PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت مبهم liveserver و پاسخگویی مسئولش

multiuser
September 22nd, 2013, 15:54
مدت ها بود که سرور فرانسه لایو سرور دچار مشکل بود و روزی چند بار خاموش میشد که نهایتا یک هفته قبل سرور به کلی از دسترس خارج شد.
خیلی وقت پیش ها گفته بودن ovh گفته 20 یورو بدید براتون بررسی کنیم.نمیدونم دادن یا ندادن!
بعدش به ما گفتن سرور هارد هاش سوخته(یعنی چند تا هارد همزمان سوخته) گفتم دقیقا کی این اتفاق افتاده؟ و مستندات مربوز به این مسئله رو در اختبار ما بگذارید که نگذاشتن!!!! گفتن بعدا میدیم
حال مشکل اینجاست که وب سرور ما روی سرور ovh آین آقایون بوده و ما حداقل بک آپ هامون رو میخواهیم
تلفن رو هم جواب نمیدن!
آقای صادقی و مهران فر دوستان ، عزیزان ، یزرگواران یک هفته هست دارید با اعصاب ما بازی میکنید و هی کار رو به فردا میندازید...به نظر شما که تلفن جواب بدید من میام اینجا پست میزنم؟
اگه sms جواب بدید من میام اینجا پست میزنم؟
اگه سایتتون بالا بیاد و بتونیم تیکت بدیم و تیکت ها رو جواب بدید من میام اینجا پست میزنم؟
در قبال اعتمادی که به شما کردیم و وعده ای که به ما دادید سر سوزنی اگه احساس مسئولیت کنید ما رو اینجوری بلاتکلیف نمیگذارید!
هر بار اون آقایی که سایتش رو وب سرور من بود به من زنگ میزنه من عرق شرم به پیشونیم میشینه! نمیدونم متوجه هستید راجع به چی حرف میزنم یا نه!!

multiuser
September 22nd, 2013, 15:55
اینم فراموش کردم بگم که سرورهای کوآنتینیوم هم از دیروز خارج از دسترسه...

mohammad73
September 22nd, 2013, 16:02
سرور ارزون برید بخرید همین میشه
احتمالا مدرسه هستند

multiuser
September 22nd, 2013, 16:17
احتمالا مدرسه هستند
نه عزیز با دانیال گردی اشتباه گرفتی!
اینا بچه مدرسه ای نیستن
اتفاقا من دستشون رو توی انتخاب لوکیشن و صدور فاکتور باز گذاشتم گفتم لودینگ مناسب و پایداری بالا میخوام و گفتن سرور فرانسه ما خالیه و کیفیتش خوبه و پینگ خوبی برای ایران داره!
لطفا بزارید خودشون بیان و جواب بنده رو بدن.

takide
September 23rd, 2013, 14:06
متاسفانه مسئولین این سایت راه کلاه برداری رو یاد گرفتن و پاک کردن پست های اعتراضی هم کمکشون میکنه که به کلاه بردایشون ادامه بدن
من نظزم شکایت هستش
کاربرانی که موافقند اعلام کنن که برای شکایت یک شکوایه بنویشیم بنده برادرم رئیس دادگستری مازندران شهر این آقای مهرانفر هستش
ظرف 24 ساعت حکم جلبش رو میگیرم

soheil.zare2006
September 23rd, 2013, 14:09
درود
بنده ازشون 11 تا سرور دارم
انشا الله فردا فردا صبح برای شکایت از آقای مهران فر و سجاد صادقی اقدام میکنم

takide
September 23rd, 2013, 14:14
حتما شکایت ها رو تنظیم بفرمایید تا بتونیم حقش رو بزاریم کف دستش

takide
September 23rd, 2013, 14:20
به برادرم گفتم تا شکایت رو یک وکیل تنظیم کنه نگران نباشید به زودی باید جوابگو باشه

