PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب پلسک روی ویندوز سرور2003

elvator
September 22nd, 2013, 14:56
با سلام خدمت دوستان
من یه مشکلی دارم و تا حالا با پنل پلسک کار نکردم
بعد از انجام عملیات نصب چه روی وی پی اس و چه روی وی ام ور با خطای دیتابیس مواجه میشو
iis هم راه انداختم
کسی میدونه مشکل از چیه؟

dapour
September 23rd, 2013, 11:39
درود، دوست عزیز مشکل نصب SQL بستگی به خیلی چیزها داره، پیشنهاد میشه حتماً بر روی یه ویندوز سرور 2003 تازه نصب رو شروع کنید و مطمئن باشید بدون هیچگونه مشکلی نصب خواهد شد! اگر براتون مقدور به نصب ویندوز 2003 تازه نیست و میخواهید که حتماً بر روی همین نصب کنید به این نکات توجه کنید: احتمالاً شما پیشتر یه نسخه از SQL رو نصب کرده بودید که در حال حاضر بخاطر موجود بودن یک Default Instance مثل MSSQLSERVER در زمان نصب خطا میده که اگر با نصب یک نام دیگه Instance بتونید SQL رو نصب کنید یا میتونید بین گزینه های نصب پلسک تیک نصب SQL رو بردارید (که اصلاً پیشنهاد نمیشه) و پلسک رو نصب کنید و یا SQL قبلی رو از روی ویندوزتون از نصب خارج کنید و پسک رو کامل همراه SQL نصب کنید! موفق باشید...

elvator
September 30th, 2013, 13:18
با عرض سلامی مجدد
تست کردم حتی روی virtual و سرورم هم تعویض کردم سیستم عاملهاشونو و نه یکی بلکه چندین بار این کا رو کردم
حتی یه نرم افزار هم نصب نکردم جز وینرر
اما باز هم ارور ها پابرجاست
آیا برای راه اندازی پلسک به نرم افزار یا پیش نیازی نیاز هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

dapour
October 17th, 2013, 20:13
قبل از شروع به نصب پلسک حتماً سرویس QoS رو بر روی کرت شبکه نصب کنید. برای این منظور روی کانکشن کارت شبکه کلیک راست و سپس روی Properties بزنید.
بعد روی Install، سپس گزینه Service و پس از آن بر روی Add... و انتخاب QoS Packet Scheduler و در نهایت نصب کنید.
لطفاً نسخه سیستم عامل و ورژن پلسکتون رو بفرمائید تا شاید دوستان بتونند بهتر کمکتون کنند.
موفق باشید...

elvator
October 19th, 2013, 12:04
قبل از شروع به نصب پلسک حتماً سرویس QoS رو بر روی کرت شبکه نصب کنید. برای این منظور روی کانکشن کارت شبکه کلیک راست و سپس روی Properties بزنید.
بعد روی Install، سپس گزینه Service و پس از آن بر روی Add... و انتخاب QoS Packet Scheduler و در نهایت نصب کنید.
لطفاً نسخه سیستم عامل و ورژن پلسکتون رو بفرمائید تا شاید دوستان بتونند بهتر کمکتون کنند.
موفق باشید...

با سلام
ممنونم از لطفتون
ویندوز سرور 2003
پلسک 2009 کرک شده.