PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تائمین امنیت وی پی اس

hanis
September 22nd, 2013, 14:57
سلام دوستان عزیز
من یک وی پی اس ویندوز از لوکیشن هلند از یکی از دوستان داخل انجمن تهیه کردم مجازی ساز این وی پی اس سولوس, . و دارای پنل مدیریتی
کی وی ام. بر روی سرور نرم افزار های تو.. , ک... , اف تی پی فایل زیلا نصب هست بعد از ریبوت های مکرر و پرسش ازقسمت تیکت
فروشنده با خبر شدم این ریبوت ها از طرف فروشنده نبوده و بعد از پرسش دیگر به جهت ایجاد امنیت بیشتر ازم خواستن که پسورد رو تغییر بدم
من برای این کار نه تنها پسورد رو تغییر دادم بلکه پورت ریموت عوض کردم یوزر های ساخته شده برای ورود رو پاک کردم اما در کمال ناباوری بعد از
چند ساعت وقتی خواستم وارد وی پی اس بشم دیدم بازسرور ریبوت شده و فایل های به دانلود گذاشته شده در نرم افزار تو.. پاک شده ک.. استاپ شده

خب من از شما دوستان میخوام من رو در این مورد برای تامین امنیت بیشتر راهنمایی کنید

smargenius
September 22nd, 2013, 17:22
وقتی ویندوز بالا میاد هشدار میده که یک دفعه و بدون شات داون خاموش شده؟
یا هیج هشداری نمیده؟

hanis
September 22nd, 2013, 17:24
هیچ هشداری نمیده انگار که مثلا خودم ریبوت زده باشم به سرور
انگار دقیقا کسی وارد میشه کارشو انجام بده بعد سرویس هارو استاپ میکنه خارج میشه

secure_host
September 22nd, 2013, 18:50
ممکن است rootkit و یا فایل آلوده ای بر روی سرور شما موجود باشد که منجر به ارایه دسترسی به شخص خاطی می شود.
سرور باید بررسی بیشتر شود تا بتوان نظر قطعی را اعلام کرد.
با تشکر

best74op
September 22nd, 2013, 19:04
همه چیز احتمال داره. باید بیشتر تحقیق کنید و علت رو بیابید.

ابتدا مطمئن بشید این ریست ها از طرف دیتاسنتر نیست. من چند وقت پیش از بچه های فوروم سرور مجازی از ovh فرانسه تهیه کردم که برای مدت 10 روز هر چند ساعت ریست داشت که با تعویض سخت افزار سرور مشکل حل شد.

یا ممکن است اشکال از یکی از نرم افزارهای نصب شده باشد که مثلا شاید رم بیش از حد مصرف می کند و باعث ریست سرور میشه.

ممکنه ویروس باشه.

به نظر من احتمال هـk (!) سرور خیلی کمه. آخه کسی که بخواد اینکار رو کنه، میاد یا رمز رو عوض می کنه و یا یه یوزر دیگه میسازه و کاری نمی کنه که تابلو بشه.