multiuser
September 23rd, 2013, 14:29
متاسفانه مسئولین این سایت راه کلاه برداری رو یاد گرفتن و پاک کردن پست های اعتراضی هم کمکشون میکنه که به کلاه بردایشون ادامه بدن
من نظزم شکایت هستش
کاربرانی که موافقند اعلام کنن که برای شکایت یک شکوایه بنویشیم بنده برادرم رئیس دادگستری مازندران شهر این آقای مهرانفر هستش
ظرف 24 ساعت حکم جلبش رو میگیرم
بنده هم بهشون گفتم که تا شنبه صبر میکنم و بعدش شکایت خواهم کرد.میشه شکوائیه ها رو تلفیق کرد؟ یا این که ما باید جدا شکایت کنیم؟

takide
September 23rd, 2013, 14:31
باید جدا باشه تا تعداد شاکیا مشخص بشه

takide
September 23rd, 2013, 16:57
آخرین جوابی که مهرانفر داده فهمیده شکایت کردم دنبالشو گرفتم
Mard tike 20T pool dadi migam sh kart bde chert pert migi? yaroo modir mali hesab khali karde dar rafte man az koja 3 Mil biaram? harchi rikhtid goftam pas midam hala shoma khodaye khodeto govah kon hrki ham hast bgo sh kart sms kone man kamel moeny back bdam

دوستان کوتاه نیاید باید سرور روشن بشه تا بک آپ برداریم . با این طرز حرف زئنش بنده خدا تهدید و توهین هم به اتهاماش اضافه شد آخه صداش رو ضبت کردم لازم بدونید پیوست کنم

multiuser
September 23rd, 2013, 18:11
بهش بگو بک آپ بده پول نمیخواهیم.پول بخوره تو سرش

اگه بک آپ منو نده 15 میلیون تومن اعلام خسارت میکنم

netmelli
September 23rd, 2013, 18:14
من نمیشناسمشون
ارزون بی دلیل نمیشه

multiuser
September 23rd, 2013, 18:18
آخرین جوابی که مهرانفر داده فهمیده شکایت کردم دنبالشو گرفتم
Mard tike 20T pool dadi migam sh kart bde chert pert migi? yaroo modir mali hesab khali karde dar rafte man az koja 3 Mil biaram? harchi rikhtid goftam pas midam hala shoma khodaye khodeto govah kon hrki ham hast bgo sh kart sms kone man kamel moeny back bdam

دوستان کوتاه نیاید باید سرور روشن بشه تا بک آپ برداریم . با این طرز حرف زئنش بنده خدا تهدید و توهین هم به اتهاماش اضافه شد آخه صداش رو ضبت کردم لازم بدونید پیوست کنم
takide لطفا شماره تماست رو برای من پ خ کن

Behrouz50Amir
September 23rd, 2013, 18:24
احتمالا مدرسه هستند
هنوز یادم نرفته سرور 5000 تومنی می خواستید!!!

takide
September 23rd, 2013, 20:45
متن شکایت من
ریاست محترم دادگستری استان مازندران
اینجانب حسین رشیدی وکیل جناب آقای ****** بدین وسیله شکایت خود را از آقای امیر مهرانفر ساکن تالش به آدرس******** به دلیل نقض حقوق مشتری، توهین و تحدید و همچنین ارتکا به کلاه برداری اینترنتی به صورت وسیع اعلام میدارم.
فرد نام برده شده به دلیل نقض مفاد قرارداد که در فاکتور رسمی توسط سایت ایشان به آدرس liveserver.ir در تاریخ 9/6/92 ایجاد گردیده متهم می باشد . و باعث ضرر و زیان موکل بنده آقای ***** به میزان 150000000 ریال می باشد.
لذا از آن مقام مسئول درخواست داریم به دلیل کلاهبرداری و نقض حقوق مصرف کننده حکم باز داشت ایشان را صادر نمایید
و من الله توفیق
حسین رشیدی
وکیل پایه یک دادگستری

