PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ram

Linorth
September 22nd, 2013, 01:02
سلام به همگی

من به تازگی یه VPS خریدم که 4 گیگ رم داشت، لینوکس centos 6 64bit کنترل پنل cpanel و خب دسترسی به VHM هم دارم.
الان که من سایتم رو روی این وی.پی.اس قرار دادم.. نگاه که میکنم میبینم توی status زده که مموری من از 4 گیگ ، 3.6 گیگ اش استفاده شده ، در حالی که سایت من اصلا بازدیدی نداره هنوز و فقط یه ایندکس خالی روشه!

ایا این مساله که یه vps خود به خود سه و نیم گیگ از چهارگیگ رم اش مشغول باشه طبیعیه؟
چجوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم و مموری رو ازاد کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

SniTomb
September 22nd, 2013, 01:08
درود
چند احتمال هست

1.کانفیگ غلط
2.دستور free -m رو وارد کنید نتیجرو بدید
3.سرور رو ریست کنید باز چک کنید

| KVM - SERVER |
September 22nd, 2013, 01:11
این دستور را بزنید:

echo 3 > /proc/sys/vm/drop_caches
سپس چک کنید.

Linorth
September 22nd, 2013, 01:25
فک کنم کانفیگ سرور مشکل داره.. هر دوتا راه حل بالا رو امتحان کردم اما هنوز هم زده :

Memory Used 76.6% (3,006,596 of 3,924,876

ULTRAWEB
September 22nd, 2013, 01:38
کانفیگ غلط و ناشیانه این مورد رو باعث شده سرور شما باید الان نهایتا یک گیگ رو مصرف کنه!
مگر اینکه اسکریپتی باشه که نصب شده باشه و مشکل رو ایجاد کرده باشه باید رسیدگی بشه

Linorth
September 22nd, 2013, 01:45
کانفیگ غلط و ناشیانه این مورد رو باعث شده سرور شما باید الان نهایتا یک گیگ رو مصرف کنه!
مگر اینکه اسکریپتی باشه که نصب شده باشه و مشکل رو ایجاد کرده باشه باید رسیدگی بشه

من اسکریپت تراوین نصب کردم که فکر نمیکنم مشکل از اون باشه چون در حال حاضر سروری در حال اجرا نیست و بازیکنی هم توی سایت نیست و کلا استفاده ای نباید وجود داشته باشه از منابع وی.پی.اس.
حتی زمانی که این اسکریپت در حال کار کردن هست (سرور بازی در حال اجراست) به زور مصرف رم اش به 2 گیگ میرسه.. الان که حتی استفاده ای هم نمیشه از سایت و فقط یه ایندکس روشه.

بازم ممنون از راهنمایی هاتون دوستان.

| KVM - SERVER |
September 22nd, 2013, 01:52
اگر میخواید داخل یاهو/اسکایپ تماس بگیرید سرور بررسی بشه.

| KVM - SERVER |
September 22nd, 2013, 03:36
مشکل ایشون حل شد.

Linorth
September 22nd, 2013, 05:06
با تشکر از KVM Server عزیز مشکل من توسط ایشون حل شد..
واقعا کارشون حرف نداره و به تمام کسانی که نیاز به کانفیگ حرفه ای روی سرور هاشون دارن پیشنهاد میکنم از ایشون درخواست کنید براتون انجام بده.. نسبت به کانفیگ حرفه ای که انجام میدن هزینه ی خیلی خیلی پایین و مناسبی میگیرند...

بازم ممنون.

SniTomb
September 22nd, 2013, 15:13
مشکل ایشون حل شد.
تشکر از شما بایت کمک به دوستمون

لطفا بفرمایید مشکل چی بود و چگونه حل شد ؟

| KVM - SERVER |
September 22nd, 2013, 15:20
تشکر از شما بایت کمک به دوستمون

لطفا بفرمایید مشکل چی بود و چگونه حل شد ؟
وب سرور و Apache درست کانفیگ نشده بود.
یکسری Mod هایی که نیاز نمیشد غیرفعال شد.
MySQL اپتیمایز شد , از Cache شدن رم جلوگیری شد (با توجه به میزان رم)