PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برند فوجیتسو رو تایید میکنید؟

farbodsteps
September 24th, 2013, 22:20
سلام

می خوام لپ تاپ برند فوجیتسو بگیرم ولی این قیمت پایینش نسبت به امکاناتی که داره ادم و به شک میندازه ...

کسی همچین مارکی داره یا ازش اطلاعات داره؟

SniTomb
September 24th, 2013, 22:38
درود

بنده 1 سال با فوجیتسو کار کردم لب تاپش واقعا حرفی برای گفتن نداره نه خوبه نه عالی نه بد ، یک سیستم خوب و ارزان هست اما در رقابت با برند های معروف بسیار ضعیف است

soheilsystem92
September 24th, 2013, 22:46
سلام لپ تاپ خوبی هستش میشه گفت بهتر از acer هستش

farbodsteps
September 24th, 2013, 22:47
درود

بنده 1 سال با فوجیتسو کار کردم لب تاپش واقعا حرفی برای گفتن نداره نه خوبه نه عالی نه بد ، یک سیستم خوب و ارزان هست اما در رقابت با برند های معروف بسیار ضعیف است

یعنی بهتره ایسوس کر ای 5 بگیرم ولی فوجیتسو کر ای 7 نگیرم؟

farbodsteps
September 24th, 2013, 23:57
سیستم عامل DOS چه فرقی با Win 7 داره؟
رو DOS هم میشه Win 7 زد ...

bmi
September 24th, 2013, 23:58
عالــــــــــی
ایسوس گزینه بهتری هست براتون

tar.gz
September 25th, 2013, 00:19
برند فوجیتسو یکی از بهترین ها در عرصه فناوری هست. قیمتش هم پایین نیست بلکه مناسب هست و این رو مدیون شرکت وارد کننده اون یعنی بهین هستیم که سیاست مناسبی رو داشته. والا از نظر کیفی در حد بسیار مطلوبی هستن

redpayam
September 25th, 2013, 00:27
سیستم عامل DOS چه فرقی با Win 7 داره؟
رو DOS هم میشه Win 7 زد ...

وقتی تو آفر میزنن سیستم عامل dos و یا 7 یعنی این که به طور اورجینال فلان سیستم عامل روش نصبه...اگه dos زده باشه بعد از روشن کردن سیستم محیط dos میاد و شما باید روش win نصب کنید .

ppscoir
September 25th, 2013, 00:34
فوجیتسو تنها برند موحد در بازار هست که میشه گفت آلمان هم میزنه و مثل بقیه چینی نیست

farbodsteps
September 25th, 2013, 00:56
وقتی تو آفر میزنن سیستم عامل dos و یا 7 یعنی این که به طور اورجینال فلان سیستم عامل روش نصبه...اگه dos زده باشه بعد از روشن کردن سیستم محیط dos میاد و شما باید روش win نصب کنید .
اگه ویندوز رو رو داس بزنیم دیگه ویندوز اورجینال نمیشه دیگه؟

redpayam
September 25th, 2013, 10:11
اگه ویندوز رو رو داس بزنیم دیگه ویندوز اورجینال نمیشه دیگه؟

نه دیگه!
داداش من لپ تاپم رو 1 ماهه خریدم 2 بار ویندوزش رو عوض کردم زیاد به اورجینال بودن یا نبودن توجه نکن

unforgiven747
September 25th, 2013, 10:43
سلام
بهتره سیستمی بگیرید که ویندوز اورژینال روش نباشه - چون اگر باشه چیزی حدود 200 دلار بابت ویندوزی که اورژینال روش نصب شده به قیمت لپ تاپ اضافه میشه و این حداقل برای ما ایرانی ها منطقی نیست .

rashed.rafiee
September 25th, 2013, 13:49
حرف دوستمون تایید میشه الان دیگه شرکت ها با ویندوز اصلی به دلیل قیمت بالا نمیدن
پیشنهاد میکنم خودتون وین بزنید

دوست عزیز
فوجیستو یکی از مارک های خوبه و در مقایسه با لب تاپ های دیگر تفاوت آنچانی نداره

موفق باشین

SniTomb
September 25th, 2013, 14:51
این همه pc کدوم دیدید اروجینال بگیرند ب غیر افرادی

الان بنده در کامپیوتر خودم به غیر از لپ تاپ یک ویندوز 8 نصب هست حدود 9 ماه هاست بدون مشکل کار میکنه اورجینال بودن یا نبودن در کارایی و روند کارای تاثیر آنچنانی نداره