آقای مهرانفر بگرد تا بگردیم
تا 12 شب وقت داری بک بدی

Jahan Pay Co
September 23rd, 2013, 21:03
متن شکایت من
ریاست محترم دادگستری استان مازندران
اینجانب حسین رشیدی وکیل جناب آقای ****** بدین وسیله شکایت خود را از آقای امیر مهرانفر ساکن تالش به آدرس******** به دلیل نقض حقوق مشتری، توهین و تحدید و همچنین ارتکا به کلاه برداری اینترنتی به صورت وسیع اعلام میدارم.
فرد نام برده شده به دلیل نقض مفاد قرارداد که در فاکتور رسمی توسط سایت ایشان به آدرس liveserver.ir در تاریخ 9/6/92 ایجاد گردیده متهم می باشد . و باعث ضرر و زیان موکل بنده آقای ***** به میزان 150000000 ریال می باشد.
لذا از آن مقام مسئول درخواست داریم به دلیل کلاهبرداری و نقض حقوق مصرف کننده حکم باز داشت ایشان را صادر نمایید
و من الله توفیق
حسین رشیدی
وکیل پایه یک دادگستری

آقای مهرانفر بگرد تا بگردیم
تا 12 شب وقت داری بک بدی

ریاست محترم دادگستری استان گیلان!
تالشی یکی از شهرهای گیلان است نه مازندران!

soheilsystem92
September 23rd, 2013, 21:24
هر ارزونی بی دلیل نیست
به هر حال طرف وقتی هزینه سرویس اش بالاست پیش بینی یه همچین مشکلاتی رو میکنه دیگه
انشاالله که دوستان مشکل شون به زودی حل بشه

rezaonline.net
September 23rd, 2013, 22:00
هر ارزونی بی دلیل نیست
به هر حال طرف وقتی هزینه سرویس اش بالاست پیش بینی یه همچین مشکلاتی رو میکنه دیگه
انشاالله که دوستان مشکل شون به زودی حل بشه
چرا هی میگید ارزون ؟
سرور رم یک گیگ ، 25ت بوده .
قیمت متعادل هست نه ارزون .

fanous_m
September 23rd, 2013, 22:36
چرا هی میگید ارزون ؟

رم 1 گیگ 25 تومان متعادل هست؟

این حداقل دوبرابر اورسل شده

رم 1 متعادل بین 30 تا 40 هست

SniTomb
September 23rd, 2013, 22:39
درود

میشه تعدادی از مدارک هم ارائه بدید

امثال بنده مطمئن بشیم !

amirpub
September 23rd, 2013, 22:41
من همین الان با آقای امینی تماس گرفتم (شماره 09197796843)
فرمودند شماره حساب بفرمایید تا مانده حسابتون رو عودت بدم.
عرض کردم که اطلاعات روی وی پی اس برام خیلی مهمتر هست.
فرمودند به آقای صادقی (شماره 09368818849) آی پی وی پی اس رو اس ام اس کنم که بک آپ اطلاعات رو در اختیارم بذارند (من اس ام اس زدم و انشاالله منتظر پیگیری ایشون و بک آپ اطلاعاتم هستم).
و همچنین فرمودند که اینجا بگم که هر کس مبلغ باقیموندشو میخواد بهشون شماره حسابشو اس ام اس کنه که بهش عودت بدند. هر کس هم واقعا اطلاعاتش حساس و ضروری هست آی پی وی پی اسش رو به آقای صادقی اس ام اس کنه که بک آپ در اختیارشون بذارند.

نظر من این هست که ایشون (با توجه به لحن صحبت کردنشون) صادقانه صحبت کردند، و جایی برای بدبینی برای من باقی نذاشتند.
پبشنهاد میکنم شما هم کمی صبر و طاقت بخرج بدید، و اجازه بدید مسائل دوستانه حل بشه.
نظر شخصی : شکایت و تخریب و داد و قال راه حل مناسبی نیست.

عاقبت بخیر باشید

amirpub
September 23rd, 2013, 22:52
درود

میشه تعدادی از مدارک هم ارائه بدید

امثال بنده مطمئن بشیم !

