PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمايندگي واقعي دومين هاي جهاني

tmfar
March 22nd, 2010, 20:25
سلام در اين رابطه تاپيك خيلي ديدم اما همه اشان با شرايط من جور نبود مي خواستم شرايطم رو بگم من يه نمايندگي مي خوام از هر شركت ثبت كننده اي كه باشه فرقي نمي كنه ببييد من سرمايه اوليه ندارم مي خوام مثل nic.ir خودم برم يه حساب مثلاً‌در دايركت آي يا name.com و يا ... باز كنم و يكي باشه كه دومين .com و ... رو برام زير 8 تومان هر وقت خواستم شارژ كنه حسابم رو تا بتونم ثبت كنم من دومين زياد ثبت مي كنم اگر بله بگه همين الان يه 4 تا دومين دات كام مي خوام ثبت كنم كه البته يكيش رو مي خوام از اول ثبت كنم سه تاش رو مي خوام انتقال بدم قبلاً‌ ثبت شده است .

sshiran
March 22nd, 2010, 21:11
درست متوجه منظورتون نشدم میخواستم بزارم تا دوستان راهنمای کنن اما دیدم کسی جواب نمیده گفتم من پست بدم .

شما بهتره از یک شرکت معتبر و با هماهنگی به خاطر قیمیتی که میخواید یک ساب رسیلر تهیه کنید تا هر موقع نیاز داشتید بتونید دامنه تون رو ثبت کنید.

با name کار نکردم اما اگه شما بخواید از دارکت ای مستقیما پنل بگیرید باید اول حدود 200 دلار شارژ کنید بعد میتونید دامنه ثبت کنید و در دفعات بعد به هر میزان که خواسید میتونید پنل رو شارژ کنید.

takweb.ir
March 22nd, 2010, 21:13
در خدمتیم
هر دامنه com تا پایان این ماه (میلادی)
5500 تومان (پس از این تاریخ هر دامنه 8000 تومان)
از طریق لینک زیر می تونید به نام و مشخصات خودتون پنل ایجاد کنید
http://takweb.partnersite.myorderbox.com/reseller.php?action=show_signupform
و به ما تنها از جهت شارژ وابسته هستید
البته بدون اطلاع ما و به طور رایگان می تونید دامنه هاتون و به شرکت دیگری منتقل کنید

bijans
March 23rd, 2010, 22:49
ما هم در خدمت هستیم.

tmfar
March 30th, 2010, 13:14
در خدمتیم
هر دامنه com تا پایان این ماه (میلادی)
5500 تومان (پس از این تاریخ هر دامنه 8000 تومان)
از طریق لینک زیر می تونید به نام و مشخصات خودتون پنل ایجاد کنید
Reseller Signup (http://takweb.partnersite.myorderbox.com/reseller.php?action=show_signupform)
و به ما تنها از جهت شارژ وابسته هستید
البته بدون اطلاع ما و به طور رایگان می تونید دامنه هاتون و به شرکت دیگری منتقل کنید

آقا این حتماً پنل شخصی هست ؟ یا همون نرم افزاری هست که همه ازش استفاده می کنن منظورم اینه که پنل غیرمستقیم میده من پنل از شرکت شما که نمی خوام پنل از خود شرکت ثبت کننده می خوام می خوام شما هم برام شارژ کنید .

amiri113
March 30th, 2010, 13:47
با قيمتی که شما ميخواين (زير 8 تومان) فقط از uk2group ميتونيد تهيه کنيد که اونم شرکت های مشابه که قبلا اين کار رو ميکردن الان تعطيل شدن و آينده uk2group مشکوک هستش!
دايرکت آی به نماينده های اسلب 4، دامين رو 7.89 ميده
نماينده اسلب 4 يعنی کسی که بيشتر از 3000 هزار دلار تو اين سايت گردش داشته باشه!
7.89 رو شما با دلار 1000 تومان (که اصلا گير نمياد) شارژ کنی ميشه 7890 تومان!
ضمن اينکه 3% هم کارمزد پی پال هستش که وقتی با پی پال شارژ کنی کم ميشه و اونم خودش 230 تومن ميشه!
7890+230=8120 و اين تازه قيمت تموم شده برای کسی هستش که تو اسلب 4 هستش و داره دلار مطمئن و قانونی شارژ ميکنه! (مگر اينکه راه پرداخت ديگه ای رو داشته باشه)

