PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش سرعت در کافی نت

mahmood_mn
March 22nd, 2010, 11:43
سلام خدمت دوستان وسروران گرامی
سوال من اینه آیا راهی یا نرم افزاری هست که باعث افزایش سرعت در اینترنت بشه ؟
چون اکثر کاربرای ما به سایت گلستان ، یاهو ، گوگل و .... میرن ، خوب بالاخره برای هر بار لود کردن سایت لازمه یه سری فایل از سرور اصلی گرفته بشه که خوب پهنای باند رو اشغال می کنه اگه ما این فایلها رو روی سرور خودمون داشته باشیم مطمئنا هم سرعت می ره بالاتر و هم پهنای باند کمتری اشغال می شه ... این راه به ذهن من رسیده بود ! حالا دوستان آیا راه عملی هم برای این ایده وجودداره که اجرایی شده باشه . ممنون می شم اگه راه دیگه ای هم مد نظرتون هست راهنمائیم کنید ...

مرسی

tar.gz
March 22nd, 2010, 11:47
فایرفاکس فایلها رو کش میکنه و فقط فایلهایی که تغییر کردن رو دوباره لود میکنه.مگر اینکه صفحه تگ no-cashe داشته باشه

j4b3r
March 22nd, 2010, 11:53
سایت هایی مثل گلستان با فایر فاکس کار نمی کنن
و اکثرا کش هم نمیکنند
یه سوال از اساتید لینوکس
ایشون می تونند یه کش سرور تویه کافی نتشون راه بندازن؟

delta
March 22nd, 2010, 12:53
سایت هایی مثل گلستان با فایر فاکس کار نمی کنن
و اکثرا کش هم نمیکنند
یه سوال از اساتید لینوکس
ایشون می تونند یه کش سرور تویه کافی نتشون راه بندازن؟

اگر سرویس دهنده خودش باشه میتونه.میزارن رو کش مثلا سرعت نتشون رو بالا نشون بدن.صفحات کاربرا رو میزارن به اشتراک.من خودم از یک شرکت سرویس گرفته بودم میومدم خونه میدیدیم یکی با سیستم من ثبت نام کرده تو سایتم!:71: میرفتم مپرسیدم میگفتم f5 رو بزن! اعصابم رو 2 هفته خرد کردند.آخر هم رفتم سرویس دهنده رو عوض کردم همه چیز درست شد.

mahmood_mn
March 22nd, 2010, 14:02
دوستان اطلاعاتی درباره squid دارن ، کسی روی ویندوز تا حالا اجرائیش کرده ؟ اگه امکانش هست راهنمائیم کنید .

j4b3r
March 22nd, 2010, 14:24
کش اگه درست تنظیم بشه خیلی عالی هست
من برا phph و اینا کش نصب گردم
squid هم یه بار نصبیدم روی لینوکس

AfraWeb.net
March 22nd, 2010, 15:38
Internet via sat :)

asrhosting
March 22nd, 2010, 17:09
هو ...
ما ایرانی ها دنبال چی هستم ... ما می خواهیم 2 کیلو تو نت بیشتر استفاده کنیم ... اون ور آب دارن تلاش می کنن همه کاربراشون کمتر 4 مگ سرعت نتشون نباشه !8-|