منظورتون از مدارک چی هست؟

netmelli
September 24th, 2013, 10:22
چرا هی میگید ارزون ؟

جناب مهندس سرور رم یک 25 تومن متعادل نیست
سرور رم یک حد اقل باید 50 تومن باشه

rezaonline.net
September 24th, 2013, 12:38
جناب مهندس سرور رم یک 25 تومن متعادل نیست
سرور رم یک حد اقل باید 50 تومن باشه
این "باید" رو با استناد به چی عنوان میکنید؟
یه نگاه به بخش فروش بندازید
فروش سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f15/)

توی همون صفحه اول
www.webhostingtalk.ir/f15/92402/
رم یک گیگ 18 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/92875/
رم یک گیگ 20 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/64658/
رم یک گیگ 35 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/92928/
رم یک گیگ 19 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/92661/
رم یک گیگ 20 تومن

و خیلی های دیگه .
رنج قیمت 20 تا 30 تومن ماهانه برای رم یک گیگ متعادل هست .
من به ندرت دیدم سایتهایی بالای 40 تومن برای رم یک گیگ معمولی ، قیمت زده باشن .

از اظهار نظر شما سپاسگذارم اما بیخودی تاپیک رو با ارسال پست های نا مرتبط شلوغ نکنید .

amirpub
September 26th, 2013, 17:02
من دو روز پیش آی پی سرور و آدرس ایمیلمو به آقای صادقی ایمیل کردم، اما تا الان خبری ازشون نیست!
کسی هست که جواب گرفته باشه؟!

viasky
September 26th, 2013, 17:46
سرور رم یک با هزینه پایه 25 هزار تومان در ماه کاملا متعادل است
یک سرور با 32 گیگ رم از دیتاسنتری مثل رد استیشن حدود 470 هزار تومان میشه
اگر 32 سرور مجازی با رم یک به فروش برسه روی 3 عدد هارد هزینه درآمد کل حدود 800 تومان میشه
پس لطفا نفرمایید که متعادل نیست - تمام این تصمیمات به مدیر سرور مربوط میشه

netmelli
September 26th, 2013, 18:38
این "باید" رو با استناد به چی عنوان میکنید؟
یه نگاه به بخش فروش بندازید
فروش سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f15/)

توی همون صفحه اول
www.webhostingtalk.ir/f15/92402/ (http://www.webhostingtalk.ir/f15/92402/)
رم یک گیگ 18 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/92875/
رم یک گیگ 20 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/64658/
رم یک گیگ 35 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/92928/
رم یک گیگ 19 تومن

http://www.webhostingtalk.ir/f15/92661/
رم یک گیگ 20 تومن

و خیلی های دیگه .
رنج قیمت 20 تا 30 تومن ماهانه برای رم یک گیگ متعادل هست .
من به ندرت دیدم سایتهایی بالای 40 تومن برای رم یک گیگ معمولی ، قیمت زده باشن .

از اظهار نظر شما سپاسگذارم اما بیخودی تاپیک رو با ارسال پست های نا مرتبط شلوغ نکنید .

شرکتی خرید بشه بهتره
در مجموع اینا آفر هست
قیمت خود شرکت ها رو میگم

dan6
September 26th, 2013, 19:43
سرور رم یک با هزینه پایه 25 هزار تومان در ماه کاملا متعادل است
یک سرور با 32 گیگ رم از دیتاسنتری مثل رد استیشن حدود 470 هزار تومان میشه
اگر 32 سرور مجازی با رم یک به فروش برسه روی 3 عدد هارد هزینه درآمد کل حدود 800 تومان میشه
پس لطفا نفرمایید که متعادل نیست - تمام این تصمیمات به مدیر سرور مربوط میشه

دوست گرامی‌ شما چطور حساب کردید؟

شما باید هزینه سرور، هزینه ۳۲ تا IP, همینطور هزینه دیسک SAS و Raid سخت افزاری H700 که برای مجازی سازی بسیار ضروری هست را هم حساب کنید.

حالا هزینه مربوط به لایسنس پانل VPS و VAT احتمالی‌ هم باید محاسبه شود.