امه به شخصه برای ویندوز 8 بایسنس قانونی پیشنهاد میکنم

vahab00
September 25th, 2013, 18:06
من هم فوجیستو دارم
واقعا راضی هستم
البته من کار خواصی باهاش نمیکنم
اما واقعا خوب هستش
موفق باشید

zigma4000
September 25th, 2013, 20:34
من Lenovo رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمت های Core i5 و Core i7 این برند هم مناسبه.

hrv
September 25th, 2013, 21:17
دوست عزیز فجیتسو خوبه فکر نکنید چون ارزونه بده!!!
ویندوزتون ارجینال باشه گرونتره! خودتون رو گیراون نکنید اگر خاستید میتونید ویندوز ارجینال جدا بخرید!! ولی غیر ارجینال هم مشکلی نداره!

omidrezav
September 25th, 2013, 21:28
سلام

می خوام لپ تاپ برند فوجیتسو بگیرم ولی این قیمت پایینش نسبت به امکاناتی که داره ادم و به شک میندازه ...

Fujitsu تا همین دو سال پیش با نام تجاری Fujitsu/Siemens لپ تاپ هاش رو به بازار میداد. من دو نفرو سراغ دارم که فوجیتسو داشتن و خیلی راضی بودن. خصوصا یکیشون که با لپ تاپش کشتی میگرفت هزار دفعه رفته بود گارانتی و خیلی راضی بود. هم دی وی دی رایترش رو رایگان براش عوض کرده بودن هم پنل LCD شو. بدون یک ریال هزینه!

SAJJADSAA
September 25th, 2013, 21:37
فوجیتسو دارای صفحه نمایش ضعیف تری نسبت به بقیه برند هاس

dertgtr
September 25th, 2013, 21:52
من هم از فوجیستو چیز بدی تو نت نشنیدم و از کیفیت قطعات و گارانتیش خیلی ها راضی هستند گزینه خوبی به نظر میاد .

farbodsteps
September 26th, 2013, 00:46
دو تا مدل هستن که همه چیش شبیه هم هست فقط گرافیک یکیش 1 هست و اون یکی 2 تفاوت قیمتشون 220 تومنه ایا ارزش داره گرافیک 2 رو بگیرم؟

lived
September 26th, 2013, 01:30
سلام

اگر میخواهید لپ تاپ تهیه کنید،Asusو MSI پیشنهاد میشه زیرا این دو برند بورد اصلی و قطعات اصلی رو خودشون میزنن و از نظر کیفیت و کارایی میتونید روی اونها حساب کنید.

pardishosting
September 26th, 2013, 01:37
این همه pc کدوم دیدید اروجینال بگیرند ب غیر افرادی

الان بنده در کامپیوتر خودم به غیر از لپ تاپ یک ویندوز 8 نصب هست حدود 9 ماه هاست بدون مشکل کار میکنه اورجینال بودن یا نبودن در کارایی و روند کارای تاثیر آنچنانی نداره

امه به شخصه برای ویندوز 8 بایسنس قانونی پیشنهاد میکنم

قبلا سیستم عادی داشتم ویندورش معمولی بود ماهی 1 بار داستان داشتیم.
3 ساله لپ تاپ دارم با ویندوز اورجینال ... یک بار عوض نکردم ، سرعت هم مثل همون اول هست.
پس اورجینال تاثیر داره.

به نظرم 200 دلار ارزشش رو داره.

delta
September 26th, 2013, 01:42
محصولات فوجیتسو کلا انگار چون طرفداران زیادی مثل بقیه برندها نداره کلا دستکاری نشده تولید کننده هست و عرضه میشه. یادمه پارسال یک مانیتور فوجیتسو گرفتیم داستان داشتیم و سه شاخش بر عکس بقیه 3 تایی زخیم بود که تو هیچ پریزی هم نمیرفت و تبدیل هم نداشت تو بازار.. مجبور شدیم براش تبدیل سفارش بدیم و بعد یک ماه پیدا کردیم.و همینطور لوازمش انگار کلا برای ژاپنی ها ساخته شده بود تا بقیه کشورها..اما لپ تاپش باید بگم تا وقتی برندهایی مثل asus و msi تو بازار هست فوجیتسو حرفی برای گفتن نداره..