PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : fبهترین راه و سریترین راه برای افزایش فروش از نظر شما

n4ser
September 23rd, 2013, 22:23
دوستلن همونطور که میدونم کارم پیام کوتاه هست میخوام یک جوری افزایش باز دید بره بالا و فروشم براه بالا به نظرتون چه راهی هست؟

soheilsystem92
September 24th, 2013, 09:06
سلام
تبلیغات توی سایت های با بازدید بالا تاثیر خیلی زیادی تو افزایش فروش داره البته پشتیبانی حرف اول رو میزنه و اما تنوع در بسته ها در بالا بردن فروش تاثیر خیلی خوبی دارد

downloaddl
September 24th, 2013, 09:19
نگا یه چیزی می گیم شاید یکم بی معنی باشه

اول از همه این که اکانت رو رایگان بده و یک شماره اختصاصی برای همه کاربرا بزار

که فقط بتونن اکانت رو شارژ کنن دیگه هزینه برای خرید پنل ندن ( این تاثیر داره )

یک کاره دیگه هم می تونی بکنی

یک شماره اختصاصی مثلا 16 رقمی

فک کنم قیمتش 15 تومان باشه

یک افر هایی درست کن توش بنویس مثلا اگه می خوای اینجا تبلیغ کنی : افزونه ارسال پیامک whmcs + شماره اختصاصی 16 رقمی سالانه فقط 20 تومان

یک قالب خوشکل هم رویه سایتت بنداز

راستی این رو هم اضافه کنم

برای پنل اس ام اس بهتره تبلیغات شهری کنی نه اینترنتی

چون اکثر شرکتا به این پنل نیاز دارن اینجوری فروش بیشتری می کنی

n4ser
September 24th, 2013, 10:14
سلام
تبلیغات توی سایت های با بازدید بالا تاثیر خیلی زیادی تو افزایش فروش داره البته پشتیبانی حرف اول رو میزنه و اما تنوع در بسته ها در بالا بردن فروش تاثیر خیلی خوبی دارد

نگا یه چیزی می گیم شاید یکم بی معنی باشه

اول از همه این که اکانت رو رایگان بده و یک شماره اختصاصی برای همه کاربرا بزار

که فقط بتونن اکانت رو شارژ کنن دیگه هزینه برای خرید پنل ندن ( این تاثیر داره )

یک کاره دیگه هم می تونی بکنی

یک شماره اختصاصی مثلا 16 رقمی

فک کنم قیمتش 15 تومان باشه

یک افر هایی درست کن توش بنویس مثلا اگه می خوای اینجا تبلیغ کنی : افزونه ارسال پیامک whmcs + شماره اختصاصی 16 رقمی سالانه فقط 20 تومان

یک قالب خوشکل هم رویه سایتت بنداز

راستی این رو هم اضافه کنم

برای پنل اس ام اس بهتره تبلیغات شهری کنی نه اینترنتی

چون اکثر شرکتا به این پنل نیاز دارن اینجوری فروش بیشتری می کنی

خیلی ممنون از نظرات شما در جواب اقای سهیل مهرپرور همکار گرامی شما سایت پر باز دید سراغ دارین؟ و در جواب یوزر downloaddl (http://www.webhostingtalk.ir/member/44200/) ,ما نمیتونیم پنل رایگان بدیم چون باید حداقل شارز تعریف بشه برا پنل و در مورد قالب این قالب با فناوری html5 طراحی شده و برا همین زمان بر نیست برا مرور صفحات باز دید کننده خسته نمیشه صبر کنه صفحه بیاد بالا که خودش خیلی تعصیر داره و تیلیغات شهری خوبه ولی چون ما هنوز شرکت ثبت شده نیستیم شاید مردم با این مسله مشکل داشته باشن چون طبیعتا میخوان مراجع حضوری داشته باشن و نمیشه

soheilsystem92
September 24th, 2013, 10:23
سایت های دانلود نرم افزار چون همه قشر های جامعه از اون ها استفاده میکنند تاثیر خیلی خوبی داره
تبلیغات بیلبردی داخل شهر هم خوبه ولی زمانی که در فضای مجازی شناخته و خوش نام باشید.
و یک نکته دیگه حتما برنامه ریزی استراتژیک و عملیاتی داشته باشید

downloaddl
September 24th, 2013, 10:37
خیلی ممنون از نظرات شما در جواب اقای سهیل مهرپرور همکار گرامی شما سایت پر باز دید سراغ دارین؟ و در جواب یوزر downloaddl (http://www.webhostingtalk.ir/member/44200/) ,ما نمیتونیم پنل رایگان بدیم چون باید حداقل شارز تعریف بشه برا پنل و در مورد قالب این قالب با فناوری html5 طراحی شده و برا همین زمان بر نیست برا مرور صفحات باز دید کننده خسته نمیشه صبر کنه صفحه بیاد بالا که خودش خیلی تعصیر داره و تیلیغات شهری خوبه ولی چون ما هنوز شرکت ثبت شده نیستیم شاید مردم با این مسله مشکل داشته باشن چون طبیعتا میخوان مراجع حضوری داشته باشن و نمیشه

نیاز وجود خارجی نسیت

یک شرگت ثبت کن ( تو درو دیوار شهر کلی تبلیغات ثبت شرکت هست )

بعد یک کت و شلوار بخر :دی خودت برو تو شرکتا بازار یابی برای خودت کن

مثه کاری که من 3 سال پیش کردم

azarnet
October 26th, 2013, 19:02
معمولا بیشتر افراد وقتی میخوای یه کاری رو توی نت شروع کنن مبلغی رو برای تبلیغات در نظر میگیرن و تو ذهنشون میگم مثلا : من به سایت آ 200 هزار تومان دادم برای تبلیغات پس باید حداقل 400 در بیاریم تا بتونم 200 تبلیغات رو بزارم کنار و مابقی سود باشه اما این نوع حساب و کتاب بیشتر اوقات عملی نیست من پیشنهاد میکنم به جای صرف هزینه های کلان برای تبلیغات های ماهانه ، از بهینه سازی سایتتون برای گوگل استفاده کنید
سئو هم دائمی هست و هم هزینش در حد نجومی نیست