قصد جسارت به هیچ کدام از دوستان نیست ولی‌ با یک حساب بسیار ساده می‌‌توان از روی قیمت سرور و VPS می‌‌توان پی‌ برد که oversell میشود یا نه.

viasky
September 26th, 2013, 19:52
دوست گرامی‌ شما چطور حساب کردید؟

شما باید هزینه سرور، هزینه ۳۲ تا IP, همینطور هزینه دیسک SAS و Raid سخت افزاری H700 که برای مجازی سازی بسیار ضروری هست را هم حساب کنید.

حالا هزینه مربوط به لایسنس پانل VPS و VAT احتمالی‌ هم باید محاسبه شود.

قصد جسارت به هیچ کدام از دوستان نیست ولی‌ با یک حساب بسیار ساده می‌‌توان از روی قیمت سرور و VPS می‌‌توان پی‌ برد که oversell میشود یا نه.

بنده 470 هزار تومان را با دو هارد دو ترابایت ساس و 32 آی پی عرض کردم
چراب نیابد حقایق را مشتری بدون؟
متاسفانه ما یک معیار قرار میدیم و میگیم آقا سرور مجازی رم 1 ماهیانه 50 هزار تومان
بعد هزینه رم یک سرور Yesup و دیتاشک را یک نرخ برای مشتری حساب میکنم
در صورتی که این چنین نباید باشه و هزینه با توجه به نرخ تمام شده سرور باید مشخص بشه
فکر میکنید این دوست عزیز از OVH چی تهیه کردن؟
شک نکنید هزینه تمام شده سرور در بالاترین حد ممکن 500 هزار تومان هم نمیشده

اصلا چرا راه دور میریم همین سروری که ایشون از آقای علمداری تهیه کردن
شک نکنید 100% هزینه خالص اون کمتر از 450 هزار تومان در ماه میشده
چرا انتظار دارید تا این حد با مشتری گرون حساب بشه؟
رم یک ماهیانه 50 هزار تومان آیا از نظر شما انصاف هست؟

vp_server
September 26th, 2013, 20:01
متاسفانه ما یک معیار قرار میدیم و میگیم آقا سرور مجازی رم 1 ماهیانه 50 هزار تومان
در صورتی که این چنین نباید باشه و هزینه با توجه به نرخ تمام شده سرور باید مشخص بشه

حرف شما تایید میشه
ولی این رو در نظر داشته باشید شرکتی که قصد فروش سرور را دارد باید هزینه کارمندان , پشتیبان , اجاره محل هم بدهد
و این فروشنده را نباید با فروشنده هایی که در منزل مشغول به کار هستند مقایسه کرد...
در کل رم یک با قیمت ۵۰ تومان به فروش برسد بهتر است که به قیمت ۲۰ تومان به فروش برسد و دخل و خرج فروشنده با هم جور در نیاید و در آخر هم اقدام به فرار از اینترنت نماید و دیتا با ارزش مشتری از بین برود
برای کار و حرفه خودتان ارزش قائل شوید...

dan6
September 26th, 2013, 20:06
دوست گرامی‌ شما من را مجبور به حساب و کتاب کردید :)

D7-330: Quad Core 3.20Ghz (E3-1230); 2 x 2TB SATA; 32GB RAM; 1Gbps (+ £79.99 per month)

33 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /27) (+ £28.80 per month)

£108.79 per month
When Paying Monthly
Excludes VAT

نرخ حواله از سایت صرافی جلالی‌ است که باید کارمزدهای مربوط به پرداخت هم به آن اضافه شود.

108.79*4980 = 541,774 تومان

از نظر شخصی‌ من، سروری که برای مجازی سازی استفاده می‌‌شود باید حداقل دارای پیکربندی زیر باشد:

D7-330: Quad Core 3.20Ghz (E3-1230); 2 x 2TB SATA; 32GB RAM; 1Gbps (+ £79.99 per month)

2 x 3TB SAS 7,200 RPM (+ £30.00 per month)

H700 Raid Controller with BBU - Raid 1 (+ £30.00 per month)

£168.79 per month
When Paying Monthly
Excludes VAT

در غیر این صورت طبق تجربه من به هیچ روی پاسخ گوی ۳۲ وی‌پی‌اس ۱ گیگ هم نخواهد بود.

