PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالي در زمینه رم vps! و كلا اطلاعات سرور

mohammadali
March 22nd, 2010, 12:23
سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم منی که vps گرفتم و از پنل direct admin استفاده می کنم، تو اطلاعات سرور نوشته
Total Memory 524288 kB
واقعا میشه اعتماد کرد همین رم را به ما دادن ؟

1eng.ir
March 22nd, 2010, 13:12
اعتماد کن :113:

pardishosting
March 22nd, 2010, 13:15
بستگی به جایی که خریدید داره .. ولی موارد زیادی هم هست که واقعیت نداره.
اینکه می گم جایی که خریدید ربطی به شرکت داشتن یا نداشتن ، معروف بودن یا نبودن نداره. بستگی به استراتژی شرکت مورد نظر داره.

1eng.ir
March 22nd, 2010, 13:27
بستگی به جایی که خریدید داره .. ولی موارد زیادی هم هست که واقعیت نداره.
اینکه می گم جایی که خریدید ربطی به شرکت داشتن یا نداشتن ، معروف بودن یا نبودن نداره. بستگی به استراتژی شرکت مورد نظر داره.
جان ؟!
به چی بستگی داره ؟!

وقتی زده 512 مگ رم، 512 مگه دیگه!
کجاش واقعیت نداره ؟!

AfraWeb.net
March 22nd, 2010, 13:53
SSH این دستور رو بزنید

cat /proc/meminfo
cat /proc/cpuinfo

mohammadali
March 22nd, 2010, 13:58
ممنون از راهنمایی
میشه لینک دانلود SSH client - Putty
بهم بدید

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

کوتاه هم بفرمایید چطور دستور های لینوکس رو تو این برنامه اجرا کنم ؟

cat /proc/meminfo
cat /proc/cpuinfo

AfraWeb.net
March 22nd, 2010, 13:59
ممنون از راهنمایی
میشه لینک دانلود SSH client - Putty
بهم بدید

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

کوتاه هم بفرمایید چطور دستور های لینوکس رو تو این برنامه اجرا کنم ؟

cat /proc/meminfo
cat /proc/cpuinfo

PuTTY Download Page (http://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/putty/download.html)

mohammadali
March 22nd, 2010, 14:17
ممنون
دانلود و چک کردم
البته پسور نامرئی بود که اذیت شدم وای با سرچ تو خود انجمن پی بردم که نامرئی هست!
فقط الان تو مموری اینفو همه درست هست
اینجا که دیگه درست باشه 100 درصد درست رم دادن؟ این سوالات به خاطر این هست که قبلا چنین مشکلی داشتم و چون زیاد مبتدی بودم سرم کلاه گذاشته بودن

AfraWeb.net
March 22nd, 2010, 14:23
خوب اگه درست نشون میده شک نکنید رم واقعی همون هست . تو وی پی اس ملاک های دیگری هم باید در نظر بگیرید مشخصات سرور اصلی . اپ لینک . اپ تایم . ساپورت و .....