شد که 250 دلار هزینه ارسال و .... به ایران است.
ضمنا فراموش کردم یکی از دوستان هستند به نام اقای بیگی در همین انجمن ایشون سرور کار کرده و نو میتونند از خارج با همین شرایط 250 دلار براتون وارد کنند قیمت دلارشون هم روز هست یعنی زیر 3300
البته ایشون رو صرفا به عنوان همکار و فردی که چند بار باهاشون کار شده پیشنهاد کردم و قصد تایید یا رد نیست

موفق باشید

ممنون از اطلاع رسانیتون

یوزرشون یا آدرس سایتشون رو لطف می فرمایید بهم بگید ؟:53:

-ویرایش-

پیدا کردم nasa_de ، ممنون

taghi.karimi
September 26th, 2013, 09:23
دوست عزیز !

دوست من شما در دورافتاده ترن شهر میتونید برید تهیه کنید.
قیمتی هم که بهتون دادن خیلی خوبه.

ما عمده فعالیتمون راه اندازی شبکه و isp هست.
کار هاستینگ برای ما یک ساعت اضافه کاری حساب میشود.(اون هم برای ساپورت چند سایت شرکت و فایل سرور و... خصوصی)
دفتر شرکت هم خواستید بیاید داخل سایت تیکت بزنید تا بهتون ادرس کامل و شماره داده بشه.چون ما در این محیط ها به دلیل اینکه کار اصلیمون چیز دیگری هست ادرس و شماره پابلیک نمیکنیم.

درمورد درگاه هم شما میخواید بگید زرین پال درگاه بانکی هست ؟
ما 1 سال هست دیگه با زرین پال کارنمیکنیم و عمده فعالیتمون روی هاستینگ از درگاه پیلاین و پارسپال هست.

با عرض معذرت بزرگی و اندازه شرکت در حد وصف شما نیست.
موفق باشید

mgp.co.ir
September 26th, 2013, 10:58
با سلام
اگر سرور Dell و یا HP نیاز داشتید .
در خدمتیم.
البته سرور ها دل و HP به دلایلی قیمتشان حداقل حدود 30% بیشتر از سویر مکرو می باشد.

موفق باشید
09121532966

paradiseserver
September 26th, 2013, 11:18
سلام درخدمتیم

با ما در تماس باشید

اطلاعات تماس در امضا موجود می باشد

موفق باشید

kourosh92
September 26th, 2013, 12:02
باسلام،
با وب ایده تماس بگیرید:
وب ایده|ایده های نو میزبانی وب،سرور اختصاصی و مجازی ایران، طراحی وب،ایده طراحی سایت (http://discoverwebidea.com)
قیمت مناسب + شرکت + امکان حضور شما در دفتر شرکت + گارانتی + خدمات پس از فروش + تیم فنی قوی

samansystems
September 26th, 2013, 12:13
ميتونيد با شماره 88015858 داخلی 101 و 102 آقای محمدی صحبت کنيد.

RoobinaServer
September 26th, 2013, 13:35
اولین باره میشنوم دوست من

این مالیات ، مالیات بر درآمده که شما فرمودی یا حین واردات توی گمرک اخذ میکنن ؟؟

مالیات 6% که آخرش جدا هست برای شرکت ها که باید به اداره مالیات و عوارض و ... بپردازند.

اون 60% مالیات وارد کردن سخت افزار (گمرک) هست بله (بماند هزینه ارسال ،حمل و ... آن به ایران هم جدا هست).

یا حق