viasky
September 26th, 2013, 20:07
متاسفانه دلیل شکست ایشون فقط یک عامل داشته کیه می تونم عرض کنم
نداشتن برنامه ریزی و در نظر گرفتن دست کم 1 میلیون تومان به عنوان تنخواه
اگر به این مورد توجه میکردن الان ایجوری نمیشد
به قول معروف هرچی دراومد و خوردن و.... بیخیال!

vp_server
September 26th, 2013, 20:08
به قول معروف هرچی دراومد و خوردن و.... بیخیال!
اگر این حرفه درآمد واقعا خوبی برایشان داشت به قول شما اقدام به خوردن نمیکردند :) !

viasky
September 26th, 2013, 20:20
دوست گرامی‌ شما من را مجبور به حساب و کتاب کردید :)

£108.79 per month
When Paying Monthly
Excludes VAT

نرخ حواله از سایت صرافی جلالی‌ است که باید کارمزدهای مربوط به پرداخت هم به آن اضافه شود.

108.79*4980 = 541,774 تومان

از نظر شخصی‌ من، سروری که برای مجازی سازی استفاده می‌‌شود باید حداقل دارای پیکربندی زیر باشد:

2 x 3TB SAS 7,200 RPM (+ £30.00 per month)

H700 Raid Controller with BBU - Raid 1 (+ £30.00 per month)

£168.79 per month
When Paying Monthly
Excludes VAT

در غیر این صورت طبق تجربه من به هیچ روی پاسخ گوی ۳۲ وی‌پی‌اس ۱ گیگ هم نخواهد بود.

دوست گرامی ایشون سرور امریکا و از آقای علمداری تهیه فرمودن و نرخ ایشون هم کاملا مشخصه
یک سرور با حدود 32 آی پی و رم 32 که ایشون هم تهیه فرمودن نرخ حدودی سرور 450 نهایتش 480 خواهد شد
ایشون از جای دیگه ای سرور تهیه نکردن - بنده دارم در مورد سرور ایشون عرض میکنم
وگرنه اینطوری بخوایم محاسبه کنیم خیلی از دیتاسنتر ها هستم که رم 8 گیگ را ماهی 120 دلار میدن.... تازه بدون آی پی

yassale
September 26th, 2013, 20:44
مدت ها بود که سرور فرانسه لایو سرور دچار مشکل بود و روزی چند بار خاموش میشد که نهایتا یک هفته قبل سرور به کلی از دسترس خارج شد.
خیلی وقت پیش ها گفته بودن ovh گفته 20 یورو بدید براتون بررسی کنیم.نمیدونم دادن یا ندادن!
بعدش به ما گفتن سرور هارد هاش سوخته(یعنی چند تا هارد همزمان سوخته) گفتم دقیقا کی این اتفاق افتاده؟ و مستندات مربوز به این مسئله رو در اختبار ما بگذارید که نگذاشتن!!!! گفتن بعدا میدیم
حال مشکل اینجاست که وب سرور ما روی سرور ovh آین آقایون بوده و ما حداقل بک آپ هامون رو میخواهیم
تلفن رو هم جواب نمیدن!
آقای صادقی و مهران فر دوستان ، عزیزان ، یزرگواران یک هفته هست دارید با اعصاب ما بازی میکنید و هی کار رو به فردا میندازید...به نظر شما که تلفن جواب بدید من میام اینجا پست میزنم؟
اگه sms جواب بدید من میام اینجا پست میزنم؟
اگه سایتتون بالا بیاد و بتونیم تیکت بدیم و تیکت ها رو جواب بدید من میام اینجا پست میزنم؟
در قبال اعتمادی که به شما کردیم و وعده ای که به ما دادید سر سوزنی اگه احساس مسئولیت کنید ما رو اینجوری بلاتکلیف نمیگذارید!
هر بار اون آقایی که سایتش رو وب سرور من بود به من زنگ میزنه من عرق شرم به پیشونیم میشینه! نمیدونم متوجه هستید راجع به چی حرف میزنم یا نه!!

