PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم کاهش ارز من بعد

قزوین هاست
September 24th, 2013, 22:01
سلام
ی خبر خوب!یا بد!
به گفته رئیس بانک مرکزی کاهش نرخ ارز من بعد مناسب نیست؛
خلاصه:دیگه نرخ از این ک هست پایین نمیاد؛
نتیجه:آب پاکی رو ریخت؛منتظر ارزان شدن ارز نباشید
نظرتون چیه؟
من ک حسابی عصبانی شدم

hack2hacker
September 24th, 2013, 22:14
تازه گفت بیشتر از این پایین بیاد مفید نیست
و به ضرر اقتصاده !!!

alireza.076
September 24th, 2013, 22:15
کجاش خوبه؟!!

persiasina
September 24th, 2013, 22:37
خیلی بیخود کرده ، مرتیکه بی سواده . اصلا مگه ارز آزاد رو اون تعیین قیمت میکنه ؟

Saati
September 24th, 2013, 22:39
Wtf !!! /:)

yaghub
September 24th, 2013, 22:52
ایشون و امثال ایشون نگران سرمایه خودشونن که با پایین اومدن ارز ضرر هنگفت میدن. وگرنه مرتیکه .... اصلآ هم نگران اقتصاد کشور نیست

soheilsystem92
September 24th, 2013, 22:54
خوب دوست عزیز اگر بیشتر بیاد پایین وارد کننده فلج میشه
جایی که رئیس بانک مرکزی این حرف رو زد ماسب این حرف بود

persiasina
September 24th, 2013, 23:57
خوب دوست عزیز اگر بیشتر بیاد پایین وارد کننده فلج میشه
جایی که رئیس بانک مرکزی این حرف رو زد ماسب این حرف بود
کدوم تولید ؟ مگه چقدر تولید داریم زمانی که قیمت دلار شد 4 هزار تومان چقدر صادرات افزایش پیدا کرد ؟ فعلا که قبل از تولید مردم دارن فلج میشن .

tar.gz
September 25th, 2013, 00:27
الان شبکه خبر یه برنامه گفتگو داره. یکی از مهمانها که فکر کنم صحبت رئیس بانک مرکزی رو شنیده بود با حالت عصبانی گفت " چند نفر که معلوم نیست از کجا اومدن دارن اقتضاد کشور رو فلج میکنن و ... و اگه درستشو بخوایین قیمت دلار الان نباید بیش از 1000 تومان بشه و..."
امیدوارم رئیس بانک مرکزی بیاد از این افراد کاردان استفاده کنه و اینقدر موجبات افزایش فشار اقتصادی به معیشت مردم رو فراهم نکنه

ToooPDL
September 25th, 2013, 00:34
امیدوارم رئیس بانک مرکزی بیاد از این افراد کاردان استفاده کنه و اینقدر موجبات افزایش فشار اقتصادی به معیشت مردم رو فراهم نکنه

یه سری افراد فقط تئوریسین های خوبی هستن. به عبارتی در عمل هیچ کارایی ندارن

البته حرفم کلی بود. و هدف اون فردی که شما اشاره کردی نیست

arc1o0
September 25th, 2013, 00:42
خیلی بیخود کرده ، مرتیکه بی سواده . اصلا مگه ارز آزاد رو اون تعیین قیمت میکنه ؟

پس کی تعیین م یکنه؟

soheilsystem92
September 25th, 2013, 08:41
کدوم تولید ؟ مگه چقدر تولید داریم زمانی که قیمت دلار شد 4 هزار تومان چقدر صادرات افزایش پیدا کرد ؟ فعلا که قبل از تولید مردم دارن فلج میشن .

دوست عزیز بنده وارد کننده رو ذکر کردم نه تولید کننده
شما یک جنسی رو با دلار 3 تومان خرید میکنید زمانی که دلار بشه 1 تومان شما ضرر نمی کنید ؟؟؟
خوبه بیاد پایین و تو طولانی مدت که منه وارد کننده هم ضرر آنچنانی نکنم

camelian77
September 25th, 2013, 10:39
با پایین اومدن شدید قیمت دلار:

۱. هجوم مردم به صرافی شروع می شه. دولت نمی تونه اونقدر دلار به بازار تزریق کنه. پس دلار کم میاد. پس عرضه پایین تقاضا بالا پس قیمت می ره بالا! این بار به طور کاذب و همینجوری دستی دستی غیر قابل کنترل می شه.

۲. بودجه دولت از فروش همین دلار تامین مشه و دولت به مرحمت آقای ا.ن. دیگه پول نداره.

۳. ارزش پول ملی رو همونی که با دستور تعیین می کنه به فنا هم می ده! نمونه رو در دوره‌ی قبل دیدیم!

۴. با پایین اومدن دلار به دلیل علاقه‌ی ایرانی ها به تبدیل سرمایه به دلار، پولی که با بدبختی رفته توی بیزینس (حالا کم) و بانک ها و سرمایه گذاری دوباره میاد بیرون و میریزه تو بازار سکه و طلا و ارز و همه دست جمعی بد بخت می شیم.

قیمت دلار رو بالا پایین کردن صرفا روی خرید و فروش تاثیر نداره -- باعث تورم می شه

persiasina
September 25th, 2013, 14:01
آقا انقدر از این حرفا زدید که دلار کشید بالا .

۳۱,۰۰۰

!@$#)_+%^"<*&%^$
September 25th, 2013, 16:31
پس کی تعیین م یکنه؟

جمشید بسملاه:50: