PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ی سوال درباره بعضی از موسسات که ادعا می کنن امتحان سیسکو میگیرن ؟؟؟؟؟

radar
September 22nd, 2013, 20:23
بعضیا ادعا می کنن در قبال اخذ مبلغی بیشتر از ازمون سیسکو می تونن تو کشور های دیگه امتحان برگزار کنن !!! با سیسکو و vue تماس گرفتم اونا گفتن که امکان نداره چنین چیزی ، چون ما کپی مدارکی که ملیت فرد رو زده باشه میبینیم و چک می کنیم ، !!! پس چیجوری بعضیا رفتن مدرک گرفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

taghi.karimi
September 22nd, 2013, 21:00
تا جایی که بنده اطلاع دارم قبلا اشخاصی که ملیت ایرانی داشتن میتونستند در خارج ایران امتحان بدند.
اما طبق قوانین جدید کلا هیچ ایرانی در هیچ کجا امکان شرکت در امتحانات سیسکو رو نداره مگر ملت کشور دیگری رو هم داشته باشه.

radar
September 22nd, 2013, 21:55
اینا ملیت ایرانی داشتن رفتن امتحان دادن ... ممکنه باج داده باشن ؟ یا کارت جعلی برده باشن ؟

radar
September 23rd, 2013, 08:47
من همه این کارا رو کردم قبول نکردن !!! قوانین vue رو بهم نشون دادن گفتن ملیت روی کارت مهمه !!! یه نفر که نمیتونه رو این سیستم پاشه این همه وقت بزاره و هزینه کنه بره اونجا ، و ازش بگن امتحان نمیگیرن ، در ضمن شما هزینه رو ب ی تست سنتر تو vue پرداخت می کنی ، چیجوری می فرمایید که رفتید و پول رو واریز کردین به تست سنتر و ازتون امتحان گرفتن !!! همانطور که دوستمون در اولین پاسخ گفتن " قانون ملیت فرد امتحان دهنده " درج شده و این قانون رو بهم گفتن !! حتی گفتن امتحان میگیریم ولی بلاک شدنت دیگه پای خودته ... من متعجبم بعضیا چیجوری رفتن امتحان دادن و بعد با همین روش که گواهینامه بین المللی ببر و این حرفا میان ما رو سر کار می زارن ... احساس می کنم ایناا بیشتر پول پرداخت کردن و ی چیزیم دستی به تست سنتر پرداخت کردن !!!!

ULTRAWEB
September 23rd, 2013, 11:47
پرداخت دو نوع هست یکی الان که بوک میکنی و ثبت نام توی سیسکو و سایتvue و تاریخ امتخان رو مشخص میکنی میدی
یک نوع دیگشم اینه شما همون روز میری میگی میخوام امتحان بدم همه کارا رو اونا میکننن توی مرکز با دسنگاه پ.ل میگیرن
شما اگر الان میخوای بری و امتخان بدی با همون هزینه بهت گفتم چکار کنی خواستی بیا من راهنماییت کنم هزینه ی امتحانم نیازی
نیست یک قرون بیشتر بدی ثبت نام و جاش و ایناهم با من پس بیخودی این بحث رو کششش نده
توی سایت ciscoinpersian.com
شفق زندی این همه هستن ادم رفتن مدرک گرفتن امدن بدون مشکل و فقط هزینه ی امتحان دادن و مشکلی نداشتن
میتونی بری تاپیک هاشو بخونی:-*:)

d3m0n3y3z
September 23rd, 2013, 15:47
این قدر اطلاعات مفید بود، حیفم اومد یه تشکر پاسخی نکنم. :)

taghi.karimi
September 24th, 2013, 08:46
پرداخت دو نوع هست یکی الان که بوک میکنی و ثبت نام توی سیسکو و سایتvue و تاریخ امتخان رو مشخص میکنی میدی
یک نوع دیگشم اینه شما همون روز میری میگی میخوام امتحان بدم همه کارا رو اونا میکننن توی مرکز با دسنگاه پ.ل میگیرن
شما اگر الان میخوای بری و امتخان بدی با همون هزینه بهت گفتم چکار کنی خواستی بیا من راهنماییت کنم هزینه ی امتحانم نیازی
نیست یک قرون بیشتر بدی ثبت نام و جاش و ایناهم با من پس بیخودی این بحث رو کششش نده
توی سایت ciscoinpersian.com
شفق زندی این همه هستن ادم رفتن مدرک گرفتن امدن بدون مشکل و فقط هزینه ی امتحان دادن و مشکلی نداشتن
میتونی بری تاپیک هاشو بخونی:-*:)

دوست عزیز شما این همه تجربه در ضمینه امتحان دادن دارید میشه بفرمائید آخرین باری که رفتید امتحان دادید کی بود ؟

اینکه یه ایرانی بره دم تست سنتر و امتحان بده بدون ملیت دیگه میشه.ولی اینکه بیاد و اسمش کلا بلاک بشه رو شما میای تضمین کنی ؟

الانم موسساتی که میگن میبرن کشورهای دیگه امتحان میدید و هویت کسه دیگه هست دوست عزیز.بنده از چند نمونه سوال کردم.

ehsaan
September 4th, 2014, 10:11
سلام. شما در هر کشوری که بخوای امتحان بدی با داشتن یک آی دی کارت مثل گواهی نامه و یا کارت دانشجویی یکی از دانشگاه های اون کشور می تونی امتحان بدید و ملیت ایرانی تحریم نیست مگر این که بخواین ccie lab رو امتحان بدی که باید ملیت دیگری داشته باشی یعنی توی یک کشور دیگه سیتسزن بشی که با ملیت اون کشور در این آزمون شرکت کنی.

shazo
September 4th, 2014, 13:14
شما سند واقیعت رو بیشتر ور فنی تهران بزارید..!!!