نباید همه مشکلات رو بندازید گردن پروایدر داخلیتون، این دیتاسنتر واقعا کیفیتش افتضاح شده؛ اما در مجموع حق با شماست و گفته شما صحیح
ما هم سرور هایی رو که این دیتاسنتر داشتیم کلا کنسل کردیم و جالب اینه که بعد از اینکه سرور کنسل شد جواب تیکت ما رو به این صورت داد ovh

جوابی که دیتاسنتر به مشتریاشون داده این بوده : (ظاهرا این مشکل رو خیلی ها در این دیتاسنتر داشتن)

Dear Customer,

All servers are sold as self managed. This means that customers are responsible for managing, configuring and administering their server.

You mention in you email that there seems to be a 'hardware' issue causing downtime of your server. OVH support is willing to open an incident ticket on your behalf with valid proof of a hardware issue. The Rescue Tests are the first place to begin and can provide adequate proof that a hardware issue exists.

OVH will not access you server and trouble shoot any issues for you. At this time your server is on line and accessible. All is within the SLA of your server.

If you refuse to place the server in Rescue Mode and perform the tests, then OVH support cannot offer you any assistance at this time.

You may open an incident ticket via your OVH manager and request that a technician perform a diagnostic test for you. You will be charged 20 Euros for this service if the results indicate that there are not any issues on OVH side.

Have a great day.

OVH Support

amirpub
September 26th, 2013, 22:10
حالا راه حل اینه که آقای صادقی جواب تلفن ندن؟!
مگه اکثر ما بجز یه بک اپ از اطلاعاتمون که اکثرا اطلاعات مشتریان و سرویس گیرندگانی هستند که در مقابلشون تعهد و آبرو گرو گذاشتیم چیز دیگه ای خواستیم؟!
اصلا کی حرف پول زد؟!
من دو-سه شب پیش به آقای امینی زنگ زدم، ایشون اولین حرفون این بود که شماره حساب بدید، مابقی پولتون رو بازگشت بزنم. و من بهشون گفتم که من اصلا پولی نمیخوام، فقط یک بک اپ از دیتای هارد وی پی اسم رو میخوام، همین. هیچ گلایه ای هم ندارم.
فرمودند آی پی وی پی استون رو به شماره اقای صادقی اس ام اس کنید و بگید بک اپ میخواید، ایشون در اختیارتون میذارند، و مکالمه محترمانه و دوستانه بین ما خاتمه یافت.
اما از اون شب تا الان، دریغ از یه تماس پاسخ، یه ایمیل، یا هر چیز دیگه.

این یعنی چی؟!
واقعا این رسمشه؟!!
یعنی اگه تجارتمون به صورت فیزیکی و بازاری و غیر مجازی بود، باز هم میخواستند این کار رو بکنند؟!!
مگه خدای دنیای مجازی با دنیای فیزیکی فرق میکنه؟! جواب اون رو چی میخوان بدند؟!! آیا این حق الناس نیست؟!!
(این ها رو گفتم، چون آقای امینی تاکید داشتند روی اینکه "ما نمیایم به خاطر چند هزار تومن آخرتمون رو خراب کنیم!"، و البته من باز هم به خودم اجازه نمیدم بهشون تهمتی بزنم؛ فقط امیدوارم زودتر بک آپمون رو در اختیارمون قرار بدند)

rezaonline.net
September 26th, 2013, 22:19
همین از اینجا خرید میکنید که آخرش هم اتینطور میشه دیگه مهندس جان
موفق باشید
رسما منظورتون اینه این دوستان هم کلاه بردار هستن؟ دکتر جان>:)

netmelli
October 1st, 2013, 16:28

دو مدل میشه این رو پاسخ داد
یک مدل اینکه شخص شرکتی نباشه و خونگی باشه کارش
در اون مدل کار شخص هرچقدر هم که سود کنه میگه خدا بده برکت
ولی خب خرید کردن از همین افراد هست که آخرش مشکل دار میشه
البته خیلی ها هستن که در خونه کار میکنن و واقعا حرفه ای هستند قصد توهین به اونا رو ندارم
ولی در مجموع پشت اینطور افراد خالی هست

