PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسندگی در سایت شما

amin.21
September 24th, 2013, 19:10
سلام هر کس نویسنده برای هر نوع سایتی میخواد من هستم برای هر پست هم 300 میگیرم...هر کسی میخواد نویسنده سایتش بشم با این آیدی رو اد کنه...rezamosavi41@yahoo.com...یا همین جا اعلام کنید

bahar13699
September 24th, 2013, 19:27
س من ایشونو تایید میکنم چند ماهی باهاشون کار کردم ..موفق باشید

amin.21
September 24th, 2013, 19:42
نظره لطفه شماست ممنون

redpayam
September 24th, 2013, 20:27
سلام هر کس نویسنده برای هر نوع سایتی میخواد من هستم برای هر پست هم 300 میگیرم...هر کسی میخواد نویسنده سایتش بشم با این آیدی رو اد کنه...rezamosavi41@yahoo.com...یا همین جا اعلام کنید

من برای سایت دانلود نیاز دارم .
نمونه سایت بدید؟

amin.21
September 24th, 2013, 21:31
نمونه سایت ارسال شد

farbodsteps
September 24th, 2013, 22:02
سایت تفریحی می خوام
نمونه کار دارید؟
صبح می تونید انلاین بشید؟(11 اینا)

eskelet-sokhte
September 26th, 2013, 13:03
سلام.منم میخوام:
نویسنده اندروید (http://www.webhostingtalk.ir/f219/93079)

abartazeha
September 27th, 2013, 15:43
سلام دوستان
حدودا دو سه ماهه که مجله اینترنتی رو تاسیس کردم و بیش از 4000 پست در این مدت قرار دادم
و برای ارتقای رتبش تو گوگلم هزینه کردم و الان بیش از 4000 مطلب ایندکس شده دارم.

اینم آدرس سایته : مجله ابرتازه ها (http://abartazeha.ir)

با این تفاسیر حالا به فکر توسعه ی سایت هستم و از همه ی دوستانی که به نویسندگی علاقه دارن و به فکر در آمد هستن
پیشنهاد همکاری میدم.
دوستانی که تمایل به همکاری دارن باید به وردپرس و تنظیمات سئو آشنا باشن و در یکی از زمینه های زیر مطلب بنویسن.

اخبار روز - سرگرمی - اس ام اس - علمی - تکنولوژی - دانلود - مد و لباس - پزشکی - فرهنگ و هنر و ....

هزینه دریافتی برای هر مطلب هم به دو روش محاسبه میشه و هر کدوم برای شما به صرفه تر باشه رو می تونید انتخاب کنید.

1- 50 تا 450 تومن برای هر پست که شما بعد از ارسال نمونه کار و مشاهده کیفیت پستها از میزان دقیق هر پست مطلع میشین.

2 - به ازای هر بازدیدی که از مطلب شما صورت بگیره مبلغی رو دریافت میکنید. محاسبه این روش هم به این صورته که شما مطلبی رو در سایت قرار میدین و تا سه روز به ازای بازدیدکننده هایی که از اون پست حاصل بشه ، 8 ریال کسب میکنید. مثلا اگر در مدت سه روز 5000 بازدید از مطلب شما صورت بگیره ، بنده 4000 تومان به حساب شما واریز میکنم.

در ضمن مطالب باید به روز باشن و حتی الامکان توسط خودتون نوشته شده یا ترجمه شده باشه و باید حداقل یه عکس برای هر مطلب در نظر بگیرین. شما در هر زمینه ای میتونید مطلب بذارین و درامد داشته باشین.
با تشکر
مدیر مجله ابرتازه ها