با اين قيمت که شما ميخوای يا بايد از کسی که دايرکت آی ميخواد بدون سود کار کنه خريد کنی (که بايد از آيندش بترسی) يا بايد با کسی که uk2group کار ميکنه کار کنی (که اونم باز بايد از آيندش بترسی)

حالا پيشنهادی که ميشه انجامش بدی که هم سود کنی، هم اينکه در اينده کمتر به مشکل بر بخوری!
دامين رو با ارزونترين قيمتی که بهت ميدن تو دايرکت آی ثبت کن و 5 روز بعد از ثبت، سريع انتقالش بده به پنلی که ازش مطمئن تر هستی!
پيشنهادم اينه دامين رو اصلا تو پنل هايي که زير 8200 300 ثبت ميکنن نگه نداری (که بايد از آيندش بترسی) نمونه هاش هم زياد بوده که ميتونی تو سرچ کردن تو همين فاروم ببيني چه اتفاقاتی افتاده برای کسايي که سرويس ارزون گرفتن، دامين ارزون ثبت کردند و ............

با تشکر
علی امیری

tmfar
April 1st, 2010, 20:38
همه حرف هاي شما درست آقاي اميري شما ميشه شرايطتتون رو بفرمائيد ببينيم چطوري هست ؟

ببينيد من مثلاً مي خواستم اوني كه از دايركت آي تو اسلب چهار است پنل رو مستقيم از خود دايركت آي بده و منم از گردش مالي اون استفاده كنم الان پنل ميدن منتها تو سايت و فضاي خودشون پنل ميدن اينم خوب ترس داره فردا جمع كردند دومين ها رو كي جواب گو هست من فقط نمي خوام اتفاق هايي كه براي بقيه افتاده برا منم بيوفته !

حالا از دايركت آي نباشه لزومي نداره يه سايتي باشه كه معتبر باشه با ايراني جماعت كاري نداشته و بتونم در اونجا راحت ثبت نام كنم نه مثل دايركت آي كه از Based شروع بشه و برسه به slab 4 مي خوام در يه سايتي مثلاً‌ آنلاين نيك مثل همين Nic.ir خودمون باشه ثبت نام كنم و براحتي كساني مثل شما بتونند حسابم رو با پي پال يا هر چيز ديگري شار‍‍ژ كنند .

borzeh
April 1st, 2010, 21:30
سلام دوست عزیز
ببینید - اینکه شما بدون پول پیش بخواید نمایندگی بگیرید غیر ممکنه
ولی بعضی از شرکت ها مثل Name مستقیم هم فروش دارن
شما یا باید 200 هزار تومن بدید - پنل از دایرک آی بگیرید که دیگه هیچ مشکلی نباشه
یا نمایندگی بگیرید - ( از یه آشنا - یا همیشه احتمال پیش اومدن مشکل وجود داره)
یا از ثبت کننده های مستقیم مثل Name استفاده کنید
البته می دونم دوستان میگن نیم با ایران مشکل داره و ...
ولی خوب خیلیا دارن الان استفاده می کنن

ولی پیشنهاد شخصی من دادن 200 هزار توم اول و نمایندگی مستقیم از Directi هست
اگه توان پرداختشو دارید بهترین راهه

amiri113
April 1st, 2010, 22:30
همه چيز رو آقا بهروز توضيح دادن!
يا بايد با 200 هزار تومان يک پنل مستقيم بگيريد از reseller club که قيمت هر دامين بالاتر تموم ميشه براتون!
يا اينکه از يک رجيسترر ديگه استفاده کنيد که معمولا بازم بالاتر تموم ميشه براتون!
يا اينکه به کسی اعتماد کنيد و دامين ها رو زير دست کس ديگه ای ثبت کنيد
يک راه ديگه هم اينه که يک پنل با 200 هزار تومان تو reseller club تهيه کنيد بعد ازونجا که قيمت ثبت براتون بالاتره بديد کسی که قيمتش پايينتره براتون ثبت کنه و بعد منتقل کنيد به پنل خودتون!
اون 200 هزارتومانی هم که شارژ کرديد تو جشنواره های reseller club که قيمت ها بين اسلب 1 و 4 برابر ميشه استفاده کنيد.

با تشکر
علی امیری

tmfar
April 3rd, 2010, 15:29
خیلی توضیح خوبی بود جناب بهروز خان کلاً پاسخم رو گرفتم !

حالا یک سوال کدوم یکی از شرکت ها مستقیم فروش دارند به غیز از Name ؟ آنلاین نیک هم مستقیم فروش داره یا مثل دایرکت آی هست ؟

tmfar
August 1st, 2010, 13:20
ممنون میم چند تا شرکت نام ببرید که فروش مستقیم داشته باشند و برای دریافت پنل مثل ریسیلر کلوب 200 تومان نگیره ، و اینکه یه سوال این 200 هزار تومانی که میگیرن تو حسابت می مونه و می تونی با اون دامنه ثبت کنی ؟ یا اینکه فقط برای پنل 200 تومان میگیره و بخواهی دامنه ثبت کنی باید دوباره شارژ کنی ؟

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

رسیلر کلوب ظاهراً فروش مستقیم هم گذاشته درسته ؟

nimafire
August 1st, 2010, 16:56
سلام
اگر مایل باشید من میتونم بهتون پنل ریسلری به صورت رایگان بدهم.فعال سازی رایگان هست.میتونید پنل را شارژ کنید. مثلا 100,000 تومان.یا کمتر پنل خود را شارژ میکنید و با شارژ خود دامنه ثبت میکنید.
هزینه دامنه دات کام 8500 تومان هست
اگر مایل بودید
پیام خصوصی ارسال کنید

Arashdn
August 2nd, 2010, 12:36
ممنون میم چند تا شرکت نام ببرید که فروش مستقیم داشته باشند و برای دریافت پنل مثل ریسیلر کلوب 200 تومان نگیره ، و اینکه یه سوال این 200 هزار تومانی که میگیرن تو حسابت می مونه و می تونی با اون دامنه ثبت کنی ؟ یا اینکه فقط برای پنل 200 تومان میگیره و بخواهی دامنه ثبت کنی باید دوباره شارژ کنی ؟

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

رسیلر کلوب ظاهراً فروش مستقیم هم گذاشته درسته ؟
اون 200 تومن رو میگیره و پنلتون رو شارژ میکن میتونید به اندازه 200 دلار دومین ثبت کنید
اگه میخواهید از شرکت خارجی وب دون هزینه بگیرید برید سراغ
name.com

kingoftehran
August 2nd, 2010, 15:36
با سلام
پارمیس هاست می تونه همچین سرویسی ر در اختیار شما قرار دهد.

tmfar
August 2nd, 2010, 16:08
دوستان من عرض کردم خدمت شما که من می خوام بدون واسطه دامنه های خودم را ثبت کنم نه اینکه با واسطه باشه ! و الا شرکت هایی هستند که می توانند بهمون پنل رایگان بدند و کار ثبت دامنه رو انجام بدند اگر پست های قبل من را بخونید متوجه می شوید که من می خوام مثلاً از خود رسیلر کلوب یا همان نیم دات کام بدون واسطه ثبت کنم ممنون از آرش جان بابت راهنمایی خوبشان اما آرش جان گویا Name.com با ایرانی جماعت مشکل داره و به خاطر تحریم مشکلاتی را برای ما بوجود میاره این چنین است ؟ شما تایید می کنید این ثبت کننده را ؟

Rapid
August 2nd, 2010, 16:40
به نظر من شما از uk2 استفاده كن هم تو ايران جا افتاده هم Tier 1 وديعه نميخواد قيمت هم مناسبه اروپايي هم هست >> resell.biz

webhostingtalk.ir
August 2nd, 2010, 19:10
به نظر من شما از uk2 استفاده كن هم تو ايران جا افتاده هم Tier 1 وديعه نميخواد قيمت هم مناسبه اروپايي هم هست >> resell.biz

سایتش همینه؟؟
resell.biz
بعد چجوری باید شارژش کرد؟؟
با ایران مشکلی نداره؟؟

Rapid
August 2nd, 2010, 19:28
yes
من شارژ نكردم ولي paypal و كرديت كارت بايد باشه
فعلا نه انگليسي هست و ايران هم تو ليستش 1 ماه پيش هم پرسيدم مشكل نداشت