ولی یک صورت هست که اصولیش هم این هست
شما از یک شرکت معتبر خرید میکنید

درسته هزینه خود سرور کم تر از 10 هزار هست برای شرکت
ولی هزینه های دیگه رو چی ؟؟؟
اجاره دفتر
حقوق کارمندان
هزینه تبلیغات
مالیات ها
سود سرمایه ای که در این کار خوابیده
و بسیاری موارد دیگر
اینا رو که حساب کنید
میبینید که سرور رم یک گیگ 50 هزار هم براش کم هست مهندس جان ماهانه

موفق باشید

netmelli
October 1st, 2013, 16:32
رسما منظورتون اینه این دوستان هم کلاه بردار هستن؟ دکتر جان>:)

خیر مهندس
منظور توهین نداشتم به کسی
ولی وقتی سرور رم یک رو میدن 10 15 هزار
خودتون حساب کتاب کنید ببینید چطوریاس دیگه
موفق باشید

من قصد توهین نداشتم به شخص یا کسی
اصلا نخوندم ببینم اونایی که قیمت داده بودن کیا بودن
ولی در کل میگم

اگر اطلاعاتتون ارزش قائل هستید
پول خوب بدید
شرکتی بخرید
قرارداد ببندید
تا اطلاعات نپره

rezaonline.net
October 1st, 2013, 16:48
خیر مهندس
منظور توهین نداشتم به کسی
ولی وقتی سرور رم یک رو میدن 10 15 هزار
خودتون حساب کتاب کنید ببینید چطوریاس دیگه
موفق باشید

من قصد توهین نداشتم به شخص یا کسی
اصلا نخوندم ببینم اونایی که قیمت داده بودن کیا بودن
ولی در کل میگم

اگر اطلاعاتتون ارزش قائل هستید
پول خوب بدید
شرکتی بخرید
قرارداد ببندید
تا اطلاعات نپره
لفظ مهندس رو ظاهرا دارید بصورت تحقیرآمیز به کار میبرید .
من اطلاعات با ارزشی روی این سرور نداشتم :)
خودم رو هم محدود به خرید از یک شخص نمیکنم و همزمان دو یا سه تا سرور خریداری میکنم از افراد مختلف
بهرحال هر کسی سیاست کاری خودش رو داره
اما روی جمله بندیتون خیلی دقت کنید .

netmelli
October 1st, 2013, 17:05
لفظ مهندس رو ظاهرا دارید بصورت تحقیرآمیز به کار میبرید .
من اطلاعات با ارزشی روی این سرور نداشتم :)
خودم رو هم محدود به خرید از یک شخص نمیکنم و همزمان دو یا سه تا سرور خریداری میکنم از افراد مختلف
بهرحال هر کسی سیاست کاری خودش رو داره
اما روی جمله بندیتون خیلی دقت کنید .

خیر
بنده تیکه کلامم مهندس هست
و به همه میگم
میتونید در تاپیک هام در این انجمن یا جاهای دیگه ببینید
شرمنده اکه ناراحت کرده

جناب چشم
بازم شرمنده
یا حق

nader12
October 2nd, 2013, 00:44
ایشون سر دوست من که خودم براشون سرور خریدمم کلاه گزاشتن متاسفانه.

amirpub
October 28th, 2013, 10:09
آخر و عاقبت اعتماد به یک تازه کار:
شماره liveserver (http://www.webhostingtalk.ir/f158/89586)
وضعیت مبهم liveserver و پاسخگویی مسئولش (http://www.webhostingtalk.ir/f41/92817/)
http://www.webhostingtalk.ir/f41/93117/

ایشون نه تنها هیچ پولی برگشت نزدند، بلکه (علیرقم تمام پیگیریها و تماسها) حتی بکاپی که قولش رو دادند رو هم برام ارسال نکردند!!

محض اطلاع حاضرین و آیندگان!