PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سرور اختصاصی ایران و نداشتن *****ینگ !!! اساتید نظر بدید

soheil.zare2006
September 25th, 2013, 14:21
سلام
مدتی هست از آسیاتک سرور گرفتم و اغلب مشتریام VPS میگیرن واسه گیم سرور و Ping Lower هر از گاهی به سایت مشتریام از سر کنجکاوی سر میزنم و بازدید میکنم که امروز یه اتفاق عجید رو مشاهده کردم !!!
یکی از کاربرام سرور رم 1 گرفته و روش گیم سرور زده بود اما امروز دیدم که گیم سرور رو جمع کرده رو همون سرور V.P.N میفروشه!!! گفتم شاید پینگ لاور هست! اما توی یاهو این s2a رو ارسال کرد :

F0r0sh *** Iran ba ghabeliyat afzayesh speed va baaz kardan site haye filte!! 100%tazmini mahi faghat 5000 toman kerio vase kharid sharj irancell ham migiram
*** 100% az iran

sory s2a

ازش جریان رو پرسیدم گفت رو سرور ما فـیـلترینگ نداره رو سرور اصلی چک کردم دیدم سایتها فـیلـتر هستند, یه اکانت داد دیدم IP سروری هست که بهش دادم و با سرعت قابل توجه ای همه سایت ها رو باز میکنه! موضوع رو به دیتاسنتر اطلاع ندادم گفتم شاید مشکلی پیش بیاد!

کسی میدونه جریان چیه ؟

در ضمن این مشتریه میگه سرور از روز اول اینجوری بوده اما بنظر خودم یه حرکتی رو سرور زده !!!

redbull
September 25th, 2013, 14:25
لینوکس دادید یا ویندوز؟

soheil.zare2006
September 25th, 2013, 14:29
لینوکس دادید یا ویندوز؟
ویندوز
از فایروالی کریو واسه اکانتینگ استفاده میکنه

asdadsdxz
September 25th, 2013, 14:49
pptp ssl هست
که با یک سرور خارجی سری شده

Domain
September 25th, 2013, 14:52
احتمالاً مشتری شما به یه سرور خارجی تونل زده

redbull
September 25th, 2013, 15:03
ویندوز
از فایروالی کریو واسه اکانتینگ استفاده میکنه

کریو رو متصل کرده به یک سرورخارج

شما میتونید ببینید بعد از کانکت شدن آی پی شما خارج هست و آی پی سرور شما نیست

soheil.zare2006
September 25th, 2013, 15:04
ممنون دوستان
تا حدی متوجه شدم

SniTomb
September 25th, 2013, 15:07
جدیدترین روش pptp ssl هم همین استفاده از سرور ایران هست

غیر ممکنه فیترینگ از دستشون در رفته باشه :)